Everybody should have his own world...

6.kapitola - Orgie v přístěnku I.

25. prosince 2010 v 19:04 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Opět a zase nová kapča k Elitě Bradavic. Tahle povídka se mi píše skoro sama, protože je taková ze života, taková nejrealističtější. Připomíná mi můj život a moje kámoše. No ale to radši pomlčím, abyste si o mně nemysleli něco zlýho. Mimochodem, pokud jste někdo četl Šáhlou povídku od Tess, bude vám kapitola připadat povědomá. Nápad se schovkou jsem si půjčila od ní. Moc se mi to líbilo a navíc mi skvěle nahrává do karet, jak chci rozvíjet povídku. Moc vás všechny prosím o komenty, každé zhodnocení mě potěší. Kapču si užijte……Vaše Maggdinka♥


Orgie v přístěnku


Tak se vám zase po delší době hlásim. Je půlka října a my s Emmou už mám odpykanej školní trest u McGonagallky. Kluci už nás skoro ale dohnali. Svině. Zajistili si asi sedm školních trestů a měli před náma trošku náskok, takže zatím my dvě vedeme jen o tři tresty, což nebude dlouho trvat, jak znám ty dva maňase.
Jo musim vám oznámit jednu naprosto příšernou věc. Z toho se všichni asi nevim co. Stačilo, jak sem se tvářila já a řekněme že já už sem zvyklá na ledacos.
***********
O deset dní dříve
***********
Zrovna sem vylezla z koupelny, bylo jedenáct pryč což je na moje poměry na koupání hodně brzo, v tuhle dobu obyčejně lítám ještě někde po chodbách, nebo něco podobnýho. Otevřel se portrét naší ryby a dovnitř vpadla Lily. Tss ukradla mi moje zvyky a já sem naopak už jako ona. Kdepak na mě si holka nepřijde, tohle nezůstane bez odezvy.
"Evansová, kde si myslíš, že se couráš? Už je víc jak hodina po večerce. " bože já sem fakt už jak ona. Pomoc! Help me, lidi!
"Kde by sem měla bejt? Na rande. " lidi mám pocit, že mi asi vypadnou bulvy. Buď blbě slyšim, nebo sem ještě větší debil než za jakého sem se považovala.
"Co myslíš, když se zeptám jestli s Jamesem, znám předem odpověď? " zkusila to Sar.
"Ses podělala ne? S ním? Nikdy! " aha takže tu odpověď znala.
"A můžu se zeptat kdo je ten nešťastný? " rozbalila sem na Lilku svůj nejzářivější úsměv. Ta po mě naproti tomu vrhla nepříjemným pohledem, ale bylo na ní vidět, že se nemůže dočkat až nám konečně vyžvaní kterej magor se dobrovolně nechal strhnout do tohohle nebezpečí, protože vám garantuju, že až se to dozví James, tak to nenechá bez následků.
"Lucas. Chodí do Havraspáru, vždyť ho znáte, do stejného ročníku. " prozradila ta zrzka jedna nevděčná a s přímo rozzářeným obličejem čekala jak na to zareagujem.
"Cože? Si děláš ne? To je ten ulízanej šprt? " vyjekla Sarah, jako by viděla právě mickey mouse jak jde na ryby.
"Není to žádnej ulízanej šprt. Neznamená, že když nemá IQ ve vaší rovině, že je horší než vy. " urazila se Lily. Já jí zabiju a James zabije toho jejího Lucase. O ní stojí jeden z nejhezčích, nejvtipnějších a nejžádanějších kluků (Jo myslim Jamese) a ona si klidně začne chodit s nějakým debilem z Havraspáru.
Teďka mě holka nasrala a co víc, klesla ještě hloub než byla.
************
Opět současnost
************
Takže to vidíte lidi, to je příšerný co? Za chvíli je konec října a už se stane takovejhle skandál. Většinou se takovýhle skandály dějou až kolem vánoc nebo Silvestra, to se každej zleje, to je pak každej s každym a to sou skandály. Ale v říjnu? Hrůza! Tenhle rok je celej nějakej divnej ty jo.
Teďka ovšem letim na večeři, byla sem poslat tu moji hybridní sovu domů rodičům a o všem je poinformovat. Víte jak to myslim, jak sem strašně hodná, jak nepiju, jak sem ještě neměla žádnej školní trest a tak. Aby mohli klidně spát. Jenže ta kráva opeřená je už tak stará že za boha nemohla vyletět, tak sem se tam s ní zdržela trochu dýl. Jestli mi Sarah všechno sežrala tak jí zabiju.
"Heleď holky, podnikneme neska něco ne? " to sebou na lavici vedle mě prásknul Sirius, až mi z pusy vylítla kost a trefila Emmu do čela. Když sem se konečně dotlemila, otočila sem se na Blacka.
"Jo a co? Dyk není vejkend, do Prasečáku radši nepudeme. Tak co navrhuješ? " ušklíbla sem se mírně ironicky a slušně mu tím dala najevo, že mu dočista hrabe.
"Co já vim, pudem si zahrát schovku ne? To byla dycky prdel. " může se zdát, že ho s tímhle nápadem slušně pošlu do určitých míst, ale mě se líbí. Říkáte si, oni sou opravdu magoři, je jim 16 a hrajou schovávanou. Ale ona to je náhodou prča. Hrajeme většinou tak ve třech, čtyřech patrech a většinou po večerce, to je zajímavější a ještě k tomu hrajeme po dvojicích.
"No ale koho pozveme, je nás málo. " namítla Sarah, která dosud našemu rozhovoru jen přihlížela. Má pravdu, je nás jen devět, což je za prvý lichej počet a za druhý je to fakt málo, chtělo by to aspoň dvanáct lidí.
"Hele tak já pozvu Jennifer, ta s náma dycky hrála a můžu pozvat ještě Susie a Mika, ty s náma hráli občas taky." Jenny už znáte co? Ano je to ta potvora, co mi první den školy skočila na hlavu, aby mě mile probudila. A Susie a Mike sou sourozenci. Oba choděj do Havraspáru. Susie je taky pěkně praštěná, tu mám taky ráda, to mi připomíná, že sem si s ní za tenhle rok ani nepokecala, hrůza! No a Mike to je pohodovej týpek, takovej skejťák, jestli víte jak to myslim, mám pocit že po něm už pěknou chvíli pokukuje Emma, ale ona neví že to vim já. Jo Emm si potrpí na takovýhle nezávislý týpky, přesně jako je Mike.
"Jo, to je dobrej nápad, už dlouho sme je neviděli." Podpořil mě Remy v mém návrhu. On je tak milej, když za mnou v něčem stojí.
"Tak já za Susie skočim. " mile sem se nabídla a vylétla sem od Nebelvírského stolu a přes půlku síně běžela k tomu Havraspárskému, měla sem štěstí Susie i Mike tam byli hned u sebe. Susie je o rok mladší, chodí do páťáku a Mike je stejně starej s náma.
"Zduřte lidi. " uštědřila sem oboum pořádnou herdu do zad na uvítanou.
"No tě bůh! " jako první se vzpamatoval z mého osobitého pozdravu Mike.
"No to je dost, že sis taky na nás udělala čas. " založila si Susie ruce a dělala uraženou, na to já jí ale neskočim.
"Promiň miláčku, že sem tě nechala tak dlouho čekat, mám pro vás oba nabídku. "
"Povídej. " to Mika zaujalo, věděl, že když už přijdu s nějakým nápadem tak je to pěkná konina, co jinýho by se taky ode mě dalo čekat.
"Deme hrát neska schovku a je nás jen devět. Ještě řeknu Jenn a i s váma nás je dvanáct to je docela dobrý ne? " vyklopila sem na ně, protože sem neměla čas na dlouhý klábosení.
"Si kuř! A v kolik? " jo to je celej Mike, taky má zvláštní vyjadřovací prostředky všimli ste si? Taky právě proto mám tohohle kluka ráda.
"No řekněme tak v devět v šestym patře jo? Hele já valim, tak zatím čus. " rozloučila sem se a ještě sem běžela tu skvělou nabídku říct Jennifer.
Jasně ještě bych vám mohla popsat Susie co? Mika už sem vám popsala prostě takovej hoper, takovej boreček. Rozkrok až u kolen, prostě pěknej týpek a mrtě namakanej. No a Susie, to je moc hezká holka takový hnědý vlasy občas vlnitý, občas rovný, podle nálady, pořád se tlemící a ujetá, nic jinýho by ste ani nečekali co? Moc v pohodě holka. Já už sem říkala že sem přátelskej typ, já se dokážu seznámit s kýmkoli, kdo aspoň trochu zapadá do mojí kategorie (čti magoři).
Doběhla sem za sestřenkou a obeznámila ji se situací, ta se samozřejmě přidala, protože u takový akce jako byla naše schovka ona prostě chybět nemohla. Pak sem zaplula zase zpátky k Nebelvírskému stolu, kde na mě čekali kámoši a sdělila jim, že všichni tři se v devět přidaj.
"Co tady jako chceš, tohle je Nebelvírskej stůl, dej si vodchod. " ajéje Jimmy zase dělá frajera, jen by mě zajímalo na koho. Ou tak tohle bude špatný, za Lilkou sem přišel ten její Lucas. On se mi tak nelíbí a je mi tak nesympatickej až to hezký není. A že mě je sympatická asi tak 90% školy.
"Hele Pottere, o co ti jde? Jdu sem jenom za Lily. " odsekl ten blbeček. Tak to zase prr hochu, jestli na Jamesíka nebudeš slušnej tak se do toho vložim i já a to teprve něco zažiješ.
"Laskavě se s ní scházej v tom případě někde jinde, ale ne u našeho stolu. "
"Jo. " vložila sem se do toho já. Nemyslíte, že moje poznámka není zcela na místě, když já sem ze Zmijozelu? :D
"Jen se s ní jdu domluvit. " bránil se Jackson. To je Lucasovo příjmení
"Pottere, nemotej se do toho. " odsekla naštvaná Lily a upřela na Jamese výraz já sem strašně zlá, mě se všichni bojte.
"Pojď si to vyřídit ven ne? " do háje Jimmy začíná bejt pěkně hustej. Nebyla sem jediná kdo si to myslel, takže současně se mnou ho za druhou ruku chytil i Sirius.
"Bys vyhrál leda, kdybys mě přetáhnul svojí knihovnou. " křikl za ním James ještě, protože Lilka si ho už za ruku odváděla z Jamesova dosahu, aby se v klidu dozvěděla, co jí chce.
*
"Co ti chtěl ty vole? Doufám že s náma taky nepude hrát schovku? " zděsila se Emma při té představě, když sme později dorazili do pokoje, kde už Lily byla. To víte, zase sme s Emm tahali Sarah od stolu a jaksi se nám to nedařilo, i když nám dneska pomáhala i Leona.
"Ne chtěl jít se mnou někam večer. " odpověděla Lily, začtená zas do nějaký bichle. Já sem po ní skočila a knížku jí násilím z ruky vyrvala, přičemž sem spolu s ní vyrvala i pár jejích rezavých vlasů.
"To si děláš srandu, doufám žes odmítla, nebo jestli hodláš na nás srát při takový akci jako je schovka, kvůli tomu šprtovi z Havraspáru. " Sarah si ublíženě odkašlala. "…tak to mi neřikej ani ze srandy a skončila si u mě. " dokončila sem.
"Ne neboj, řekla sem že mám už něco s váma, ale jak nad tim tak přemejšlim, mohla sem jít radši s ním a ne tvrdnout někde v hradě s bandou puberťáků jako ste vy. " řvala Evanska. Holka je nějaká vostrá ne? A vůbec, nějak moc si vyskakuje, co jí opravňuje nadávat mi do puberťáků, když sem o dva měsíce starší než ona? 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama