Everybody should have his own world...

1.kapitola - Míšenci

29. října 2010 v 19:08 | Maggdinka |  *Elita Bradavic*
Áá okamžik, na který jsme všichni čekali. Je tady zas nová povídka, která je úplně naprosto šáhlá, ovšem na moje poměry nic nenormálního. :D. Jako napadla mě během pěti minut a nemohla jsem si prostě vůbec pomoct. Takže prosím komentujte, jsem zvědavá co na ní říkáte, protože to je vrchol mé tvořivosti:D….Vaše Maggdinka♥


Míšenci


Opět stojím na tom začouzeném nádraží s ještě debilnějším názvem. Je to prostě nástupiště, na kterým vždycky čekaj hromady takovejch dementů, jako jsem já. Ano správně hádáte že spolužáci, které jsem nazvala dementy jsou kouzelníci, a tudíž i já. Vedle mě stojí rudá lokomotiva a vyfukuje víc kouře, než všechny jaderný elektrárny tohoto světa. Ještě že není růžová, já jsem prostě na růžovou alergická a rovnou na začátku vám říkám na rovinu, že já růžovou strašně nesnáším.
"Nazdar anakondo. " to se ke mně žene ta rezavá příšera jménem Lily Evansová. Takhle totiž ona moc ráda nazývá nás, vyvrheli ze Zmijozelu. Jo slyšíte dobře, chodím do Zmijozelu. Ne že bych se tím nějako chlubila. Nechápu, co tomu vypelichanýmu klobouku přeskočilo, když mě zařazoval, když celá moje početná rodina po generace chodila do Mrzimoru. Jenže ten kus hadru řekl, že já jsem vychytralá a škodolibá, takže jsem teďka mezi těma zmijema. Ne že bych teda vychytralá a škodolibá nebyla, na tomhle něco bude. Dokonce jsem ve druháku šla za Brumbálem a žádala o přeložení. Ten dědula mi na hlavu narazil zas ten kus hadru co si říká "Moudrý klobouk", aby přehodnotil svoje zařazení. Ovšem to plesnivý cosi, si pořád mlelo svou, tak jsem si to z hlavy sundala a vymetla s tím půlku Brumbálovejch věcí ze stolu, takže mě ten pošahanej dědek ze svý pracovny vyhodil. No tak dobře, Brumla není zas tak pošahanej jak říkám - ovšem jak se to vezme - je to takovej dědula na způsob ruského dědy Mráze a je s ním občas i docela prča. Každopádně já pořád hniju ve Zmijozelu a musela jsem tam vydržet až doteď a to už nastupuju do šesťáku! Bože, ten čas ale letí!
"Tak si jdeme najít nějaký kupé ne? " vyzvalo mě to rezavý cosi vedle mě, obě jsme popadli kufry a já svoji vypelichanou sovu, která je v naší rodině snad už několik století a vydali jsme se do vlaku.
Jo mám takovej pocit, že jsem se ještě ani nepředstavila. Moje jméno je naprosto debilní, stejně tak jako já a celá moje rodina. Jmenuju se Rose Stoneová. Rose chápete to? Prostě růže, já a růže? To mi mohli rovnou dát jméno slunečnice, nebo něco podobného. Mimochodem jsem ze smíšený rodiny. Tatík je čistokrevnej čaroděj a jak už sem řekla celá jeho rodina chodila do Mrzimoru. Máti je mudla no, ale je mrtě správná, kouzla jí nevaděj. Mám ještě teda sestru, která je mudla taky, moc ráda jí to připomínám, protože jí to strašně štve.
"Heleď, tady jsou. " ukazuje Lilyian na jedno kupéčko, ve kterým seděli další tři holky. Vidíte, další kytka, no kam ten svět spěje? Lily nedopadla taky nejlíp, ovšem její jméno, když se zdrobní nevyzní tak pitomě, na rozdíl od Rose.
Otevřeli jsme dveře a nahrnuli se do kupé, kde seděl zbytek našich o nic víc inteligentních kamarádek. Teda nechci nějak urážet Lily, ona je jako sice šprtka, ale je to dement stejně jako já, tak co :D.
"Nazdáár! " pozdravím možná "trochu" přehnaně zbytek osazenstva. My jsme takový hybridi míšený. Aby jste rozuměli, jsme každá z jiný koleje. Já jsem ze Zmijozelu, Leona - vysoká snědá černovláska je z Mrzimoru (do kterýho jsem se já záhadně nedostala), Sarah je z Havraspáru - taková obyč bruneta a Lily ještě s Emmou - vysokou týpkou, která se oblíká jako kluk a má na palici ve vlasech snad všechny barvy melírů - do Nebelvíru. Mimochodem já jsem blondýna. Chápete to, já a blondýna? Ne že by to teda neodpovídalo mé mozkové kapacitě. Na druhou stranu se mi blondýna být líbí, protože to není moc častý. Chápejte, většina bárbínek, mají ty vlasy jen přebarvený na takovou tu platinovou, ale já jsem pravá. Ha!
My jsme prostě takový míšenci. Pět naprosto debilních holek se hledalo až se našlo. No co, nám vůbec nevadí, že chodíme do jiných kolejí. Když chceme dát pokec tak jdeme někam na pozemky, nebo na astronomickou věž a když je zima, tak do komnaty nejvyšší potřeby.
"Tak jaký jste měli léto co? " fláknu sebou na sedačku vedle Evansky, která si vyhlídla místečko u okna. Svině, ví že u okna sedím vždycky já, ovšem po menší bitce, kterou ta zrzka vyhrála, okupuje tohle místo stejně ona.
"Jo, paráda, vidíš, zase sem zaexperimentovala. " ozvala se jako první Emma. No ona tak nějak mluvila nejvíc, navíc mluvila strašně rychle a málokoho pustila prvního ke slovu. Načež si ukázala na palici a až teď jsem si všimla, že k zelený, červený, žlutý, černý, fialový a měděný přibyla ještě tyrkysová a růžová. No neříkala jsem to? Magor.
Prostě jak už jsem řekla je nás pět holek z naprosto jiných kolejí a s naprosto jinými povahami, ovšem jedno máme společný - rádi si život užíváme a řekněme, že to nemáme tak zcela v hlavě v pořádku. Ono ani ta Evansová není taková, za jakou jí všichni považujou, věřte mi.
Jo ale nutno podotknout, že tenhle rok to nevidím tak bledě, jako jindy, naopak je nad slunce jasné, že tohle bude zatím nejlepší ročník ze všech. A teď k mýmu nadšení.
Ať se budete divit sebevíc, my všechny jsme prefektky. Ano teď je ta chvíle kdy máte zírat a nevěřícně kroutit hlavou. Teda ne všechny, je nás pět a prefektky můžou být jenom čtyři. Prefektka jsem já - za Zmijozel, Lily Evansová za Nebelvír, Leona Mendézová za Mrzimor a Sarah Fischerová z Havraspáru. Jedinej kdo není prefektka je Emma Heckersová. Ona aby byla prefektka, to by vážně muselo Brumlovi nadobro přeskočit :D. Ale k jádru tématu. Prostě v šesťáku, když jste prefektem máte právo na vlastní ložnici, takže to znamená, že se domluvíme s Albím, abychom my čtyři mohli, jakožto prefektky mít společnou ložnici. Samozřejmě Emmu si tam procpeme taky za každou cenu. Lily a Sarah maj na toho dědulu dobrej vliv, takže jim věřím že ho ukecají.
Protože jestli tohle vyjde, tak mi věřte, že to bude zkáza Bradavic. To co se bude dít Bradavice ještě nezažili a navíc, budu pryč od těch slizounů z mý koleje, který mě všichni beztak považujou za lůzra a špínu, protože se kamarádím s mudlovskými šmejdy a krvezrádci. Hurá! Nějako moc štěstí najednou nezdá se vám?
"Lilyano, ale víš jak, musíš ještě Brumlu ukecat jasný? Víš co sme si domluvili. Jinak ti domluvím za trest rande s Jamesem, když to nevyjde. " zašklebila jsem se zákeřně na tu svini, která mi
před chvílí vzala moje oblíbený místo u okýnka. Ta se zatvářila, jako by jí uletěli včely a jsem si jistá, že teď se bude sakra snažit, aby ředitele překecala.
"Nazdárek holky! " dveře kupé se rozlétli dokořán, až sebou Sarah, která seděla hned u nich sekla na zem.
"Jé čau brácha. " vzápětí sem vyletěla ze sedačky já, ale ne na zem jako chudák Sarah, ale na nohy a šla se přivítat s černovlasým pakem, který se sem přihrnulo ještě s tím smetákem a našim vlkodláčkem. Přiskočila jsem k Siriusovi a místo vřelého a srdceryvného objetí jsme si ťukli pěstmi. ( víte jak to dělají kluci ne?) Nato jsem to samé zopakovala i s Jamesem a na konci roku jsem to naučila dokonce i Remyho. (Naučila je slabý slovo, jaksi jsem ho "mile" přinutila, že se se mnou takhle prostě zdravit musí:D)
To je další věc o které jsem se ještě nezmínila co? Mimo tyhle čtyři pipiny se taky kamarádím s Blackem, Potterem a Lupinem. Jo já vím, netleskejte mi, prostě jsem oblíbená, milá a dokonalá a mám hodně kamarádů. Prostě tyhle tři dementíci jsou moji bobani, se kterejma je kotel srandy. Asi jste si už stačili všimnout, že já jsem poněkud přátelský tvor. Ne tak víte jak, prostě s Nebelvírskejma já sem za dobře. S těma já si rozumím, tam podle mýho chodí samí správní magoři a nejsou tam takový sebestředný sadomasochistický kreténi jako u mě ve Zmijozelu.
"Tak co jaký jste měli léto? " vybalím na ně, ještě než se stihnout posadit. Nato sebou Sirius práskne na sedačku vedle Leony a málem jí chudinku přisedne.
"No tak Mendézová posuň se trochu. " pobídne jí to vlasatý pako a pohodlně rozvalí nohy, takže se tam skoro nevejde ani Emma se Sarah.
Můj druhý bráška James si kecnul vedle mě a zálibně natahoval krk, aby uviděl aspoň kousek z té rezavé mrchy vedle mě, která už byla schovaná za jakousi knihou. Tohle mě na Lily sralo, pořád a neustále četla, ale já jsem měla své spolehlivě osvědčené metody, které ji od čtení dokázali odtrhnout. James natahoval krk, ale jak se snažil sebevíc nezahlédl nic jiného kromě její nohy, kterou měla ladně přehozenou přes druhou a James při tomhle pohledu ztrácel lidskou vychovanost (Ehm, on nějakou má?) a stávalo se z něj zvíře.
Můj třetí bráška se posadil vedle Jamese a tiše přihlížel situaci. No nemám já to ale velkou rodinu? Tři bráchové a čtyři ségry, pane jo, uf! I když, vzato jen čistě hypoteticky Remuse ani tak jako bráchu neberu. Neberte to nějak špatně, ne že bych Remyho měla ráda nějak míň, spíš naopak. Ach jo…už se zas moc rozkecávám. Když Remy je prostě…Remy.
"Mendézová, jsi nějaká opálenější, že ty ses zase válela někde v Karibiku? " ozval se Sirius. No jo, ten retard aby se zase neozval. Leona totiž byla fakt hodně opálená, nebylo to ale jen opálení, ona totiž byla Mexičanka. Přistěhovali se sem, když jí bylo jedenáct, aby mohla nastoupit na nejlepší kouzelnickou školu. Pche! A v Mexiku měla pořád hafo příbuzných a dokonce jednu tetičku, která vlastní soukromý ostrov v Karibiku, kam její rodina ráda jezdí na dovolenou. Si s ní musím ještě vyřídit, takovou dobu se známe a ona nás tam nepozve. Asi moc dobře ví proč. :D.Samozřejmě že Leona se Siriusovi dost líbí, ona se vlastně líbí všem klukům na škole. Je to vlastně takovej druhej Sirius Black v dívčím podání. Ani nevím jestli ty dva spolu něco už měli, ale vsadím se že jo, to mi připomíná, že bych se mohla Lei zeptat.
"Heleďte musíme udělat nějakou soukromou pařbu na návrat do Bradavic. " ozval se opět Cassanova. No jo, ten aby chvíli držel hubu.
"Jé pařba! " na to jsem já slyšela. Kdybych byla v kómatu, tohle jediný slovo by mě z něj zaručeně probralo. Já pařby miluju(překvapivě), to je prostě můj živel. Ale nevykládejte si to nějak špatně, já jsem jinak naprosto hodná, nevinná a slušná holka (že mě huba nebolí :D) No dobře, já jsem všelijaká, jen ne hodná, nevinná a slušná. Jsem prostě dement a to vám musí pro představu stačit.
"Tak dneska? Nebo to necháme až na víkend? " chytil se toho okamžitě James, aby řeč nestála a aby taky nemusel dlouho mlčet, protože podobně jako Sirius i Jamese bolela huba když dlouho nemluvil. Ovšem se Siriem to bylo daleko horší.
"Až o vejkendu? Ses posral u Taškáře ne? To nevydržim čtyři dny. Jasně že dneska. " reagovala jsem okamžitě. Já jsem říkala, že kalby miluju.
"Tak v komnatě nejvyšší potřeby? " ozval se znova Black. Ty dva se přímo předháněli kdo nakecá víc.
"Na co komnatu? Hele my jakožto prefektky budeme mít snad ode dneška novej bejvák, společnej pokoj kapiš to? Takže to spácháme tam. " Lily po mě hodila zpoza knížky trochu naštvanej pohled. Svině :D Si myslí, že jsem slepá, ono bohatě stačí že jsem blbá. Ona ne že by je jako přímo nesnášela. Docela s nima vycházela, po tom, co jsem jí minulý rok udělala sáhodlouhý proslov, že mě sere, protože se odmítá bavit s mými kamarády. Ona se s nimi docela i baví, dokonce i s Jamesem (Pomoc svět se zbláznil), ale štve jí, jak za ní pořád leze. On James chudáček jeden rozcuchanej retardovanej, totiž neví, kde jsou jeho meze. Ale nemůžete mu to mít za zlý, tohle prostě normálnímu člověku, jako je on, nebo já prostě ani dojít nemůže.
"Oukej tak domluveno. Tak se ještě domluvíme po večeři. " ukončil Sirius debatu a sám se zvedl od Leony. Bože - už podruhý - svět se zbláznil! Black se dobrovolně zvedl od Mendézový! Chápete to? Já ne! Ne že by u mě bylo nenormální že něco nechápu, s mojí již dříve zmíněnou mozkovou kapacitou.
James kamaráda napodobil a k mé smůle se k odchodu zvedl i Remus. Svěsila jsem ramena jak raněná herka, plánovala jsem totiž, že Remyho znásilním. ( Nemyslete si nic špatného, když on prostě…ach!)
Když kluci odcházeli, naposledy jsem se pokochala krásnou scenérií před sebou - aneb Removým zadkem v těch jeho krásných hnědých manžestrákách, přičemž jsem málem spadla ze sedačky s hubou otevřenou dokořán a kdybych jí měla otevřenou ještě o chvíli dýl, asi by mě z ní začali odkapávat sliny. Muhehe, já jsem prostě ďábel :D Remusi třes se, tvoje zkáza se blíží.
Chápete to? Já ne. Jak může někomu připadat sexy zadek v manžestrákách? Když ten zadek ale patří nejkrásnějšímu vlkodlakovi, kterýho jsem kdy viděla, tak se není co divit.
Konečně jsme se po několika hodinové cestě dokodrcali k cíli naší cesty. Venku už byla tma jak…jako v pytli. Přičemž jsme už stihli probrat několik základních věcí a navíc prodrbali, co jsme vyváděli o prázdninách, přičemž jsem se v záchvatu smíchu jaksi záhadně dostala do přihrádky na zavazadla, když mi Sarah řekla, že jí v Egyptě chtěl nějakej maník koupit za tři velbloudy, tři vypelichaný kozy a pytel nějakého ovsa.
Vystoupili jsme pracně z vlaku, přičemž jsme se všechny rozeběhli bojovat o jeden kočár, vykopali jsme odtamtud partu nějakejch páťáků ze Zmijozelu a ve finále jsme se rvali o místa, kde kdo bude sedět, přičemž se mi nějakou nešťastnou náhodou podařilo Emmu shodit dolů z kočáru, takže musela za jízdy dobíhat, aby to stihla.
Když se s náma kočár ne moc šetrně kodrcal cestou mezi lesy čuměla jsem na svítící hrad. To si vážně nemohli najít lepší místo na nejlepší evropskou školu, než nějakej starej a zatuchlej polorozpadlej hrad. Co jsem, nějaká bílá paní? I když taky občas straším po nocích, na tom něco bude :D.
Ať už škola vypadala jakkoli a jakkoli mě to tam občas sralo (viz nejmenovaný starý hadr, který mě nemohl zařadit kamkoliv jinam, než do Zmijozelu a pár taktéž nejmenovaných spolužáků z mojí koleje), prostě to byla naše škola a díkybohu, těch věcí, který mě nesrali a které jsem měla ráda, i těch lidí tam bylo naštěstí daleko víc.
Když jsem ten hrad tak pozorovala, jen tak mimoděk mě napadlo, co asi bude dneska k večeři. Pak ke mně připlula ale jiná myšlena. Věděla jsem, že tenhle rok bude skvělej a byla jsem naprosto odhodlaná si ho co nejlépe užít a byla jsem ochotna k tomu použít jakékoliv prostředky. Muhehehe.
Mimo to na mě taky čekala jedna nejmenovaná osoba s hnědými manžestráky a krásným zadkem, takže tenhle rok bude zaručeně o co stát, to mi věřte.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | Web | 30. října 2010 v 22:05 | Reagovat

Ich-forma. Prima, to se mi líbí.
No, Rose je vážně dost střelená, ale čím střelenější, tím lepší. Je to borka.
Kapitola napsaná "tvým stylem", což se mi líbí. Zábavná, není v ní nic, co by zdržovalo a to se mi líbí. Je to tak rychlé a střelené, jako povídání Rose:D
"Ses posral u Taškáře ne?" - jednou mě ty tvoje hlášky vážně zabijou :-P  :-D  :-D  :-D

2 hplovehp hplovehp | 31. října 2010 v 11:26 | Reagovat

Ich-forma- super!
Asi si oblíbím Emmu, páč mi přijde jako pohodářka. sice jsem čekala, že to bude šílený, ale tohle je moc. Piš dál, už se nemůžu dočkat co naše "cáklá bloncka", jak moje kámoška pojmenovala Rose, zase vyvede.
A souhlasim s Angie tvoje hlášky jsou vážně vražedný jako baziliščí jed! :-D  :-P  :D

3 Becca Becca | 31. října 2010 v 20:31 | Reagovat

Úúúúúúžasnýýýý :-D ...Fakt skvěle napsané a podle první kapitoly to bude fakt povedený dílko ;-) ...Tak piš piš,ať máme co číst a komentovat :-)

4 Leeya Leeya | E-mail | Web | 14. listopadu 2010 v 13:32 | Reagovat

PPPPPAAAAAAAAARRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁDDDDDAAAAAA
Asi si nejvíc voblíbym Rose.
Mluví jako Já,má stejně ulítlý kámoše jako Já,je stejně ulýtlá jako Já.

No..mimochodem mám novej blog

Adresa:http://www.pzscakvb.estanky.cz/

Budu ráda když se tam podíváš. :-D

5 Boomka Boomka | 16. listopadu 2010 v 21:43 | Reagovat

originální, vtipné, ujeté....prostě luxus :D a ty manžestráky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama