Everybody should have his own world...

Pánská jízda

20. července 2008 v 16:53 | "bláznivá Maggdinka" |  Jednorázovky
Dneska mám takovou ztřeštěnou náladu, že mě prostě napadla tahle naprosto ulítlá jednorázovka. Nevím, do jaké míry až bude vtipná a tak, já na tyhle typy povídek moc nadaná nejsem- to víte, já spíš romantiku, akci a tragédie, nicméně humor mám v povídkách HP ráda, obzvlášť, když v něm hrají hlavní roli moji oblíbenci- Pobertové :D..no dost vykecávání, snad se vám jednorázovka bude líbit a prosíím, pište komenty, aby jste si to u mě vyžehlili vroubek z povídky Syn jako otec….protože je tam málo komentů a pokud tady jich nebude dost, tak k téhle povídce kapča nebude a to myslím smrtelně vážně……Vaše Maggdinka ♥
Upozornění- povídka je trochu přisprostlá, i když co pro mě znamená trochu? Prostě vy, co jste proti sprostým slovům to ani nečtěte, protože se tam vyskytují poměrně často.
Pánská jízda
"Tak pa zlato. " loučila se právě Lilly se svým manželem a James od jí vyfasoval dlouhý polibek. Sirius jí galantně otevřel dveře.
"Miláčku tak pa a hlídej mi je tady, aby nic neprovedli jo? " přistoupila Lilly k Remusovi, který držel malého Harryho v náručí. Samozřejmě, že mluvila na syna :D.
"No tak už běž, ať na tebe Kelly dlouho nečeká. " pobídl jí už netrpělivě James a nenápadně jí rval ze dveří ven na namrzlé schody.
"A nic tady neprovádějte, o Harryho se ani tak nebojím, jako o vás. " zasmála se Lilly.
"Neboj, jenom až přijdeš budou vyhozený pojistky, zapálená kuchyně, přizabitej Harry, ale jinak se vůbec ničeho neboj. " ušklíbl se Sirius ironicky na Lilly a se vší slušností jí už konečně vystrkal ze dveří a rychle za ní zabouchl.
"Konečně. " James si promnul slastně ruce, ne že by přítomnost manželky nechtěl, ale konečně po dlouhé době chtěl strávit večer se svými dvěma přáteli.
"Co to tady tak smrdí? " řekl najednou pomalu Sirius a s čichem psa pořádně zavětřil.
"Ale ne! " zabědoval Jimmy. "Harry se posral. "
"Do hajzlu a zrovna u mě. " nadával Remus a smrdícího Harryho nacpal do náruče otci. James se vytratil na pár minut do obýváku a za chvíli už se zase objevil v předsíni s přebaleným Harrym v náručí a s nějakým podezřelým balíčkem, který smrděl, jako kdyby s ním vytřel v kravíně.
"Fuj, kdo to půjde vyhodit? " zapitvořil se znechucený Sirius. Remus i James stočili pohled na něj.
"Doprdele, proč jsem si jen nesundal ten blbej svetr? " zakňučel jak postřelená ovce při pohledu na jeho dva kamarády, oba v krátkých tričkách. Znechuceně si tedy plíny od Dvanácteráka vzal a obětavě vyšel ven do toho krutého mrazu, aby mohl ten hnus vyhodit do popelnice.
Venku byli snad tuny sněhu, vždyť také bylo 27.prosince a všude panovala sváteční atmosféra a klid. Sirius se pracně vyhrabal až dozadu k popelnici, i když mu to činilo značné potíže, protože cesta od domu byla tak namrzlá, že by se na ní natáhla i ruská krasobruslařka.
Konečně se zbavil plínek a vrátil se zpátky do domu, jenže silný vítr mu zabouchl dveře, nebo že by to byli jeho věrní kamarádi?
"Kurva otevřete! " řval snad na celou vesnici. Připadalo mu, že to slyšeli snad všichni z okolí, jen James s Remusem ne. Řval a bušil tam na ně snad pět minut, ale když neotevírali, vzdal to a opřel se o futra.
Konečně se dveře po dalších pěti minutách otevřeli a v nich stál James s Remusem. Oba se začali smát, jakmile ho spatřili. Měl úplně modrý nos a z vlasů mu trčely rampouchy, které by mu záviděl i Yetti.
"Vy dementi, jestli kvůli vám už tam dole nebudu použitelnej, tak přísahám, že si vás najdu, zmlátím a pak šoupnu s McGonagallovou na samotku. " zahuhlal Sirius, celý přimrzlý. James s Remem se zatvářili přímo zděšeně a poťouchle zároveň, pohled na zmrzlého Siria byl lepší, než pohled na pářící se kozy :D.
Sirius užuž chtěl vlézt do bytu, když mu podsmekla noha a on sletěl na zem, James se smál jak blbeček, ale noha mu podklouzla a on spadl na Tichošlápka. Remus to celé sledoval a bylo mu líto, jak se tam oba plácají a nemohou vstát a sehnul se na pomoct, ale ani on se nevyhnul pádu na držku. Harry, který seděl v obýváku na gauči a celé to viděl se začal pisklavě smát na celé kolo.
"Tak on se parchant bude ještě smát? " zahlaholil polovážně a polopobaveně Sirius, když konečně sebral své tělo a všechny končetiny ze země.
"Tak co podnikneme? " vyptával se do nastalého ticha Sirius, když všichni konečně seděli v teple domova, na úplně promočené pohovce v obýváku. Voda z nich kapala, jako z akvabely, když vyleze z bazénu.
"No to mě poser, to zas bude řevu, až přijde Lilly domů. " zahudroval James, ale Remus mokrou podlahu, koberec a pohovku usušil jediným jednoduchým kouzlem.
"Hej, ale mám hlad. " postěžoval si Sirius. "Tak Jelene, ty jsi pán domu, ty nás obsluž. " křikl na Jimmyho, který se pobaveně culil.
"No jo, ale tady nic není. " křikl na něj James z kuchyně, když nakoukl do ledničky. "Pokud nestojíš o mateřský mlíko pro Harryho, jednu shnilou mrkev a starýho kapra, kterej tady straší snad od minulejch vánoc. "
"A hele, cukrovíčko. " křikl vítězoslavně, když nakoukl do špajzu a už byli slyšet jeho kroky. Pak se objevil v obýváku obtěžkaný třemi tácy s cukrovím.
"No a pak že tady nic nemáte. " rozzářil se Sirius, jako vánoční stromeček, který stál vedle něj.
"Jo, ale Lilly mě zabije. "
"Sím tě, znám Lilly ne. Jeden pohled a všechno je OK. " mávl rukou Sirius, James se na něj nedůvěřivě podíval s pozdvihnutým obočím.
"No a když nepomůže můj pohled, tak jedna žhavá noc s naším paroháčem to snad napraví ne? Vybalíš na ní to svoje kouzlo a bude to. " mrkl na něj Sirius. Všichni se zasmáli, ale James už neváhal hodil tácy na stůl a pustili se do nich.
"Ty jo, vy se cpete, jako kdyby jste byli na stáži v Africe. " čuměl na ně s otevřenou pusou Remus. Sám si vzal Harryho na klín a snažil se mu stůj co stůj do pusy jedno cukroví narvat. Harry měl ale ústa pevně semknutá a nevzal si ani sousto.
"Prosim tě, taková dobrota a on to nechce. Ho nějak rozmazlujete. " zakroutil hlavou Tichošlap.
"Reme necpi mu to, ještě se pobleje a kdo to má pak uklízet. On to nežere od tý doby, co přijela Lillyina tetička, ta hnusná stará můra a nacpala Harrymu ty její vlastnoručně upečený sračky. Chudák Harry, ten blil ještě tři dny jak alík a od tý doby nic takovýho nejí. " vysvětlil james Harryho nechutenství.
"Jé ty myslíš tu babinu ne? Tu Fionu, tu starou rašpli co smrdí, jak kdyby přijela ze Somálska? " vykulil oči Sirius.
"Jo přesně tu, ale ona před měsícem chcípla, baba jedna. Lilly na pohřbu brečela jak zjednaná a já jsem taky musel dělat, že jsem smutnej, ale jakmile jsme přijeli domů, tak byla najednou v pohodě a večer jsme si dokonce dali jedno čísílko. " mrkl na ně šibalsky James se smíchem.
"Dvanácteráku, jseš nechutnej. " zakabonil se Remus nechutně a málem vyplivl cukroví, které pomalu přežvykoval. Za čtvrt hodiny bylo cukroví v tahu a James šel nějak zamaskovat stopy.
"Hele zapálíme si adventní věnec ne? " napadlo Remuse, odložil Harryho na gauč a chopil se hůlky.
"Ne Reme počkej, my jsme chtěli jít s Harrym bobovat. " zarazil ho James. Po čtvrt hodině už všichni stáli před domem nabalení a se sáňkami. Naložili Harryho na sáňky, James se Siriem je tlačili do nejbližšího kopce hned za domem a Remus Harryho přidržoval, aby nesletěl.
Pod kopcem Harryho sundali, vrazili ho Remusovi do náruče a se sáňkami se vydali do pokoření kopce. Funěly a hekaly a po asi čtvrt hodinové námaze, se konečně na kopec vyškrábali.
"Kdo bude řídit?" zajímal se Sirius, i když znal předem odpověď.
"Jasně že já. Jsou to moje sáňky. " vyhrkl rychle se smíchem James a už seděl na sáňkách. Sirius si přisedl za něj a povzdechl si.
"Dvanácteráku, ale víš jak, jeď pomalu. "
"Jasně Tichošlape, dyť mě znáš. " zachechtal se nevinně James. Sirius chtěl ještě něco rychle namítnout, ale nestihl to.
"Harry miláčku, koukej, táta už jede. " zařval James až dolů pod kopec na stojícího Remuse v náručí s Harrym. Jakmile to dořekl, už se nohama odrazil od země, Sirius mu zavřeštěl do ucha a už se řítili z prudkého svahu dolů.
"Jelene, jestli to přežijeme, tak tě dole vlastnoručně zabiju! " řval Sirius a James se tomu jen smál.
"Jimmy kurva, bacha pařez! " zařval najednou Sirius.
"Vidim! " přitakal s šíleným řevem James a snažil se se sáněmi nějak zatočit.
"Au! "
"Auu! " tyhle dvě zavřeštění prořízly panensky tiché okolí. Remus se asi deset metrů pod nimi doslova prohýbal smíchy a měl co dělat, aby se udržel na nohou. Pohled na ty dva byl úplně boží.
James byl vysypaný pod sáňkami na sněhu, byl tam prohnutej v hodně nepřirozeném úhlu, ale dopadl ještě docela dobře. Nebo alespoň v porovnání s Tichošlápkem. Ten zůstal sedět na sáňkách, ale do pařezu narazil tam…ehm…řekněme tam, kam to kluky nejvíc bolí a prozradím, že do hlavy to nebylo :D.
"Ty vole, ty nejseš paroháč, ty nejseš vůl, ty nejseš žádné zvíře na tomhle světě, protože nic z toho nechci urážet, protože to není tak blbý jako ty! " nadával Sirius a pracně se zvedal i s rozdrcenými…ehm…ze sáněk.
"Ach jo, mám kvůli tobě rozdrcený koule a jestli ty chudinky tam uvnitř už nebudou pohyblivý, tak tě asi rozřežu, zabiju, rozkuchám, zakopu. " Sirius řval a řval, všechny možné nadávky a všechna sprostá slova, která znal už spotřeboval. James s Remusem se oba svíjeli v absolutním záchvatu smíchu, James se už dokonce válel smíchy po zemi pokryté sněhem.
K němu najednou dolezl Harry, Remus ho totiž položil na sáňky a on slezl za tátou. V malé kombinéze, rukavičkách, čepici a botách lezl po všech čtyřech k té smějící se hroudě čehosi, v čem poznával své otce.
"Jé Harry, tys přišel za tátou. " rozplýval se James nad tím, jak je jeho syn neskutečně šikovný a inteligentní po něm :D.
Po tomhle velkém zážitku se všichni vrátili opět do domu a jak to tak bývá, když nemají Pobertové co dělat, dolehla na ně nuda.
"Jdu zapálit aspoň ten adventní věnec. " řekl po chvíli Remus, aby se alespoň nějak zaměstnal. Všechny čtyři svíčky pokojně hořeli a Pobertové si v klidu povídali.
"Mimochodem, tady je lepící páska. Harry rozerval Lilly všechny fotografie její rodiny a ona zuří. " řekl po chvíli James a podal Removi i Siriovi lepící pásku.
"Ty nebudeš lepit ty hovado líný? " křičí Sirius na Jimmyho.
"Neřvi Tichošlape, jdu nakrmit Harryho, má večeřet. " křikl na něj James z kuchyně, kde bojoval s Harrym a rval mu většinou neúspěšně kaši do pusy.
"Jimmy, došla izolepa. " ozval se z obýváku po asi deseti minutách Sirius.
"Vždyť byla plná. " hudruje James, zanechal Harryho v sedačce a šel se podívat do obýváku. Vešel a nestačil zírat. Remus kroutí bezmocně hlavou a Sirius se na něj šklebí od ucha k uchu a na vlasech má něco jako dredy. Když James přišel o něco blíž, zjistil, že to jsou opravdu dredy, které si udělal z oné došlé lepící pásky. James se začal smát a pak bezmocně zakroutil hlavou a dal jim novou izolepu.
Pak šel zpátky do kuchyně, aby Harryho dokrmil, když vtom se shodili pojistky.
"Kurva já se na to vyseru! " zařval James s málem vypíchnutým okem od Harryho lžičky. Harry se pustil do řevu, brečel jako Ufňukaná Uršula. Jimmy ho vzal do náruče a donesl do obýváku, přičemž asi pětkrát narazil do futer. V obýváku se vzápětí ozvalo třikrát lumos a Remus, protože je nejchytřejší, šel nahodit pojistky. Po další čtvrt hodině jsou pojistky konečně nahozeny.
Všichni si opět v klidu sednuli na gauč a začali si opět povídat. Zrovna jsou u tématu, proč asi Peter nepřišel také, když vtom načal hořet adventní věnec, který je na stole před nimi. Harry opět brečí, James nadává, Sirius se chechtá, jako pominutý a Remus se chopí iniciativy a hodil hořící věnec do koše. Hups- koš začíná hořet taky.
"Doprdele! Aguamenti! " zařval naštvaně Remus, namířil hůlkou na hořící koš a oheň uhasil. Úplně nepoužitelný věnec šel raději vyhodit ven před dům do sněhu, aby nechytilo ještě něco jiného.
V deset hodin večer se otevřely domovní dveře a dovnitř se nahrnula promrzlá a celá natěšená Lilly. Odstrojila se a zvědavě nakoukla do obýváku, protože se k ní donesly ze starého gramofonu tóny vánočních koled.
Pomalu nakoukla hlavou do obýváku, aby se podívala co se děje, protože slyšela rámus a smích. Když uviděla co se děje, málem jí trefila mrtvice, ale ustála to statečně, protože si už na život s Pobertou zvykla.
James a Sirius si totiž ukradli z vánočního stromečku řetězy, obtočili je kolem sebe jako sukně a zapíchly si ozdoby ze stromku do uší, v Jamesově případě se mu jich pár houpalo i na brýlích. To by se samo o sobě dalo ještě překousnout, kdyby ovšem na již zmiňované koledy netančili břišní tance.
Remus s Harrym seděli na gauči a oba se smáli jak zjednaní. Remus totiž hlídal Harryho, aby nesežral nějakou ozdobu.
Najednou Jamesovi úsměv na rtech zamrzl. Setřásl ze sebe řetězovou sukni a úlisně přicupital k Lilly, která na něj koukala trochu přísně, ale i dost pobaveně a koutky úst jí cukaly v potlačovaném úšklebku.
"Ahoj beruško. " vítal jí James a vtiskl jí jedno políbení.
"Co se stalo? " podívala se na něj Lilly podezřele. Protože vždy, když jí takhle uvítal, koukal z toho nějaký průser.
"Ale nic, co by se mělo stát? Všechno je v nejlepším pořádku. " dělal James nevinného a tvářil se jak anděl sám.
"No dobře, když to říkáš. " pokrčila Lilly rameny a vzala si od Remuse Harryho, aby ho šla uložit.
"To bylo o fous. " vydechl Sirius a všem Pobertům se náramně ulevilo.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anjinkafreese anjinkafreese | 20. července 2008 v 17:29 | Reagovat

aaaaaaaaaaaaaaaa!Já to neměla číst!Já mám ještěěěěěěěěě teď záchvaty smíchu!Jdu číst znova,musím se vysmát

2 Emma Emma | E-mail | Web | 20. července 2008 v 18:16 | Reagovat

HAHAHA pomóc já se nemůžu přestat smát...

3 martnka martnka | Web | 20. července 2008 v 19:42 | Reagovat

jáááj já jswem málem umřela smíchy!! já vim že to je jednorázovka, ale nechceš napsat pokráčko?

4 Bella Bella | 20. července 2008 v 19:55 | Reagovat

:-D to byla pořádná pánská jízda

5 Lili Lili | Web | 21. července 2008 v 11:25 | Reagovat

jezis rehocem sa ako ako....nwm ako co ale rehocem sa hodne moc:D:D bolo to super!!!!!!!!ty vole ......ja nemozem.....super!!!!!!

6 romuska romuska | 21. července 2008 v 14:15 | Reagovat

super jednorázovka:)) dobrá pánska jazda:DDD

7 peti8 peti8 | Web | 21. července 2008 v 18:06 | Reagovat

hehe..super! Som sa na tom tak nasmiala =)))) Tá jednorázovka sa ti fakt vydarila hehehe

8 luckar luckar | E-mail | Web | 22. července 2008 v 16:53 | Reagovat

super jednorázovka!!!

z tebe jednou važne bude spisovatelka:)

akorát jsem na konci nepochopila na co lilly neprisla-"To bylo o fous. " vydechl Sirius a všem Pobertům se náramně ulevilo.

na co nemela prijit na ten venec??

nebo na to cukrovi??

nebo snad na něco jinýho??

p.s. toto je jediny co jsem nepochopila, ale jinak je to super, vazne totalne super

a to myslim vazne!!!!!!!!!!

pis dal mas skvelej talent:D

a ja miluju poberty:D

prosim napis dalsi jednorazovky je to totiz super klidne muzes i o harrym a o cho nebo o harrym a ginny nebo o jamesem a lilly je to totiz super!!

a napis prosim nejaky kapitolky na otec jako syn...nebo ne??

prosim prosim

Luckar

9 Pěťulďas Pěťulďas | 22. července 2008 v 20:29 | Reagovat

krása, kráása, krááásička

10 blabla a obvyklý třesky plesky blabla a obvyklý třesky plesky | 25. července 2008 v 22:02 | Reagovat

ty máš nadání na všechno ..nemůžu najít nic jinýho než good..já vim sem trapná

11 Miracle Miracle | E-mail | Web | 28. července 2008 v 17:53 | Reagovat

Booože! :D Odpusťte mi mé výrazy, ale jinaki to nedovedu říct: Já se asi poseruuuu! :D :D :D Dokonalost normálně! :D Zdechám! :D Totálně mě dostala Remova úžasná věta: "Doprdele! Aguamenti! " XD XD XD U toho fakt brečím smíchy. :D Chudáci Siriho koule... :D Úžasnýýý! Konečně další magor na scéně ff! :D Vítej v našem klubu, Maggie! :D

12 lucyš lucyš | 4. srpna 2008 v 21:00 | Reagovat

tak to je boží, fakt sranda, pěkně píšeš a dobré téma, tohodle je málo

13 Padfoot Padfoot | E-mail | Web | 17. srpna 2008 v 9:10 | Reagovat

Tuhle povídku si ty rozhodně nanapsala, možná si změnila pár vět, ale obšlehla si to!

14 Aderna Aderna | 19. srpna 2008 v 20:15 | Reagovat

suhlasim

15 nuuunnn nuuunnn | E-mail | Web | 21. prosince 2008 v 18:53 | Reagovat

jáááááááááááááááááááá mááááááááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmmmmmmm zzzzzzzzzzzzzzzzzááááááááááááááááááááááááááccccccccccccccccchhhhhhhhhhhhhvvvvvvváááááááááááááááát sssssssssssmmmmmmííííííííííccccccccccchhhhhuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

16 °Lilo° °Lilo° | Web | 13. srpna 2011 v 16:00 | Reagovat

jáá štíím :D :D to bolo tyk úžasné. Som sa tak smiala že prišla mama z druhej izby či mi nahodou nehrabe :D :D :D len tak ďalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama