Everybody should have his own world...

5.kapitola - Průseráři

2. prosince 2010 v 13:52 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Zase přináším novou kapitolku k povídce Elita Bradavic. Nic moc inteligentního od téhle kapitoly, ani od celé povídky nečekejte. Je to hovadina, ovšem hovadina, která mě baví :-D Není k tomu snad ani co dodat, prostě čtěte a moc prosím komentujte, ale to už znáte :-) Krásné počtení……….Vaše Maggdinka♥

Průseráři


Lidi věřili by ste tomu? Za pár dní už končí září. Jo já vim, je to strašný, hrozně to letí a navíc mě udivuje a docela i sere, že se tady nic neděje. Chápete to? Chtěla sem si to tady užít a místo toho se nudim. Nutno podotknout, že už sem chytila dva školní tresty (což je na moje poměry skoro za měsíc hodně málo, sem na sebe pyšná). Jinak je tady všecko při starým. Sirius nabaluje holky kde může, Sarah pořád žere, Emma už stihla tim svým fotbalákem rozflákat nejedno okno, nebo významnou sochu, Lily pořád nedala Jamesovi, Leona už stihla sbalit půlku školy a druhou půlku oblbnout, James ještě furt chce Lilianu, Peter furt smrdí, Remus je furt vlkodlak a pořád mě nechce (sakra) a já sem stále stejnej dement. Takže jak říkám, nic se nezměnilo.
Ale rozhodla sem se, že s novym měsícem přijde i novej přístup. Sbalim Remyho. Ano slyšíte dobře, už mě totiž strašně štve, že si ještě pořád nemůžu sáhnout na ten jeho zadek v těch úžasnejch hnědejch manžestrákách. Prostě situace si žádá radikální řešení.
Zrovna sedim v pokoji, nikdo tady není (nuda!) Už se začínám trochu víc nudit. Asi pujdu svojí návštěvou poctít kámoše z Víru, (jestli to ještě nevíte tak to je zkrácenina Nebelvíru)
"Zduřte klobásové! " velice krásný pozdrav že? Jo už ste si asi stihli všimnout, že mám zvláštní vyjadřovací prostředky. Natáhla sem se na sedačku vedle Jamese, kterej zrovna leštil svý nový koště. Blázen. Možná se divíte, že znám heslo do Nebelvíru, ale když tady znám půlku lidí tak se nedivte. Navíc sem tady ještě častějc než ve vlastnim pokoji.
"No tě bůh. " protočil Sirius oči. Já mu dám tě bůh až mu budou trenky malý. Ať je rád, že sem na něj zase nějak neskočila nebo nevybafla, taky ze mě mohl mít dlouhodobej šok a on se mi odvděčí takhle.
"Hele Sam nepůjdeš se mnou na cígo? " ozval se zas ten čokl. Bože furt by kouřil, prase. Divim se, že se proměňuje zrovna ve psa, kdyby to záleželo na povaze, proměňoval by se v prase, nebo v hovado.
"Ale jo, co tady. A kam? "
"Třeba na Astronomku. " pokrčil ramenama. Všechno lepší než se nudit, dokonce jít i sama kamkoliv se Siriusem.
"Je tady nuda co? " ozval se, když sme seděli na věži a zapálil si.
"Ani mi nepovidej, co to s náma je člověče? " jako lidi já už dostávám depky a to je co říct, protože optimističtějšího člověka než sem já by ste těžko hledali. Asi se podřežu, jako správné emo.
"A co ty s tim Remusem? " bože, že já mu to minulej rok vyžvanila. Já věděla, že to budu mít na talíři pořád, ale braňte se nějak, když ste opilý a vůbec o sobě nevíte, že jo. To pak řeknu všechno i to, co není pravda.
"Ale, furt je to ve fázi nula. " mávla sem rukou.
"Moc ho děsíš. "
"Cože? Já? Jak si na to přišel? " vždyť já sem ten nejhodnější a nejmírumilovnější tvor týhle planety. "Počkej, nebo on něco řikal? "
"Ne co by měl řikat. To snad vidim ne, nehledě na to, že tebe se děsí každej. Samozřejmě, až na mě. " dobře já, toho sem dycky chtěla dosáhnout, abych lidi děsila. Možná bych mu měla dát záminku, proč by se mě měl bát taky, abych měla úplnej seznam. Je to docela dobrej pocit, když víte, že v tomhle ústavu je asi dvě stě až tři sta lidí a všichni se vás bojej, včetně učitelů, duchů, domácích skřítků, obrazů a Norisky.
"Já ti ho zpracuju, chceš? " nabídl se Black. Teda ne že bych si tý nabídky necenila, jenže už ho vidim: Hele Remusi, Sam už dlouho kouká po tvym zadku a rozhodla se vyzkoušet jeho pevnost. Nebo něco v podobnym smyslu.
"Sis ucák ne? " jo můj slovník.
"Copak nevíš, že máš čest s tím největším expertem přes vztahy? " nechtěl snad říct s tim největším expertem přes balení a přes sex na jednu noc?
"Jo ale zároveň mám tu čest s největším dementem školy. " ušklíbla sem se na to jelito vlasatý.
"Divíš se, když žiješ v jeho těle? " ha ha, ten je zas vtipnej jak sáňky v létě. Já za to prostě nemůžu, že sem trochu jiná než ostatní. Má s tim snad nějakej problém?
