Everybody should have his own world...

3.kapitola - Létající kočka

17. listopadu 2010 v 0:09 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Koumete to jo? Už třetí kapitolka k nejnovější povídce je na světě. Chápete to? Já ne:D Strašně mě prostě baví, je správně ulítlá a střelená. Moc ráda takovýhle povídky čtu, tak doufám, že jsem je svým psaním nijak nezohyzdila. Prosím komentujte, konstruktivně, chci vědět co a jak se vám líbilo….Vaše Maggdinka♥

Létající kočka

"Stoneová, Heckersová a Fischerová, zase pozdě! " spustil na nás Semen, hned jak jsme přiběhli k Zapovězenému lesu, kde se odehrávala péče o kouzelné tvory. Byl to neuvěřitelně slizký a ohavný učitel už od pohledu.
"My se omlouváme pane profesore měli jsme menší nehodu. " začala jsem si rychle vymýšlet.
"Opravu? A smím vědět jakou? " zeptal se úlisně ten slizoun.
"Nemůžete. " celá Nebelvírská část třídy propukla v hlasitý smích. "To je soukromé. " odbyla jsem ho. Dál už se tím raději nezabíral, rozdal nám práci a celou hodinu už na mě nepromluvil. Taky věděl proč.
*
"Já ho tak nesnáším! To je jedna z mála věcí na který se těším, až odtud vypadnem - už toho krypla neuvidim. " vyprskla jsem, jakmile zazvonilo a my jsme se pachtili do kopce zpátky do hradu. Rovnou ty Bradavice mohli postavit v Himalájích, co sem nějakej horolezec?
"Ty to máš ale ještě dobrý, ale kdybys ho viděla, když jsem přišla. To bylo zase, ááá slečno Evansová, jakpak se vám daří? Jak střelená kosatka. Ještě ten jeho pohled do výstřihu, jsem myslela, že vyhodím. " odfrkla si Lily znechuceně. Semen po ní totiž jel, bylo to jasný. Pořád s ní nějako komunikoval a furt si jí prohlížel jak u stánku zboží na tržnici.
Přišli jsme na nádvoří a já zahlédla jeden lákavý objekt, který mě přímo vyzýval k tomu, něco udělat.
"Nekuř! Chcípneš! " vypískla jsem a skočila jsem Siriusovi na záda. Ten vdechl dým z cigarety a zakašlal se a přestal až když jsem mu uštědřila pár hedr do zad, přičemž jsem ho málem vystřelila z bot.
"To ti teda pěkně děkuju. " otočil se na mě se slzami v očích od toho kašle a típnul skoro dokouřenou cigaretu.
"Zas čudíš jo? " začala jsem si hrát na naštvanou a dala jsem ruce v bok.
"Nekouřim, jen pokuřuju. Víš že já nekouřim skoro vůbec, jen tak občas. " bránil se Tichošlápek. "Ty taky nejsi svatá, taky si občas zakouříš, tak co. " dodal na svoji obranu. Na to už jsem neměla co říct, protože to byla pravda. Jako nemyslete si nic špatného, stačí že chlastám jak hovado, ale občas si nějakou tu cigaretku dám.
---------------------------
"Uááá, díky bože! " super a je to zase tady, Emm a ty její mozkový výlevy. Rozpřáhla ruce a práskla sebou jako prkno na postel. Bohužel se trefila trochu špatně a z postele sletěla na zem, přičemž strhla i nebesa nad postelí. Já už jsem se válela smíchy po zemi, protože pohled na ní, jak vykukuje zpod červených nebes byl neuvěřitelný.
Aby jste rozuměli, ona se tak radovala jenom proto, že jsme přečkali první den školy. Počkat, teď mě tak napadá, to jako bude dělat každej den? Néé, pomoc, bože!
"Hele děcka, než půjdeme na večeři, ještě si dám pár temp kolem špuntu ve vaně. " oznámila nám Sarah a zabouchla se v koupelně. Svině jedna drzá, já jsem tam chtěla zrovna jít.
*
"Jé! " Sarah se rozeběhla ke stolu a smetla při tom pár druháků. Ano jsme na večeři a ona zřejmě na stole uviděla něco "strašně skvělého".
"Hele krize. " ozvala se zničehonic Emma, jejíž vlasy měli pro změnu zářivě červenou barvu a měla je na krátko jen po ramena.
"Co zase? " ozvala se Lily a protočila oči.
"Jsme tady už druhej večer a nic se neděje, já se nudím. " zaúpěla Emma.
"Ježiši, jsme tady teprve jeden den. " nechápala Leona její myšlení.
"Hele, říkejte si co chcete, ale chce to něco podniknout. " založilo si to střapatý momentálně červený tele ruce na prsou.
"Heleď jestli chceš nějaký povyražení, zajistím ti zejtra školní trest a máš to. " pohrozila jsem jí smrtelně vážně, až mi z vidličky ulítla brambora a pověsila se nějaký holce na vlasy.
"Ne, jen to ne. "
"Vidíš, tak nemel. "
*
"Mám nápad, půjdeme bruslit! " zvolala jsem nadšeně. Právě mě totiž napadl fakt super nápad.
"Jo až na to, že je teprve září a venku je momentálně asi tak dvacet stupňů, ale jinak v pohodě. " ušklíbla se Sarah.
"Hele buď ticho a radši se běž nažrat. " odsekla jsem nakvašeně. Tady člověk projeví ochotu a něco ho napadne, abychom se nenudili a oni s nim takhle zametou. Tss.
"Já na vás seru, jdu ven. " vstala jsem z postele. Najednou jsem začala pociťovat podobný pocit, jako Emma u večeře a to ten, že jsem se taky pěkně začínala nudit.
"Jdete někdo se mnou? " ohlédla jsem se po pokoji.
"Jo já jdu. " vyskočila Sarah.
"Že váháš. " přidala se Emma, která můj nápad uvítala. Hlavně aby nemusela sedět nebo ležet déle jak půl hodiny.
"Ne já nepůjdu, mám rozečtenou kapitolu. " usmála se Lily zpoza nějaké bichle. Bože, zas ty její knížky, já jí tu knihu snad omlátím o tu její rezavou palici. Už jsem se zmínila jak mě strašně štve s tím čtením že jo?
"Já si musím dolakovat ještě nehty. " vztyčila Lea prsty na kterých byl rudý lak, ovšem ona si tam chtěla udělat srdíčka, nebo nějaký další nechutnosti, protože tohle byla podle ní naprostá nuda.
"Lea je čím dál větší barbínka. " odfrkla si Emma, jakmile jsme prošli naším vchodem s úchvatným kaprem.
"To je ta její mexická krev prosimtě, nech jí žít. " mávla jsem rukou nad tímto tématem, které nebylo potřeba už rozebírat. Leona prostě byla naše krásňoučká bárbí a to už se jen tak nezmění.
"Něco bych podnikla, je to strašný. Jsme v Bradavicích a je tady nuda. " vykřikla jsem a vzápětí sjela po zábradlí schodiště do nižšího poschodí, načež jsem si pěkně tvrdě nabila držku.
"Tak jdeme za klukama ne? Bude aspoň nějaká sranda. " navrhla Sarah a já i Emma jsme moc dobře věděli, že myslí naše drahé Poberty.
"Jo a jak se tam asi dostaneme? " pronesla jsem opět jednu z mých inteligentních vět, místo toho, abych stihla zapojit i mozek.
"Jo a já asi nechodím do Nebelvíru viď? Já asi neznám heslo. " protočila Emma nyní duhové bulvy.
"Víš že tě žeru? " zasmála jsem se svým výrazným a nápaditým smíchem. Obrátili jsme se a vydali se k Nebelvírské věži. Bylo teprve asi devět hodin, takže jsme se nemuseli ničeho bát. Ne že by sme jindy vycházení po večerce nějako respektovali.
"Zduř!" skočila jsem trochu neomaleně Siriusovi na klín, takže už jsem mu podruhé za den málem způsobila zdravotní, ale i duševní újmu na zdraví.
"Co tady zas chcete? Přišli jste něco zničit? Nebo rovnou zbořit celou společenku? " ozval se Jimmy, který měl opět vlasy jak koště.
"Nudíme se, ale víš, že ta tvoje varianta není tak blbej nápad? " chytila se toho okamžitě Emma. No jo, jak jinak, u ní se není čemu divit.
"Hele kluci, nemáte tady čirou náhodou něco malýho sladkýho? " ozvala se pro změnu Sarah s ještě debilnějším nápadem.
"Neřikej, že bys zase žrala, před chvíli jsi zhltla na pokoji celou krabici čokoládových žabek, která ti měla vydržet na celý září! " já snad nevěřím vlastním uším. Ta holka se mi fakt snad zdá.
"Ne fakt vymyslete něco. " zaúpěla jsem znuděně a otočila se na Siriuse. "Šlapko, ty jsi takovej kreativní člověk, vymysli něco. " moje oblíbená přezdívka na Siriuse, Tichošlápek je na mě moc dlouhý slovo, nějak jsem to zkrátit musela. Ne že by se mu to nějak líbilo.
"Tak já nevim, jdeme třeba na astronomickou věž a tam se něco vymyslí, co vy na to? " navrhnul mladý Black.
"Od tebe bych čekala teda víc Siriusi. " odfrkla si trochu zklamaně Emma, ale protože nikdo nenavrhl nic lepšího vydali jsme se tam.
"Hej to je docela krizovka, když už ani Sirius neví, co podniknout. " pošeptala mě a Emmě Sarah, zatímco já jsem měla lepší zábavu. Sledovala jsem Remyho zadek, protože kluci šli pár schodů nad náma.
"Hm a co teď? " otočila jsem se na kluky, když jsme došli na astronomku, sedla jsem si na parapet okna, který samozřejmě není zasklený, když odtud čumíme na nebe, že jo.
"Sem blbá, je tady tenhle rok hrozná nuda? " ozvala se po chvíli mlčení Emma.
"Opravdu chceš odpovídat? " podíval se na ní James skepticky. Já jsem okamžitě padla do dalšího svýho výtlemu, to se mu opravdu povedlo.
"Ty jo, já vám musím říct jednu historku. " prolomil ticho tentokrát zase Sirius, vytáhl z kapsy krabku cigár a jedno si zapálil. Nabídl všem a já si vzala. To víte, když je nuda, něco dělat musím a už jsem se zmínila, že si občas kouřnu, hlavně se Siriem, s nikým jiným.
"Tak povídej ty jokere. " pobídla ho Sarah a trochu přísně mě sledovala, jak si beru od Siriuse zapalovač a z mé cigarety se po chvíli vyhrne kouř.
"To byla jednou taková zima, že jsem si musel pochcat ruce… " začal Sirius.
"Hele to snad ani nechceme slyšet. " přerušil ho Remus hned po první větě, zatímco my ostatní sme se váleli po podlaze smíchy.
"Já bych to slyšet chtěla. " namítla ublíženě Emma, no aby ona se neozvala.
"Já ti to někdy dopovim. " pokrčil Black rameny a nechápal, proč ho Remus zastavil. "Když je pod vlivem tak povídá daleko horší a mnohdy nechutnější věci. " namítla sem na Siriovu obranu.
"Jo jenže nikdo z nás nic nepil, takže si nejsem jistý, jestli by jsme to snesli. Tyhle jeho historky můžu poslouchat, jen když jsem totálně mimo. " vysvětlil Lupin.
"Tys byl někdy mimo? Nepovídej? " otočila se na něj se zájmem Sarah.
"To si nepamatuješ? Jak jsme se minulý rok záhadně objevili na druhý straně jezera až u hor. To byl Remy slušně pod vlivem. " uchechtla jsem se a trochu nostalgicky zavzpomínala, jak jsem ho plánovala znásilnit, jenže mi plán překazila Lilka. Svině jedna, taky zkazí každou srandu :D. Taky si z té noci pamatuju, že jsem za každým chodila a všem cpala, jak mi Remus šáhnul na zadek a já z toho byla totálně mimo, i když on ani nevěděl co dělá. Jenže víte, jak mi bylo tenkrát krásně? Hned bych si to zopakovala. To mi připomíná, že by jsme někdy mohli zajít ke Třem Košťatům a pořádně ožrat Remyho, ovšem jen čistě z picích důvodů. Muhehe.
*Mňau*
Ježiši kterej retard tady mňouká a napodobuje ten Filchův chodící smeták na sračky? Počkat, to JE ten Filchův chodící smeták na sračky!
"Noriska! " vyhrkla jsem a podívala se pod nohy, kde na mě zírala ta chlupatá příšera, která vypadala jak prase křížený s lamou.
"Do prdele! " vyhrkl Sirius a rychle vyhodil skoro dokouřenou cigaretu dolů z okna na školní pozemky.
"Klid, já se o ní postarám. " jenom já zachovala jasnou hlavu a duchaplně jsem se ujala žehlení naší situace, vzhledem k tomu že už byla půl hodina po večerce by to pro nás nevěstilo nic dobrýho.
Pořádně jsem se rozmáchla svojí ladnou nožkou a tu mňoukací krávu pořádně nakopla do prdele. To jsem nevěděla, že kočky uměj tak dobře lítat, mají asi nějaký aerodynamický tvar :D. Každopádně Noriska se pěkně proletěla. Vylítla oknem a už sme slyšeli jen zřetelný dlouhý mňaaaau a trochu tupý náraz na trávník dole pod věží.
"Ty seš blázen! " hýkala Emma, zatímco se křečovitě držela Jimmyho za rameno, aby se nesložila v úplně šíleným záchvatu smíchu. Tlemili se všichni, dokonce i Remus, čemuž jsem se divila. U něj by člověk řekl, že mě seřve, že jsem porušila školní řád, koleduju si o malér a bla bla bla.
"Měli by jsme zmizet. " vydechl duchapřítomně Sirius a jako první se vyřítil z věže pryč, v patách za ním my ostatní.
"Hele radši se už rozdělíme, my půjdeme radši do Nebelvíru, protože až se bude hledat viník, tak já s Tichošlápkem budeme první na seznamu. " vydechl James, když jsem seběhli tři patra.
"A bejt váma jdu se uklidit taky, protože hned po nás jste na seznamu vy tři. " dodal ještě. Na to jsme se rozloučili a každý se vydal vlastní cestou. My ke svojí rybě a oni k tý buclatý náně, co pořád řve a zpívá.
Vběhli jsme do naší komnaty celé udýchané a všechny tři jsme popadali dech, protože jsme se celou cestu tlemili.
"Co jste zase provedli? " změřila si nás Lilka skepticky, když nás viděla a na chvíli odložila bichli, za kterou byla schovaná.
Sarah jí vylíčila, co se stalo, protože z nás tří byla asi nejschopnější mluvit. Emma se radši rychle uklidila do koupelny, aby to nemusela poslouchat, protože by se svalila znovu a skrz zavřené dveře jsme slyšeli jak se chechtá. Aby se ještě nespláchla do záchoda, začala jsem pociťovat jistou obavu, protože retardace mojí kamarádky už hraničila s bláznovstvím.
Když Sarah domluvila Lily i Leona byly mrtvé smíchy. Evanska se mlátila tou knížkou do hlavy, což se mi moc nelíbilo, protože byla pěkně tlustá a velká a Lea si div nezačala trhat její havraní vlasy z hlavy.
Radši jsem se uklidila za Emmou do koupelny, abych se trochu uklidnila, jenže jakmile jsem vešla do koupelny, propukla jsem v další salvu smíchu. Holky se hned nahrnuli za náma, co se děje.
Emma byla zamotaná v plachtě, která zakrývá sprchový kout, seděla v umyvadle a nezadržitelně se tlemila. Lidi tak jestli se po dnešku dožiju rána, tak přežiju už všechno.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 hplovehp hplovehp | Web | 17. listopadu 2010 v 19:12 | Reagovat

Tak toto je moc!
Naprosto boží kapča, z těch co zatím byly se mi asi líbí nejvíc. Prostě správně střelený. By mě zajímalo, jestli Rose vyjdou plány na znásilnění Rema.
Muhehe. :-D  :-P  :D

2 Becca Becca | 18. listopadu 2010 v 21:46 | Reagovat

Opět naprosto dokonalé a ještě teď nemůžu,jak se klátím smíchy :-D  :-D  :-D

3 hplovehp hplovehp | Web | 23. listopadu 2010 v 11:52 | Reagovat

Čtu si to ještě jednou, protože jsem doma nemocná. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že kočky asi opravdu mají aerodynamický tvar :-D
Máme totiž v paneláku sousedku(stará,hnusná, úplně na hlavu),
které přezdívám(nejenom já) Filcha Umbridgeová (podle toho si můžete udělat obrázek jak tu paní sousedku všichni milují), no a zmiňovaná krmí toulavě kočky a jednu si prakticky osvojila. Volá na ni sice čiči nebo mici, ale podle mě je tak podobná paní Norisové, že jí tak říkám.No a když tahleta kočka viděla jak s kámošema obíráme sousedčinu jabloň(máme takový ty prťavý zahrádky a na nich mimo jiné roste i pár stromů),tak začala mňoukat tak, jak kdyby protestovala proti zrušení Whiskas. No a já se naštvala a kočička letěla z malinkého kopečka na kterém zahrádky máme dolů. Dopadla na všechny čtyři . Ještě jednou se po mně a po kámoškách a kámoších zuřivě podívala a pak pro jistotu odpochodovala. No a my se samozřejmě s těma natrhanejma jabkama taky zdejchli. :-D  :-D

4 hplovehp hplovehp | Web | 23. listopadu 2010 v 11:56 | Reagovat

[2]: Když si pořádně pročteš více článků tady na tomhle blogu tak smíchy umřeš.
Já už to tady píšu zmrtvých vstalá. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

5 Angie Angie | Web | 28. listopadu 2010 v 15:53 | Reagovat

To zas byla slušná dávka smíchu. Nic, za co bych se styděla :-D  :-D  :-D
Bylo to bezvadné, vcelku mě pobavilo "Zduř!", protože to říkám taky dost často:-D
A úplně NEJLEPŠÍ z celé kapitoly byla ŠLAPKA :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D To bylo úplně neskutečné, v životě by mě zrovna tohle nenapadlo :D Ty jsi naprosto úžasná, miluju tvoje kapitoly, miluju tuhle střelenou povídku. Miluju všechno.
Šlapku budu mít v paměti ještě hodně, hodně dlouho!

6 Lily Evans Lily Evans | 31. března 2012 v 16:02 | Reagovat

Tak mě se taky líbí Siriova přezdívka Šlapka- tak trochu dva v jednom, když vezmeme v úvahu všechny jeho zhrzené milenky!!!!!!! Taky by mě zajímalo, jak to dopadně se Sam a Moonym, ale doufám že.....chicht....dobře!!!!! :-D  :-D

7 Lily Evans Lily Evans | 31. března 2012 v 16:03 | Reagovat

Jo a ještě chudák paní Norrisová!!!! Je to mrcha, ale tohle jí udělat nemusela!!!!! (Nojo.... promluvil zarputilej ochránce zvířat!) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama