Everybody should have his own world...

Září 2009

Jedno výstižné slovo - promiňte

15. září 2009 v 18:24 | maggdinka |  Keci kolem blogu
Jo lidi vidíte dobře. Opravdu, jsem to já. Nezemřela jsem, ani jsem nezmizela z povrchu zemského, jen prostě o prázdninách nebyl čas. Znáte to, moc akcí, moc nabitého programu, prázdniny jsem si užila. Doufám že vy taky, aspoň minimálně tak jako já.
Moc a moc se vám všem omlouvám, že jsem vás nechala tak dlouho čekat, nevím jak jinak se omluvit, jak to vykompenzovat. Je už polovina září, ale jak jsem psala o prázdninách nebyl čas a znáte to, začátek roku je vždycky nabitý, začíná škola a tak. Nastoupila jsem do druháku, takže jsem toho měla opravdu dost.
Snad vás teďka ale potěším tím, když řeknu, že už mám hotovou kapitolu k Potterovi s.r.o. a dokonce několik kapitol k Mission-Impossible. Dokonce jsem začala tvořit i novou povídku, ke které mám napsané už asi 4 kapitoly. Zveřejňovat jí ale ještě nebudu, počkám si, až dopíšu nějakou další, pravděpodobně MI.
Jinak co se týče povídky Syn jako otec... jak už jsem vám tady psala dříve, povídka je stále pozastavená, musím nejprve najít konec nitě, kterou jsem ztratila a zase se do té povídky dostat. Takže pokračování k téhle povídce mimimálně dva měsíce ještě nečekejte, teďka se budu soustředit na zbylé dvě.
Datum přidání kapitolek vám neřeknu, doufám, že se ktomu dokopu nejdýl do konce příštího týdne, ale slibovat radši nic nebudu, víte jak to s mými sliby vypadá.
No to je zatím asi vše co jsem vám chtěla, takže se prozatím loučím a slibuji že už ne tak na dlouho :-) díky všem za pochopení a za podporu........Vaše Maggdinka♥

PS: mimochodem děkuji všem těm, kteří během prázdnin projevili zájem o nové kapitoly a těm všem se i omlouvám, že jsem vás nechala tak dlouho čekat.