"Hele dělej si co chceš, ale jestli mu to řekneš nějako blbě. Vlastně mu radši neřikej nic, jen tak letmo naznač. " souhlasila sem nakonec. Bože, do čeho se to ženu, tohle nezůstane bez následků.
"Spolehni se. " to mě moc nepřesvědčilo. Ale co, Sirius je zlatej člověk. Sice trochu retardovanej a divnej, ale já mám zrovna tak co říkat tak co.
--------------------------------------
Zrovna sem v knihovně a hledám nějakou knihu. To čumíte co? Já a knihovna, to moc dohromady nejde, když se jí vybejbám takovym obloukem, jako čert kříži. Nehledejte v tom ale nějakej hlubší smysl, rozhodně sem se nezačala učit, nebo(nedej bože!) nezačala číst. Jen tady hledám kamasútru. To je jediná knížka, kterou sem četla asi pětkrát a pořád mě baví. Nehledejte v tom ale nějakej význam, nebo snad moje skrytý úchylný sklony.
"Nazdárek Sam. " uááá. Já mám vážně štěstí, dneska sem se ještě nikde nenatáhla, ale já prostě z toho regálu spadnout musim. Kdo to zase proboha je, jestli to bude zas Black, tak přísahám, že už ho opravdu vykastruju a nezůstane jen u slov, jako obvykle. Počkat, ale Sirius do knihovny nechodí, leda že by tady taky hledal kamasútru. Moment, ale když to není Sirius, ale ten hlas znám tak to znamená jen jedno.
"Ehm, ahoj Remy. " pozdravila sem to tlemící se pako. No jo, to je strašně k smíchu, když ste právě spadli z regálu a ste zasypaný kupou knih s tématikou o sexu.
"Ehm hledáš nějakou knížku? " ne asi, já nechodim do knihovny relaxovat jako on.
"Chceš pomoct? " nabídl se potom, on je tak sladkej. Ach! No uznejte sami, kterej kluk by se vám nabídl, že vám pomůže najít kamasútru. Když teda nepočítám Siriuse, jenže u něj by bylo to riziko, že by se zároveň nabídl něco z ní prakticky vyzkoušet.
"No ani ne, už sem našla, co sem hledala. " zvedla sem ruku s hledanou knížkou a ukázala mu jí.
"Hm, dobrá volba. " ale! Slyšim dobře? Že bych Remyho podceňovala a on se nechodil do knihovny jen šprtat? No i když nechápu, proč se tak divim, přece jen už je nějakej ten rok na pokoji se Siriusem. To člověka asi trochu poznamená.
Nechceš někdy vyzkoušet něco, co se tam píše? Tak dobře, to sem neřekla nahlas. "A co ty tady? "
"Ale slíbil sem Jamesovi, že mu něco najdu o zvěromáctví, poslední dobou mu dělá problémy pořádně se proměnit, vůbec nevíme čím to je. "
"Cože? To se může stát jo? " vykulila sem svoje zářivě modrá kukadla. Chudáček James, jelenek jeden.
"No asi jo, já osobně si myslim, že to ovlivňuje dost psychika a vnitřní problémy, ale samozřejmě si to musim potvrdit. "
"Jasně to je tim, že mu Lilka pořád nedala. To sem nevěděla, že ho to až tam sžírá, že se už ani proměnit nemůže. " ty vogo, já tu Lilianu zabiju, mýho Jimmyho mi trápit nebude.
*
"Emmo, Emmo! " au. Jo jasně já se prostě přes to zábradlí přetáhnout musim. To bych nebyla já, já totiž když běhám tak sem strašně nebezpečná víte? Nejen pro ostatní lidi (nejednou sem už někoho porazila), ale hlavně sama sobě.
"Co tady tak řveš? " Emm vylítla z portrétu, dneska měla pro směnu vlasy tyrkysově modrý.
"Hledám tě neslyšíš? " jako by se mě dalo přeslechnout, vsadim se, že se po mě otáčej i lidi dole u Velký síně. Proběhla sem kolem ní, mrskla vypůjčenou knihou na postel (tý babě Pinceový by praskli obě skla u těch jejích popelníků, kdyby to viděla) a vyběhla sem za Emmou zas zpátky na chodbu.
"No cos mi chtěla? "
"Já nevim, deme něco udělat, něco rozbít, něco podniknout, cokoliv. " já sem tak hyperaktivní, až to hezký není, asi bych vážně měla na to začít brát prášky.
"To si zase znásilnila po cestě nějakého chudáka, že seš tak nabuzená? " tss, co si o mě myslí? "To nemůžu dostat jen tak chuť něco udělat? " teď sem ale vážně dotčená.
"Ne, vždycky za tim něco stojí a většinou je to kluk. " ty jo, jedna nula pro ní, ona mě má vážně přečtenou, potvora jedna. Proč sem si vybrala s touhle náladou zrovna jí? Protože s ní se mi dělaj průsery nejlíp a protože respektuje školní řád asi tak stejně, jako já. Ostatní sou v tomhle ohledu trochu, jak to říct, opatrnější.
"Máš pravdu, Remus mě shodil z regálu! " přímo sem zářila štěstím. Ona očividně nepochopila, co je na tom tak úžasnýho, že mě Remy shodil z regálu, ještě k tomu s takovejma kompromitujícíma knížkama.
"No pro mě za mě něco províst můžeme, měly sme nějako málo školních trestů, nezdá se ti? Upřímně, mě to docela znepokojuje. " už chápete proč tuhle holku tak miluju? Ona je prostě anděl. No, tohle přirovnání se na Emm moc nehodí, ale víte jak to myslim ne?
"Hej teď mě něco napadlo. " vykřiklo to pako modrý, až sem se málem zase natáhla na schodech, jako bych toho štěstí dneska už tak neměla víc než dost. Přišla ke mně a pošeptala mi svůj plán. Já sem okamžitě vyprskla smíchy, ta holka je blázen. Ale proč ne? Tohle už snad bude těm učitelům za školní trest stát. Víte my sme se s Emm rozhodli, že si budeme školní tresty počítat, jestli trumfneme Jamese se Siriusem.
Rozjeli sme náš plán. Myslim, že to bude dobrý, kouzla sou mocná věc, já sem tak ráda, že sem čarodějka.
*
S Emmou sme se stavili do pokoje pro holky a vytáhli sme je na večeři, ani vám nemusim řikat, že Sarah sme nemuseli přemlouvat. Už dlouho neměla nic dobrýho, naposledy před hodinou. No jo, ta holka se nezmění.
Jakmile sme vešli do Velký síně viděli sme pěkný pozdvižení. Všichni stáli v kroužku před učitelským stolem a ukazovali si na zem. Ještě musim dodat, že se všichni strašně tlemili.
"Co se to tam děje? " pohodila Lea vlasama a vydala se očekovat, co se to tam děje. My ostatní sme šli za ní. Jakmile sme tam došli, Lily, Leona i Sarah se svalili smíchy k zemi.
"Co se to tady děje? Proč nevečeříte? " to se do síně přihnala McGonagallka a jakmile uviděla hlouček, hnedka se hnala všechny patřičně zbuznout. Hej škoda že nevidíte ten její ksicht. Ještě před chvílí se tvářila přísně jak největší king a teďka stojí a čumí na zem. Než stačila cokoli říct, objevil se v síni Brumbál a namířil si to rovnou k McGonagallce. Zůstal stejně jako Minnie trochu překvapeně civět na zem, ale bylo na něm vidět, že se docela dobře baví. Toho dědu mám den ode dne radši ty jo.
Po podlaze před učitelským stolem bylo poházené oblečení. Ale ne jen tak ledajaké. Byli tam hábity a aby to nebylo málo tak i kalhotky, podprsenka a trenýrky. No a aby toho ještě nebylo málo, tak to všechno patří právě našemu řediteli a ředitelce Nebelvírské koleje. Což ovšem všichni samozřejmě poznali.
Jak sem říkala, kouzla sou mocná a užitečná věc. Prostě sme si tohle všechno s Emmou sehnali z jejich ložnic pomocí přivolávajícího kouzla a když nikdo v síni nebyl poházeli sme to tady. Takže už ste si asi domysleli, že to vypadá, jako by si to tady ty dva důchodci rozdávali.
"Teda paní profesorko, to bych do vás neřek. " jo právě přišli do síně poberti a to by nebyl Sirius, aby nepřihodil dříví do ohně. "Do vás pane řediteli docela i jo, ale takhle na veřejnosti. " já se z toho chlapce jednou asi zbláznim, věříte tomu?
"Stoneová! " zaburácela ta stará megera na celou síň. No jistě, zase je to na mě. Sice sem to udělala za účelem trestu a mám tak dobrou náladu, že mi jí nic pokazit nemůže, ale trochu se mě dotklo, že první člověk na kterýho si vzpomene sem zrovna já. Třeba takovej Jimmy se Siriem nic, přitom jim by to bylo ještě podobnější.
"Přejete si paní profesorko? " stoupla sem si vedle ní mile, vim totiž, že milost jí za takovýhle situace vytočí ještě víc.
"Jak se opovažujete? " hej ona snad dostane infarkt, funí a heká, jak kdyby nemohla.
"Co všechno já! To je normální zasedlost tohleto, mohl to udělat kdokoli z týhle školy, ale vždycky se to svede na mě. " vyjela sem ostře. Emma vedle mě vyprskla smíchy.
"Vy se moc nesmějte slečno Heckersová, vy v tom máte prsty úplně stejně jako Stoneová. Máte obě dvě každý den po celé dva týdny školní trest. Od zítřka se u mě v kabinetě hlašte v osm hodin. " hurá! Triumfálně sem si s Emmou plácla, což tu babiznu dodělalo, takže musela odejít. Super, počítá se každej večer trestu, takže my jich budeme mít čtrnáct. To si uděláme dostatečnej náskok před těma dvěma.
Provokativně sem na Siriuse vyplázla jazyk. Mezi náma totiž panuje taková nevyhlášená válka o průseráře školy. Nikdy sme si to neřekli nahlas, ale víme to.
Je mi ale naprosto jasný, že tohle nezůstane jen tak bez odezvy. Sirius s Jamesem už se postaraj, aby nás co nejdřív dohonili. I když spolu soupeříme, máme jeden společnej cíl. Dostat McGonagallku do předčasného důchodu, nebo rovnou do Svatého Munga a vzhledem k tomu, že tři ze čtyř průserářů choděj k ní do koleje, se nám to možná povede dřív, než doufáme.
Třeba to ještě nebude tak ztracenej rok. Zejtra naplno rozjedu operaci Remy, aby všechno bylo ještě perfektnější. Tenhle rok je celej můj, prvenství v průšvihách, chlastání i Remy - to všechno je moje. Nelehkej cíl že? Ale já si věřim.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 2. prosince 2010 v 18:36 | Reagovat

Boží!
Maggdinko já strašně moc plosíím plosíím, nemohla bys vydat jednorázovku jak Poberti ve škole trávili Mikuláše kliďánko ve stylu Elity, tak by to vlastně bylo nejlepší.
Prosíííííííííííííííííííííííííím, prosíííííííííííííííííííííííííím
smutně koukám. :-)  ;-)  :-D  8-)  :-P  :D

2 Angie Angie | Web | 4. prosince 2010 v 17:46 | Reagovat

Jáj, to zas bylo něco:-D Opět jsem se skvěle pobavila, opravdu. Moc se mi líbilo, jak Sam řekla: "Sis ucák ne?" - to budu používat taky! :D  :D  :D
A nakonec mě dostal i Sirius, když přišli do Velké síně a řekl: "Teda paní profesorko, to bych do vás neřek. " jo právě přišli do síně poberti a to by nebyl Sirius, aby nepřihodil dříví do ohně. "Do vás pane řediteli docela i jo, ale takhle na veřejnosti." - naprosto luxusní, to je celý Sirius, pravda :-D :-P
Moc povedená kapitola!

3 Vendy Vendy | 6. prosince 2010 v 19:34 | Reagovat

Super holka, jen tak dál ;-)

4 Koki Koki | 28. prosince 2010 v 14:17 | Reagovat

Vážně to je naprosto boží.
Furt se jenom směju a nejde to zastavit.
A s tim Mikulášem je to skvělej nápad.
Prosím zkus to. :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama