Everybody should have his own world...

35.kapitola-Zvláštní loučení

4. února 2009 v 16:36 | Maggdinka |  *Volání srdce*
Přináším vám poslední kapitolku k Volání srdce. Je opravdu, ale opravdu poslední. Jediné čeho se potom ještě dočkáte bude závěrečný epilog, ale ten počítám, bude o něco kratší. No doufám, že vás s poslední kapčou nezklamu a že se bude líbit. A všechny vás strašně moc prosím o komenty, protože v předchozí kapče jste se moc nepředvedli a docela jste mě i zklamali, takže doufám, že v poslední kapče by jste pro mě mohli vykouzlit alespoň 20 komentů co? Moc vás prosím.Krásné čtení….Vaše Maggdinka♥
PS: Tomu kdo napíše koment, je jedno jak dlouhej, ale bude tam obsáhnuté nejvíc dojmu za celou povídku a to nejen tak že - to bylo krásný, od začátku do konce - ale např nějaké jednotlivé pasáže, které se vám nejvíce líbili atd, tomu věnuju epilog :o) tak komentujte je to lákavá nabídka ne?
Zvláštní loučení


"Lidi uvědomujete si, že už pozítří odjíždíme? Že za dva dny touhle dobou už půjdeme na nádraží do Prasinek, abychom se vrátili do Londýna a prvního září sem už nikdy nepojedeme?" Lily se přehrabovala v slanině, kterou si nandala ke snídani. Všichni seděli ve Velké síni. Dnes byla středa a v pátek měli všichni odjet do svých domovů na prázdniny.
"Ani mi nemluv holka. Je mi z toho všeho smutno." Přitakala Lucy a smutně si povzdechla.
"Ale no tak lidi, seberte se. Vždyť se budeme vídat pořád. Budeme se chodit navštěvovat. Budeme spolu pořád něco podnikat, tak hlavy vzhůru." Zašklebil se povzbudivě Sirius. Věděli, že má pravdu. Ovšem tento pocit jim stejně nedokázal nikdo smazat, věděli, že vše bude jako doteď - přesto úplně jiné.
"Já jsem si dokonce ještě nezačala ani balit, protože až si začnu balit, přiznám si tím, že z Bradavic odjíždíme." Prolomila Lily ticho. Jakmile to řekla, všichni si uvědomili, že to je vážné. Byla totiž už středa a Lily Evansová ještě nezačala balit! To už o něčem vypovídalo.
"Mimochodem, co vy dva furt kujete za pikle. Pořád plánujete nějakou vaši poslední akci, aby na vás Bradavice nezapomněli." Změnila Maggie vlnu a otočila se na svého bratra a na svého kluka.
"Jo to sme vám chtěli říct."rozzářil se Potter, protože na to úplně zapomněl. "Plán se Siriusem zrealizujeme dneska, tak přijďte dneska v šest večer ke vchodu do sklepení. Ale teď už půjdeme, musíme to ještě doladit."
Lily s Meg se po sobě překvapeně a trochu i se strachem podívali. Přeci jen - tihle dva byli jejich kluci a zajímalo je, co za lumpárnu mají za lubem.
"Ty o tom něco víš Reme?" zakňučela Lily na Náměsíčníka, který se culil.
"Lily, vážně nevím, protestoval jsem se na tom účastnit, aniž by mi řekli, co mají v plánu." Pokrčil Remus upřímně rameny.
----------------------------------
O půl šesté se Sirius s Jamesem někam vypařili. Lily i Meg matně tušili, že jdou zrealizovat jejich plán a hlídali si pečlivě hodiny, aby přesně v šest byli u sklepení a viděli, co jejich drahé polovičky zase vymysleli.
"Ještě že je červen, jinak by se mi do jezera fakt nechtělo, ale už je docela pozdě, myslíš že to bude teplý? " staral se Sirius, když s Jamesem došli k jezeru a začali se svlékat.
"Jasně že bude, s Lily jsem byl v jezeře po půlnoci a voda byla úžasná. " povzbudil ho Dvanácterák a oba se svlékli.
"Tak brácho jdeme na to. Víme oba co máme dělat ne? " Sirius si stoupl po kolena do vody. Naposledy s Jamesem provedli svůj pozdrav, něco jako jejich rituál, něco jako jejich společné znamení na zdaření lumpárny, který vymysleli právě k těmto příležitostem a používali ho vždy, když se na nějakou akci chystali.
Oba si namířili hůlkami na obličej, pronesli kouzlo a skočili do vody.
Pod vodou mohli normálně dýchat, protože předtím, než skočili do vody oba použili bublinové kouzlo, takže se kolem jejich úst utvořila bublina a umožňovala jim normálně pod vodou dýchat.
"Kde myslíš, že to je. " zahuhlal Sirius na Jamese, šlo mu špatně rozumět - kolikrát jste srozumitelně mluvili pod vodou?:D - ale díky bublině to James pochopil.
"Vždyť jsem ti říkal, že to je někde támhle. " a ukázal dopředu pod sebe. Plavali bok po boku, co chvíli narazili na nějakého toho ďasovce a zamotali se do řas, ale oba to přežili bez úhony až doplavali k něčemu, co vypadalo, jako sklo.
Sirius na kamaráda mrkl a mezitím se někam vypařil. James pozvedl hůlku a zamumlal "bombardo " takže celá skleněná plocha se roztříštila na kusy.
Je šest, tak by mě zajímalo, jestli už to zrealizovali, jen pořád nechápu, o co se ti dva pokoušejí. " Lily, Lucy, Maggie a Remus čekali u vchodu do sklepení a vyčkávali.
"Asi to nějako prošvihli, nebo jim to prostě nevyšlo. " nadhodila Lucy, když vtom se ozvalo zadunění, které otřáslo celým sklepením. Pak se ozvala rána, jako by se bořila zeď a celé sklepení zaplnil ohlušující hukot.
"Tak myslím, že se jim to přece jen povedlo. " zašklebila se pobaveně Meg a čekala co bude dál.
Asi o deset sekund později se vzadu zvedla veliká vlna vody a hrnula se k nim. Zastavila se až pod schodištěm, na kterém stáli a koukali s otevřenými ústy. Voda s sebou přinesla všechen nábytek a dokonce i většinu Zmijozelských studentů. Jak jste se už asi domysleli, to sklo, které ti dva rozbili, byl skleněný strop ve Zmijozelské společence.
Po chvíli k nim připlul James celý vychlámaný a z vody vylezl. Namířil hůlkou na stěnu a začal psát, tam kde voda končila. Po chvíli proud vody přihnal i Siriuse, který rychle vylezl.
"Tak se mi je podařilo sehnat, jeden skočil myslím Srabusovi na hlavu. Tos měl vidět, měl sem co dělat, abych se nezadusil tou vodou jak sem se tlemil. " vyprávěl Sirius vzrušeně Jamesovi.
"Kdo skočil Snapeovi na hlavu? " vykulila Meg oči.
"Ďasovec, přilákal jsem je sem z jezera. " vysvětlil Sirius a nemohl se přestat smát. James poodstoupil od svého díla na zdi, takže si to všichni mohli přečíst.

Vylepšení Zmijozelské společenské místnosti
Poberti…r. 1980

Pak už se všichni jen smáli. Postupně sem doplouvali všichni Zmijozeláci míchaní s ďasovci, kteří se jich drželi zuby nehty. Celý večer měli učitelé co dělat, aby dali sklepení do pořádku, ovšem společenku do pořádku nedali, takže studenti Zmijozelu museli až do odjezdu spát v několika učebnách. Celé Bradavice si o tom celý večer povídali a všichni Jamesovi a Siriovi gratulovali. Dokonce i Lily jim jejich lumpárnu pochválila a to bylo co říct.
-----------------------------------------
Ve čtvrtek večer se konala opět poslední slavnostní večeře na uzavření dalšího školního roku. Vyhlašovalo se, již tradičně, která kolej zvítězila v soutěži kolejí. Na prvním místě samozřejmě skončil Nebelvír - hlavně zásluhou Remuse a Lily - ovšem byli tu i takové černé ovce, které naopak Nebelvíru body často ubírali (že neuhádnete kdo to je?:D) Tak či onak, počet bodů stačil na úplné prvenství Nebelvíru.
Samozřejmě, to by nebyl konec roku, oslava vítězství Nebelvíru nad Zmijozelem a pořádná rozlučka se sedmými ročníky, kdyby se večer neudělal mejdan. O ten se samozřejmě postarali - jak jinak - Sirius s Jamese, ale kupodivu jim pomáhal i Remus a Maggie.
V osm hodin to vypuklo. Oslavoval celý Nebelvír, společenka byla narvaná k prasknutí. Jídla bylo dost a pití ještě víc, hlavně alkoholu.
Oslavy začali. Hluk se nesl přes celé poschodí a Lily se divila, že se sem nepřihnal přinejmenším Filch a přinejhorším McGonagallová.
Ovšem nikdo toho nelitoval. Lily seděla v jednom z křesel u krbu a oslavy si nevšímala. Přemýšlela nad tím, co bude, až z Bradavic odjedou.
"Tak švagrová, pročpak tak smutná, tady se slaví ! " to k Lily na opěrku skočil rozjařený a možná už trochu přiopilý Sirius. "Vůbec, tady se neska kalí Lily. "
K Siriusovi se připletla Meg, taky už měla značně upito, což byla jedna z mnoha vlastností, která jí se Siriusem spojovala.
"No tak zlato, napij se taky něčeho. Oslavuj, zakalíme si. Ber jako důvod k oslavě to že sme my dvě společně dodělali úspěšně školu. " přidala se k příteli v přemlouvání Maggie. Lily se musela usmát. Poohlédla se, kde se asi ztratil její miláček a okamžitě ho našla v té největší skupince. Stál na stole a tančil, něco co měl být asi valčík. Najednou děsná rána - stůl se pod Jamesem probořil a on slétl. Sirius se tak strašně smál, že spadl z opěrky křesla na kterém s Lily seděl.
"Ty vole, kdo vymyslel ty blbý stoly. " zaskuhral James přiopile a sedl si na dřívější Siriovo místo.
Lily se nakonec přemluvit nechala a nechala Siriuse, aby jí nalil skleničku plnou Ohnivé whisky. Po chvíli tam všichni čtyři seděli a připíjeli si na nejrůznější koniny.
"No teda, vy vypadáte. " spráskl ruce Remus, když je viděl v jednom z mnoha záchvatů smíchu. Právě se totiž s Lucy vrátili. Hned na začátku oslavy se někam vypařili a přišli až teď, o dvě hodiny později.
"Já nic, já Křiklánek. " škytl Sirius. Remus bezmocně zavrtěl hlavou, ale koutky úst mu cukaly v potlačovaném úšklebku. Oba s Lucy si k nim přisedli a po dlouhém přemlouvání všech se taky napili. Jenže nezůstalo jen u jedné skleničky, to by totiž nebyl Sirius, který naléval a tak za chvíli byl i sám svatý Náměsíčník zlitý jak dobytek.
"Vemeno z ryby. " vykřikl Remus a vyskočil na nohy. Samozřejmě, že pro ostatní jeho kamarády to bylo dokonalé rozjaření.
"Hej Moony, ty když už se naleješ, tak to fakt stojí za to. " huhlal Sirius, který měl pusu plnou chlebíčků a málem se jimi udusil, když to Remus řekl. Zábava pokračovala.
"Ty vole, já si na něco sednul. " zabědoval Sirius. "Aha, to je můj zadek. " prohlásil duchapřítomně a jakmile to dořekl, vyprskl smíchy.
"Lily, nechceš se někam ztratit? " zašeptal James do ucha své dívce lákavou nabídku.
"Jasně! " mrkla na něj potutelně opilá Lily a nadhodila jakýsi svůdný výraz. James jí popadl za ruku a vyvlekl jí ze společenky. Lily ještě stačila na poslední chvíli ukořistit jednu láhev medoviny, která se válela na stole.
"Kam půjdeme? Do Komnaty nejvyšší potřeby? Jinak nikde jinde o žádný posteli nevim. " zašeptala Lily asi tak, že se to rozlehlo přes tři patra.
"Téda holka, ty na to jdeš hopem. " zazubil se Jimmy. On byl na alkohol více zvyklý než Lily a proto na něm podnapilý stav nebyl znát. Zato Lily to moc neuměla.
Evansová se nebezpečně zamotala, když kráčeli temnou chodbou, přičemž Jamese málem přetáhla flaškou po hlavě. Ten jí popadl za ruku a pevně jí podepíral, protože jeho drahé polovičce se nebezpečně pletli nohy.
Na žádnou věž jít nemohli, bál se, že by Lily v tomhle stavu skočila dolů. Do žádné učebny také jít nemohli, chtěl ji vzít někam na vzduch, aby se trochu vzpamatovala a Komnata nejvyšší potřeby vůbec nepřicházela v úvahu, protože Lily by ho snad znásilnila. ( Ne že by mu to normálně vadilo, ale Lily ho v tomhle stavu mírně děsila :D) V zoufalosti ho napadlo, že jí vezme ven k jezeru a utopí ji, tím by jí totiž jedině spolehlivě umlčel :D ale nakonec se rozhodl, že jí vezme na nádvoří kde je díkybohu vzduch.
Lily se divila s pusou dokořán, když jí James usadil na lavičku na měsícem zalitém nádvoří a trochu smutně se zeptala. "Takže já se nebudu svlíkat? " James se musel ušklíbnout, jeho láska ho prostě dokázala pořád překvapovat.
"No pro mě za mě se svlíkni třeba úplně do naha, mě to je fuk." Zasmál se.
"A nechceš mě svlíknout ty?" zamrkala na něj svýma dlouhýma řasama a nasadila výraz naprosté nevinnosti. James jí chtěl zabít, ona moc dobře věděla, jak na něj, svině jedna :D
Jimmy se posadil vedle ní, Lily se naštěstí svlékat nezačala. Místo toho si ústy odzátkovala medovinu a špunt vyplivla před sebe a pořádně si zavdala několik loků.
"Broučku, už bys s tím nasáváním měla přestat, nebo ti bude špatně." Upozornil jí James a sledoval jí. "Aby ses neutopila."
"Jak to bude, až odjedeme z Bradavic? " nadhodil James, Lily na něj trochu nechápavě zírala. "Napadlo mě…Totiž, jestli bys se mnou nechtěla bydlet. Pronajmeme si třeba nějakej byt, nebo se nastěhujeme do domu po mých rodičích. "
Lily neodpovídala, koukala mu do očí a James si nebyl jistý jak si to má vyložit. Pak se k němu přitulila, chytila ho za rameno a procítěně pronesla. "Já tě tak miluju. " Potter nevěděl, jestli tohle si má vyložit jako ano. Nestačil se na nic zeptat a Lily ho začala vášnivě líbat, že se málem oba svalili z lavičky.
Odtrhla se od něj a koukala na něj lehce sentimentálním a možná trochu debilním výrazem. Najednou se jí zatočila hlava a strašně zvedl žaludek a pak už nevnímala skoro nic. Cítila jen, že všechen alkohol a celá slavnostní večeře jde ven.Cítila že jí někdo drží pevně vlasy a ona se předklonila a začala zvracet. Bylo jí strašně špatně, jako snad ještě nikdy.
Pak cítila, jak na ní tryská voda, někdo jí něčím polil. Pak jí ten někdo vzal do náruče a cítila, že jdou. Vnímala jen okrajově a chtělo se jí strašně spát.
"Co se jí stalo? "
"Trochu to s tim pitím přehnala a zvedl se jí kufr a pustila to ven. Já jí ale nahoru do ložnice vzít nemůžu po těch vašich blbých schodech. Nechám jí tady. " Lily slyšela všechny hlasy z hrozné dálky a vnímala jen polovičně, ale bylo jí tak špatně, že se ani nepokoušela něco udělat a něco říct. Cítila, že jí někdo položil na sedačku a ona téměř okamžitě usnula.
Probudila se brzy ráno, byla spíš ještě noc, všude byla tma, ticho a klid. Ležela ve společence na sedačce. Ona si matně uvědomovala co se stalo a myslela, že se snad hanbou propadne do země. Takhle ji James nikdy vidět neměl.
Uvědomila si, že je přikrytá nějakou dekou, aby jí nebyla zima. Rozhlédla se kolem a zjistila, že v křesle vedle ní oddechuje James. Měl kruhy pod očima, vypadalo to, že usnul před chvílí a celou dobu na ní dával pozor, aby se něco nestalo. S vděkem se na něj podívala a v tu chvíli si uvědomila, jak moc ho miluje a že to, jak se k ní zachoval jen potvrzuje to, jak moc on miluje jí. Před jiným klukem by se asi propadla do země, ale James se o ní do poslední chvíle staral a místo toho, aby ležel nahoře v měkké posteli, tísnil se kvůli ní v nepohodlné poloze tady dole v křesle.
V přívalu velikého štěstí opět položila hlavu na pohovku a po chvíli opět usnula, teď již do klidného a ničím nerušeného spánku, ve kterém jí provázeli nádherné sny o jejím osudovém klukovi.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikushqa Nikushqa | Web | 4. února 2009 v 17:04 | Reagovat

tak siri na necem sedel joo  sem se u toho valela pod stolem LIDI KOMENTUJTE CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU CHCEME DALSI KAPITOLKU

2 Pěťulďas Pěťulďas | 4. února 2009 v 18:28 | Reagovat

nádhera... sice je to ohraný, ale rychle další kapitolku prosím :D

3 Veverka Veverka | 4. února 2009 v 19:27 | Reagovat

To bylo krásný, od začátku až do konce.

4 bla bla a obviklý třesky plesky bla bla a obviklý třesky plesky | 5. února 2009 v 15:35 | Reagovat

Takže...(velkej nádech)...z týhle kapitoly se válim asi půl hodiny na zemi XD...tohle je prostě dokonalý rozloučení se školou...

Tak k týhle povídce (to bude na dlouhoXD)-hrozně se mi líbí,jak se v ní dokonale vystihuje to,co je hodně důležitý a sice...chvilka napětí XD (to sem si nemohla odpustit)...to jak při sobě dokážou kámoši stát.Jak je chtěli za každo cenu dát dohromady.Nasral mě Srabus jak napálil do Jamese kledbu,když byl na koštěti a dobrý bylo jak ho Lily zmlátila.U kapitoly "oko za oko,zub za zub" se mi dělalo ze Srabuse zle a bylo mi hrozně líto Jamese,když Lily stratila paměť.Taky se mi líbí,že Remus v týhle povídce narazil na lásku a hrozně mu to přeju.Nádherný je,jak se Lily a James dali dohromady.Sirius a Mggi k tomu není co dodat.

Shrnu to jednim slovem-Dokonalost sama-Dobře tak dvěma :-)TAHLE POVÍDKA NEMÁ OBDOBY!!!

5 bla bla a obviklý třesky plesky bla bla a obviklý třesky plesky | 5. února 2009 v 15:36 | Reagovat

S pozdravem Inka :-)

6 Peťa Peťa | E-mail | Web | 5. února 2009 v 18:02 | Reagovat

Ja som príšerne smutná,že sa táto skvelá poviedka končí,ale zas nechcem byť pesimistická,pretože som rada,že ostatné poviedky pokračujú a mám sa na čo tešiť :) Podľa mňa bolo toto skvelé zakončenie,a lepšie to už ani nemohlo byť :) Keď som prišla k časti,keď vytopili slizolinčanov a James napísal ten nápis ja som sa chechtala ako pomätená :DD No,posledné zhrnutie: BOLO TO SUPER! :)

7 Annie Annie | Web | 5. února 2009 v 20:05 | Reagovat

wow, tak tahle kapitola doopravdy neměla chybu, uplně jsem nemohla z posilněné Lily:D to opravdu nemělo chybu... pááni, směkám Magdinko, fakt tahle kapča patřá k vrcholu tvé práce..:D

8 Emma Emma | E-mail | Web | 5. února 2009 v 20:06 | Reagovat

Bájo krutý a super!!!!!!Je to ula fajne........

I love Volání srdce.

It is forever the best jump story!!!!!!!!!!

9 Angel Angel | 5. února 2009 v 20:30 | Reagovat

Joo další kapitolku. Budeš psát taky nějakou další kapitolovku z doby Pobertů? Mějte se všichni fajn  Angel

10 Máňa Máňa | Web | 6. února 2009 v 18:41 | Reagovat

super! další, další!

11 Vendísek Vendísek | 7. února 2009 v 14:05 | Reagovat

Úúúžasná kapča, myslím že jedna z nejlepších. Nejvíc byla ta část, jak seděla Lily s Jamesem na lavičce=D Já osobně si neumím Lily představit opilou=D

12 ClaireM ClaireM | Web | 7. února 2009 v 20:23 | Reagovat

Psala jsi, že chceš slyšet nějaký konkrétní dojmy, tak tady je máš, bude to ale dlouhej koment...

Tak k postavám: Docela dobře jsi vystihla Jamesův a Siriův charakter (podobně si je taky představuju). Lily je taky dobře vymyšlená, akorát se mi k ní nehodí, že by se takhle opila. Jsem ráda, že jsi tam dala postavu Maggie (u Makiny na blogu jsem o ní taky četla povídky a je to má oblíbená postava). Lucy mi byla od začátku nejsympatičtější a jsem ráda, že Remie poznal, co je to láska...

Hrozně se mi líbilo, že i když každý z party je trochu jiný, dokázali se shodnout a snažili se ty dva dát dohromady. Hned na začátku se mi líbila ta scéna se zrcadlem z Erisedu, už díky ní jsem věděla, že povídka bude zajímavá... Když chtěl Snape znásilnit Lily, vážně se mi zvedl kufr a nejradši bych ho zabila (kdyby to ovšem nebyla vymyšlená postava). Pak mě neuvěřitelně dojalo, jak Lily ztratila paměť a pomaloučku si k Jamesovi znovu začala hledat cestu... Co mě ale zarazilo bylo, když si McGonagallová myslela, že chce James udělat to co Snape, když lily zachraňoval před skokem do vody... To se k McGonagallce nehodí, podle mě je to jedna z nejchytřejších lidí...

A nesmím zapomenout na scény, kdy spolu Lily a James lítali na koštěti. Tak krásně napsanou romantiku jsem už dlouho nepotkala. Nesmím ani zapomenout na školní trest, kdy spolu u toho moře cosi sbírali. Tuhle scénu jsem si musela číst několikrát, jak jsem se jí nemohla nabažit.

A při téhle poslední kapitole jsem se chlámala tak nahlas, že mě musel brácha několikrát upozornit, že vedle koukaj rodiče na telku... Nejvíc se mi líbila hláška: "i svatý Náměsíčník se ztřískal jak dobytek"...

Jedním slovem - super povídka.

PS: Doufám, že jsem tě svými keci neunudila k smrti...

13 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 10. února 2009 v 21:34 | Reagovat

Mno =D Za touto poviedkou mi bude smutno, tak, ako za každou, ktorú si napísala a napíšeš, ale všetko raz skončí... Táto poviedka sa mi však vryje do pamäti, pretože ešte v žiadnej kapitolovke, ktorú som čítala Lily nevracala =D Veľmi sa mi páčila aj scénka, keď Lily stratila pamäť... Chápem, že by nemala byť veľm veselá, ale bolo krásne, ako sa potom dávala s Jamesom dokopy... Páčilo sa mi všetko, páčila sami aj táto časť, teda posledný žartík Záškodníkov. Len jediné, čo mi vadí je to, že keď Záškodníci odchádzajú z Rokfortu, je vždy veľká párty, ale keď odchdzajú aj neviem, tí o ročník vyššie, nič sa nedeje... Nejak mi to nejde dopkopy, že by sa len ich ročník rozhodol takto bujaro osláviť to, že už nikdy neuvidia miesto, kde dospievali... Ale už zase frflem.... Je to krásna poviedka, Patrila k jednej z mojich najobľúbenejších, takže mi je za ňou, ako som už hovorila, smutno. Som veľmi rada, že sa dal Remus dokopy s Lucy, pretože môj názor je ten, že aj vlkodlak by sa mal zamilovať... Len sa bojím, čo sa s Lucy stane, keďže v HP je už remus bez Lucy... Dúfam, že neumrie, alebo niečo také... Veľmi krásna kapitolka =)

14 ClaireM ClaireM | Web | 12. února 2009 v 23:02 | Reagovat

Ještě jsem si dneska všimla jedný hlášky, která mě v týhle kapitole naprosto odrovnala: "Kdo skočil Snapeovi na hlavu?" "Ďasovec." To jsem fakt padala smíchy pod stůl. (a to nepřeháním, fakt jsem pod tím stolem byla :D)

15 Kika Kika | Web | 1. dubna 2010 v 23:30 | Reagovat

No... To byla opravdu vynikající povídka...
Byla nápaditá... všecko. Trochu mě mrzí, že si Lil nevzpomněla na to se Snaepem a nezabila ho... Ale jak říká Ron:,,Člověk nemůže mít všecko".

V týhle kapče mě dostalo chování opilé Lily. Vlastně téměř vždycky je chování opilým best... Prej: Komnata nejvyšší potřeby vůbec nepřicházela v úvahu, protože Lily by ho snad znásilnila.

Napsala jsi to hezky (ostatně, jako všechno:)
Tvá Kika

16 hplovehp hplovehp | Web | 14. července 2011 v 20:24 | Reagovat

Znova to pročítám a lámu se smíchy. Já nic, já Křiklánek... prostě boží.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama