Everybody should have his own world...

8.kapitola - Večerní radovánky

7. listopadu 2010 v 17:32 | Maggdinka |  *Potterovi s.r.o.*
Už osmá kapitola je na světě. Co k ní dodat? Potterovi s.r.o. je spíš prostě taková oddechová povídka, moc dramat a akce tam nečekejte. Co se stane v téhle kapitole? Copak po večerech dělají Bradavičtí studenti? To se dozvíte, když si tohle přečtete. Budu vám moc vděčná za jakékoli komentáře……Vaše Maggdinka♥

Večerní radovánky

Čas v Bradavicích plynul dál a absolutně nic se nezměnilo. Lily furt nadávala na Jamese a Jess mezi nima furt pendlovala. A co bylo nejhorší - Sirius byl pořád se Stacy Lewisovou. Pozitivní věc na tom byla ta, že Jessica se s tím už smířila. Od tý noci, kdy šli z Prasinek a mluvila o tom se Siriusem se rozhodla, že už ho nechá na pokoji a povznese se nad to.
"Hej Jess. " přilítl jednou večer Sirius do společenky s lahví medoviny v ruce. "Nejdeš se projít? " zamrkal provokativně a zamával jí flaškou před ksichtem. Tomu Jessica nemohla prostě odolat.
"Že váháš brácha. " ušklíbla se a vstala z křesla. James po ní hodil výhružnej obličej, bylo jí totiž úplně jasný, že s tím má zase nějaký problémy. Bráchovi vždycky říkala všechno, ale je fakt, že od tý doby co se mu svěřila se svojí náklonností k Siriusovi dával si James sakra bacha, aby se něco nesemlelo. Jenže ať už to bylo jakkoli, Jess a Sirius byli stále ještě skvělí kámoši.
"Jess, takhle to dál nejde. " spustil Tichošlápek, jakmile vyšli na liduprázdnou chodbu.
"Co tim jako myslíš? " opáčila Potterová.
"Tenhle rok to vůbec nejseš ty. Co sme přijeli po prázdninách do Bradavic, tak seš oproti minulejm letem jako vyměněná. " začal jí tam Sirius kázat.
"Třeba už dospívám. "
"Nechtěj mě rozesmát. " začalo se to pako Blackovský chlámat.
"Co Stacy, ví, že jdem spolu ven? " změnila Jess téma. Sirius jí teď naštval, tak naštve pro změnu ona jeho.
"Ne neví. A nic jí do toho není. Sice nevim, jak to s holkama chodí, když s nima chodim, ale že du ven na lahvičku ven s kámoškou jí snad řikat nemusim. "
"Hochu, o holkách toho víš ještě hodně málo. " ušklíbla se Jessica ironicky. "To uvidíš to čoro moro, jestli nás uvidí, nebo jestli jí to někdo vykecá. To mi věř. " Siriuse to nijak očividně neznepokojilo. Neví, jak se dokáže holka naštvat, když jde její kluk ven s jinou, i když je to jen kámoška.
Došli na nádvoří. Oba měli jen mikiny, ale touhle dobou bylo večer ještě docela teplo. Jess si chtěla sednout na lavičku, ale Sirius šel dál. Přece jen nechce, aby je spolu někdo viděl, pomyslela si Jessica.
Přišli k jezeru, kde se posadili na placatej kámen. Foukal trochu vítr, takže vlny příjemně šplouchaly o břeh. Sirius na nic nečekal a otevřel flašku. Nabídnul nejdřív Jess. Ta se nenechala pobízet a pořádně si lokla. Přece jen v chlastání nebyla žádná začátečnice. Medovinu mu vrátila a radši si zapálila cígo. Nabídla i Siriovi, kterej si velice ochotně vzal.
"Fakt se s tebou něco děje Jess. Nechci vypadat jako rejpal, myslim to dobře. Prostě to už nejseš ty. " nakousl Sirius to staré téma.
"To se ti jen zdá. "
"Ale nezdá. Na Jamese už sem si zvyknul a vim, že blbou náladu u něj vyvolává Evansová, co začala chodit s tim Cromwellem, tak je to ještě horší. Ale jakej ty máš důvod? " Sirius ani nevěděl, jak blízko je poznání.
"Ha! Je v tom nějakej kluk. Vy s Jamesem ste totiž úplně stejný, nejen protože ste dvojčata. " vypadal vítězoslavně.
"Prosimtě, jakej by v tom byl kluk? Víš jako jeden z mála moc dobře, že tohle je asi jediná věc v který se s bráškou odlišujeme. Zatímco on je už od prváku udělanej do Lily a pořád se kvůli ní trápí, já otázku vztahů moc neřešim. " odbyla ho Jessica a doufala, že to na něj zabere, protože se trefil do černýho.
"No dobře, nebudem se o tom bavit. " usekl to Sirius, za což mu Jess byla dost vděčná.
"Hele Siri, jak je na tom Jimmy? " optala se po chvíli starostlivě.
"Myslíš s Evansovou? " Jess přikývla.
"No, stejně jako pokaždý, když si Evansová s někym začne. " shrnul to. "Ještě ke všemu tohle malý ucho. Dost to zranilo jeho ego. James není nafoukanej, to oba dobře víme. Jenže každýho kluka se dotkne, když mu holku vyfoukne nějakej harant, kterej si ještě kadí do plínek. " Jessica se rozesmála na celý kolo.
Seděli a povídali si nejmíň hodinu. Popíjeli flašku a najednou medovina došla.
"Hele, zrada! " postěžovala si Jess a obrátila flašku dnem vzhůru, ze který nevykápla ani kapička.
"No jo, ty vole. Poď dem do kuchyně! " zavelel Sirius. "Zašijem se pak v nějaký nepoužívaný učebně. "
"Hele, ale už je docela pozdě a zejtra máme školu. " opáčila Potterová.
"A koho to tlačí? " zahýkal Black a hlasitě si krknul. "Bojíš se snad jít do společenky po večerce, nebo se bojíš, že tě zejtra bude bolet hlava? Se spolu zejtra kdyžtak ulejem a bude to. "
"Jo máš recht. Házíme bobek na školu, stejně už je zejtra pátek, tak ten jeden den…" souhlasila Jessica a vydali se do kuchyně. Sirius se už velice důvěrně znal se všemi domácími skřítky a protože svým sexy úsměvem dokázal rozpálit i skřítky, měl tam pěknou protekci. Takže vyfasovali ještě dvě lahve Ohnivý whisky.
Po cestě v hradě narazili na nějakou menší temnou učebnu. Kecli si na zem a pokračovali v dosavadní činnosti.
"Siriusku, čím to je, že s tebou se mi vždycky nejlíp chlastá a povídá? " oba už byli docela ožralý. Jess si opřela hlavu o Siriusovo rameno.
"Protože sem mistr chlastu a keců. " zařehtal se Tichošlápek. Přivinul si Jessicu blíž k sobě a jednou rukou jí objímal kolem ramena.
"Ty tak hezky voníš. " uchechtal se Jess. Už z ní trošku mluvil ten alkohol. Přece jenom tři lahve na dva lidi sou docela dost.
"Šel bych na čerstvej vzduch. " prohodil Sirius.
"Taky už myslíš na cígo? "
"Přesně. " ušklíbl se. Vstal, chytil Jess za ruce a vytáhl jí na nohy. Ta zavrávorala a málem slítla. Sirius jí ale duchapřítomně chytil, takže mu spadla přímo do náruče. Jess vzhlídla a zadívala se mu do těch bouřkových očí. Ještě snad nikdy si neuvědomila, jak moc je Sirius krásnej. Upřímně niky moc nechápala ty holky, který za nim chodili v hloučku, kam se hnul. Ona ho vždycky viděla jen jako kamaráda, takže nevnímala jeho fyzickou krásu. Jenže, když teď měla možnost zkoumat jeho obličej pěkně zblízka došlo jí, co na něm ty holky přitahuje. Navíc měl moc pěkně vymakaný a pevný tělo.
Sirius se odkašlal a něžně jí od sebe odstrčil, aby neupadla.
Nechtělo se jim už chodit ven, protože byli dost vysoko, tak se rozhodli pro astronomickou věž. Po velký námaze se konečně vyškrábali do schodů a usadili se venku na cimbuří. Tentokrát vyndal cigarety Sirius, jedno si vzal a nabídnul i Jessice.
Seděli vedle sebe na cimbuří, pokuřovali a oba zaseknutě zírali na hory v dálce.
"Hergot holka musim ti říct. " začal Sirius. "Že se z tebe stala vážně hezká buchta. " Jessica se začala smát.
"Myslim to vážně. Nikdy sem to moc nezaregistroval, páč seš Jamesova ségra a odjakživa si byla moje kámoška, ale je fakt, že si nám vyrostla do krásy. Už vůbec nejseš ta malá černovlasá rebelka. Je z tebe hezká ženská. " Sirius si Jess dlouho prohlížel. Jessica z toho byla celá nesvá, když si jí takhle prohlížel. Nemohla se na něj podívat, a tak těkala pohledem všude možně, jen ne na něj.
"No však ty seš taky pěknej kořen. " uchechtla se Jess, aby řeč nestála. Neřekla to jen tak, to že je Sirius hezkej kluk je všeobecně známý, ale ona to taky nikdy nebrala nijak zvlášť na vědomí.
Uběhlo pár sekund a všechno se stalo tak rychle. Sirius se naklonil k Jess a zprudka jí začal líbat. Ona rozhodně neprotestovala, objala ho oběma rukama za krkem a polibek mu vášnivě oplácela. Uběhlo několik desítek sekund, když se konečně vzpamatovala a od Siria se odtrhla.
"Co to děláš? " odstrčila ho od sebe naštvaně.
"Coby? Nelíbí se ti to? "
"No, jo…teda co to kecám, ne! Nelíbí. " zakoktala se Jess. "Siriusi, ty máš teď holku. Musíš si hold zvyknout, že když s někým chodíš tak existujou určitý pravidla chápeš? Jako třeba to, že si nic nezačneš s jinou dokud spolu ste. " byla na sebe pěkně naštvaná? Co to dělá? Zařekla se, že Siriuse nechá plavat. Měl teď holku a co víc - byl to prostě Sirius Black, s ním to prostě nemůže dopadnout dobře. Ať měl Siriuse ráda sebevíc, nechtěla aby jí kdokoli nějak napálil.
"Já mám Stacy sice rád, jenže to s ní není takový jako na začátku. " bránil se Black.
"No, kdo by to byl řekl, že když s někým chodíš víc jak měsíc, tak už to není úplně jak na začátku! " odsekla Jess. "Jenže to ty nemůžeš vědět, protože si nikdy s nikým nebyl dýl jak tejden. "
"Rozejdu se s ní. " vyhrkl najednou Tichošlápek.
"A proč? " nechápala Jessica. "Neříkej mi, že se s ní rozejdeš, protože si najednou prozřel a zjistil jak strašně mě miluješ. Jo to je dobrej joke. Jenže tyhle keci sou u kluků dost ohraný. Nechápu, že si nedokážete vymyslet něco lepšího. Chtělo by to trošku víc originality. "
"Rozejdu se s ní, abych moh bejt s tebou, aniž bysme ty nebo já měli výčitky svědomí. "
"Aha, takže jen tak. Žádný chození se nekoná. " odsekla Jess ironicky.
"Dokážeš si představit, co by se stalo, kdyby se to dozvěděl Dvanácterák? Rozbil by mi hubu, nehledě na to, že sem jeho nejlepší kámoš, protože na tebe nedá dopustit. Kvůli tobě by dokázal i zabíjet. "
"Jo to máš sakra pravdu. Ani nevíš, jak mi James kázal, abych si s tebou nic nezačínala. " ušklíbla se Potterová.
"Fakt? Vy ste se o mě bavili? "
"No, jen takovej preventivní proslov, abych si dala bacha. James tě má rád, ale názor na to, jakej bys byl asi partner máme oba stejnej. " uvedla to Jessica na pravou míru.
"Mlč už konečně. Nemel pořád. " přerušil ji Sirius, přitisknul jí k sobě a líbali se ještě vášnivěji než předtím.
**********************
"Mě je blbě! " křičela Jessica přes zavřený dveře, odkud se každou chvíli ozývaly dávivé zvuky. Vedle v pokoji byla už jen Lily a čekala na ní, protože už každou chvíli mělo začít vyučování.
"Nemáš po večerech před školou chlastat s Blackem! " odsekla Lily. "A vůbec, nechápu to. Jak ti může bejt blbě po jedný láhvi medoviny? "
"Když mi sme si pak ještě šli do kuchyně pro další dvě flašky whisky. " vysvětila Jess, když vylezla z koupelny. Byla celá bílá.
"Experte, ty teda vypadáš. Vyser se dneska na školu, stejně je pátek, tak se nic hroznýho nestane, když nepudeš. Buď tady a když ti bude furt blbě tak si zajdi na ošetřovnu. Já tě dneska u všech omluvim. " navrhla zrzka.
"Dík, seš vážně zlato. " usmála se Jessica a svalila se na postel. Lily na nic nečekala a vydala se na hodinu, protože zvonilo už za pět minut.
"Evansová. Hej Evansová, počkej! " Lily se otočila po hlase. Po chodbě za ní sprintoval Sirius.
"Co chceš Blacku? " zasyčela otráveně.
"Kde je Jessica? " zasupěl, protože ten běh mu dal docela zabrat.
"Zůstala v pokoji. Tys jí včera pěkně zřídil. "
"Jak to myslíš, zřídil? " nechápal Sirius. Bál se, co všechno Jess Evansový řekla. Přece jen byly to nejlepší kámošky.
"No když ve dvou vychlastáte tři flašky, to by bylo blbě každýmu. " vysvětlila.
"Jo takhle. Dík! " a už zas běžel pryč. Lily jen zakroutila hlavou a šla dál.
Sirius rychle vyběhl schody do dívčích ložnic, aby se nestihlo aktivovat poplašný kouzlo, zaklepal na dveře šestých ročníků a vešel. Jess ležela celá bledá na posteli a když vešel, vzhlídla.
"Co tady děláš? " vyjekla a rychle si sedla.
"Potkal sem Evansovou a řekla mi, že ti je blbě. Chtěl sem s tebou mluvit. " vysvětlil a sednul si k ní na postel.
"Cos mi chtěl tak naléhavýho? "
"U snídaně sem se domluvil se Stacy. Dneska se s ní večer sejdu a rozejdu se s ní. " vysypal ze sebe. Jess na něj zůstala překvapeně čumět. Nečekala, že to co jí včera říkal, myslel vážně.
"No tak dobře. " vykoktala ze sebe, protože nevěděla, která bije.
"Hele a bylo by asi nejrozumnější kdybys zatím nic neřikala Jamesovi. Však ho znáš. " dodal ještě rychle Sirius.
"Neboj, to sem ani v plánu neměla. Bráchovi sice říkám všechno, ale tý scény, kterou by mi udělal, když by se to dozvěděl bych se ráda ušetřila. " ušklíbla se Jessica.
"No nic, já letim na hodinu. Zvonilo už před čtvrt hoďkou. " ukončil to Black.
"Neřikal si včera, že se ulejeme? "
"Jo, jenže po tom, jak se to včera vyvinulo radši pudu, abych u Jamese nevzbudil nějaký podezření. Bůh ví, co by ho napadlo, když by sme oba nebyli ve škole. " vysvětlil.
"Jo, jenže sme se spolu my dva ulili už víckrát a nikdy ho to nenapadlo. Jen proto, co se stalo včera, nemusíš bejt zas tak paranoidní. Brácha je sice chytrej, ale ne natolik, aby si tohle dal dohromady. "
"Tady chce jít člověk jednou sám dobrovolně do školy a vy mě přemlouváte abych nechodil slečno Potterová. " zachechtal se Sirius a než se Jessica nadála, naklonil se k ní a vlepil jí krátký, ale vášnivý polibek.
"Tak se hlavně uzdrav. Večer půjdem na cígo a já ti řeknu, jak to probíhalo se Stacy, ok? " dal jí ještě pusu na tvář a vstal.
Když se za ním zavřely dveře, Jess ještě chvíli nepřítomně zírala do blba. Nemohla tomu prostě uvěřit. A nechtěla si ani představit, jakou to vyvolá reakci u Jamese, až se tohle dozví. 
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 9. listopadu 2010 v 16:11 | Reagovat

YYYYEEEEESSSSSS!!!
Jupí, konečně! :-D
To je tak senzační povídka. Ty hlášky, proboha, já z tebe fakt nemůžu:D Nejvíc mě asi pobavilo tohle: harant, kterej si ještě kadí do plínek - zaklonila jsem v tu chvíli hlavu a začala se z plna hrdla smát, opravdu hodně:-D
To jejich lichocení na Astronomické věži taky stálo za to:-D Jsem zvědavá, jestli si to Stacy nechá jen tak líbit. A James bude zajímavý sám o sobě:D Bude bitka, že jo? Prosím!
Už se moooc těším na další kapitolu!

2 hplovehp hplovehp | Web | 24. listopadu 2010 v 8:59 | Reagovat

[1]:Bezvadné jako vždycky, co bychom taky mohly od Maggdinky čekat. Fandím páru Jessica se Siriusem a zajímalo by mě, kdy se začnou dávat dohromady James a Lilly. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama