Everybody should have his own world...

34.kapitola- Dny volna

7. ledna 2009 v 16:44 | Maggdinka |  *Volání srdce*
No a další kapča k Volání srdce je tu…Mimochodem, je to předposlední kapča a v závěru téhle povídky už bude jen jedna kapča poslední a epilog, které snad dodám co nevidět…Nerada se s touhle povídkou loučím a věřím, že vy taky ne. No nic čtěte a pište pro mě komenty, zajímá mě, jak se vám povídka líbila celkově od začátku….Vaše Maggdinka♥


Dny volna

Dny volna si studenti náležitě užívali. Zkouškový týden pro ostatní ročníky kromě sedmých a pátých už byl tady a zbylé dva ročníky co skládali zkoušky NKÚ a OVCE měli klid a krásné volno.
Všechny by moc zajímalo, co se Siriusovi rodí za plán v hlavě, protože jak říkal, chtěl udělat něco, aby si na ně škola ještě dlouho pamatovala až odejdou. Jenže nikdo do hlavy známého - dřívějšího - cassanovy neviděl a proto se každý mohl jen domýšlet, co se mu v hlavě rýsuje za podlý plán. Dlouhé hodiny o něčem pořád s Jamesem debatovali ve společence, dlouho do noci.
"Ahoj lásko. " to přišel do knihovny Jimmy a než se stačila Lily rozkoukat vlepil jí dlouhý a vášnivý polibek na uvítanou.
"Co ty v knihovně? James Potter v knihovně. Povídej co se stalo? " předstírala Lily starost, ale cukali jí koutky potlačovaným úšklebkem.
"Stala se hrozná věc. " protáhl nudně James. "Tady v knihovně totiž kotví moje holka, takže mě nezbývá nic jiného, než na chvíli překonat ten hrozný odpor ke všem knihám, přinutit se překročit práh do toho pekla a vkročit sem, abych svojí lásku přesvědčil, aby se se mnou šla vykoupat do jezera. "
Lily jeho nabídka zaujala a zaklapla rozečtenou knihu.
"Teďka? " zeptala se trochu pochybovačně.
"No a proč ne, vždyť je venku tak nádherně. Je teplo, sluníčko svítí, ptáčci zpívají, vlnky v jezeře přímo vyzívají k vykoupání. " začal Jimmy básnit a změnil při tom komicky hlas.
"Ty jsi šašek. " zasmála se Lily a dala mu malinký pohlavek.
"Vy mě budete bít slečno Evansová? " ohradil se její kluk a chytil jí za pas.
"Já? Nikdy! To bych si nedovolila. " dušovala se Lily s úsměvem.
"To by totiž bylo týrání zvířátek. " vyplázl James jazyk a udělal na Lily psí oči. Lily jeho jazyk vzala laškovně do zubů a pomalu ho vsunula k sobě do úst.
"Tak co? Půjdeme? " nedal se Jimmy odbýt, když se od sebe odtrhli.
"Oukej, dojdu se převléct do plavek. " přitakala Lily, zvedla se, uklidila knihu na příslušné místo a v těsném závěsu s Jamesem vyšla z knihovny a šla do společenky.Dvanácterák jí dohonil,popadl za ruku a propletl své prsty skrz ty její.
"Neměla by jsi nic proti, kdybych se zúčastnil tvého převlékání do plavek? " ušklíbl se laškovně James a mrkl na svou dívku.
"No to bych měla. " setřela ho se smíchem Lily.
Dole u jezera si oba rozložili své ručníky vedle sebe, James na nic nečekal a shodil ze sebe všechno co měl na sobě nečekal na nic a skočil do vody. Byla příjemně vlažná a on udělal několik temp tam a zpátky.
"Lily, pojď do vody. Je úžasná. " vábil svojí dívku, která se teprve teďka chystala svlékat a chtěl její svlékání co nejvíc urychlit.
Nebyli zdaleka jediní, kdo dnes podlehl teplému a slunečnému červnovému počasí a proto se v jezeře koupalo více lidí. Kolem celého jezera byli rozvinuty deky a osušky na kterých se děvčata opalovala a většina z nich byla právě ve vodě.
Jimmy s Lil si schválně vybrali místo, kde nikdo nebyl, aby měli trochu soukromí.
Lily se začala pomalu svlékat, nejdřív ze sebe sundala tričko na ramínkách, takže se odhalil horní vršek její zelených plavek, které Jimmy ovšem už svého času viděl, když si plnili začátkem roku školní trest.
Poté přišli na řadu její mini kraťásky, které měla snad jen proto, aby zakrývali to nejnutnější, protože bylo opravdu veliké vedro, jak venku, tak i nahoře v hradě. Dolů k zemi sjeli i kraťásky a Lily už stála u břehu jen v plavkách. James jí sice už v plavkách viděl, dokonce i ve spodním prádle a nejen ve spodním prádle, ale i bez něj, ale stejně se nemohl na tu nádheru vynadívat. Její dlouhé rudé vlasy, které byli teď ještě krásnější a zářivější než obvykle, protože se na nich odrážely sluneční paprsky a zelenkavé plavky spolu dokonale ladily a Lily v nich byla ještě nádhernější než obvykle. Nezdržovala se nějakým osmělováním, rovnou přešla ke břehu kde věděla, že je voda dost hluboká a skočila krásnou a ladnou šipku.
Vynořila se skoro vedle Jamese, který si jí ihned zvedl do náruče a začal ji líbat. Ještě dlouho tam spolu dováděli, mazlili se a bavili se. Když oba byli dostatečně vyčvachtaní a jediný vlas na jejich hlavě nebyl suchý, vylezli z vody a začali se slunit na osuškách.
Půl hodiny před večeří se vrátili oba do hradu, aby se stihli převléknout a jít na večeři, protože oba byli z toho dovádění ve vodě pořádně vyhládlí.
---------------------------------
Do odjezdu z Bradavic zbýval už jen týden. Lily seděla schoulená v jednom z křesel u krbu, bylo už po večerce a ona tam seděla a přemýšlela. Vzpomínala na celých těch krásných sedm let co tady v Bradavicích prožila. Poznala tady všechny své přátelé - Maggii, Lucy, dokonce tady našla i lásku. Vzpomínala na to, jak se s Jamesem věčně hádali, jak dělali scény před celou školou, jak ho nenáviděla. Teď ho milovala nade vše na světě. Věděla, že James je její pravá láska. Několik kluků už sice měla, ale to co prožívala s Jamesem, to se nedalo popsat, věděla, že on je kluk jejích snů, i když to dřív neviděla a hlavně nechtěla vidět.
Při tolika krásných vzpomínkách se její oči zalévaly slzami. Nechtěla to tady všechno opouštět. Věděla, že teď začne novou etapu života a věděla, že to nijak neoddálí a nezmění, ale nechtělo se jí uvěřit, že se sem do tohohle hradu už nikdy nevrátí, že už nikdy nebude sedět tady ve společence u krbu v tomhle křesle. Tolik nostalgie v ní bylo.
Přisedli si k ní ostatní. James se posadil na křeslo k ní a políbil jí útěšně do vlasů. Všiml si, že je nějaká zamlklá a dokonce i to, že její smaragdové oči se lesknou potlačovanými slzami. Neptal se jí na nic, neřekl ani slovo. Moc dobře věděl, proč ty slzy. Trávil s ní teď většinu svého volného času a docela už se do ní vžil a dokázal jen podle očí a výrazu zjistit, co jí trápí. Jenom ji konejšivě hladil po vlasech, pak zase po noze a nakonec vzal do ruky její drobnou ručku a hladil jí. Lily bylo přeci jen už trochu lépe. Tyhle Jamesovi dotyky s ní dokázali dělat divy. Připadala si s ním v bezpečí, věděla, že když je s ní, že se jí nic nemůže stát.
"Půjdu spát, jsem nějaká utahaná. " oznámila Lily po chvíli všem co tady seděli. Rozloučila se s Jimmym políbením na dobrou noc a už byla v ložnici.
James ještě chvíli seděl s ostatními ve společence a přemýšlel. Pak ho něco napadlo, přímo geniální nápad.
Zvedl se a bez jediného slova nebo rozloučení rychle vyběhl do své ložnice. Tam si sedl na postel, vzal kus pergamenu a brk a začal škrábat vzkaz. Zabalil ho a vykoukl z okna.
Okno, které bylo jediné otevřené zrovna naštěstí patřilo děvčatům ze sedmého ročníku. Vzal papírek a pomocí kouzla ho dopravil oknem do pokoje, kde spadl přímo na Lilyinu postel.
Když Lily vylezla umytá z koupelny, kolem sebe měla omotaný pouze ručník, všimla si vzkazu na posteli, rozbalila ho a četla.

Lásko moje,
Dovoluji si tě pozvat na noční koupání. Takže si s sebou vem
Ručník a plavky.
Sejdeme se o půlnoci na astronomické věži.

Tvůj J.P.

Lily se trochu pousmála. Doteď sice neměla na nic náladu, ale jediný s kým právě teď mohla být a o kom věděla, že jí zvedne náladu byl právě James.
To se chce jít koupat na astronomickou věž? Ptala se sama sebe a pousmála se. Nevěděla co má James za lubem, ale těšila se. To na něm měla nejraději, vždycky něco vymyslel, co se týkalo romantiky a různých procházek, tak měl James fantazii velikou. Bylo už půl dvanácté a tak se rychle převlékla do plavek, vzala na sebe džíny, tílko a ručník popadla do ruky.
Chtěla už jít, ale ve dveřích se srazila s Meg a Lucy, která šla těsně za ní.
"Kam se vydáváš? A s ručníkem? To jdeš do prefektské koupelny nebo co? " nechápala Maggie, když viděla, co Lily svírá v ruce.
"Ne, jdu na rande. " usmála se zrzka.
"Copak ty máš zase někoho jiného, že jdeš zase za tmy? " vykulila Lucy oči.
"No jasně! Podvádím Jamese hele. " zasmála se Lily, když viděla jak na ní obě překvapeně zírají, rychle dodala. "To byl vtip, jdu na rande samozřejmě s Jamesem, jdeme na noční koupání do jezera. " mrkla na ně.
"Aha to pak jo, tak si to užijte. " poplácala ji Lucy po rameni, zanechali vyptávání a nechali ji, aby šla.
Lily došla pod věž zrovna když hodiny na hradní věži odbíjeli půlnoc, ale Jimmy nikde. Domyslela se, že už možná bude nahoře, tak se vydala do pokoření schodů a když otevřela dveře na cimbuří opravu - už byl tam. Za krkem měl hozený ručník a v ruce držel koště. Lily už pochopila, proč se měli sejít tady nahoře.
Přišla k němu a políbila ho na uvítanou.
"Všiml jsem si, že nemáš moc dobrou náladu, tak jsem se rozhodl, že tě přivedu na jiný myšlenky. " uculil se roztomile James. "Abys měla krásnou vzpomínku na poslední týden školy. "
Poté jí gentlemansky chytil za ruku a usadil ji na koště, jako si sedají dívky na koně a sám si přisedl za ní. Ihned ho do nosu uhodila ta krásná květinová vůně z jejích ohnivě rudých vlasů a James byl opět v sedmém nebi. Pevně chytil násadu koštěte před ní, takže jí obepínal silnýma pažema kolem těla a Lily zase zaplavil onen pocit bezpečí. Opatrně se odrazil od těžkých kamenných dlažeb a vzlétli. Letěli čerstvým a teplým letním vzduchem. Sice byla půlnoc, ale mohlo být i více jak dvacet stupňů. Jamese přes obličej šlehaly její vlasy a oni letěli a letěli. Za chvíli už kroužili nad jezerem a po chvíli začali ztrácet výšku. James začal klesat.
Přistáli hned na břehu jezera, trochu dále než kam se dalo dojít od hradu, takže tady bylo vše panensky krásné a neporušené. Dokonce tady byl i písčitý břeh, takže místo dávalo iluzi toho, že jsou někde na pláži u moře. Všude bylo ticho, i ptáci ulehli ke spánku do korun v Zapovězeném lese a jediné co rušilo ticho bylo šumění malých vlnek, které ovšem nebylo intenzivní, protože hladina byla povětšinou hladká jako zrcadlo.
"Je tady krásně, vybral jsi úžasný místo. " rozplývala se Lily a uhrančivě koukala všude kolem.
"To jsem rád, že se ti tady líbí. " usmál se Jimmy a ovinul své ruce kolem jejího pasu a přitiskl si jí k sobě. Chvíli si vzájemně hleděli do očí, dokázali spolu mluvit i beze slov. Lily se k němu přitiskla ještě blíže, ráda cítila jeho přítomnost u sebe, byla proti němu drobná. Položila si hlavu na jeho ramena a užívala si to.
Po asi deseti minutách mlčení a objímání se od něj Lily odvinula.
"Tak se jdeme koupat ne? Psal jsi že to je noční koupání, ne noční koukání. " a usmála se na něj sladce.
"Jasně. " přitakal James s úsměvem a začal se svlékat. Lily ho napodobila a za chvíli byli oba ve vodě. Byla teplá, což bylo zvláštní, jelikož už bylo po půlnoci. Chvíli tam jen tak kolem sebe plavali a cákali na sebe, pak ale James připlaval k ní a zdvihl si jí k sobě. Pěvně jí držel u sebe a Lily nohy ovinula kolem jeho pasu. Začali se něžně líbat, ale po chvíli se to změnilo ve vášnivý tanec jazyků a oba byli čím dál vzrušenější.
Hladili se po celém těle a líbali se. V tuhle chvíli byli na celém světě jen oni dva a nikdo jiný. O nikoho se nezajímali, teď tady byli oba pouze pro toho druhého. Ty chvíle, kdy byli spolu jim strašně moc utíkali a ani jeden nevěděli, že právě hradní hodiny odbíjejí půl druhé ráno, protože zvuk odbíjení se sem nenesl.
Hráli si spolu, mazlili se. James se zadíval Lily do očí. Viděl v nich snad milion věcí. Viděl v nich neskutečnou lásku, obrovskou něhu, plnou oddanost a ještě něco. V Lillyiných očích se zračilo vzrušení, veliké vzrušení, které snad ještě nikdy a s nikým nezažila. James to viděl, poznal to na ní. Celá se jemně klepala, ale věděl, že to zimou není. Kůže po celém těle se jí svírala a z každé částečky jejího těla cítil, jak je vzrušená.
Zadíval se jí do očí, ona se na něj podívala psíma očima, jakoby s prosbou v očích. Věděl, že to chce. Věděl, že to chce i on a věděl, že na tuhle noc ani jeden nezapomenou.
Ještě chvíli jí hladil a líbal a jejich hranice touhy a vzrušení už byla na horní hranici a ani jeden už to nemohli vydržet.
James si jí proto pevněji chytil, Lily se ještě pevněji chytila nohama kolem jeho pasu a pevně se ho chytila za krkem na jeho svalnatých a vypracovaných zádech. James jednou rukou sjel ke svému pasu a sundal si plavky, které odhodil na břeh. Lily na svých tříslech ucítila jeho vzrušené přirození a vlna touhy v ní ještě vzrostla.
Pak James zajel rukou na její břicho a od pupíku jel rukou dolů k plavkám, chvíli si hrál u lemu jejích plavek a začal jí je svlékat. Lily poslušně povolila nohy tak, aby jí mohl plavky vysvléci úplně a hod na mělčinu zopakoval i s jejím spodkem plavek.
James stál ve vodě, která jim byla nad pás, celý vzrušený a zadíval se Lily do očí. Lily se v nich zračil souhlas, nemusela říct jediné slůvko, ani jediné mrknutí nepotřeboval a věděl, že může.
Ona si kolem něj opět omotala nohy, chytila se ještě pevněji a Jimmy už na nic nečekal. Pomalu a opatrně do ní pronikl a začal se pohybovat vpřed. Lily se ho držela a měla co dělat, aby nezačala hlasitě sténat. Nic tak pěkného dosud nezažila. Po chvíli mu i ona vyšla vstříc pánví a začala přirážet. James se pohyboval rychleji a rychleji a teď už se nesnažil ani skrývat vzrušení a sténal. Lily několikrát hlasitě vykřikla a po téměř deseti minutách už nevnímali okolní svět a propadli se do sladkého vodopádu rozkoše.
Lily pomalu otevřela dveře pokoje. Byli skoro čtyři hodiny ráno, když se z nočního koupání s Jamesem vracela do pokoje. Šla bez bot a po špičkách, aby nikoho nevzbudila a když si sedala na postel, zavrtěla se vedle ní Meg a podívala se na ní.
"To se vracíš teprve teď?" divila se její kamarádka. "Jak jste si to užili?" zajímala se.
"Nejkrásnější noc v mém životě." Zašeptala Lily a zasněně se zadívala někam do dáli, protože se z dnešní noci ještě nestihla pořádně vzpamatovat. Maggii hned došlo, co tím Lily myslí a pousmála se na ní.
Lily se převlékla do pyžama a lehla si. Za chvíli už slyšela Meg opět pokojně oddechovat, zase usnula. Ona sama ještě chvíli ležela v posteli, koukala z okna na krásný měsíc a vzpomínala. Po několika desítkách minut jí přemohl spánek a ona usnula. Její spaní bylo provázeno nádhernými sny o ní a o Jamesovi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jamra jamra | Web | 7. ledna 2009 v 16:49 | Reagovat

Koukni pls na www.x-nevim-x.blog.cz a hlasuj ve dvou anketách (nejdřív koukni do rubriky více info, něco si o tom přečti a pak hlasuj) chci znát tvůj názor, díííky

2 Nikushqa Nikushqa | Web | 7. ledna 2009 v 17:51 | Reagovat

krasna kapitolka

3 bla bla a obviklí třesky plesky bla bla a obviklí třesky plesky | 7. ledna 2009 v 18:52 | Reagovat

Ahojky tak sem konečně pochpila co dělám špatně...no prostě taková prkotina sem prostě hrozně blbá!Ani nedákážu vyjádři svoji radost,že sem konečně tady!!!!!!!! :-)

No tak k týhle kapitole...je to the best!!Jako vždycky,uvědomila sem si,ře všeho moc škodí...No tý chváli tu máš až až,ale není se čemu divit,protože i kdyby někdo usilovně hledal,co zkritizovat,tak by nic nenašel!!

Si prostě nejlepšííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!

4 bla bla a obviklí třesky plesky bla bla a obviklí třesky plesky | 7. ledna 2009 v 18:59 | Reagovat

No a teť k druhý části komen tu,kterej mi nešel s tim prvnim odesla.Jo vim sem naprostej mago a měla bych si zařídit příručku! :-)

S touhle povídkou se loučím nerada.Od začátku co sem našla tenhle blog jí žeru!Nechybělo v nic,je tam prostě od všeho,co mám na povídkách nejrači,trochu.No už se nebudu vypisovat a du si přečíst kapitolu k Potterovi s.r.o. :-)

5 Pěťulďas Pěťulďas | 7. ledna 2009 v 20:20 | Reagovat

je to nádhera, mocinky se ti to povedlo.... musímříct, že bych chtěla bejt na Lilyině místě áách tak pozornej James :D

6 ClaireM ClaireM | Web | 8. ledna 2009 v 16:50 | Reagovat

Nádhera... Tvoje povídky se mi moc líbí... Jinak konkrétně z touhle povídkou se budu loučit nerada...Je fakt dobrá.

7 Vendísek Vendísek | 8. ledna 2009 v 18:42 | Reagovat

Tak to bylo fantastiský... Ale úplně strašně moc super kapitola

8 Emma Emma | E-mail | Web | 10. ledna 2009 v 13:29 | Reagovat

Hm bájo kapoška,

sorry,že jsem nenapsala koment dřív,ale já nebyla celej tejden od4.1-10.1.(dneska)doma,to víte lyžák....!!!!!Ale byla to faktys super kapoška.........

Celkově t byla bájo povídka a bede těžký,když už bude celá.......

9 Mary Mary | Web | 10. ledna 2009 v 14:25 | Reagovat

super! těším se na další!!!

10 Christy Christy | 16. ledna 2009 v 14:24 | Reagovat

Nádherná povídka a dokonalá kapitola...

11 Evža Evža | 16. ledna 2009 v 14:24 | Reagovat

dokonalý

12 ClaireM ClaireM | Web | 21. ledna 2009 v 7:36 | Reagovat

Tak tuhle kapču už čtu podruhý a nemůžu se dočkat další kapitoly.

13 Julča Julča | Web | 21. ledna 2009 v 15:24 | Reagovat

Super kapitolovka, škoda, že už bude končit

14 Petra Petra | 23. ledna 2009 v 10:46 | Reagovat

bezva kapča

15 Ellizabeth Ellizabeth | E-mail | Web | 25. ledna 2009 v 13:29 | Reagovat

Moc hezky píšeš :-) Pěkný to bylo :-)

16 Emma Emma | E-mail | Web | 3. února 2009 v 15:09 | Reagovat

No jo mocinky pškný

17 jahůdka6 jahůdka6 | 12. ledna 2012 v 19:13 | Reagovat

nádherně krásná romantika :-)  Moc se mi líbí tvůj styl psaní, mohla bys klidně být spisovatelka ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama