Everybody should have his own world...

6. kapitola - Orgie v přístěnku II.

25. prosince 2010 v 19:05 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Nicméně sme se navzdory všem negativním vlivům před devátou hodinou večerní vydali na místo určeného srazu. (Ty jo to se divim, že sem vůbec z pusy vypustila takhle smysluplnou a inteligentní větu, což mi připomíná, že nic tak chytrého sem snad v životě neřekla.)
Normálně řečeno mě Lilka málem zkopala do kulatý krychle, když sem jí odmítla vrátit ukradenou knihu a furt do ní hustila, že Lucas je debil. Což na mojí obhajobu je pravda.
No to je fuk, nebudeme tady rozebírat tak nepodstatný věci jako nějakého blbečka ulízanýho.
Přesně v devět sme všechny dorazili do šestého patra jak sme se domluvili, kupodivu sme tady byli první, my máme totiž jinak ve zvyku chodit všude pozdě. (Hlavně na hodiny.)
Po chvíli ale dorazili Susan a Mike a hned po nich moje drahá sestřenka. No jo, nezklamala holka, je vidět, že je po mě. Samozřejmě Poberti tady eště nebyli, jak jinak, Sirius se asi eště vykrucoval před zrcadlem. Ty jo, jestli si nedá bacha tak bude za chvíli horší než Leona.
"No konečně. " ano už sem dokulhali mástři v čele s jejich velitelem Siriusem. Ten si zas nakráčel jak největší king a vůbec nebral na vědomí, že dou už o deset minut dýl.
"Tak jako dycky, budeme losovat kdo s kým bude ve dvojici. " začala sem a sundala z hlavy svojí super kšiltovku. Pak sem zašátrala v kapsách a vyndala z nich lístečky s jménama šesti lidí a hodila je do kšiltky. Víte jak, musíme losovat, aby to bylo spravedlivý. Aspoň bude sranda, mě je teda úplně jedno s kym budu, jen po Péťovi zrovna netoužim.
Tak jdeme na to, šest určenejch lidí si vytáhli jeden lístek se jmény těch, co si netahali. Uf, to by mě zajímalo s kym budu. Rozbalila sem lístek a zůstala čumět na napsané jméno.
Ne lidi to není možný, že by se na mě usmálo štěstí? Ne to není možný, já už sem buď slepá, nebo úplně blbá, sázela bych spíš na to druhý. Na lístečku je Remus Lupin. To je Remy, chápete to?
No dokážete si představit mě, jak musim bejt nadšená.
Jenny skončila s Jamesem, ta se má a naštěstí spolu i vycházej, takže není problém. Leona skončila s Mikem. Svině jedna, to si nezaslouží a Emma se tutově zcvokne. Sirius je s Lily, no tě bůh, jestli tahle dvojice zůstane na živu, tak stavím slavobrány, Lily se tváří strašně šťastně no. Sarah a Susan sou jako jediný dvě holky spolu. To má Sar dobrý, Susie je pako, s ní si užije. No a na závěr jestli si to umíte spočítat nejlepší bomba. Emma je s Peterem. Bože měli by ste viděl Emmy výraz, když ten lístek rozbalila. No ani se jí nedivím, Peter se zase nejmíň tři dny nemyl, jak smrdí. Já sem ale samozřejmě dopadla nejlíp, o tom není pochyb. Teď je otázka, jestli to i Remy vidí stejně. Ale tváří se docela spokojeně, tak aspoň že tak. To spokojenej teprve bude, muhehe. Ještě že všechny schovky vybírám dycky já, najdu pro nás dva něco přímo ideálního.
"Teď ještě kdo bude pikat. " ozval se Sirius a já musela uznat, že snad poprvý co ho znám sem od něj uslyšela větu, která dávala smysl a týkala se aktuálního tématu.
"Já navrhuju ať začnou jediný dvě holky, takže Sar se Susie. " navrhla Lea, která teďka stála po Mikově boku a závistivě po ní pokukovala Emm, která stála po boku akorát Petrovi. Chudák holka, ta má na kluky fakt smůlu.
Dohodli sme se, že budou pikat do sta, protože technicky vzato hrad je poněkud velkej, ale stejně hrajem jen odtud nahoru. Pikolu sme určili nějakou starou vázu ze šestnáctýho století. Vsadim se, že za dnešní večer ji někdo rozfláká, nebo přinejmenším nakřápne a Filch i s McGonagallkou vyletěj z kůže. Tomu, kdo to udělá, potřesu rukou a pogratuluju, protože to je úžasnej sabot na našeho milovaného školníka a ještě milovanější zástupkyni ředitele.
Odstartovalo se to a my se rozprchli všemi směry. Už dřív sme si ujasnili že komnata nejvyšší potřeby neplatí, protože tam by se nikdo nedostal. I když teďka mě tak napadá, že bych tam mohla Remuse zavléct a na nějakou schovku se jim zvysoka vysrat :D. Ale ne, to bych byla svině, protože sem s tim souhlasila.
James a Jenn se hnali chodbou až v devátym patře.
"Hele kam zapadneme? " otočila se Jennifer na Pottera. Jo abych nezapomněla, další naše pravidlo - dvojice na sebe ve svý skrýši musí vidět.
"No tak já si zalezu támhle za tu sochu a ty můžeš třeba…" navrhl James místo pro sebe a přemejšlel, kam zašije tu zrůdu.
"Já zalezu do tý vázy! " ukázala Jenn na starou vázu, která stála na nějakym podstavci, na vejšku měla asi půl metru a průměr takovej, že by se tam nevešel ani novorozenec. Hold sme zvláštní rodinka. Jamese to očividně napadlo taky, protože na ní čuměl, jako na úplného magora.
"No dobře, dobře, zalezu do tý truhly. " rezignovala Jenny se svým skvělým nápadem a místo toho se nasoukala do nějaký truhly. On to pro ní moc velkej problém nebyl, protože byla vychrtlá dost.
Sirius šel rychlým krokem a za ním se asi dva metry táhla naštvaná Lily. Byla strašně "nadšená" že skončila zrovna s Blackem. I když mohlo být i hůř, taky mohla skončit s Potterem a ten by jí ještě znásilnil.
"Tak Evansová hejbni tou svojí sexy prdelkou, nemáme na to celej den, ještě nás kvůli tobě najdou. " popoháněl ji Sirius.
"Ale no jo furt. " Lily protočila oči a zrychlila. "Mimochodem ušetři mě těch narážek na můj zadek. " sjela ho potom přísně.
"Copak ten tvůj nabíječ by mi rozbil hubu? " dělal Sirius, že má strach. Šašek.
"To asi ne. " zasmála se zrzka. No, aspoň že uzná, že by ten její zmetek hubenej neměl v bitce se Siriusem šanci. Mezi nimi byl poněkud fyzický rozdíl.
"Hele támhle je dobrej flek, zalezem tam. "
vyhrkl Black a zatáhl Lily kamsi.
"Kam si vlezeme? " zamrkala sem rádoby svůdně na Remyho. Ono to svůdně bejt mělo, ale zároveň sem chtěla, aby to pochopil, jako srandu, páč se začal strašně tlemit.
"Co třeba támhle do toho přístěnku? " navrhl furt ještě se smíchem a ukázal na dveře kam se dávali košťata a tak. Já se tam samozřejmě ochotně nahrnula, protože ač se to zdá nemožné, Remy mi běžně nenabízí abych s nim lezla do přístěnku.
Narvali sme se tam oba dva, musim říct, že přístěnky vypadají zvenku poněkud větší. Jednou sem v jednom už byla ale to bylo v druhým patře tak je možný, že tady nahoře sou menší. Nebudu tady rozmazávat s kym sem tam byla, nebo co sem tam dělala, to teď není vůbec podstatný.
Lidi já se asi zcvoknu. Já sem v přístěnku s Remusem! Chápete to, s Lupinem. No hej začíná se mi nějako špatně dejchat, doufám, že teď nezjistim, že mám třeba astma, to by bylo hodně špatný. Na druhou stranu vidina umělého dýchání mě docela láká :D
Ono je tady fakt ale docela těsno, sem na Remym doslova přitisknutá, i když trošku víc, než by bylo nutný. Osvědčenej trik. Tak co, musim toho nějako využít, kdy se mi znova povede zatáhnout Remuse do přístěnku, no ne?
"Hm, kdybychom zrovna nehráli schovku, považoval bych to za docela zvláštní chvíli. " promluvil asi pět centimetrů od mýho nosu Remus a doširoka se zazubil. Ach lidi, o mě se fakt pokoušej mrákoty. On se umí tak krásně smát. Teprve teď sem si uvědomila, že je docela vysokej. Většinou se jen tak plouží shrbenej po chodbě, ale teď když mám možnost stát naplácá na něm, tak to je vidět.
"No a to je nějakej problém, že hrajeme schovku? " zkusila jsem to a přistoupila jsem na jeho hru. Čekala jsem kdy se na mě podívá jak na debila a vyfakuje mě. Proto mě překvapila jeho další reakce.
"Kdo říká, že to je problém? " odhalil znovu své bílé zuby a svůdně zamrkal. Sem ráda, že je tady tma a že neviděl jak na něj čumim. Za prvý sem se divila a čuměla na něj jak na magora a zároveň na něj čuměla úplně oblbnutě, takže mi málem z otevřený huby odkapávali sliny.
Vůbec nevim kdy začaly holky hledat, ale v tom přístěnku sme trčeli asi čtvrt hodiny.
"…fakt už mě to učení sere, dělaj jako by sme OVCE skládali tenhle rok. " mlela sem o sto šest, když vtom mi najednou Remy zakryl pusu, namáčkl se na mě ještě víc a druhou rukou mě chytnul kolem pasu. Uf lidi, tady fakt začíná bejt nějaký dusno, to vám povim. Do nosu mě uhodila ta jeho úžasná vůně.
Kolem přístěnku prošli nějaký lidi, nevim jestli to byli holky. Jestli to je Filch, vleze si sem pro nějaký košťata a najde nás tady takhle s Remusem, tak se asi zblázní. Alespoň by jsme ale udělali pro tuhle školu dobrou věc, kdyby toho dědka smradlavého poslali ke svatýmu Mungovi.
Po chvíli kroky ztichly a Remus mi odkryl ústa. To tam ten někdo nemohl prudit ještě dýl? Teď jsem si uvědomila, že můj fufíček mě stále drží kolem pasu druhou rukou a nezdálo se, že se mě chystá pustit. Já jsem samozřejmě nic nenamítala a neodvážila sem se ani pohnout, aby ho náhodou nenapadlo mě pustit, protože já sem si tuhle chvíli celkem vychutnávala.
Vážně nemám ponětí jak dlouho sme tam takhle byli, ale vypadalo to že už celkem dlouho. Remus navrhl, abychom vylezli a obhlédli situaci. Mě se to moc nezamlouvalo, přece jen, za jak dlouho s ním zase budu trčet v přístěnku na košťata, že jo. Nakonec jsme ale vyšli.
Na hradě už bylo zhasnuto, na chodbě zářila jen jedna pochodeň, což nám prozradilo, že už je po večerce. Hej my tam spolu vydrželi hodinu? A dokonce ani neumřel z těch mejch keců, protože nutno podotknout, že sem na chvíli hubu nezavřela.
Přišli sme pod oheň a Remy zkontroloval hodinky. Očekovala sem ciferník a vyvalila moje už tak velký modrý bulvy. Bylo skoro půl jedenáctý!
Shodli sme se na tom, že půjdeme k pikole a pokoumeme, jestli se ještě hraje. Dala bych si schovku ještě klidně jednou, ale jedině ve stejným složení dvojic.
Došli sme k tý starý hnusný váze. Seděli tam skoro všichni, první nás uviděla Leona.
"Hej tady sou! " zařvala někam do chodby. Se nebojí holka, půl hodiny po večerce a ona si tady řve jako by byla na světový přehlídce módy. Školní tresty sou moje a Emmy parketa, i když, je pravda, že když by někdo přišel, tak by to stejně zas bylo na nás dvě tak o co de, že?
"Kde ste trčeli? " začal vyzvídat Sirius, kterej právě přišel a očividně nás hledal.
"Sory, sme se zapomněli v přístěnku na košťata. " mrkla jsem na něj a provokativně šťouchla do Remyho.
"Ty vole, vy ste zavřený hodinu a půl v přístěnku, děláte tam bůhví co a my vás tady už minimálně půl hodiny hledáme. " spustil James.
"Víš Jamesíčku, v přístěnkách bejvá většinou tma, takže sme neměli pojem o čase a celkem dobře sme se bavili, takže sme si neuvědomili, že by sme taky měli vylízt ven. " vysvětlovala sem Potterovi trpělivě, jako když děcko poučujete, že nemá strkat hlavu do vysavače.
"Tak doufám, že to aspoň stálo za to. " zamrkala provokativně Emma a nadhodila jeden ze svých připitomělých výrazů.
"Jistě, zařádili sme si. " uchechtl se Remus. No ty vole, já ho nepoznávám. Už dávno vim, že s nim je prdel, když chce, ale že má i takovýhle keci s jakýmsi sexuálním podtextem, to je pro mě novinka. Hold tenhle chlapec mě nepřestane nikdy překvapovat a to mě na něm právě baví nejvíc. Myslela sem, že tyhle keci mám já nebo Sirius, v tomhle my sme byli vždycky experti. Každopádně to pro mě byl velice dobrý poznatek, možná pro Remyho nebudu zas až tak chlípná jako sem si doteď myslela.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Koki Koki | 28. prosince 2010 v 14:19 | Reagovat

Jak už jsem psala u minulé kapitolky.
Naprosto perfektní. :-)  :-D  :D

2 pzscakvb pzscakvb | E-mail | Web | 28. prosince 2010 v 22:41 | Reagovat

prej ,,jako když poučujete děcko že nemá strkat hlavu do vysavače".

Supr kapitola(ostatně jako vždy :-))

3 Vendy Vendy | 30. prosince 2010 v 20:14 | Reagovat

Super! Vtipné, příjemné a především pořád pozitivní:) honem další kapitolu :P

4 R.L.M. R.L.M. | E-mail | Web | 5. ledna 2011 v 15:53 | Reagovat

Hmm...nechci ňák nadávat,ale další kapitolu už by jsi přidat mohla...

5 S.Z. S.Z. | E-mail | Web | 7. ledna 2011 v 21:13 | Reagovat

[4]:To to máš pravdu...

6 Rlms Rlms | 14. ledna 2011 v 18:03 | Reagovat

Kpitolu!Kapitolu!Kapitolu! :-D :-D

7 R.L.M. R.L.M. | 19. ledna 2011 v 7:08 | Reagovat

Se divim že mě sem ještě pořád baví chodit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama