Everybody should have his own world...

5.kapitola-Hulej přece všichni! 2/2

18. července 2008 v 15:41 | "palbuchta Magdinka a Baruš xD" |  *Mission-impossible*
Tak a tady je část druhá :P a podle mě ta lepší :D….Vaše Maggdinka ♥
PS: V komentech nepolevujte.
Hulej přece všichni! 2/2
Hradní hodiny odbíjeli právě jednu hodinu ranní. Ve společenské místnosti byl strašlivý bordel, jako kdyby sem vběhla smečka Arabů a udělali si tady dýchánek.
Jaký tu byl bordel takový tady byl i klid. Skoro všichni účastníci oslavy už šli spát. Postupně se to tady vyprazdňovalo, až tady zůstalo jen asi deset lidí.
Na gauči ležel rozvalený Sirius s láhví ohnivé whisky v ruce, vedle něj na zemi seděl James s brýlemi nakřivo a zmuchlaným tričkem. V křesle pak tu seděl Remus, někde pod stolem hlasitě chrápal Peter a Lilly s Enny seděli naproti nim a každou chvíli si nalévali novou a novou sklenici. Na zemi sedělo ještě dalších deset lidí, vesměs to byl famfrpálové tým. Seděla tu Emily Stepfordová, Siriusova bývala dívka, Lenny Empasová, spolubydlící Enny a Lilly, Dean McDonnald a Eric Centon- všichni kamarádi našich drahých Pobertů.
"Chtělo by to tady nějako oživit! " vykřikla do dlouhodobého ticha Lilly a vylétla z křesla. Jejím křikem všichni najednou ožili. Lilly se nezdála, ale hodně se opila. Nikdo by to do ní neřekl, ale Enny dost dobře věděla, že se Lilly dokáže rozjet a mimo jiné i ožrat jako hovado :D.
"Tak když nám vymyslíš nějaký zpestření Evansová, tak proč ne. " pokrčil Sirius se zájmem rameny a díval se na motající se Lilly.
"Zahrajem si kouzelnickou flašku. " navrhla a přitom se přihlouple hihňala. Aby jste rozuměli, kouzelnická flaška je skoro to samé, jako mudlovská, ale s tím rozdílem, že úkol musíte splnit, protože jinak by se vám přihodilo ještě něco moc zlého.
"Tak jo! " souhlasili všichni, s výjimkou Remuse, který se vymluvil na to, že si chce jít lehnout, ale Lilly s Enny ho nakonec ukecaly, od čeho taky baby jsou.
"Já točíííím. " zapištěla Lilly, chopila se jedné prázdné lahve a otočila s ní v kolečku, které mezitím všichni utvořili. Láhev se zastavila na Jamesovi a podruhé na Siriusovi. Lilly se začala přiblble culit, z toho všichni usoudili, že tenhle úkol bude nějaká blbost.
"Jamesi, musíš políbit Sirému bradavku! " vybouchla v záchvat smíchu, jen co to dořekla. Po ní se začali smát i ostatní, jediný kdo se nesmál byl James a Sirius.
"Tak pojď sem, ty hafánku můj malej! " vykřikl po chvíli James, vyhrnul Siriovi tričko a políbil ho. Tímto úkolem se flaška rozjela.
Hráli už asi čtvrt hodiny, když se flaška, po roztočení Emily zastavila na Jamesovi a Lilly.
"Tak Lilly, sundej si tričko, vylij si na prsa a na břicho whisky a ty Jamesi, jí to musíš slízat. " zasmála se Emily šibalsky. Nebýt toho, že byla Lilly až moc opilá, nikdy by na tohle nepřistoupila.
Lilly vstala, sundala si svoje sněhobílé tričko a tím odhalila krásnou rudou krajkovanou podprsenku v níž uchovávala plná a opálená ňadra. Od Erica si vzala nabízenou láhev whisky a začala jí na sebe lít. Whisky jí stékala od prsou až dolů ke kalhotám a Lilly jak byla opilá, se v tom patřičně vyžívala.
"Tak si lehni, ať je to snazší. " vyzval jí James, když k ní došel. Lilly ho uposlechla a lehla si na zem na krásný rudý koberec. James se nad ní sklonil a pustil se do plnění úkolu. Nejdříve začal u krku a pak sjížděl pomalu jazykem dolů, když byl až dolu u pupíku, Lilly uniklo tiché slastné zamručení a James pokračoval až ke kalhotám.
"No, to stačí, nebo se tady Evansová ještě udělá! " vyprskl Sirius ve štěkavý smích a James ač nerad se od Lilly odtrhl.
"Myslím, že tuhle flašku už ukončíme, protože ty úkoly začínají být trochu nevhodné. " ukončil to rázně Remus.
"Ale Reme počkej, právě teď se mi ta flaška začala líbit a ještě se to nezatočilo na mě a na Sawyerovou. " zakňučel ublíženě Sirius a hodil chtivý výraz na Enny.
"To je jedno Siri, hele ukážeme jim naše zásoby? Naši záchranu? Naši koncovku? " k Siriovi se přichomítl James.
"Kámo, jde vidět, že máme za těch sto let co se známe stejný myšlenky. " zazubil se ďábelsky Sirius a zašátral v kapse. Vyndal z ní malou tabatěrku a když jí otevřel vyndal z ní dva ubalené špeky.
"To je tráva? " vykulila Lilly oči a zaujatě na marihuanu zahlížela.
"Ne Evansová, to je čaj. " uchechtl se Sirius.
"Čaj? A kafe tam nemáš? " začala Lilly hýkat až se za břicho popadala. Joint začal kolovat do kolečka. První ho samozřejmě rozpálil Sirius a zanedlouho celou společenskou místnost zahalil štiplavý dým a zápach.
Potter s Blackem hulej? Divila se sama pro sebe v duchu Lilly a sledovala Jamese, jak si labužnicky vychutnává svého jointa. Je to přece Potter, Potter musí hulit, napomenula se a v duchu se své myšlence musela zasmát. Najednou jí Lenny podala jednoho špeka, který došel až k ní.
Lilly se na něj nedůvěřivě podívala a sledovala, jak z něj de malý obláček dýmu, který vydával onen štiplavý zápach ze kterého až slzely oči.
"No tak, Evansová dej si. Podívej, i Sawyerová hulí. " pobídl jí Sirius a opravdu, když se Lilly podívala na svojí nejlepší kamarádku vtahovala do sebe jointa.
"No tak Lilly. Hulej přece všichni! I Evansová musí hulit. " rýpl si do ní James, Lilly se nedala pobízet dvakrát a od Lenny si špeka vzala a pořádně si několikrát potáhla.
"Ty vado, Evansová to čumim, máš trávu poprvý a ani ses nezakašlala, smekám před tebou. " vydechl Sirius překvapeně, když Lilly s klidem poslala jointa Deanovi.
Po chvíli, když všichni dohulili s nimi tráva udělala své. Lilly už věděla, jak to lidi mysleli, když se říká, že po trávě se lítá.
Ve čtyři hodiny ráno už se jen váleli po zemi, už ani nemluvili a pořád se jen smáli.
"Jacku já lítám! " řvala Lilly na celou společenky a stála nahoře na opěrce křesla. Ruce měla roztažené a koukala před sebe do krbu. Najednou se jí hlava zatočila a ona opravdu letěla. Letěla, ale z křesla. Ještě že James měl pohotovou reakci chytače i v tomhle jinak nepoužitelném stavu a Lilly chytil do náruče.
"Díky. " vyprskla Lilly ve smích a vůbec si neuvědomila, že před chvílí si mohla ošklivě ublížit.
"Lidi, hele řekněte si slovo pumpička, nepřijde vám to srandovní? " řekl najednou do nastalého ticha Sirius.
"Pumpička. " řekl James do ticha a začal se strašně hýkavě chlámat. Po něm se začali smát i ostatní a nešlo to zastavit.
"Hele lidi, bacha na zelený houbičky. " vyhrkl po chvíli ticha James a Sirius se začal nezkrotně tlumit, protože věděl, co tím James myslí.
"Proč? " nechápala Enny.
"Protože když na ní šlápnete tak se vám zjeví bůh a řekne, teď si musíte vzít za ženu tu nejhnusnější v nebi a on vám přivede McGonagallku! " vyprskl James smíchy a všichni po něm se začali tak smát, že se to nedalo. Prostě to nebylo k zadržení a smáli se a smáli.
"Hele být vámi bych se tak nesmál, protože jinak opravdu McGonagallka přijde. " varoval je Sirius, jediný snad střízlivý.
"Jo a přivede ji bůh? " vyhrkl James s radostí a očekáváním, že se co nevidět otevře portrét a v něm bude Mcgonagallová stát se samotným bohem.
Po půl šesté ráno už jejich kecy a zábava začala opadat a všichni se postupně chytali Peterova příkladu a začali všichni usínat. Jako poslední usnuli samozřejmě James a Sirius a když James jako poslední usínal, hradní hodiny právě odbíjeli šest hodin ráno.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 peti8 peti8 | E-mail | Web | 18. července 2008 v 16:28 | Reagovat

Tá kapča sa mi páčila =) Kedy bude ďalšia? hihi..super! =)

2 Lili Lili | Web | 18. července 2008 v 16:58 | Reagovat

jezis zhulene Evansova ............super!moc sa tesim na pojracovanie:D

3 charlot charlot | Web | 18. července 2008 v 19:34 | Reagovat

hej až mě bojel tváře ako sa gebim. Supeeeeeeeeeeer

4 romuska romuska | 18. července 2008 v 22:29 | Reagovat

sa mi to hrozne páčilo........tá kúzelná fľaška:DDD a húlenie.....úplne super

5 Bella Bella | 19. července 2008 v 11:26 | Reagovat

trochu ujeté

6 Gigi Gigi | Web | 20. července 2008 v 12:49 | Reagovat

:-D pěkně ulítlá kapitolka

7 Emma Emma | E-mail | Web | 20. července 2008 v 18:14 | Reagovat

HAHAHA to byla pr......dyť výte co

8 Cajushkaa.. Cajushkaa.. | Web | 22. července 2008 v 21:45 | Reagovat

Uplneee supeeer clkowecee.hahaha..Ze hulia vsecii..waa,srandaa rychle dalsiu..bolo by dobree,kebyue ich mc gonagalka nachytaaa

9 Ice Ice | Web | 24. srpna 2008 v 19:27 | Reagovat

Hééééééj to je husťááárnááá!! Wooow! No pokračováááníííí :) Perfektní kapitola!

10 Don Don | 17. listopadu 2008 v 13:33 | Reagovat

mooc hezký, ale už by to chtělo pokračování :-)

11 Jaune Jaune | Web | 7. června 2009 v 18:03 | Reagovat

xD super :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama