Everybody should have his own world...

32.kapitola-Vážená paní Blacková

27. září 2008 v 19:23 | "bláznivá Maggdinka" |  *Volání srdce*
Takže lidi, u předchozí kapitolky jste mě moc ale hrozně naštvali! Co to má být s těma komentama? Ve třicáté kapče jich bylo 23 a teď najednou 12? Moc si nezvykejte, nebo se dalších kapitol nedočkáte a to myslím smrtelně vážně, protože jak mě má psaní bavit, když nekomentujete? Tahle kapča je taková dost-jak bych to řekla- taková chuťovka, prostě jedna z finálních kapitol. Jelikož je 32., myslím, že napíšu ještě asi tři a pak závěrečný epilog. Tak si jí užijte a pište komenty, u téhle kapči mě moc zajímají vaše názory……Vaše Maggdinka ♥


Vážená paní Blacková


Lilly se s Jamesem rozloučila dole ve společence a šla nahoru do pokoje. Bylo sice teprve půl desáté, ale ona byla už docela ospalá.
S blaženým úsměvem doslova vtančila do ložnice, nepočítala s tím, že už tam někdo bude. Na posteli ovšem už ležela Lucy, jejich rande s Remusem asi netrvalo tak dlouho, ale jakmile viděla rozzářenou Lilly, z postele se zvedla a musela se smát.
"Jé, ty už jseš tady. " zarazila se Lilly v půlce pokoje a trochu se začervenala.
"Jak sis to s Remusem užila? " začala se vyptávat, protože od sebe chtěla odtrhnout pozornost.
"On byl tak sladkej. Byli jsme u Tří Košťat a pak jsme se šli projít po okolí. Nic moc výjimečného, ale prostě nádhera. " řekla Lucy ve zkratce svůj dnešní zážitek s Remem. Bylo na ní vidět, že si to moc užila.
"A kdy ses vrátila? " zajímalo Lilly a začala se převlékat do pyžama.
"Asi o půl devátý. " odpověděla Lucy a v převlékání napodobila Lilly, protože doteď ležela na posteli oblečená.
"No dost o mě, to není nic výjimečného. Řekni, jak ty a James, o čem s tebou potřeboval mluvit? " vyhrkla Lucy nedočkavě, protože jí tohle opravdu hodně zajímalo a přímo dychtivě na Lilly civěla. Lilly se rozhodla, že nemá cenu něco jí tajit, stejně se to dříve nebo později dozví, když už to nechtějí tajit.
"No… " protahovala to Lilly schválně. "Chodíme spolu! " vykřikla teď už nahlas a nadšeně. Lucy nadšeně vypískla a skočila na kamarádku, aby jí objala.
"Bože Lilly to je super! Já jsem tak šťastná za vás za oba. Vždyť vy prostě patříte k sobě, museli jste skončit spolu, to by ani jinak nešlo! " na Lucy bylo vidět, že je z jejich chození opravdu nadšená.
"Tak povídej všechny podrobnosti, co ti řekl, co jste potom dělali? Povídej a nenapínej mě. " mluvila Lucy nadšeně dál a nenechala Lilly ani nic říct.
"Jej, vždyť až přijde Meg, tak to bude chtít vědět taky a já vám to budu povídat desetkrát ne? " namítla Lilly.

"To mi přece nemůžeš udělat. Znáš Meg a Siriuse, bůh ví, kdy oni přitáhnou. " protočila Lucy nevrle oči. "Přece mě nenecháš čekat na Maggii, která přijde nejdřív o půlnoci. " žadonila Lucy dál a Lilly se nad ní musela slitovat, protože to její štěbetání a žadonění, by stejně za chvíli nepřežila.

"Dobře. " přitakala Lilly nakonec. Lucy se zaradovala a skočila ke kamarádce na postel, aby si všechno pozorně vyslechla. Lilly jí řekla úplně všechno, všechno o čem mluvili i co dělali potom, prostě všechno.
"Páni! Tohle všechno ti vážně řekl? Tohle všechno krásný co jsi mi řekla? " vykulila oči Lucy, když Lilly domluvila a všechno co probrala s Jamesem jí vypověděla.
"Jo, všechno tohle mi řekl, jenom abych zůstala s ním. Já sem samozřejmě už tohle všechno věděla, ale proč si to neposlechnout znovu, když je ochoten to říkat? Vždyť se to tak krásně poslouchá. " prozradila trochu šibalky a prohnaně Lilly a ďábelsky na Lucy mrkla.
"A tys mu teda odpověděla jo? " vyptávala se Lucy dál.
"Jasně, vždyť už jsem ti říkala, co jsem mu odpověděla. Už jsem ti říkala úplně všechno, co jsem říct mohla, víc už se toho nestalo. " přikývla Lilly a šťastně se usmála.
"Já ti to tak přeju Lilly. Věděla jsem to, vždycky jsem věděla, že vy s Jamesem skončíte spolu, byla to jen otázka času. " smála se Lucy šťastně, byla za štěstí své kamarádky opravdu ráda. Lilly se zase po dlouhé době opravdu a nefalšovaně usmívala.
Ještě dlouho si takhle povídali, seděli na Lillyině posteli a debatovali, smáli se a přemýšleli.

Vtom se do ložnice jako velká voda nahrnula Maggie. Hodiny na věži před chvílí odbili půl jedenáctou a Meg přímo zářila štěstím a vzrušením.
"Co se stalo? Sirius vymyslel novou polohu? " popíchla Lilly Maggii, protože měla dobrou náladu. Meg po ní střelila nepříjemným pohledem.
"Ha ha ha, Evansová jako obvykle vtipná, že? " zapitvořila se Maggie, ale něco jí udělalo tak dobrou náladu, že se její ústa po chvíli roztáhla opět ve spokojeném úšklebku.
"Ty se tváříš, jako by byly vánoce o půl roku dřív. " zakroutila hlavou pobaveně Lucy a koukala se na rozjařenou Meg, která tančila po pokoji a nehodlala se zastavit.
"Hele holky." Začala Maggie, zastavila se uprostřed pokoje a vážně se zahleděla na své dvě kamarádky. Ruce měla ledabyle hozené v kapsách své opravdu hodně mini sukně.
"Jak se vám líbí Maggie Blacková?" zeptala se Meg jenom tak mimochodem a sledovala, jak na to budou její dvě nejlepší kamarádky reagovat.
"No, je to hezký, ale proč se nás jako ptáš? Radši řekni, co pro tebe měl ten tvůj cassanova za překvápko." Odbyla jí Lilly. Meg jenom protočila oči, její dvě nejlepší kamarádky nic nepochopili a to se mluví o spřízněných duších.
"Pane bože! To jste opravdu tak natvrdlí?" nechápala Maggie a jejich nechápavostí už byla pěkně vytočená.

"No tak, soustřeďte se. Jak se vám líbí jméno Maggie Blacková?" zopakovala Maggie a zvláštní důraz dala na příjmení. Lilly začalo nepatrně svítat a pak se bleskově podíval Meg na ruku, kterou před chvílí vyndala z kapsy.
"Děláš si prdel?" vyjekla Lilly a skočila na svojí nejlepší kamarádku a hrozně dlouho jí objímala. Lucy pořád nic nechápala a tak jí Maggie zamávala levou rukou před obličejem, i jí už to konečně došlo a skočila na šťastnou Meg taky.
"To udělal? Fakt to Sirius udělal? Od něj bych to teda fakt nečekala!" pištěla radostně Lilly, byla ráda i za Meg. Vůbec nemohla pochopit, že Sirius, vyhlášený Bradavický cassanova a sukničkář navlékl její nejlepší kamarádce po ročním chození prstýnek.
"Ukaž ho. Schválně, jak se Sirius předvedl." Pobídla Lilly Maggii, aby jí prstýnek ukázala a ta k ní vztáhla ruku. Byl to krásný zlatý kroužek na kterém byl červený a veliký rubín.
"Bože, to ho muselo stát majlant." Vydechla Lucy.
"Taky že stál! Ale říkal, že na to, jak mě miluje by mu nestačili ani všechny poklady světa a že to pro něj není v penězích žádná ztráta. A ten rubín symbolizuje Nebelvír, abych vzpomínala kde jsme se poznali." Přetlumočila Maggie vše, co jí k tomu prstenu řekl Sirius.
"A kdy?" zajímalo Lucy a všem třem bylo jasné, že jí zajímá datum svatby.
"To ještě nevíme. Nemáme datum pevně stanovený, on to chce hlavně symbolicky, jako že patřím jemu. Ale říkal, že nejdýl do roka si mě chce vzít." Meg překypovala štěstím a nadšením. Upřímně řečeno děvčata se jí ani nedivila, tenhle krok by potěšil každou.
"No, ale dost o mě. Povídej, jak jsi dopadla ty?" otočila se Meg dychtivě na Lilly.
"Prosím tě, vždyť to, že tě Sirius požádal o ruku je daleko důležitější, tohle proti tomu není nic." Snažila se jí odbýt Lilly.
"Ne, ale pro mě to znamená hodně. Zajímá mě to, chci abys byla šťastná a to, že se dá Evansová dohromady s Potterem, je větší událost než to, že Black požádal Greyovou o ruku." Mávla rukou Meg.
"Holka tak to nevím, co bude větší senzace. Přeci jen, obojí se brzo rozkřikne a pro všechny to bude šok." Zasmála se Lucy, ale to už se Lilly rozpovídala a pověděla Maggii všechno co před hodinou Lucy.
"Fakt? Jé Lilly, tak to je super. Jsem strašně ráda, že konečně jsi ty i Jimmy šťastná. Říkala jsem to od samého začátku, vy dva prostě patříte k sobě. " vyjekla Meg nadšeně, když jí Lilly všechno vypověděla.
"Jo, to už jsem jí říkala taky. " přikyvovala nadšeně Lucy.

"A tohle všechno ti fakt řekl? To je tak sladký. To bych od něj nečekala. " rozplývala se Meg nad tím, co Lilly pověděl James.
"Jo, on dokáže být sladkej. " přikývla Lilly zasněně a zakoukala se do jakýchsi dálek, které byly pro Meg i pro Lucy skryté.
"Holky, tak si to shrňme. Prostě dneska jsme měli všechny tři po všech stránkách super den. " řekla nakonec Maggie a převlékla se do pyžama.
"Hej holky, jdeme spát ne? Zítra je pondělí a to znamená jediné- škola. " zavelela Lilly. Obě její spolubydlící si zklamaně povzdechli, protože pomyšlení na to, že po všech těch událostech z dneška se mají zítra soustředit na školu, bylo přímo drtivé.
Všechny tři si zalezli do postelí a snažili se usnout. Všechny byli ale ještě dlouho vzhůru a přemýšleli, ovšem ani jedna nepromluvila a po chvíli, zrovna když hodiny odbíjeli půlnoc všechny tři konečně přemohlo spaní.
--------------------------------------------
Skutečnost, že James Potter konečně po tolika letech sbalil Lilly Evansovou obletěla druhý den hrad bleskovou rychlostí, takže to za pár hodin věděla celá škola. Ani jednomu z nich to ovšem nevadilo, hlavně také proto, že se o rozšíření nového drbu postarali oni sami, protože hned ráno, jak vkročili do Velké síně na snídani se spokojeně a láskyplně drželi za ruce. Lilly si dokonce uvědomovala, že jí
ani nevadí všechny ty neodbytné pohledy, naopak, že se cítí po Jamesově boku, ve vší té pozornosti velice dobře.
Naopak to, že se Sirius zasnoubil s Maggií, to nevěděl nikdo, kromě jejich čtyř kamarádů. I Sirius to totiž ještě ten večer, kdy přišel do pokoje prozradil klukům. Jejich rozhovor v neděli večer byl téměř stejný, jako u holek v pokoji v téže dobu.
Nikdo si pochopitelně Maggiiny levé ruky nevšímal, takže nikdo nemohl tušit, že se ti dva po ročním chození zasnoubili. Po pravdě řečeno o to ani Sirius s Meg nestáli, protože to by bylo zase hrozného vyptávání.
Ono také stačilo to, že se rozkřiklo, že spolu chodí Potter a Evansová. Jaký to byl šok pro všechny, když se to dozvěděli. Vždyť si je vždycky pamatovali rozhádané, nejvíce tedy Nebelvírští, ale dřív dělali výstupy často i před celou školou.
Čas do konce školního roku se neodbytně krátil a stejně tak se přibližoval termín jejich zkoušek OVCE, takže se všichni pilně učili, dokonce i James se Siriusem, což už bylo co říct a i na tom jste mohli poznat, že se děje něco výjimečného, když se ti dva opravdu poctivě učili. Učitelé už jim nedávali tolik domácích úkolů, ale práce bylo i tak více než dost, protože měli neustále nějaké nové procvičování a opakování věcí z celých sedmi let, co se ve škole naučili.
James se Siriusem, a nejen oni, teď až moc zjišťovali, že jim některé dost podstatné věci z minulých let, co se týkalo
učiva chybí. Nebyli, ale sami, kdo tohle zjišťoval, například i Maggie. Ani ona nebyla nijak zvlášť pilná studentka, i když ještě to nedotáhla tak daleko, jako Jimmy se Siriem, ovšem věrná kopie Lilly, Lucy, ani Remuse to nebyla.
Uběhl týden od prvního máje a oni měli co dělat, aby se stihli za měsíc všechno, co zapomněli, nebo v Jamesově a Siriově případě ani nikdy neuměli, naučili.
"Tak brácho, myslím, že jsme v řiti. " posteskl si jednoho večera James Siriusovi, když si projížděli poznámky z minulého roku z Dějin čar a kouzel, které jim půjčila Lilly.
"V řiti? Co to máš za výrazy? To je slabý pro naši situaci, řekněme si to na rovinu. My jsme pěkně v prdeli. " převedl to Sirius na pravou míru.
"Klid hoši. Jimmy, já ti udělám doučování z čeho budeš chtít a uvidíš, že to perfektně zvládneš. " snažila se ho ukonejšit Lilly a bylo vidět, že na Jamese to zabralo. Sirius ovšem jeho pocity a nadšení nesdílel.
"No to je super, takže Jimmy bude mít prvotřídní doučování od nejlepší holky z ročníku a co chudák Siriusek? " ozval se ublíženě Tichošlápek, když James Lillyinu nabídku odměnil polibkem.
"Copak to ti nestačím já? " dělala Maggie na oko uraženou.
"Sorry bejby, máš sice krásnou prdelku, ale neber si to osobně, ale ztělesněním vší chytrosti nejseš. Na to je tady odborník Lilly. " otočil se na ní Sirius pochybovačně. "I
když neříkám, že v mnoha jiných věcech bys mohla doučovat z fleku a klidně i mě. " mrkl na ní potom šibalsky, všichni se rozesmáli, protože věděli na co naráží.
"Tebe a tohle doučovat? Vždyť ty v tomhle doučovat nepotřebuješ, kdyby tohle byl známkovaný předmět na OVCE, tak tebe zhodnotí nejlépe z celého ročníku! " zasmála se Maggie hlasitě a ostatní jí smíchem dali za pravdu.
"To má být urážka, nebo pochvala? " zeptal se Sirius opatrně.
"Jasně že pochvala. " mrkla na něj Maggie.
"Vážně? A nechceš něco doučit teď hned? " ušklíbl se lišácky na svou dívku.
"No… " protáhla Meg tajemně, ale pak už nic neříkala, vstala, čapla Siria za ruku a táhla ho ze společenské místnosti pryč.
Lucy s Remusem se začali smát, ale James s Lilly se nesmáli. Jimmy se po očku po své dívce podíval, Lilly jeho pohled opětovala, ale po chvíli oči sklopila, věděla na co tím pohledem naráží, ovšem přišlo jí na to moc brzy. Ovšem také věděla, že dřív nebo později na to musí přijít, nijak se tomu nebránila, vlastně tomu dávala volný průchod, ale chtěla vědět, že na to bude správná doba.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pěťulďas Pěťulďas | 27. září 2008 v 19:57 | Reagovat

ten konec byl fakt supr... jinak (mý oblíbený slovo) super kapitolka

2 Emma Emma | E-mail | Web | 27. září 2008 v 20:15 | Reagovat

JO konečně nová kapitolka!!!!A jako obvykle bezva....JO NO a co jendřív další a ještě dříve něž tule se prosím dej Syn jako otec....

3 Mařenka Střelenka Mařenka Střelenka | 27. září 2008 v 20:17 | Reagovat

jé to bylo krásný.

4 peti8/Peťa peti8/Peťa | Web | 28. září 2008 v 10:58 | Reagovat

No bolo to super! :) Mne sa to veľmi veľmi páčilo :))) Rýchlo si prosím ďalšiu kapču :D

5 martnka martnka | Web | 28. září 2008 v 12:19 | Reagovat

honem honem pokračko bylo to fakt super, tuto povču prostě miluju

6 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 28. září 2008 v 12:23 | Reagovat

the best...fakt nádherný hmmm a klidně můžete hád co napíšu... překvapení: DALŠÍ KAPČU PLS ae tentokrát s syn... předem díky...

7 Daher Daher | E-mail | Web | 28. září 2008 v 12:46 | Reagovat

moc hezka povidka..ale prosim syn nebo otec?..PLS!

8 romuska romuska | Web | 28. září 2008 v 13:25 | Reagovat

super:))) ja chcem pokračko!!!!:D

9 Jul Jul | Web | 28. září 2008 v 16:13 | Reagovat

super kapča,už se těším na další

10 maki maki | 28. září 2008 v 17:17 | Reagovat

supr.....doufám že první sex L+J bude pořádně popsaný:D:D:D:D:D:D:D:D... kdy bude pokračování? nediv se že tu máš málo komentů když kapitolky se přidávaj děsně pomalu..:(:(:(:(:(:(:(

11 Weruu.. Weruu.. | Web | 28. září 2008 v 22:19 | Reagovat

Peckys kapca..pises moc dobre..dalsi kapca k cemukoli..

12 Sluníčko Sluníčko | 28. září 2008 v 23:00 | Reagovat

Teda..  dneska jsem zhltla celou povídku až sem, a musím říct, že je vážně úžasná, tak doufám, že brzy přibude nová kapitolka

13 Annie Annie | Web | 1. října 2008 v 18:29 | Reagovat

krásná.. nemůžu se dočkat  pokračování..

14 Gigi Gigi | Web | 4. října 2008 v 14:56 | Reagovat

uaaaaaaaa:-D nádherný:-D a ten konec- chlama nejvíc:-) no,prostě upa rychle pokračuj:-) moooc pěkné:-)

15 Alien Alien | 4. října 2008 v 15:00 | Reagovat

Jako obvykle bombaaaaa

16 .: SuSi :. .: SuSi :. | E-mail | Web | 4. října 2008 v 21:57 | Reagovat

skvelá kapitolka

dúfam, že čoskoro sem pribudne ďalšia a aj k syn ako otec

:D :D :D

17 mary-jane mary-jane | 6. října 2008 v 22:26 | Reagovat

uzasne hrozne sa mi paci tato poviedka a cakam na dalsiu kapcu uz mi je dlhO:D

18 Christi Christi | 15. října 2008 v 15:06 | Reagovat

hrozně moc pěkná kapitola ono ani slovi nestačí říci jak je to pěkné-------sice to vystihuje co sem měla na mysli ale příště vás ušetřim té nooooo básnoviny :-)

19 Aňulka Aňulka | Web | 24. prosince 2008 v 7:35 | Reagovat

Bože, to je úžasné!!!Vždycky když jsem na tvém blogu a čtu "takové" povídky jako je tahle rozbuší se mi srdce...je to vážně super...obdivuju tě!Nebude ti vadit když si tě přidám do SB?P.S.Šťastné a veselé!

20 Riccardo Riccardo | E-mail | Web | 15. listopadu 2011 v 19:04 | Reagovat

Pěknej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama