Everybody should have his own world...

33.kapitola-svět dospělých

16. listopadu 2008 v 12:28 | "Maggdinka" |  *Volání srdce*
Ano vidíte dobře, je tady nová kapitolka k Volání srdce. S komenty jste mě tentokrát docela potěšili, ale mohlo to být lepší, tak doufám, že u téhle kapči mě potěšíte ještě víc. Tahle kapča mi dala docela zabrat, ale na druhou stranu se mi psala hezky a mám z ní docela dobrej pocit. Tak hlavně komentujte, alespoň s 20 komenty by jste mě potěšit mohli, co říkáte? Přeju hezký počtení……Vaše Maggdinka ♥

Svět dospělých


"Hej lidi, tak na to se podívejte! " křičel Remus skoro už od dveří Velké síně a mával něčím v ruce. Plno lidí se po něm otáčelo, ale on si toho nevšímal a řítil se za svými kamarády. Bral mety mezi stoly, až udýchaný skončil před svými kamarády u Nebelvírského stolu, kteří právě seděli nad snídaní a třísknul před ně na stůl dnešním vydáním Denního Věštce.Po tom, jako první chňapla Lucy, rozložila je a z titulní strany začala předčítat všem.

Zlo vyšlo najevo!
Na ministerstvu kouzel, v Londýně, ale i po celé Anglii vládne chaos a strach. Zlý černokněžník jehož známe pod jménem Lord Voldemort poprvé veřejně předstoupil na veřejnost a to rovnou na ministerstvu kouzel!

"Cože? " vyjekla Lily, když se na chvíli Lucy odmlčela. "To už zašel příliš daleko."
"Nepřerušuj jí. " napomenul Evansovou napjatě Sirius.
"Čti dál. " vyzval Remus Lucy.

Jmenovaný černokněžník nikomu nic neudělal, ovšem tímto gestem dal najevo, jak je kouzelnický svět včetně mudlů ohrožen. V dnešním světě není bezpečno, což ukazuje už to, že Voldemortovi stoupenci, známí jako Smrtijedi, v tomto týdnu zabili už tři kouzelníky a jednu pětičlennou mudlovskou rodinu.

"No to už je vrchol. " vypěnil James a tím znovu přerušil Lucy od čtení.
"Je to hrůza. " povzdechla si Meg a opřela hlavu o Siriovo rameno.
"Proč s tím nikdo nic nedělá? " pokračoval Potter.
"Protože nikdo nic nezmůže. Ministerstvo má desítky vynikajících bystrozorů, ale ten Stewe je tak nemožnej, že se jen kouká na to, jak desítky možná stovky lidí umírají a to jen kvůli jeho neschopnosti. " vysvětloval nakvašeně Sirius.
"Počkejte, teď přijde to důležitý. Čti zlato. " zarazil je opět Remus.

Z řad kouzelníků se ozývají nesouhlasy s názory ministra kouzel Juliusem Stewem, který včera v pozdních hodinách na nátlak lidu a společnosti rezignoval ze své funkce a nahradil ho mladý Kornelius Osvald Popletal. Funkce ministra kouzel byla nabídnuta Albusi Brumbálovi, ale ten jako obvykle odmítl. Přejeme novému ministru kouzel mnoho zdaru a úspěchu při vymyťování zla v naší zemi, snad je to konečně ten pravý, který s rostoucí hrozbou něco udělá. To je z nových zpráv vše.

"No tak to je pecka. " vydechl James nevěřícně.
"Popletal! Pche…kdo normální mohl dopustit, aby se zrovna on stal ministrem kouzel? Vždyť ten je ještě snad horší než Stewe. " rozčiloval se Sirius.
"Tak Tichošlápku, co měli dělat, když Brumbál odmítl? " mírnil ho Remus.
"A proč odmítl? Vždyť on by byl vynikající ministr kouzel, on by s Voldemortem něco dělal, vždyť se proslýchá, že Brumbál je jediný člověk, kterého se Voldemort bojí. " nechápala Lucy.
"Ano lásko, ale Brumbál už mohl být nejméně desetkrát ministrem, ale on nechce. Jednou sám do novin uvedl, že je pro něj mnohem důležitější vzdělávat mladé kouzelníky a čarodějky, než vládnout kouzelnickému společenství. Tohle je jeho poslání, ne být ministrem kouzel. " vysvětlil jí to Remus.
"Na jednu stranu můžeme být rádi, že nás Brumbál neopustil, je to nejlepší ředitel, jakého kdy Bradavice měli a co my tady bez něj? Nakonec by udělali ředitelkou ještě McGonagallovou. " vložila se do toho moudře Lily. James a Sirius se při představě, že by tady ředitelovala McGonagallka otřásli hrůzou.
"Ano, dokud jsme v Bradavicích, tak se nám nemůže nic stát, Bradavice jsou momentálně jediné bezpečné místo v celé zemi, dokud je tady Brumbál, Voldemort si sem netroufne. " pokračovala Maggie.
"Jo, až na to, že mi za tři týdny z Bradavic nadobro vypadneme a dostaneme se do opravdového světa a to už nebudeme mít žádného Brumbála, ani čtyři silné kamenné zdi, které by nás ochránili. " konstatoval Remus. Všichni se po sobě bázlivě podívali, Remus měl pravdu, za chvíli vkročí do světa dospělých a hrozba pro ně bude velká. Po téhle větě už nikdo nic neřekl, všichni přemýšleli o tom, co Náměsíčník řekl.
----------------------------------------------
"Do háje, já se to prostě nenaučím. " třískl James asi dvaceti pergameny o stůl, až se rozlétli po celé společence. Zkoušky OVCE už byli za dveřmi. Dnes byla sobota a v pondělí to mělo vypuknout. James seděl nad Dějinami čar a kouzel, které mu půjčila Lily, ale vůbec mu to nelezlo do hlavy a i když se je poctivě učil už týden, neuměl skoro ani řádku.
"Miláčku uklidni se. " mírnila ho Lily, chytila ho za ruku a políbila na tvář. Ruce se mu klepaly rozčilením a nervozitou.
"Vždyť dějiny na to, abys byl bystrozorem nepotřebuješ, takže i kdybys to nezvládl, tak se přeci nic neděje. " uklidňovala ho.
"To sice jo, ale potřebuji co nejvíce bodů a véček. " povzdychl si Jimmy. Lily se na něj zadívala, ona už všechno uměla, jako vždy a Jamese jí bylo líto, chtěla mu nějak pomoci.
"Víš co? Posbírej to a pojď se mnou. " řekla pak. James na ní vyjeveně civěl, nechápal co chce dělat.
"No moc na mě nekoukej, prostě to posbírej a pojď, půjdeme se někam učit spolu. Někam kde nikdo není, abys měl klid a přísahám, že já tě to naučím, i kdybych nad tím s tebou měla sedět až do začátku zkoušek. "
James jí teda uposlechl, posbíral vše co zahodil a vyšel za ní ven na chodbu.
"Lily počkej. " zarazil jí. "Tohle pro mě ještě nikdo neudělal, děkuju. " přitiskl si jí do náruče a vášnivě políbil.
"Ale lásko, vždyť to je samozřejmost. Mám tě ráda a chci abys byl spokojený se svými výsledky. Vím co to je, chtít být dobrý. " usmála se na něj povzbudivě, čapla ho za ruku a táhla ho hradem pryč.
Stanula před zdí, prošla kolem ní třikrát a přitom měla pevně zavřené oči. Ve zdi se objevili dveře a oni vešli. Místnost to byla malá, byl tam pouze jeden stůl se dvěma křesly a malá knihovna s potřebnými knihami.
James okamžitě skočil do jednoho křesla a Lily se posadila vedle něho.
"Tak kde začneme? " zakřenil se James s novým optimismem ve tváři.
"Tak co třeba u válek s obry? " nadhodila Lily, Jimmy přikývl a oni začali. Učili se spolu několik hodin a Jamesovi to docela šlo. Lily myslela, že to s ním bude horší, ale pravda byla, že jakmile se Dvanácterák učil s ní, věděl toho mnohem více než obvykle.
Lily se podívala na hodiny a zjistila, že je už půl dvanácté. Učili se tady spolu čtyři hodiny. Trochu jí to zarazilo, protože jí to tak vůbec nepřišlo. Učení s Jamesem jí uteklo rychle a on po těch čtyřech hodinách toho uměl víc, než za celý týden.
"Tak myslím, že pro dnešek by to stačilo ne? Můžeme se učit ještě zítra. " navrhla Lily a zvedla se z křesla, už se chystala k odchodu.
"Ale ale, žádný takový slečno Evansová, teď vás na oplátku naučím něco já. " vyhrkl Jimmy a než stačila Lily cokoli namítnout začal jí líbat, tak vášnivě, jak ještě nikdy nelíbal. Rychle jí svlékl mikinu, aniž by jí přestal laskat ústa a odhodil někam do rohu. Lily ho napodobila a i Jamesova mikina skončila na zemi. Najednou se Lily od Jamese odtrhla a zadívala se mu do očí.
"Počkej Jamesi. Já tě mám ráda, ale…já nevím. A navíc je hrozně pozdě. "
"Hrozně pozdě není dost pozdě. " namítl James. "Ale pokud si nejseš jistá, tak samozřejmě půjdeme. " a povzbudivě se na ní usmál.
"Kdyby se objevilo aspoň nějaký znamení, abych věděla, že se to má stát. " Lily nechtěla aby na ní byl James naštvaný. Jakmile to dořekla, v rohu místnosti se objevila krásná postel s nebesy, na jejíž matraci bylo stovky okvětních plátků z růží.
James se na Lily zazubil a Lily ho začala líbat. Už víc vědět nepotřebovala, bylo to jasné. Jamese milovala a věděla, že je to tak správně.
Dvanácterák Lily chytil do náruče a přenesl si jí až k posteli, na kterou jí pak položil a v líbání pokračovali. Lily už na nic nečekala, srdce jí tlouklo tak rychle a stupeň její vášně už začala dosahovat vrcholu a tak se chopila Jamesova trička a sundala mu ho, aniž by líbání přerušili. James jí napodobil a na chvíli se od Lily odtrhl, aby si jí teď bez trička mohl prohlédnout. Měla krásnou rudou podprsenku, která na opáleném a plném hrudníku krásně vynikala. Pak James pokračoval v příjemné činnosti a dál líbal.
Lily byla tak nažhavená a začala se potýkat s Jamesovým páskem, bylo to sice obtížné, ale po chvíli se jí to podařilo a kalhoty mu svlékla, takže už před ní byl jenom v trenkách.
James šel podle jejího vzoru, rozepnul jí pásek a odhodil sukni, kterou měla na sobě na podlahu. Teď už se oba líbali jen ve spodním prádle. James na nic nečekal a začal jí líbat na krku, pak sjel níž a pohrával si s jazykem kolem krajek podprsenky. Lily se mohla zbláznit, tohle týrání nemohla vydržet.
Vypadalo to, že James už to také nemohl vydržet a jeho silné paže zabloudili k zapínání podprsenky a s velkou šikovností ji rozepnul. Lily se trochu ošila, když si uvědomila, že rozhodně není první dívka, kterou James svléká.
I podprsenka skončila na podlaze, v líbání ovšem nepolevovali. James se na chvíli odtáhl a zadíval se Lily na hrudník. Lily se trochu otřásla a začervenala se, styděla se. Ještě nikdy nebyla před žádným klukem takhle nahá. Ano jednou to vypadalo slibně, ovšem to se s jejím tehdejším klukem dostali jen ke spodnímu prádlu, protože Lily ho pak zarazila a nakonec z toho nebylo nic. Ještě že to tenkrát udělala, protože on si po týdnu našel novou.
U Jamese ovšem věděla, že to tak nebude. Jamesovi věřila a věděla že jí miluje a že by jí nic takového neudělal a proto se rozhodla pokračovat dál, byla si stoprocentně jistá.
James opět do té hry zapojil ústa a jazyk, opět jí laskal na krku a dopracoval se až k hrudi. Jemně jí zuby stisk bradavku. Lily to už nemohla zadržet a slastně zakňučela, James opravdu věděl, jak na to.
Lily chtěla nějak převzít iniciativu. Sice se jí tohle Jamesovo rozmazlování líbilo, ale ona měla ráda, když měla nad věcí svou kontrolu a mohla si dělat co chce ona. Odtáhla se od něj, jemně ho přitlačila na matraci, sedla si na něj obkročmo a začala dělat to co on. Jemně kroužila jazykem, kam jen se odvážila. Od krku, přes hrudník až k pupíku, kde se Jimmy slastně vrtěl a končila u lemu jeho trenek.
James to nemohl vydržet, ona ho jednoduše dráždila a on myslel že se zblázní. Váhou celého těla se překulil, takže se Lily dostala pod něj a teď tu byl pánem on. Hra s jazykem pokračovala, když se dostal až k pupíku a k lemu kalhotek. Na chvíli se zadrhl a zadíval se jí do očí. Chvíli jen tak leželi a hleděli si do očí, pak Lily jemně kývla. Věděla že to chce, věděla, že se to teď stane.
James už na nic nečekal a kalhotky jí z nohou stáhl. V tomtéž okamžiku jeho hlava zmizela v jejím klíně a Lily už nevěděla o světě. Cítila pouze krásnou a slastnou rozkoš, ze které šla hlava kolem. Chtěla křičet slastí, ale udržela se.
James si sundal trenky, naposledy se jí podíval do očí, aby se ujistil, že je vše jak má být a pak už oba spadli do vlny vášně a rozkoše, kterou ještě nikdy nepoznali.
Lily bylo tak krásně, měla pocit, že tohle je snad nejkrásnější chvíle v jejím životě. Ležela na nahé hrudi kluka kterého milovala a jejich nahá těla se k sobě tulila a hřála se navzájem. Nechtěla, aby tahle noc někdy skončila.
"Miluju tě. " zašeptal najednou James měkce do jejího ucha, až se jemně zatřásla.
"Taky tě miluju. " odpověděla, vykroutila krk a odměnila jeho krásné vyznání políbením.
Lily se potichu vplížila do ložnice. Boty měla zuté, aby nenadělala zbytečný hluk a neslyšně se přesunula k posteli. Šťastně se usmívala a ten úsměv nešel smazat i když se převlékala do pyžama a i když ulehala ke spánku.
Právě když jí přemohla po dlouhém přemýšlení dřímota, hodiny na hradní věži odbyli čtvrtou hodinu ranní a Lily si připadala jako nejšťastnější člověk na zemi.
--------------------------------------
Od té noci na co se James podíval, to si zapamatoval. Ono se ne nadarmo mluví o fotografické paměti. Když se s někým vyspíte před zkouškami, tak to pomáhá.
"Ach jo, já jsem tak nervózní. " přešlapovala Lily v den zkoušek před Velkou síní, kde se zkoušky konaly.
"Neboj se lásko, ty to zvládneš, jsi nejlepší. " utěšoval jí James a věnoval jí jeden utěšující polibek na čelo.
"Díky. "
Týden zkoušek jim utekl jako voda a studenti sedmých ročníků už se učit nemuseli. Jak jim bylo řečeno, výsledky zkoušek jim dojdou do konce července, takže teď mohli už jen čekat. Nutno ovšem podotknout, že všichni to zvládli přinejmenším obstojně a to i Sirius a to už bylo co říct.
"No lidi, tak už máme do konce roku pohov. Ještě krásný dva týdny si můžeme nerušeně užívat tady v Bradavicích než navždy odtud odjedeme. " rozplývala se Meg, když v pátek, po dopsání poslední zkoušky seděli všichni společně pod rozložitým dubem na kraji jezera a užívali si přívalu sluníčka.
"Ani mi nepovídej. Je mi do breku, když si uvědomím, že se sem už nikdy nevrátím. " odpověděla pochmurně Lily.
"Ale no tak, vždyť se budeme všichni vídat pořád. " uklidňoval ji Remus.
"To sice jo, ale uvědomujete si, že už nikdy nezažijeme to, co za těch sedm let tady? Už žádné vylomeniny, porušování školního řádu, famfrpálové zápasy, výlety do Prasinek, školní tresty a tak. " pokračovala Lily.
Po těchto jejích slovech se všichni trochu zachmuřili a zavládlo mezi nimi ticho, protože každý přemýšlel nad tím, co právě Lily řekla a uvědomili se, že má úplnou pravdu.
"No co, to se ještě všechno dá dohnat ne? " prolomil ticho Sirius a lišácky se ušklíbl. "Doba Pobertů ještě neskončila a já osobně se postarám o to, aby až odejdeme na nás v Bradavicích jen tak nezapomněli. " Po jeho slovech všichni propukli v hlasitý smích a bylo jim jasné, že už teď se nejmenovanému vůdci všech Pobertů rodí v hlavě nějaký ďábelský nápad.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maki maki | 16. listopadu 2008 v 13:57 | Reagovat

trošku přeláskované, ale i tak nádherné, úplně mě to strhlo, a jetli bude další kapitolka tak to bude ještě lepší....už teď se těším....

2 Gigi Gigi | Web | 16. listopadu 2008 v 14:14 | Reagovat

heeeej,to bylo úžasné:-)ne,že bych byla nějak moc na romantiku, postel plnou růží atd,ale bylo opravdu moc krásné:-) a ten konec mě dojal:-)...upe mi to připomnělo, jak jsme před 3 roky odcházeli ze základky...:-(...už se moc těším na pokračování:-)

3 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 16. listopadu 2008 v 15:52 | Reagovat

nevim nic víc než:HUSTÝ teda ten konec inak ta postel atd nádherná romantika ....

4 looca looca | 16. listopadu 2008 v 16:30 | Reagovat

Super tohle se ti povedlo.

5 Emma Emma | E-mail | Web | 16. listopadu 2008 v 20:12 | Reagovat

To nějak znáš ne???Ne to byla pr...!!!Ale jinak good.Ale to už asi brzo skonší ne?A co Lilyna pamět!!!!!!!!!!!!!!

6 Don Don | 17. listopadu 2008 v 0:59 | Reagovat

Moc hezká povídka

7 lucik lucik | E-mail | Web | 17. listopadu 2008 v 11:51 | Reagovat

super povidka!!!

ty jsi vazne na romantiku co??

zkus napsat kapitolku k poterovi s.r.o. PROSÍM

nemůžu se dočkat

papa lucik

8 Annie Annie | Web | 17. listopadu 2008 v 17:47 | Reagovat

tak tohle nemělo chybu.. to bylo dokonalý.. romantika jak poleno.. fakt pěkné.. jen tak dál..

9 Pěťulďas Pěťulďas | 17. listopadu 2008 v 20:07 | Reagovat

ten konec je prostě dokonalej :-)

10 Nikushqa Nikushqa | Web | 17. listopadu 2008 v 20:21 | Reagovat

pecka kapitolka honem dalsiiiiiiii

11 Lili Lili | Web | 19. listopadu 2008 v 18:12 | Reagovat

sewas máš záujem stať sa královnou Fantázie?Ak áno tak neváhaj a prihlás sa do súťaže na mojom blogu.Tam nájdeš viac informácií.Myslím , že máš velkú šancu tak ju nepremárni.

12 Lili Lili | Web | 19. listopadu 2008 v 18:12 | Reagovat

sewas máš záujem stať sa královnou Fantázie?Ak áno tak neváhaj a prihlás sa do súťaže na mojom blogu.Tam nájdeš viac informácií.Myslím , že máš velkú šancu tak ju nepremárni.

13 Máňa Máňa | 19. listopadu 2008 v 19:39 | Reagovat

super!

14 nuuunnn nuuunnn | E-mail | Web | 28. prosince 2008 v 13:52 | Reagovat

supééééérrrr

15 Vendísek Vendísek | 29. prosince 2008 v 17:46 | Reagovat

Úžasný!!!!

16 123456:))) 123456:))) | 24. ledna 2010 v 17:40 | Reagovat

krásny blogísek

17 Sid Sid | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 14:18 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama