Everybody should have his own world...

56.kapitola-kus života

24. června 2008 v 23:06 | MaggdiNka |  *Harry Potter-naděje umírá poslední*
No a je tady další kapča k "HP-naděje…" snad se bude líbit. Zbývají mi pouze dvě. Omlouvám se že jsem nic nepřidávala, ale včera kolem půlnoci jsem přifrčela z Itálie. Takže si kapču užijte a hlavně pište hodně komentů a garantuju vám, že tentokrát je co komentovat :P………..Vaše Maggdinka ♥
Kus života
Ginny se opět rozsvítilo před očima. Pokusila se je otevřít a hle, povedlo se. Rozhlédla se kolem sebe, ale ať se rozhlédla kamkoli, nikdy předtím tady nebyla. Všude jemná hebká tráva, plno vonících květin, kvetoucích stromů a plno zvířat. Vypadalo to tu jako v ráji. Počkat? Není opravdu v ráji?
"Je tu někdo? " vykřikla do prostoru zdánlivě prázdného. Najednou se hrozně lekla, zpoza stromu vyšla krásná, mladá žena v rouše bílém, jaké nosívali řečtí bohové. Ginny přišla odněkud povědomá, ale nemohla si vzpomenout kdy jí viděla.
Pak si ale všimla dlouhých hebkých rudých vlasů ve kterých měla zapletený věnec z drobných květin. Nejvíce jí ale prozradili její oči. Ty dva zelené zářící smaragdy by poznala vždy a všude.
"Lilly. " vydechla s úlevou, ale trochu se strachem, protože věděla, že tohle znamená jediné - její smrt.
"Ano Ginny, jsem to já. " přikývla Lilly vlídně a široce se usmívala.
"Kde to jsem? V ráji? " neotálela Ginny s otázkou, která jí pálila na jazyku, jako rozžhavené uhlí.
"Dá se to tak říct. " tentokrát jí neodpověděla Lilly. Odpověděl jí mužský hlas a tak se po něm otočila. V první chvíli myslela, že před ní stojí Harry, ale tento muž byl trochu starší a neměl Harryho oči. James vyšel stejně jako jeho manžela zpoza nějakého stromu a kráčel k oběma ženám. Kolem pasu měl uvázanou jakousi tógu a jeho bílé zuby zářili jako perly, až tak moc se na Ginny usmíval.
"Jsi statečná. " ozval se James Potter znovu. "Jen málokdo by dokázal zemřít tak statečně jako ty. "
"Jeden člověk to dokázal statečněji než já. " špitla Ginny, když si vzpomněla na Harryho. Lilly pochopila koho tím myslela a soucitně se na ní usmála.
"Myslíš že tohle je konec? " ozval se James znovu, to už stál po boku své ženy.
"A není snad? Jsem v ráji, tak to snad konec je. " pokrčila Ginny rameny.
"A ty chceš, aby to takhle skončilo? " optala se jí Lilly opatrně.
"To co chci já je momentálně asi jedno. Kdyby si každý mohl vybrat co chce a co ne, tak by lidé neumírali. " odvětila Ginny moudře a s rozvahou.
"Možná máš pravdu, ale někdy je smrt vysvobozením. " přikývl James.
"To možná ano, ale vy by jste také nechtěli zemřít, nebo snad ano? " opáčila Ginny.
"Samozřejmě že ne, ale někdy jsou situace, kdy to prostě jde. Bohužel tenkrát, kdy jsme zemřeli my, to prostě nešlo. " odvětila smutně Lilly.
"Tak proč by měla být tahle situace jiná, než tenkrát, když jste umírali vy dva? " nechápala Ginny a trochu zvýšila hlas.
"Přemýšlej. Nosíš v sobě něco, co nedovolí abys umřela. Kus Harryho, kus jeho srdce, duše, života. " odpověděla Lilly klidně a široce se usmívala na Ginny, která vůbec nic nechápala.
Najednou jako by se jí v hlavě rozsvítilo, vykouzlil se jí na tváři výraz pochopení a i ona se řídila Lillyiným příkladem a zářivě se usmívala. James vedle své manželky měl na ústech svůj tolik typický úsměv, který ukazoval spousty zářivě bílých zubů.
---------------------------------------------------------
Harry seděl u Zapovězeného lesa u jabloně, která byla kousek od Hagridovi zahrady. Všichni hosté co na pohřbu byli teď byli ve Velké síni, ale Harry nestál o ničí přítomnost a už vůbec ne tolika lidí, kteří by ho akorát utěšovali. On teď žádnou lítost nepotřeboval.
Už neplakal, neměl na to ani sílu, všechny slzy co v něm byly už byly vyplaveny ven. Neměl co by plakal. Vlastně už ani nemohl, nemohl už nic, dokonce ani tak samozřejmou věc, jako je pláč, když někdo zemře. Najednou mu bylo všechno jedno, celý svět mu přišel lhostejný. Žádné vzpomínky, žádná minulost a už vůbec žádná budoucnost. Najednou necítil nic. Ani smutek, ani stesk, ani lásku, cítil jenom prázdnotu, která ho pohlcovala čím dál víc.
Už si ani neuvědomoval, že tam vevnitř v hradě jsou lidé, kteří ho milují, které i on dříve miloval. Pouze se rozhlížel po tolik známé, ale přesto tak jiné krajině, po které se procházel sedm let. V horku i v dešti, ve vichřici i ve sněhu, přesto si nebyl schopen vybavit ani útržek nějaké minulosti, nějaké vzpomínky.
Najednou si vedle něj někdo přisedl až se Harry lekl. Otočil se po své pravici spatřil Lenku Láskorádovou.
"Všude jsem tě hledala. " prolomila Lenka ticho a když se na ní Harry podíval, musel se pousmát. Oči měla také trochu zarudlé od pláče, měla hůlku za uchem a na uších se jí houpali její typické ředkvové náušnice. Alespoň něco zůstalo při starém, alespoň něco se nezměnilo, pomyslel si Harry.
"Pamatuju si, jak si ze mě dělali spolužáci na hodině bylinkářství srandu, stála jsem tam sama u nějakého truhlíku a oni se mi posmívali. Najednou ke mně přistoupila Ginny a začala se mě zastávat. Začala na všechny křičet, aby mě nechali. To jsem poprvé Ginny poznala, poprvé jsem poznala jaká je a nikdy na tuhle chvíli nezapomenu. " pokračovala Lenka, když Harry nic neříkal. Harry zjistil, že mu ani nevadí, když Lenka o Ginny mluví takhle.
"Byla to ta nejlepší osoba kterou jsem kdy poznala. Byla milá, veselá, dokázala rozesmát, ale dokázala člověka i podržet a být s ním, když nikdo jiný nebyl. Taková ona byla a já děkuju za to, že jsem jí poznala takovou jaká je. " Lenka pokračovala pořád a nepřítomně koukala někam před sebe.
Harry se začal pomalu usmívat. Vůbec mu nevadilo, že Lenka o Ginny takhle mluví, naopak se mu to líbilo. Tohle přesně potřeboval. Nemyslet na to co by bylo kdyby nezemřela, ale na to, jaká byla a co komu kdy přinesla.
Každou chvíli koukal na mramor na kterém ležela. Stále ještě neležela pod ním, Brumbál jí chtěl ještě chvíli nechat odkrytou. I když byla od něj daleko, viděl snad každičkou pihu na jejím obličeji.
"Jo, toho jsem si na ní vážil nejvíc. " řekl Harry pomalu a sotva slyšitelně, protože hlas měl celý ochraptělý z toho, jak nemluvil.
Ginny ucítila vůni trávy, nikdy dřív jí ta vůně nepřipadala tak krásná a intenzivní, že by jí takhle uhodila do nosu. Pomalu se jí zachvěly víčka a v tu chvíli myslela, že asi oslepne z těch zářivých slunečních paprsků. Zjistila, že má na sobě šaty z lehké a splývavé látky a že leží na nějaké tvrdé podložce.
Pomalu pootočila hlavu vpravo a na tváři se jí rozlil široký úsměv. Úplně vzadu u lesa spatřila dvě postavy sedící pod stromem. Poznala je okamžitě, hlavně jeho, jeho by poznala vždycky.
Harry si smutně povzdychl a opět pootočil hlavu směrem, kde ležela mrtvá Ginny. Najednou se mu rozšířili zorničky a on vyskočil na nohy, jako kdyby ho štípla vosa. I když byl od hladiny jezera dost daleko, věděl, že v tomhle se nemýlí. Vyběhl k mramorovému katafalku, kde ležela Ginny.
"Ginny! " vykřikl Harry a běžel. Lenka se jen zmateně zvedla a křičela na Harryho.
"Harry vždyť Ginny je mrtvá. " očividně si myslela, že mu už asi hráblo, ale Harry byl o své pravdě přesvědčen.
Najedou Ginny pomalu zvedla hlavu a dívala se přímo na Harryho, přímo do těch smaragdových očí, ve kterých se leskly slzy, ale tentokrát radosti.
"Lásko! " vykřikl Harry znova, doběhl k ní a vyzvedl si jí do náruče. Zadíval se jí do pomněnkových očí a pak jí dlouze a vášnivě políbil. Jejich polibek nebral konce, byl snad nekonečný. Ani jeden polibek nedokázal přerušit.
"Ginny. " zašeptal Harry, který nebyl schopen slov. "Už jsem ani nedoufal. " špitl šťastně a přitiskl si jí k sobě. Byl tak rád že jí opět může obejmou. Jeho pocity se ani nedali nazvat, nešlo to popsat slovy.
Pak si jí vyzvedl do náruče lépe a rozešel se s ní k hradu tak, že její bílé roucho splývalo až na zem a pomalu třelo o hebkou trávu Bradavických pozemků. U brány se k nim přihnala Lenka a Ginny šťastně objala.
Pak se Ginny i Harry zhluboka nadechli a Harry s Ginny v náručí vkročil do Vstupní síně jejich milovaného a dobře známého hradu.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mařenka Střelenka SB Mařenka Střelenka SB | Web | 25. června 2008 v 12:43 | Reagovat

jů to je pěkné uplně super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jsem 1

2 Clare Clare | 25. června 2008 v 12:45 | Reagovat

konečně... už jsem ani nedoufala že ginny přivedeš k životu... je to nádherný, úžasný... to bude udivených tváří až harryho a ginny uvidí... jo, a když už má ginny ty bílý šaty tak může být rovnou svatba:))

3 tonks tonks | Web | 25. června 2008 v 13:44 | Reagovat

zasmiala som sa na jamesovom bielom rade zubov, ktore ziaria-na slovensku je totiz taka jedna reklama, kde maju zuby ako lampy.... :DDDD

pekna kapitolka a cakam na dalsiu

4 romuska romuska | 25. června 2008 v 17:35 | Reagovat

jeeeeeej ty si ju oživila:))) som rada:) super kapča už sa teším na ďalšiu

5 charlot charlot | Web | 25. června 2008 v 17:45 | Reagovat

Nádhera, krása, romantika.Jedním aslovem - SLAĎÁÁÁÁÁÁÁÁÁK!!

6 Pěťulďas Pěťulďas | 25. června 2008 v 21:16 | Reagovat

DÍKY, DÍKY, DÍKY A JEŠTĚ JEDNOU DÍKY (tohle už jsem někde použila, ale to je jedno) děkuju, že jsi Ginny oživila :-*****)

7 Mařenka Střelenka SB Mařenka Střelenka SB | Web | 25. června 2008 v 22:16 | Reagovat

jj je to super že Ginny žije zapoměja sem podotknout.

jo Clare má pravdu bíle šaty živá Ginny voldy mrtvy no idel pro svatbu

8 Mařenka Střelenka SB Mařenka Střelenka SB | Web | 25. června 2008 v 22:18 | Reagovat

jo a taky jsi psala že má modre oči ale ginny je má hnědé

9 maggdinka maggdinka | Web | 26. června 2008 v 11:36 | Reagovat

Mařenka Střelenka SB: já vím že je má hnědé, ale skoro na všech obrázkách kde je nakreslená a i Bonnie Wright má modré oči. Nevím proč ale Ginny si spojuji s modrýma očima, snad proto že je zrzka

10 Mařenka Střelenka SB Mařenka Střelenka SB | Web | 27. června 2008 v 10:51 | Reagovat

aha

11 Emma Emma | E-mail | Web | 27. června 2008 v 11:49 | Reagovat

Super jako obvykle!!!

12 Bella Bella | 27. června 2008 v 21:08 | Reagovat

romantííííííka :-)

13 Clare Clare | 30. června 2008 v 22:13 | Reagovat

no tak, nenapínej nás tak dlouho... přidej už další :)

14 Twerka Twerka | Web | 2. července 2008 v 15:05 | Reagovat

Zdáreček sbčko! Jen tě chci upozornit že mám svůj povídkářskej blog,se kterým by ses spíš mohla přátelit,tak dyžtak písnu odkaz.Ti napíšu na mail,takže mi písni your mail=)

15 Cajushka... Cajushka... | Web | 2. července 2008 v 17:04 | Reagovat

Rychlo dalsiu kapcu

16 Julča Julča | 4. července 2008 v 15:20 | Reagovat

Prosím další kapitolku, doufám, že to přežilo i to dítě :-)

17 Lili Lili | Web | 6. července 2008 v 10:50 | Reagovat

ahojky kapca bola krasna ale chcela by som sa ta opytat ked bude pokracku ku Syn horsi ako otec....alebo nie?? a ku Volani srdce moc sa na ne tesim:)

18 petullla petullla | 6. července 2008 v 12:30 | Reagovat

Wow to je nejlepší povídka co sem četla těším se na další kapitolu.

19 janka24 janka24 | 10. srpna 2008 v 9:54 | Reagovat

super inak by som dostala záchvat

20 panvita panvita | E-mail | 17. září 2008 v 16:23 | Reagovat

to jsem rád že Ginny neumřela opravdu hezky opravdu moct se mi to líbí

21 Ajka Ajka | Web | 3. února 2010 v 19:48 | Reagovat

Já mam zase slzy na krajicku, to je je uzasne!!!!!!!!!!!

22 dawnnewborngirls dawnnewborngirls | E-mail | Web | 15. května 2011 v 21:21 | Reagovat

Ůžasné. V tak nádherný konec sem ani nedoufala!

23 VrbySlarry VrbySlarry | E-mail | Web | 21. září 2017 v 11:15 | Reagovat

100 online payday loans - http://loansvtna.org/
loans unemployed <a href=http://loansvtna.org/>best payday loans</a> ’

24 Ffvtoidly Ffvtoidly | E-mail | Web | 23. září 2017 v 7:55 | Reagovat

cialis effectiveness
<a href="http://cialisovnnc.com/">generic cialis</a>
cialis for sale in canada
<a href=http://cialisovnnc.com/>cheap cialis</a> ’

25 Fsvpriemn Fsvpriemn | E-mail | Web | 24. září 2017 v 19:52 | Reagovat

cialis review
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a>
brand cialis over the net
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a> ’

26 LewfhWrEmn LewfhWrEmn | E-mail | Web | 25. září 2017 v 20:44 | Reagovat

viagra india
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
substitute viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a> ’

27 Lvvdplasse Lvvdplasse | E-mail | Web | 27. září 2017 v 11:06 | Reagovat

female libido viagra - https://viagraciom.com
viagra samples free <a href=https://viagraciom.com>viagra</a> ’

28 Fvthsscouch Fvthsscouch | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:38 | Reagovat

no credit check online payday loans
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance online</a>
no fax payday loans direct lenders
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance online</a> ’

29 IkmeEldess IkmeEldess | E-mail | Web | 29. září 2017 v 0:51 | Reagovat

same day loans no credit
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loans bad credit</a>
poor credit loans
<a href=https://paydayrvjlo.com/>online payday loan</a> ’

30 Lmazviaply Lmazviaply | E-mail | Web | 29. září 2017 v 13:40 | Reagovat

personal loans bad credit
<a href="https://paydayrvyaf.com/">online payday loans no credit check</a>
easy personal loans
<a href=https://paydayrvyaf.com/>online payday loans</a> ’

31 Febbscouch Febbscouch | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:47 | Reagovat

apply for payday loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday advance</a>
1000 payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a> ’

32 FwjjEldess FwjjEldess | E-mail | Web | 3. října 2017 v 23:54 | Reagovat

fast cash loan
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans no credit check</a>
az laws payday loans
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

33 BuipStoove BuipStoove | E-mail | Web | 8. října 2017 v 14:38 | Reagovat

payday loans without teletrack
<a href="https://cashcevth.com">get payday loan</a>
cash 2u payday loans
<a href=https://cashcevth.com>fast payday loan</a> ’

34 Fbdmox Fbdmox | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 8:44 | Reagovat

cheap viagra online without prescription - http://viagraocns.com/
generic viagra 100mg <a href=http://viagraocns.com/>viagra dosage</a> ’

35 MbjmvkAngema MbjmvkAngema | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 3:43 | Reagovat

viagra 100mg dosage
http://vipnowed7.com/
viagra for sale
<a href="http://vipnowed7.com/">buy viagra</a>

36 JybsaCreash JybsaCreash | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 17:30 | Reagovat

pay day loan affiliate
<a href="https://payday-loans.us.com/">pay day loans</a>
loans for poor credit
<a href=https://payday-loans.us.com/>payday loans</a> ’

37 KdbccfInsib KdbccfInsib | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 18:42 | Reagovat

payday in advance http://paydayloansonlinenow.us.com/
car loans people bad credit <a href=http://paydayloansonlinenow.us.com/>online payday loans direct lenders</a>

38 Svecnsbuible Svecnsbuible | E-mail | Web | 21. prosince 2017 v 17:17 | Reagovat

cash check https://now24paydayloans.com/
payday advance loan <a href=https://now24paydayloans.com/>cash advance america</a>

39 KdsnfInsib KdsnfInsib | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 0:46 | Reagovat

freedom debt relief https://24hrspaydayloans.com/
personal loan payday <a href=https://24hrspaydayloans.com/>pay day loans</a>

40 Dbsdbscouch Dbsdbscouch | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 11:00 | Reagovat

biggest cash payday loans
<a href="https://paydayloansxxe.com/">cash loans online</a>
application cash fast loan
<a href="https://paydayloansxxe.com/">small loans</a>

41 Jthasgwviaply Jthasgwviaply | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 3:53 | Reagovat

cash loans online no credit check
<a href="https://cashadvancevtg.com/">online payday loans no credit check</a>
payday loan online
<a href=https://cashadvancevtg.com/>payday loans no credit check</a>

42 Dsbcscouch Dsbcscouch | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 2:50 | Reagovat

bc payday loan
<a href="https://installmentccy.org/">cash loan</a>
payday advance
<a href="https://installmentccy.org/">3 month payday loans</a>

43 Dnbcscouch Dnbcscouch | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 11:16 | Reagovat

1500 payday loan guaranteed
<a href="https://paydaynnoo.org/">easy loans</a>
installment loans no credit check
<a href="https://paydaynnoo.org/">payday advance loans</a>

44 Fndtoidly Fndtoidly | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 2:23 | Reagovat

cialis plus
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">generic cialis</a>
ordering cialis
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cialis</a> ’

45 Vecuprarty Vecuprarty | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 15:23 | Reagovat

low price viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra pills</a>
buy discount viagra
<a href="http://viasergeneric.com/">order viagra online</a>  OK’

46 Ecfvprarty Ecfvprarty | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 4:47 | Reagovat

viagra canada http://viasergeneric.com/  OK’

47 Brvsviaply Brvsviaply | E-mail | Web | 4. února 2018 v 15:58 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">payday loans bad credit</a>
poor credit loan <a href=https://onlineloan.us.org/>instant payday loans</a>

48 Omcepido Omcepido | E-mail | Web | 8. února 2018 v 11:21 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> hassle free payday loans</a>
personal loan calculator https://365paydayloan.org/ -  no faxing payday loan

49 GbbInsib GbbInsib | E-mail | Web | 12. února 2018 v 22:33 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">writting a paper</a>
custom writing uk
https://writingpaperwritethesis.org/ - write my paper for free no plagiarism

50 Lqxvapse Lqxvapse | E-mail | Web | 26. února 2018 v 14:31 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">buy cialis online</a>
cialis singapore
<a href=http://cialisovnnc.com/>cheap cialis</a> OK’

51 DvsScast DvsScast | E-mail | Web | 28. února 2018 v 10:42 | Reagovat

viagra wikipedia
<a href=http://cheaperectilepills.com/>canadian pharmacy viagra</a>
cost viagra
<a href="http://cheaperectilepills.com/">viagra online</a> OK’

52 DvsAssex DvsAssex | E-mail | Web | 1. března 2018 v 3:22 | Reagovat

viagra online buy http://otcerectilepills.com/  OK’
free viagra <a href=http://otcerectilepills.com/>otc erectile pills</a>

53 RvuAngema RvuAngema | E-mail | Web | 9. března 2018 v 16:40 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://onlineviaqer.com/">buy viagra</a>
new viagra
<a href="http://onlineviaqer.com/">buy viagra</a> OK’

54 LmmAngema LmmAngema | E-mail | Web | 12. března 2018 v 19:53 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">generic viagra online</a>
cheapest viagra in uk
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra online</a> OK’

55 BrdRipse BrdRipse | E-mail | Web | 31. března 2018 v 0:04 | Reagovat

Known as a radical prostatectomy, it involves removal of the entire prostate gland and possibly also the adjacent lymph nodes. female viagra pills <a href="https://nadinekube.com/">buy viagra</a> viagra online buy brand generic <a href=https://nadinekube.com/>cheap viagra</a>  Learn more about our commitment to Global Medical Knowledge. OK’

56 bgfcyday bgfcyday | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 5:21 | Reagovat

buy viagra professional <a href="http://loviagraosn.com/#">cheap generic viagra</a> discount viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>purchase viagra</a> OK’

57 wbzelant wbzelant | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 23:22 | Reagovat

online pharmacy viagra <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">viagra soft pills</a> viagra herbal substitute <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra sales</a> OK’

58 iosowemy iosowemy | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 3:07 | Reagovat

cheap generic viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra for sale</a> buy viagra professional generic viagra

59 bsfScast bsfScast | E-mail | Web | 4. května 2018 v 4:55 | Reagovat

viagra soft <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra generic</a> brand generic viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra</a>

60 vplilleni vplilleni | E-mail | Web | 8. května 2018 v 21:54 | Reagovat

best price viagra name brand online <a href="http://canadiannowv.com/#">buy viagra meds online</a> does generic viagra work <a href="http://canadiannowv.com/#">viagra dosages</a>

61 bdcAssex bdcAssex | E-mail | Web | 9. května 2018 v 21:37 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://usa77www.com/#">viagra price comparison</a> viagra prescription <a href=http://usa77www.com/#>female viagra pill</a>

62 bxvAssex bxvAssex | E-mail | Web | 4. června 2018 v 22:08 | Reagovat

cialis for sale <a href="http://cialisoakdm.com/#">cialis no prescription</a> cialis prescription <a href=http://cialisoakdm.com/#>discount cialis</a>

63 vadAttag vadAttag | E-mail | Web | 6. června 2018 v 3:24 | Reagovat

cialis brand <a href="http://hitcialisosn.com/#">tadalafil citrate</a> cialis for sale <a href="http://hitcialisosn.com/#">buy cialis without prescription</a>

64 vxdAssex vxdAssex | E-mail | Web | 6. června 2018 v 16:32 | Reagovat

viagra online <a href="http://setviagraeja.com/#">buy viagra professional</a> viagra sale online <a href=http://setviagraeja.com/#>buy cheap purchase uk viagra</a>

65 ploAttag ploAttag | E-mail | Web | 7. června 2018 v 13:55 | Reagovat

order viagra <a href="http://menedkkr.com/#">canadian pharmacy viagra</a> how long does viagra last <a href="http://menedkkr.com/#">discount viagra</a>

66 pazunold pazunold | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:20 | Reagovat

order viagra online <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy generic viagra</a> how to use viagra <a href=http://viagrapfhze.com/#>discount viagra</a>

67 bfiAssex bfiAssex | E-mail | Web | 8. června 2018 v 11:10 | Reagovat

real viagra <a href="http://viagraocns.com/#">viagra sample</a> viagra for sale <a href=http://viagraocns.com/#>where to buy viagra online</a>

68 hfuAssex hfuAssex | E-mail | Web | 8. června 2018 v 13:38 | Reagovat

order viagra online <a href="http://sexviagen.com/#">viagra sample</a> buy viagra on line <a href=http://sexviagen.com/#>viagra for sale</a>

69 xntAttag xntAttag | E-mail | Web | 9. června 2018 v 16:33 | Reagovat

buying viagra online <a href="https://movietrailershd.org ">viagra reviews</a> pfizer viagra <a href="https://movietrailershd.org">viagra no prescription</a>

70 nfsAssex nfsAssex | E-mail | Web | 10. června 2018 v 0:45 | Reagovat

viagra purchase <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra patent</a> viagra online canadian pharmacy <a href=https://holidayrentallorgues.com/>discount generic viagra</a>

71 nreAssex nreAssex | E-mail | Web | 11. června 2018 v 13:02 | Reagovat

viagra dosage <a href="http://susamsokagim.com">viagra patent</a> buy cheap viagra <a href=http://susamsokagim.com>new viagra</a>

72 bthAttag bthAttag | E-mail | Web | 13. června 2018 v 9:25 | Reagovat

approved payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a> a payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">installment loans online</a>

73 bsdAssex bsdAssex | E-mail | Web | 13. června 2018 v 13:15 | Reagovat

instant payday loans for <a href="https://onlinepaydayloan.us.org">payday loans bad credit</a> home loans today <a href=https://onlinepaydayloan.us.org>payday loan online</a>

74 mmzAssex mmzAssex | E-mail | Web | 19. června 2018 v 16:35 | Reagovat

mail order viagra <a href="http://canadiannowv.com/">cheap viagra</a> alternative to viagra <a href=http://canadiannowv.com>viagra natural</a>

75 bsfAssex bsfAssex | E-mail | Web | 1. července 2018 v 13:50 | Reagovat

tadalafil cialis <a href="http://gocialisgjb.com/">what is tadalafil</a> cialis cost <a href=http://gocialisgjb.com/>cialis generic</a>

76 rhhStilk rhhStilk | E-mail | Web | 1. července 2018 v 20:24 | Reagovat

non prescription cialis <a href="http://cialisotjs.com/">no prescription cialis</a> buy tadalafil <a href="http://cialisotjs.com/">cialis 5mg</a>

77 mumStilk mumStilk | E-mail | Web | 6. července 2018 v 15:34 | Reagovat

liquid tadalafil <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis</a> tadalafil 20mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">cheap cialis online</a>

78 nfcBRURF nfcBRURF | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 3:57 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="https://forumdemulheres.com/#">cialis sale</a> tadalafil cialis <a href=https://forumdemulheres.com/#>cialis pill</a>

79 bfdGorce bfdGorce | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 20:39 | Reagovat

viagra soft tabs <a href="http://mo-basta.org/">sildenafil 20 mg</a> effects of viagra <a href=http://mo-basta.org/>sildenafil 20 mg</a>

80 sffBRURF sffBRURF | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 0:02 | Reagovat

viagra wiki <a href="https://susamsokagim.com/">viagra tablets</a> free viagra sample <a href=https://susamsokagim.com/>viagra reviews</a>

81 byhoxilk byhoxilk | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 2:17 | Reagovat

sublingual viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil 100</a> buy generic viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap generic viagra</a>

82 Undisp Undisp | E-mail | Web | 21. září 2018 v 19:15 | Reagovat

<a href=http://pay2daymyloans.com/#>pay2daymyloans.com</a>

83 woodymn woodymn | E-mail | Web | 27. září 2018 v 2:06 | Reagovat

cialis generic uk
<a href=http://cialisplrx.com/#>cialis online</a>
and what cialis pills look like
<a href="http://cialisplrx.com/#">best place to buy cialis online</a>

84 arouviax arouviax | E-mail | Web | 30. září 2018 v 19:30 | Reagovat

order meds no acript
<a href=http://genviaonser.com/#>buy viagra online</a>
no prescription synthroid
<a href="http://genviaonser.com/#">buy generic viagra online</a>

85 CoseNutt CoseNutt | E-mail | Web | 2. října 2018 v 11:48 | Reagovat

quik cash
<a href=http://paydaynle.com/#>payday loans online</a>
free loans online
<a href="http://paydaynle.com/#">payday loans bad credit</a>

86 kecypync kecypync | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:09 | Reagovat

<a href=http://rotamalacbet.com/>rotamalacbet.com</a>

87 Leriowl Leriowl | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:33 | Reagovat

<a href=http://boarren.com/>boarren.com</a>

88 Kapyday Kapyday | E-mail | Web | 5. října 2018 v 16:15 | Reagovat

<a href=http://vilangranrx.com/>vilangranrx.com</a>

89 beroDuse beroDuse | E-mail | Web | 6. října 2018 v 6:16 | Reagovat

<a href=http://cialislfrx.com/>cialislfrx.com</a>

90 KeltCila KeltCila | E-mail | Web | 8. října 2018 v 2:38 | Reagovat

buy cialis australia
<a href=http://cialismerx.com/#>buy cheap cialis online</a>
tadalafil research chemicals cialis pills order
<a href="http://cialismerx.com/#">buy cheap cialis online</a>

91 Online Lenders Online Lenders | E-mail | Web | 15. října 2018 v 16:53 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">personal loans guaranteed approval</a> car loans for bad credit <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>payday today</a>

92 Online Loan Online Loan | E-mail | Web | 15. října 2018 v 19:26 | Reagovat

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">get money now</a> poor credit loans guaranteed approval https://loansguaranteedapproval.com/ - payday loans in ga

93 KeltCila KeltCila | E-mail | Web | 15. října 2018 v 20:12 | Reagovat

safely buying cialis overseas
<a href=http://cialisbdrx.com/#>generic cialis online</a>
cialis non generic cialis
<a href="http://cialisbdrx.com/#">cialis online</a>

94 scencips scencips | E-mail | Web | 15. října 2018 v 21:24 | Reagovat

safe cialas and viagra buys
<a href=http://buygenviagra.com/#>generic viagra</a>
sertralina medicamento
<a href="http://buygenviagra.com/#">buy generic viagra online</a>

95 A Payday Loan A Payday Loan | E-mail | Web | 15. října 2018 v 22:18 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">quick loans</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

96 Fastest Payday Loan Fastest Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 2:26 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loans</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loan</a>

97 Spotloan Spotloan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 2:49 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loans</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>instant online loans</a>

98 Personal Loans Personal Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 3:51 | Reagovat

personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">bad credit personal loans guaranteed approval</a> guaranteed loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>online payday loan instant approval</a>

99 Bad Credit Bad Credit | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:38 | Reagovat

consolidation loans for bad credit <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> small loans no credit check <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

100 Loans Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:58 | Reagovat

advance cash payday <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> 100 guaranteed approval payday loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

101 Personal Loans Personal Loans | E-mail | Web | 16. října 2018 v 16:04 | Reagovat

default loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>bad credit loans guaranteed approval</a>

102 Pay Day Loan Pay Day Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 23:05 | Reagovat

personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> loans in oklahoma city <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

103 TobeHext TobeHext | E-mail | Web | Středa v 3:24 | Reagovat

canada pharmacy meds
<a href=http://x1genericviagra.com/#>buy generic viagra</a>
non prescription erectile dysfunction
<a href="http://x1genericviagra.com/#">viagra online pharmacy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama