Everybody should have his own world...

1.kapitola-dlouhonohá hyena a rezavá kravka

24. října 2008 v 19:55 | "Maggdinka" |  *Potterovi s.r.o.*
Heh a first kapča k new povídce je tady…já se na ní tak vyřádila :D….některé situace a hlášky z vlastních zkušeností:D….jako fakt že tahle povídka mě bude bavit jako. Tak doufám že si jí užijete, protože já si jí užila maximálně a strašně mě bavila…..Vaše Maggdinka ♥
PS: pište komenty, chci vidět, co na to říkáte.Díkec

Dlouhonohá hyena a rezatá kravka


"Héj ty hyeno dlouhonohá! " Jess se otočila. Přímo k ní se s kufrem, na kterém bylo plno nových samolepek a placek nejrůznějších kapel a s nejrůznějšími nápisy, řítila Lily. Na zádech měla černý vak. Jessica nestačila čumět, když svojí rezavou kamarádku spatřila. Její nový vzhled jí vyrazil dech. Na sobě měla krátkou kostkovanou minisukni, tílko s nápisem a obrázkem její nejoblíbenější kouzelnické kapely, pásek s kovovými pyramidami a na těle všechny možné okovy, od náramků až po řetízky na krku. Co jí ale nejvíc vyrazilo dech byli její červené glády - tedy punkerské boty - Jess věděla, že Lily punk miluje, ale tohle bylo i na ní moc. No a nejvíc čuměla na její hlavu, kde měla z vrchu na jejích dlouhých vlasech udělané tři dredy.
"No tě péro kravko rezavá. " zazubila se Jess, skočila na ní, pořádně jí v obětí umačkala a ještě vrazila několik pus na přivítanou. Pořád ale nestačila zírat.
"Co to zas na sobě máš ty vole? " položila jí Jess otázku.
"Co jako myslíš? " nechápala Lily a skepticky zvedla jedno úzce vytrhané obočí.
"No myslim ty boty a ty dredy! To ostatní mě absolutně nepřekvapuje. "
"Co jako? Tyhle botičky sem chtěla už dlouho no a ty dredy, co jako? To se časem ostříhá. " pokrčila Evansová rameny. Jessica na sobě měla své oblíbené červené kecky, krátké kostkované kraťásky a bílé tílko, které odhalovalo svou průsvitností rudou podprsenku. Vlasy měla ledabyle rozpuštěné, takže jí sahaly až do půli pasu.
"Tak jdem ty punkerko, najdeme si kupé. " vyzvala Lily Jess po chvíli.
Našli si prázdné kupé a usadili se. Lily se rozvalila na celou jednu stěnu sedaček a velkýma zelenýma očima sledovala kamarádku.
"Tak co, ten magor, který je nějakým záhadným způsobem tvůj bratr jede taky? " vyhrkla nakonec.
"Jasně. "
"Kurva, marně jsem doufala. " ulevila si Lily. Vtom se dveře kupé otevřeli a dovnitř nakoukli dva druháci z Havraspáru.
"Vypadněte vy mrňousové, nevidíte, že je tady obsazeno?"utrhla se na ně Lily. Oba vystrašení rychle zabouchli dveře a už byli ti tam. Obě dívky propukli v hlasitý a přímo neutišující smích.
"Neviděla jsi už Siriuse?"obrátila se Jess na kamarádku.
"Bohužel ano, oháknutej alias rock forévr. Ale ta bundička z dračí kůže byla hezká, to se musí uznat."mávla Lily rukou. Vlak se konečně rozjel, obě dívky si povídali o svých zážitcích z prázdnin. Jessica stále myslela na to, co slíbila bráškovi před odjezdem, ale nechtěla Lily hnedka zbytečně vytočit.
Ovšem vytáčet jí ani nemusela, důvod k přetečení nervů se dostavil ihned. Dveře kupé se po hodině cesty otevřeli a dovnitř vpadla známá trojka. Dvanácterák, Tichošlápek a Náměsíčník.
"Bože co tady zas děláte? To mi chcete znepříjemňovat rok hned takhle na začátku?" vybuchla Lily při pohledu na Jamese a Siria.
"Tak půjdeme kluci." Ozval se za nimi Remus a couval z kupé.
"Ale Reme, tebe nikam nevyhazuju, to platilo na zbytek vaší smečky." Zarazila ho Lily.
"Zas nějaká příjemná, Evansová ne?"rýpnul si James okamžitě.
"Víš co Pottere, polib si prdel a běž." Utrhla se na něj Evansová.
"Sory, ale nejsem akrobat."ušklíbl se Jimmy ironicky.
"Hm supr a ještě něco?"povytáhla Lily obočí až kam nejvýš dokázala.
"Jo, chtěl jsem ti říct, že tě taky rád vidím no."
"Hm supr tak vypadni." Ukončila Lily rozhovor a tím bylo jasné, že je návštěva u konce. Kluci se tedy otočili k odchodu a když už se James chystal zavřít dveře, ještě na něj rudovláska křikla.
"Hej Pottere, jedna malá rada. Přetáhni si spodní ret přes hlavu a polkni." Ušklíbla se a sledovala Poberty, jak odcházejí a musela se strašně smát Jamesově zaskočenému obličeji. Jessica se taky smála, ale bylo jí brášky strašně líto, protože ho měla fakt moc ráda a nedala na něj dopustit, vždyť on pro ní taky udělal první poslední.
"Lil? " ozvala se po chvíli váhavě, když kdákavý smích její kamarádky utichl. Lily se na ní tázavě podívala a podle Jessina výrazu usoudila, že teď se přejde k vážné debatě.
"Proč jsi na Jimmyho taková? Jo, možná je trochu namachrovanej a někdy i arogantní frajírek, ale zas tak hrozný to není. Vždyť je už daleko lepší než býval dřív " nechodila Jess kolem horké kaše a rovnou přešla k tématu.
"Tak hele Jess, já vím že ty ho naprosto zbožňuješ a že je to tvůj brácha, ale právě proto ho ty takového jako já nevidíš. " namítla Lily.
"Ne, ale vždyť špatně vidíš Jamese jenom ty. Všichni ho mají rádi. "
"Jo, jen proto že je neustále středem pozornosti magor jeden. Pořád se předvádí a dělá ze sebe kinga světa, ale vy ostatní to nevidíte, protože ho bezmezně obdivujete. " to už začínala být Lily trochu vytočená. Kdykoli došlo totiž na téma James Potter, nikdy neměla daleko ke sprostým slovům a k pořádnému naštvání.
"Ty nevíš, jaký doopravdy je! Tak o něm neříkej že ho obdivujeme, protože si hraje na frajírka. Já znám Jamese víc než kdokoli jinej. On je sice všelijakej, ale rozhodně to není žádnej magor, kterej akorát někomu chce ubližovat a někoho buzerovat. James je zlatej člověk a já lepšího neznám. " odsekla Jessica, protože Lil už jí tou svojí tvrdohlavostí pěkně lezla na nervy. Lily na to nic neříkala. Složila ruce na prsou a dělala uraženou. Dlouho jí to ovšem nevydrželo, protože Evansová musela pořád mluvit a tohle napjaté ticho mezi ní a její nejlepší kamarádkou jí přímo drásalo uši.
"Hyeno jdem na obhlídku vlaku co ty na to? " vyskočila Lily na nohy netrpělivě, protože déle už to nemohla vydržet. Jessica taky nedokázala být dlouho uražená a tak pouze na Lilyin nápad kývla. Lily ještě zašmátrala ve svém batohu, vytáhla krabičku cigaret a zapalovač a vypadli ven na chodbičku. Tohle byl jejich pravidelný rituál. Vždy se šli porozhlédnout po vlaku po známých i nových neznámých tvářích a při tom si buď na záchodě nebo jen tak na chodbičce zakouřili.
Obcházeli po vlaku, tu a tam zdravili své spolužáky a nakonec zakotvili až na konci vagónu, otevřeli si okno na chodbě. Lily nabídla Jess jednu cigaretu a obě si zapálili a slastně kouř vyfukovali z okénka.
Vtom Jessice někdo zakryl dlaněmi oči, takže nic neviděla a zašeptal jí do ucha. "Ale ale, to nevíš, že kouření je nezdravý? "
"Siriusi, víš jak jsem se lekla? " vypískla Jess, protože Siriuse po hlase moc dobře poznala. Možná právě proto, že u nich o prázdninách strávil nejméně měsíc.
"Mezi náma Blacku. " ozvala se Lily. "Jak jaký kouření je nezdravý. " konstatovala a začala se hýkavě smát.
"Ale Evansová překvapuje! " zachechtal se štěkavě Sirius.
"Tebe Lily ještě něčím překvapuje? " podívala se na něj Jess skepticky. "Mě teda ne. " a přidala se k jejich smíchu taky.
"Hej ségruško, dej mi aspoň poprdět. " zakňučel prosebně Tichošlápek a prosebně zíral na téměř vykouřené cigáro.
"Poslední ani kurva nebere Blacku. " ozvala se zase Lily.
"Ty vole Evansová, kam na ty tvoje hlášky teď chodíš? " zakřenil se Sirius, protože Lily ho těma dnešníma kecama přímo dostávala do kolen.
"Odkdy mi zrovna ty říkáš ségruško? " chytila se Jess jeho předchozí poznámky na její osobu.
"Tak co, když je Jimmy brácha, tak ty musíš bejt ségruš ne? " pokrčil Sirius ledabyle rameny a neposedný pramen vlasů si zastrčil za ucho. Rozloučil se s holkama a chystal se zpět do svého kupé.
"Hej Blacku. Musíš mi někdy půjčit tu tvojí bundičku, je luxusní. " křikla za ním ještě Lily a vyhodila hořící vajgl z okýnka vlaku.
"Pojď vrátíme se do kupé, měli by jsme se převléct, za hodinu sme v Bradavkách. " pobídla Jessica kamarádku a obě se odebrali na zpáteční cestu ke svému kupé.
Obě už byli převleklé a Jessica se na Lily otočila, protože se chtěla na něco zeptat, ale zůstala jen stát a otázka se jí úplně z hlavy vypařila, když viděla co má na sobě.
"Jess, nebyl tvůj táta hokejista? " vytrhl jí ze zírání Lilyin hlas.
"Cože? Ne, proč? " nechápala Jess.
"No protože na mě čumíš jako puk. "
"Já jen nestačim zírat co máš na sobě, to má být školní uniforma? " nechápala Jessica, protože Lily na sobě sice měla školní hábit, ovšem na klopě hábitu měla nejméně pět placek s různými nápisy, na nohou měla síťové punčocháče a nechala si punkerské boty.
"Že to říkáš zrovna ty, když už dva roky nosíš k uniformě pruhovaný podkolenky a ty tvoje konversky. " odpověděla skepticky Lily a zadívala se kamarádce na nohy.
"To je jedno, nebudem to řešit. " mávla nakonec Jessica rukou, protože věděla, že Lily má obvykle jako vždy pravdu.
Najednou vlak zaskřípěl a cukl sebou tak, že obě dívky spadly a Lily si navíc málem o sedačku vyrazila zuby.
"Doprdele, kterej maník řídí tenhle vlak? " vztekala se Lily. "Udělej si nejdřív papíry blbečku! " zařvala tak, že jí muselo být slyšet nejméně o tři vagóny dál.
"Ale Lily, tenhle vlak nemá řidiče, jezdí sám. " informovala ji opatrně Jess.
"No a pak se člověk diví, že skončí s rozbitou držkou. " zafuněla Lily naposledy a za pomoci Jess se vyškrábala opět na nohy.
"Pojď jdeme, ty hyeno. " rozhodla potom, přehodila si batoh před rameno a vyhrnula se na chodbičku, která už byla plná studentů, kteří chtěli vystoupit. Lily se tam statečně vrhla a sobě i Jess probourávala cestu ven z vlaku skrz dav dezorientovaných mladších žáků.
"Ale kohopak to tu máme. Evansová, nevěděl jsem, že dneska začíná škola maškarním plesem. " ozval se vedle nich chladný hlas, jakmile obě seskočili z vlaku.
"Jo Malfoyi, vidím, že sis vzal taky masku. " ušklíbla se Lily a sjela ho pohledem od hlavy k patě. Malfoy jen zmateně koukal.
"Jo, to má být oblek ala ulízanej blbeček, nebo maminčin mazánek? " přidala se Jess a obě s Lily se začaly chechtat.
"Hej hyeno, to bylo hustý. " pochválila jí Lily a triumfálně si plácly.
"Vypadáte obě jak maškary. " nedal se Malfoy.
"Zato ty vypadáš krásně, když máš na sobě ten obleček, kterej ti ušil Voldemort co? " to se vedle holek vynořil Sirius a okamžitě Malfoye setřel.
"Blacku nemotej se do toho, tohle si vyřídíme sami. " napomenula ho Lily.
"Tak sory no, ale já si nemohl nechat ujít příležitost taky si do něj rejpnout. " pokrčil Sirius ledabyle rameny a klidil se jim z dohledu.
"Tak hele Malfoyi. " zasyčela nenávistivě Lily a přiblížila se k němu. "Vidíš moje boty? " Malfoy se jí na boty zadíval.
"Tak jestli nepřestaneš buzerovat, tak jedna z těch okovaných špiček skončí v tvým rozkroku. " dořekla, znechuceně se na něj podívala, popadla Jess za ruku a táhla jí ke kočáru. Obě se asi po minutě začali chechtat.
"Jo já tak miluju Bradavice. Zvlášť když mám tady možnost stírat ty zmije. A Jess doufám, že si uvědomuješ, že s mýma novýma botičkama se nám otevírají nové obzory. " pronesla Lily moudře a ďábelsky na Jessicu mrkla.
"No jasně, nové obzory, nakopat Malfoye včetně všech jeho kumpánů do prdele. " zasmála se hýkavě Jess a obě nastoupili do kočáru, který se před nimi právě zastavil.
Ve Velké síni už bylo plno studentů a u Nebelvírského stolu už skoro nikde nebylo místo. Vtom na ně začal horečně někdo mávat na znamení, ať jdou k nim. Lily tu střapatou tupou hlavu poznala a protočila oči.
"Ježiš nech toho. Zahoď svoji nechuť vůči mýmu bráškovi a pojď tam. Nic jiného nám ani nezbude, vypadá to, že je všude obsazeno. " začala jí Jess přemlouvat.
"Tak si uděláme místo ne? To je hračka. " namítla Lily, ale nebylo jí to nic platné, Jess už jí táhla k Pobertům.
"Jé nazdar holky. " zvolal Sirius, jakmile si vedle něj Jessica kecla a Lily vedle ní.
"Ahojky, tak co myslíte, jakej bude tenhle rok? " opětovala Jess pozdrav a zářivě se na mladého Blacka usmála.
"No určitě ten nejlepší, co říkáš. Musíme hlavně zařídit, aby na nás Bradavice jen tak nezapomněli, až odejdeme. " odpověděl zapáleně a trochu lišácky Sirius.
"Blacku toho bych se být tebou nebála. Myslím že za těch šest let co jste tady jste se o to, aby na vás nezapomněl nikdo dostatečně postarali. " ozvala se Lily.
"To má být pochvala Evansová? "
"Ber to jak chceš. " protočila Lily oči v důlku a zadívala se na zařazování malých prvňáčků, které bylo skoro u konce.
Po dobré a vydatné hostině na uvítání se zvedl jejich ředitel, profesor Brumbál, aby je jako obvykle přivítal svojí řečí.
"Jsem nesmírně potěšen, že zde mohu přivítat tolik známých, ale i nových tváří. Zároveň jsem rád, že zde mohu přivítat naše veterány, kteří jsou v Bradavicích letos naposledy. " při těchto slovech pohledem zabrousil na malou, ale nejnápadnější skupinku u Nebelvírského stolu.
"Letošní rok bude opět plný učení a úsilí naučit se něčemu novému. " James a Sirius si odfrkli. "Ale myslím, že je nutné, abych vás na něco upozornil. " celá Velká síň zpozorněla, tohle se ještě nikdy nestalo, aby je ředitel na něco upozorňoval.
"Všichni jste už určitě slyšeli o černokněžníkovi jménem Lord Voldemort. " teď se ticho v síni dalo krájet, všichni koukali na Brumbála a čekali co z něj vyleze.
"Všichni tady asi moc dobře víte, že ve světě šíří zlo a zabíjí lidi. Pro celý kouzelnický svět představuje velikou hrozbu. Tenhle rok budeme klást větší důraz na praktickou výuku obranných kouzel. Ale nebojte se, Bradavice jsou momentálně nejbezpečnější místo v celé Anglii, ale i přesto vám radím. Buďte na pozoru, choďte ve skupinkách a prosím všechny-zdůrazňuji všechny- aby mimořádně pečlivě dodržovali zákaz vycházení po večerce ze společenských místností a v některých případech i na školní pozemky. " při poslední větě jeho zrak propálil čtveřici Pobertů.
"No to je ode mě asi tak vše, zítra začíná vyučování a ráno dostanete své rozvrhy. Dobrou noc. " Brumbál ukončil proslov a lavice a židle začaly vrzat, protože stovky studentů se zvedlo k odchodu do svých ložnic. Lily se na chvíli nad tím co říkal Brumbál zamyslela a když s Jess opouštěli Velkou síň, byli mezi posledními.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Emma Emma | E-mail | Web | 24. října 2008 v 20:47 | Reagovat

Juhú první komentář!!!Je to bezvadný.Super povídka a upe bezva kapitolka!!!Už se vážně těším na další....Jo a nějaký ty věci jsou tam fakt HUSTÝ!!!!!

2 wisty wisty | E-mail | Web | 24. října 2008 v 21:07 | Reagovat

hezký a docela mě to překvapilo..

3 Mařenka Střelenka Mařenka Střelenka | 24. října 2008 v 21:25 | Reagovat

dobrý...!

4 Gigi Gigi | Web | 24. října 2008 v 22:21 | Reagovat

tak to je luxusní:-D fakt nemůžu...honem,piš dál:-)

5 Peťa Peťa | E-mail | Web | 25. října 2008 v 19:23 | Reagovat

Tak na prvú kapču to bolo supéééér,ja sa už normálne nemôžem dočkať ďalšej :) A kedy bude kapča k Mission Impossible?

6 Nikushqa Nikushqa | Web | 26. října 2008 v 7:23 | Reagovat

super kapca pokracuuuuuuuuuuuuuuuj

7 emily emily | 26. října 2008 v 8:06 | Reagovat

superrrrrrr a ty hlasky sou mastny :-D honem dalsi kapcu

8 Jul Jul | Web | 26. října 2008 v 8:18 | Reagovat

tak Lily byla fakt hustá,za takové hlášky maš za 1 .jen pokračuj

9 Pěťulďas Pěťulďas | 26. října 2008 v 14:17 | Reagovat

krása a hlášky ůža... honem další však-ty-víš-co

10 Máňa Máňa | 26. října 2008 v 15:17 | Reagovat

super!

11 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 26. října 2008 v 15:35 | Reagovat

jen tak dál...ty hlášky sou nejjjjj!!!!!

12 .: SuSi :. .: SuSi :. | E-mail | Web | 26. října 2008 v 18:07 | Reagovat

páni, teda takto som Lilly ešte nepoznala, ale je to skvelé :D

13 Lili Lili | Web | 26. října 2008 v 19:15 | Reagovat

no ja nechcem byt hnusná ale podla mna je to trápne....

14 w€rushQa w€rushQa | Web | 26. října 2008 v 21:53 | Reagovat

whooaaa:D:D...takéto prevedenie Lily:DD:..ale nie,,mne sa to veľmi páčilo,,po celý čas som sa rehotala ako idiot:D:D. super kapitola,,,je to neobvyklé,,ale aj tak super,,a, ten názov:D:D len tak ďalej

15 Ginny Ginny | E-mail | Web | 27. října 2008 v 13:28 | Reagovat

Já souhlasím s Lili.

Podle mě,Lily Evansová,neměla zrovna moc ráda,hudební styl,který jí tu přisuzuješ! :-( A určitě by nekouřila apod. Ale jinak máš HEZU povídky! :D

16 Christi Christi | 28. října 2008 v 11:04 | Reagovat

skvělé no já osobně nemam punk ráda ale co je to bezva kapitola a vůbec jak můžete vědět co by Evansová dělala a co ne?? no a jestli kouřila tak co? na rakovinu stejně negebla tak je to jedno...

17 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 28. října 2008 v 11:07 | Reagovat

souhlasim s Christi...jo a Lili jestli se ti něco nelíbí tak víš-co!

18 Selene Selene | Web | 28. října 2008 v 20:34 | Reagovat

je to cool

19 luckar luckar | E-mail | Web | 28. října 2008 v 21:15 | Reagovat

super rozhodne pis dal je to super!!

ale ty prezdivky jsou "trochu" ulitly!!!, ale jinak v poho

rozhodne pis dal!!!

luckar

20 Nikushqa Nikushqa | Web | 29. října 2008 v 19:16 | Reagovat

dalsiu kapcuuuuuuuuuuuuuuuu

21 luckar luckar | E-mail | Web | 2. listopadu 2008 v 10:50 | Reagovat

dalo by se spratelit prosim??

mas ten nej blog na kterym jsem kdy cetla povidky.

na svým blogu mam taky rozepsanou povidku tak jestli chces tak se tam mrkni, ale jestli tam pujdes tak pls napis aspon kratkej komentar. velmi to potrebuji. je to moje 1. povidka a kdyz se zeptam kamosek tak to odkejvnou ale ja bych to potrebovala okomentovat i od nekoho jinyho nez od kamosek.

Budu velmi rada kdyz se tam mrknes.

a jeste jednou prosim o sprateleni.

papa Luckar

22 Don Don | 17. listopadu 2008 v 1:50 | Reagovat

fakt dobrý :-)

23 helix helix | Web | 25. prosince 2008 v 14:54 | Reagovat

Páni, ta povídka je naprosto luxusní :) Pokračuj :)

24 Aňulka Aňulka | Web | 22. března 2009 v 11:39 | Reagovat

Proboha...to je úžasné!Ta nová Lily, ta mi teda vyrazila dech.A ty hlášky, které to celé doprovázely(např.Jo Malfoyi, vidím, že sis vzal taky masku,oháknutej alias rock forévr-z té jsem opravdu NEMOHLA!!!!)Začíná se mi to velice líbit!

25 lenka lenka | E-mail | Web | 26. října 2009 v 14:28 | Reagovat

Zdravim, už jsem tu byla několikrát,ale o tom nevis,protoze tu nepisu komentiky ... promin nemam cas porat litam mezi bazenem a konma bazenem a konma a na normalni zivot mi zbyva malo casu... taky rada pisu !! hazu to na papir jen si nekdy rikam ze by mohl byt ten zivot kapanek veselejší... a je snad? no mozna ze je ale ja to nevidim...
K tve povidce
musim uznat ze ses do toho obula snad to někdy bude dokonale ale to je skoro nemozne .... hezke ... dystak se koukni na www.piste-povidky.cz/profil/loreta a okomentuj co jsem psaka ja:-)

26 No No | E-mail | Web | 7. března 2012 v 5:22 | Reagovat

Super, blog......

27 Matthikkam Matthikkam | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 12:16 | Reagovat

4707 Препараты для быстрого повышения потенции у мужчин http://ru33.menshealthed.ru 2751

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama