Everybody should have his own world...

Prosinec 2009

I´m so sory

13. prosince 2009 v 18:28 | maggdinka |  Keci kolem blogu
Lidi, lidi já se za sebe tak stydim...slíbila sem, že sem něco přidám hned jak přijedu z Itálie a z tý sem se vrátila už někdy před 2 měsícema...nebyl hold vůbec čas.
Škola, kámoši, jeden kretén, bylo toho hold moc. Kapitolky ale k nějakým povídkám už napsaný mám, jenže sem natolik líná, že se nedokopu sem něco přidat...to bych si musela totiž dát články na flashku a jít ke kámošce a hodit to sem, páč mě doma blog.cz nejde. Takže chápete jaká je to pro mě námaha (ironie)
Ne hold sem hovado líný, ke všemu mě sere uplně všechno a všichni, takže na všechno poslední dobou seru celkově. Nebudu radši nic slibovat, protože to stejně nedodržím.
Spíš sem se vám chtěla přihlásit, že žiju a že nepřestávám psát, i když je to tady už pěkných pár měsíců pěkně mrtvý. Uznávám, že sem už kolikrát uvažovala, že s blogem seknu, ale jaksi se k tomu pořád nemůžu dokopat, bylo by mi to líto a navíc moje povídky by tím pádem mohli zahučet do koše s ním. A to rozhodně nechci, byla by to škoda, vzhledem k tomu, že už sem toho na blog přidala za dobu existence stránek docela hodně.
No to je opravdu všechno, neslibuju nic, zkusím pouze slíbit, že svojí debilní náladu si budu vybíjet na povídkách a zkusím něco přidat. Tak ahoj všichni a prosím mějte se mnou slitování, vim je to hrůza, ale co naděláte vy nebo já?