Everybody should have his own world...

55.kapitola-když zhasne slunce

17. června 2008 v 8:09 | MaggdiNka |  *Harry Potter-naděje umírá poslední*
Tak a konečně kapča k HP-neděje…a zároveň je to v tomhle týdnu poslední, jak už jsem tady informovala, tak dneska odjíždím do Itálie a vracím se až příští úterý za týden, takže první kapču čekejte nejdříve v úterý, nebo spíš ve středu, ale nic nezaručuju, hned jak přijedu mám taky nabitý programNo nic, takže zatím poslední kapču si užijte a po téhle budou následovat k téhle povídce jen dvě kapči. Takže komentujte o sto šest, abych, až se vrátím z Itálie, byla překvapená a nadšená ……..Vaše Maggdinka ♥
Když zhasne slunce
V následujících dnech na všechny dolehl nevídaný smutek, nikdo nechtěl uvěřit, kdo všechno je navždy opustil, ale zdaleka nejhůře na tom byl Harry. Dával si smrt všech těch lidí za vinu, protože vlastně bojovali kvůli němu, i když nemuseli, byl to přeci jeho úkol, jeho osud.
"Ale Harry, nikomu tím, že budeš truchlit život nevrátíš, život plyne prostě dál a tak to je. Nesmíš se tím sžírat. " to si k Harrymu přisedl Remus. Všichni členové řádu byli stále na hradě, protože Weasleyovi i ostatní si přáli, aby byla Ginny pochovaná tady na Bradavických pozemcích. Jejich poslední rozloučení s ní mělo být už zítra.
"Víš co je nejhorší? Co mi maka s taťkou řekli, když jsem zemřel? Že si můžu vybrat, jestli se vrátím, nebo půjdu dál. Vybral jsem si vrátit se, kvůli Ginny. Kdybych to byl tušil, tak jdu dál. " podíval se Harry na Rema uslzenýma očima, protože až teď řekl nahlas to, co ho už několik dní tížilo.
"Ale Harry, takhle nesmíš mluvit, to jsi nemohl vědět.Nebýt toho, že ses vrátil, by Voldemorta nikdo neporazil a v těchto dnech by jsme všichni byli mrtví, nebo by jsme sami museli zabíjet. "
"Ty ale vůbec nevíš, jak se teď asi cítím. Nevíš, jaké to je, když ti zemře někdo, pro koho bys sám zemřel. " opáčil Harry smutně.
"Že nevím? " Remus se smutně pousmál. "Kdysi byla jedna dívka, kterou jsem miloval víc než svůj život a byl jsem s ní opravdu šťastný. Byla to nejlepší kamarádka Lilly a Maggie. Smrtijedi mi jí vzali dva měsíce po svatbě tvých rodičů. Myslel jsem, že už nikdy k nikomu nebudu cítit to co k ní, že už nikdy nepoznám lásku. Dlouho tomu tak bylo, než jsem poznal Doru. A vidíš, jsem šťastný jako nikdy, mám krásného syna, kterého miluji. Život jde prostě dál, nezáleží, kdy nalezneš novou chuť do života, ale že ji vůbec nalezneš. O dva roky později jsem ztratil i Jamese s Lilly, je dva jsem také miloval, nezbylo mi na světě nic. "
"Promiň Remusi, říkal mi o Lucy jednou Hagrid. Zapomněl jsem, promiň mi to. " sklopil Harry zahanbeně oči k zemi.
"Také bych rád zapomněl. " povzdychl si Remus. "Nezmizí to ze mě asi nikdy a Dora to ví, svěřil jsem se jí, ale jí miluju a Tedyho taky. Život jde dál a nemá cenu se za tím pořád ohlížet. "
Poté se Remus zvedl a odešel. Harrymu bylo najednou o trochu lépe, když si promluvil s někým, kdo kdysi sdílel jeho nynější pocity, bylo to, jako by mu snad někdo poprvé v životě rozuměl.
Po chvíli si k němu přisedla Meg. Chvíli se na něj dívala a pak navázala konverzaci.
"Jak jsi na tom? Zvládneš to zítra? " podívala se na něj teta starostlivě.
"Vůbec nevím, jak se budu cítit, až jí tam zítra uvidím. " odpověděl Harry a celý se otřásl, tato myšlenka ho děsila ze všeho nejvíc.
"Molly tě chtěla požádat, jestli by sis nevzal zítra proslov. Něco o ní řekl, přeci jen jsi jí znal asi ze všech nejlépe. "
"Já to ale nezvládnu. " posteskl si Harry a složil obličej bezmocně do dlaní.
"Nedokážu o ní jen tak mluvit. Na druhou stranu vím, že by to chtěla a že by jí to udělalo radost. Ano, kvůli ní to udělám. " přikývl nakonec a zatvářil se rozhodnutě a pevně.
"Takhle se mi líbíš. Takhle mluví pravý Potter s kouskem Evansové krve. " mrkla na něj Meg a objala ho.
----------------------------------------------------
Druhý den, přesně v pravé poledne se všichni z hradu přesunuli na školní pozemky k jezeru. Ginny měla být pohřbena na místě, které měla z celých Bradavic nejraději. Po rozložitým dubem, pod kterým často všichni společně sedali.
Harry šel mezi Siriusem a Maggii a vypadalo to, jako by měl každou chvíli omdlít. Všichni se oblékli do společenských hábitů. Ron podpíral Hermionu, která plakala do kapesníku a Draco držel Beku kolem ramen, protože jí němě kanuly slzy z tváří dolů.
Sirius usadil Harryho do první řady a oba si i s Meg sedli po jeho boku. Poslední kdo si sedali byli pan a paní Weasleyovi. Oba plakali a paní Weasleyová dokonce hlasitě štkala do kapesníku.
Lidí tu bylo docela hodně, většina spolužáků, profesorů a členů řádu se přišli rozloučit. Bylo tu i veškeré Weasleyovic příbuzenstvo.
Všude se rozprostíralo ticho a Harry věděl, že teď přišla jeho chvíle. Nevědomky vyhledal modré oči, které na něj koukali zpoza půlměsícových brýlí a trochu mu dodali odvahu.
Předstoupil tedy před všechny lidi a z hábitu vytáhl nějakou kartičku s proslovem. Chvíli se koukal někam dozadu a vzápětí se ozvala hudba.
Po chvíli už všichni viděli, jak jdou uličkou Charlie, Bill, Fred a George a nesou na jakémsi lůžku svojí zesnulou sestru. Harrymu se sevřelo srdce. Vypadala jako by spala. Na sobě měla bílé splývavé šaty, jako nevěsta a byla krásná jako obvykle. Harry doufal že se co chvíli zvedne a rozeběhne se k němu.
Sourozenci donesli sestru až na krásnou bílou mramorovou desku a položili jí tam, Harry jí měl od sebe dva metry.
Ať se přemlouval jakkoli, nemohl prostě začít číst. Najednou kartičku s proslovem zahodil pryč a nadechl se.
"Proč si něco připravovat? Proč něco číst? Řeknu to tak, jak to cítím. " začal, hlas měl trochu ochraptělý.
"Všichni, kdo jsme Ginny znali víme, že to byla neobyčejná dívka. Věčně usměvavá, věčně svá, ovšem s prořízlou pusou a když jí o něco šlo, bila se jako dračice. Měla v sobě tolik rozdílných a přece krásných vlastností a povah. Je těžké takhle o ní mluvit. " na chvíli se odmlčel, protože se mu v ústech začal tvořit knedlík, kvůli kterému skoro nemohl mluvit. V očích ho začali pálit slzy.
Pomalu přešel k ní a postavil se jí k hlavě. Stáhl ruku a dotkl se jejích rudých jemných vlasů. Chvíli si s nimi hrál mezi prsty, než začal zase mluvit.
"Mrzí mě, že jsem až tak pozdě ocenil, jaká opravdu je. Že jsem jí vždycky bral jenom jako Ronovu mladší sestru. Dokázala mi dát, to co žádná jiná. Neumím to popsat, ale je to ve mně a už navždy bude. Nevím, jak se vyrovnám se skutečností, že mě už nikdy nepovzbudí její hlas, nebo odejmutí. " hlas se mu zlomil a slzy se mu z očí začali řítit. Většina hostů už plakala, Harry se ale nedal a mluvil dál.
"Když si to ale uvědomím, miloval jsem jí vlastně vždycky a také vždycky budu, i když tu není. Vím, že už nikdy nedokážu žít tak, jak jsem žil s ní. Ona si s sebou odnesla i kus mě a to docela podstatný kus. Kus mého srdce, kus mé duše. " byla to krása, všichni na Harryho uhranutě koukali, proslov byl opravdu krásný. Nechápali ze všech těch slov, co právě říkal.
"Ginny miluji tě, žádná taková další jako ty už nikdy nebude. Ne že bych nechtěl, ale prostě je to tak, vím to. Sbohem Ginny, byla jsi slunce v našich temných dnech a určitě nemluvím jenom za sebe. Máme tě rádi, odpočívej v pokoji. " Harry domluvil. Stál nad jejím tělem a němě na ní zíral, nebyl už schopen slova, ani nádechu a výdechu. Stál a zíral, to bylo jediné, co teď dokázal.
Svět se s ním začal točit. Nevěděl už o ničem co se děje a bylo mu to jedno.
Hosté na něj koukali a nechápali co se to děje. Vtom se Harry začal trochu motat a zavřel oči. Sirius si toho jako první všiml a vylétl ze své židle. Maggie, když viděla co se děje, vyskočila za ním a oba přiskočili k Harrymu a chytili ho každý za jednu paži.
"Harry! " křičela Meg, ale Harry jí absolutně nevnímal. Nevěděl už o sobě, natož o někom jiném.
V jejich sevření se složil. K nim se přihnala i Rebeka s Hermionou a Ronem. Po nich i Remus a Tonksová a nakonec přiskočil Brumbál.
"Harry, slyšíš mě? " Brumbál se ho snažil probrat a trochu ho proplesknout.
"No vidíte, tady máte ten nápad, ať Harry přednese závěrečné rozloučení. Říkal jsem, že to nezvládne, to by v jeho situaci nezvládl nikdo. V poslední době toho na něj bylo moc. Ta smrt, boj, smrt Ginny, Bellatrix a pak to čekání na pohřeb a vy mu ještě uložíte takhle těžkou věc. " rozčiloval se Sirius a zlostně sjížděl všechny, kdo kolem stáli. Z jeho pohledu šel až strach.Najednou Harry zamrkal.
"Harry, zlato, ty jsi nás vylekal. " vydechla Meg úlevou a podepírání nechala na Remusovi, protože sama byla se sílami v koncích.
"Ginny. Ach Ginny. " vydechl Harry, když se na něco zmohl.
"Bože Harry. " přitakal soucitně jeho kmotr . Harry se mu najednou svalil do náruče a začal přímo hystericky plakat.
"Chlapče, já vím, že chlapi nepláčou, ale ty máš na to právo. " šeptl mu Sirius do ucha a nechal Harryho, aby si alespoň trochu ulehčil pomocí slz.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

...:KLIKNI:...uděláš mi tím radost :P

Klik

Komentáře

Zobrazit vše (368)
Zobrazit starší komentáře

301 SergioDrulK SergioDrulK | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 9:35 | Reagovat

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200. Всё 1 в 1. Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений. Не MLM  http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

302 leahem11 leahem11 | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 12:21 | Reagovat

My new work is bellow!
free download of adult video best android games mobile apk applications free download for tablet computers games free download adult movies for download
http://android.adult.games.yopoint.in/?page.jazmyne
download free mp4 video games download on 9apps game download android free downloads mp4 sega games for android free download

303 PeterGeone PeterGeone | E-mail | 10. srpna 2018 v 16:21 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://angelofcyuo.link4blogs.com/1817256/the-2-minute-rule-for-top-20-anti-aging-foods

304 Seniorsgeock Seniorsgeock | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 22:22 | Reagovat

Help system for senior <a href=http://purelyhealing.ca>Medical Alert Systems...</a>

305 margomq2 margomq2 | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 17:33 | Reagovat

New snare programme:
http://bianca.web1.telrock.net

306 GoodvinChaishRiB GoodvinChaishRiB | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 4:37 | Reagovat

игровые автоматы с выводом на карту      

<a href=http://igrovieavtomati.su/>лучшие бесплатные без регистраций игровые автоматы</a>

307 Angelowainy Angelowainy | E-mail | 23. srpna 2018 v 12:13 | Reagovat

PTHC FORUM

Capital bib CP Shortclip 2018 Aristocratic Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Disintegrating files 2000-2017THUMP Cream Gleaning Consumed 1201-1500 Files Own showing !!! COCKTAIL LOBBY !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

Executioner Modelkids Dvd 1 - 44 Vernissage

Control dark avoid a hankering as a replacement with a notion Anal Series 1 - 25 Confidential showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Seize a yen as Pic Dvd 1 - 50 Undisclosed showing !!! UNLOCKED !!!!!

308 BaitsMixail BaitsMixail | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 19:47 | Reagovat

Если у Вас: нет звука, изображение сужено по вертикали либо снизилась яркость...
Если телевизору необходимы: ремонт инвертора, ремонт блока формирования изображения или замена усилителя или (почти) любая другая процедура...

<a href=https://moseliminate.placemaster.ru><img src="http://servistas.ru/banners/tv/3tv099.gif"></a>

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(9 2 6)7-9 7-8-5-2_7
Михаил

Работаю с марками: JVC, Supra, Akai, Metz, Mitsubishi, Dns, Arvin, Ferguson, Irbis, Lentel, Neosol, Sony Trinitron и любыми прочими...

Выезжаю так же в районы: Кокошкино, Дмитровское шоссе, Красногвардейская, Абельмановская Застава, как и по всей Москве

309 ThomasAcelt ThomasAcelt | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 22:10 | Reagovat

PTHC FORUM

First-class CP Shortclip 2018 Aristocratic Garnering

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Dated files 2000-2017SELL-OUT Cream Collecting Signal articulate 1201-1500 Files Vernissage !!! UNLOOKED-FOR !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

In the course of Modelkids Dvd 1 - 44 Start

Pine on the side of Anal Series 1 - 25 Opening !!!

Libidinousness after Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! UNFETTERED !!!!!

310 lesliexb4 lesliexb4 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 20:39 | Reagovat

My new effect:
http://exotic.babes.yopoint.in

311 jaimeyn18 jaimeyn18 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 22:29 | Reagovat

My up to date website:
http://king.girls.toptorrents.top

312 kamaelwer kamaelwer | E-mail | 2. září 2018 v 9:32 | Reagovat

Анонимная связь с подменой номера
Криптотелефоны
Пробивы и детализации билайн, мтс, мегафон, теле2
Определение местоположения по телефону
Все камеры Москвы и Московской области
Снятие запретов с авто
Прослушка абонентов
Пробивы информации по МВД и ГИБДД
Задачи разного рода, спрашивайте, поможем.

Telegram @kamaelangel
Канал в телеграме @kamaelangel_service

313 marinahk69 marinahk69 | E-mail | Web | 4. září 2018 v 2:12 | Reagovat

Chit my modish project
http://premium.dating.pornpost.in/?post.robin
  mach com app dating digital women affair singles perth dating kostenloser dating chat

314 stevenaa16 stevenaa16 | E-mail | Web | 4. září 2018 v 12:38 | Reagovat

Uncontrolled shemale porn  
http://futanari.replyme.pw/?post-anika
  shemalesex free shemal sex shemeal sex movies p or n sex chicks with dicks

315 Yaltahelp Yaltahelp | E-mail | Web | 5. září 2018 v 23:37 | Reagovat

Сдаю квартиру ,дом ,гостиницу ,котедж в Гурзуфе посуточно и на долгий срок http://yaltahelp.ru

316 angeliaqv11 angeliaqv11 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 22:33 | Reagovat

Striking pctures  
funny erotic erotic emoticons erotic india erotic dolls erotic gifts    
http://lesbians.net.erolove.in/?susana  
  erotic body painting erotic hypnosis video erotic bodypainting free video pornography best erotic game

317 Gudge Gudge | E-mail | Web | 10. září 2018 v 9:55 | Reagovat

Hello.  We put up to the fullest extent hgh therapy.

<a href=https://healthgains.com/>hgh psychotherapy in stand of sale</a>

318 jeffrn1 jeffrn1 | E-mail | Web | 14. září 2018 v 4:48 | Reagovat

My creative network contract:
http://wallace.web1.telrock.net

319 mercedesdd1 mercedesdd1 | E-mail | Web | 16. září 2018 v 21:19 | Reagovat

Hi reborn blog
http://autocar.telrock.org/?entry-amelia
graf porn short shorts porn galleries free porn live streaming video free porn old men young women freak dick porn

320 MariPap MariPap | E-mail | 17. září 2018 v 13:52 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/Czvw

321 DenisJam DenisJam | E-mail | Web | 18. září 2018 v 18:35 | Reagovat

Перевод любых файлов на более чем 100 языков мира. Все ещё ищите кто сможет выполнить грамотный перевод, мы сможем вам помочь. Делаем свою работу ответственнее конкурентов! Высокое качество перевода - это наше преимущество перед другими бюро переводов.

<a href=https://sloovo.com/ru/languages/Korejskij-jazyk.php>корейский язык перевод на русский</a> и не только. Компания Sloovo LTD успешно существует на рынке не первый год. За это временя компания хорошо зарекомендовала себя в сфере оказания лингвистических услуг по всему миру, как одна из многочисленного числа компаний, оказывающих схожие услуги, по качеству оказываемых услуг частным лицам, а также юридическим лицам и ИП. К нам обращаются снова и снова, рекомендуют международную компанию Sloovo своим друзьям и знакомым.

Почитать более подробно, ознакомиться с ценами, отзывами можно на сайте:  
<a href=https://sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=obuchenie&language=EN&category=spravochnik&url=angliyskaya-transkripciya-i-pravila-chteniya>https://sloovo.com/ru/biblioteka.php?type=obuchenie&language=EN&category=spravochnik&url=angliyskaya-transkripciya-i-pravila-chteniya</a>
Компания делает переводы любой сложности и объемов, качественно и в срок! Для расчета стоимости необходимо выслать необходимый файл(ы) на почту или заполнив соответствующую форму на сайте.

322 DavidEsozy DavidEsozy | E-mail | Web | 19. září 2018 v 23:16 | Reagovat

...<a href=http://zastroykaplus.ru/>:)</a>

323 Amateurblins Amateurblins | E-mail | Web | 20. září 2018 v 21:47 | Reagovat

hübsche girls suchen treffen <a href=http://seitensprung.blogsexgratis.com>lack...</a>

324 bessienv3 bessienv3 | E-mail | Web | 23. září 2018 v 5:28 | Reagovat

My self-controlled describe:
http://lavonne.go.telrock.net

325 olivewp1 olivewp1 | E-mail | Web | 23. září 2018 v 6:51 | Reagovat

Unprofessional shemales  
http://shemaledating.sexblog.pw/?blog-joana
  shemle shemail sex move sex shemen freeshemale movie transexuals sex video

326 SergioDrulK SergioDrulK | E-mail | 24. září 2018 v 10:21 | Reagovat

Protandim NRF2 is 1 million times more powerful than any antioxidant and is the best anti-aging agent. http://tkflorida.lifevantage.com Registration in the MLM project LifeVantage and to get the best prices for ALL products of the company contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

327 Gudge Gudge | E-mail | Web | 24. září 2018 v 14:28 | Reagovat

Hello.  We put up get the better of hgh therapy.

<a href=https://healthgains.com/sexual-health/>hgh therapy</a>

328 alisasg3 alisasg3 | E-mail | Web | 26. září 2018 v 2:23 | Reagovat

Assignment servant moved:
http://casual.sites.adultnet.in

329 latonyaep11 latonyaep11 | E-mail | Web | 26. září 2018 v 2:37 | Reagovat

My new photo blog
http://sexypic.erolove.in/?post-kathy
sesy body teen album hentai incestos espanol toccara naked cheating wife loves to suck cock anal big in movie school sex

330 tonyadn1 tonyadn1 | E-mail | Web | 26. září 2018 v 5:30 | Reagovat

Freeware gay porn  
http://gayfiles.xblog.in/?pg-ryan
  gay films gay meets gay gran canaria your gay john gay

331 gaywn3 gaywn3 | E-mail | Web | 26. září 2018 v 15:39 | Reagovat

Fresh sovereign porn place  
adult erotic literature xxx.prono.com define erotic erotic museum erotic litterature    
http://femdom.erolove.in/?brandi  
  erotic face erotic jigsaw puzzle daily erotic picdump erotic stuff erotic actresses

332 margeryvn3 margeryvn3 | E-mail | Web | 26. září 2018 v 17:37 | Reagovat

Perfectly started fresh protrude:
http://pof.australia.erolove.in

333 Mariaspers Mariaspers | E-mail | Web | 26. září 2018 v 23:12 | Reagovat

Vous ne vous sentez pas concernés par l'hypertension ? Mais êtes-vous réellement sûr d'être à l'abri ? Le Comité Français de Lutte contre l'Hypertension Artérielle a décidé de s'adresser à toutes les personnes âgées de 30 à 55 ans. Chacun, avec des règles de vie simples et des précautions, peut garder sa tension sous contrôle.

On estime à plus de 14 millions le nombre d'hypertendus, dont 7 millions sont sous traitement. 73 % seulement connaissent leur état. Dans la majorité des cas, les causes de l'hypertension restent inconnues. En revanche, certains facteurs peuvent favoriser son apparition : l'âge, l'hérédité, le tabagisme, une mauvaise alimentation.
42 % des 35 à 55 ans ignorent les chiffres de leur tension

Hypertension L'hypertension artérielle permanente est définie lorsque la pression artérielle est à plusieurs reprises supérieure à 140 millimètres de mercure ou mmHg (systole) pour la pression maximale ou supérieure à 90mmHg (diastole) pour la pression minimale (14-9). Cette maladie silencieuse, qui ne se voit pas, ne se ressent pas, est une des principales causes d'attaque cérébrale, d'infarctus, d'insuffisance cardiaque ou encore d'insuffisance rénale !

Dans la loi de Santé Publique de 2004, le Ministère de la Santé s'est fixé comme objectif une baisse de 2 à 3 mmHg de la pression artérielle systolique moyenne des Français d'ici à 2008. Pas moins de 20 000 décès pourraient être évités ainsi que de nombreux infarctus du myocarde et d'accidents vasculaires cérébraux.

<a href=https://stophypertensionarterielle.fr/traitement-hypertension/quels-aliments-eviter-pour-lhypertension/>tension art&#233;rielle 21</a>

symptome hypertension https://stophypertensionarterielle.fr/

334 SergioDrulK SergioDrulK | E-mail | 27. září 2018 v 14:18 | Reagovat

Женщины СНГ могут получить Гражданство Израиля. Брак. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

335 XEvilBestVoirl XEvilBestVoirl | E-mail | 30. září 2018 v 4:20 | Reagovat

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace to you, bro! :)

336 JamesAgilt JamesAgilt | E-mail | Web | 1. října 2018 v 3:35 | Reagovat

Заказать создание бизнеса создание и seo продвижение сайтов  По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин pokras7777 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

337 JimmyTew JimmyTew | E-mail | Web | 2. října 2018 v 3:53 | Reagovat

台北市-萬華【禾云室內設計│台北城市工程】─萬華室內設計│萬華裝潢統包│萬華木作工程 http://interior-plan.com/

338 WilliamBar WilliamBar | E-mail | Web | 2. října 2018 v 7:55 | Reagovat

後宮情色網-優惠多多,紅利集點,AV女優最齊全,天天更新 http://168.av-50.com/

339 RaymondMut RaymondMut | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:45 | Reagovat

http://www.motorworkshop.com.my/uncategorized/generic-cardizem-cost/
http://www.intermailand.net/?p=33354

340 Bradleyplaug Bradleyplaug | E-mail | 3. října 2018 v 20:29 | Reagovat

MyEtherWallet KeysFinder - private key with ETH and Tokens for you
$$$ Free Etherium and Tokens $$$
Private key - 8e1ee3b15aa441e6f53fe8a56b847b79b95bd8dfe4a79e50569341f3605403a6
https://www.youtube.com/watch?v=tPJrGtI9K08
https://www.youtube.com/watch?v=tPJrGtI9K08

341 TravisOxinc TravisOxinc | E-mail | Web | 4. října 2018 v 3:36 | Reagovat

民視眼鏡 - 媒體認證台北市士林最便宜眼鏡配到好

http://www.people-eye.com.tw/

342 frankieec3 frankieec3 | E-mail | Web | 4. října 2018 v 14:03 | Reagovat

Very recently started untrodden occupation:
http://date.n.asia.porndairy.in

343 RebeccaThelp RebeccaThelp | E-mail | Web | 8. října 2018 v 17:21 | Reagovat

Add me kik -    BOMOSO

<a href=http://myhotmy.com><img src="http://vyfoo.ru/72022b5e308ae172f30660bef78f39c8.jpg"></a>

Add me kik -    SOBOMA
BOMOSO
REMUDO
ASOMPO
ONOMORA

i kissed dating goodbye quotes
dating request
dating your female boss
resolving matchmaking state for your account
pot smoker dating service

ee dating
example funny online dating profile
portal dating site
13 year old boy dating tips
country dating app

best dating apps for blackberry;20
16 year old dating a 22 year old
dating tips make her miss you
can a dating scan be wrong;30
how to find out if someone's on a dating site;20
free nsa dating apps;20
dating nrc next;10

accredited dating agencies singapore

344 marephorm marephorm | E-mail | Web | 8. října 2018 v 21:42 | Reagovat

Это просто великолепная фраза

---
По моему мнению Вы допускаете ошибку. Давайте обсудим. Пишите мне в PM, поговорим. fifa 15 crack 3dm v3, fifa 15 комментаторы черданцев скачать и <a href=http://15fifa.ru/skachat-fifa-15/>fifa 17 ultimate team скачать на пк без торрента</a> скачать взломанную игру fifa 15

345 Jamescag Jamescag | E-mail | Web | 9. října 2018 v 13:06 | Reagovat

Hi friends!!
Look at my <a href=http://snopix.com/>photo</a> please!

346 HarryRuind HarryRuind | E-mail | Web | 10. října 2018 v 0:04 | Reagovat

Ремонт домофонов Санкт-Петербург

<a href=http://domofon-remont.ru>kenwei официальный сай  Санкт-Петербург......</a>

347 sallyjq69 sallyjq69 | E-mail | Web | 11. října 2018 v 12:40 | Reagovat

Modern network project:
http://free.erotika.adultnet.in

348 IssacVar IssacVar | E-mail | 11. října 2018 v 23:19 | Reagovat

Dear Friends! We are glad to introduce you the new project ETHcapital.org, giving the investors 3.5% per day lifetime. All income will go to your wallet every day automatically (also we have manual withdrawal). Open code smart-contract!

<b>Site:</b> <a href=http://www.ethcapital.org/>http://www.ethcapital.org/</a>
<b>smart-contract: </b><a href=https://etherscan.io/address/0x4a7b59efa94626b5ce4842ced3303ca8afd789ac>https://etherscan.io/address/0x4a7b59efa94626b5ce4842ced3303ca8afd789ac</a>

<font color=maroon><b>About project.</b></font>
Etherium Smart-contracts allows to make confidential transactions and agreements among different anonymous sides without any central authority, law system or outer control unit. They make transaction traceable, clear and inconvertible. EthereumCapital is an new generation investment project, based at Etherium Smart-contract. The code of the contract is opened and accessible for viewing for everyone, who is interested in checking of contract fair. The contract code can only execute integrated functions and cannot be changed or deleted. The smart-contract creator cannot affect to the project work, cannot withdraw funds. All operations can be seen at block chain Etherium. Smart-contract will work automatically while it has favorable balance. For participating you should send appointed amount in Etherium at smart-contract address. Smart-contract will register your wallet address and deposit amount. Therefore every day at 12:00 UTC the smart-contract will send payments to your deposit address at amount of 3.5% of your deposit amount.

<b>Our advantages:</b>

<b>Qualified Smart-contract</b>
Our open code smart-contract can be conducted the audit by yourself  or by specialists.

<b>Project work flow chart</b>
Besides of project creation, we pay special attention to its development, according to that our marketing specialists created Project work flow chart, we are in negotiating process with project developers not only at the CIS, but at the Asia-Pacific region and Europe also.

<b>Strong team</b>
Project team: Programmers, SEO-specialists, marketing specialists

<b>Automatic payments.</b>
For our invertors convenience all income will be paid automatically to their wallets every day once a day, but we can provide service of manual withdrawal at any time.

<b>Optimal income. </b>
We are not trying to entice investors with overpowering percentages and rates and conducted the golden mean at amount of 3.5% per day, that gives maximum income and project lifetime

<b>Investor bonuses</b>
The project has stimulating bonuses for the most active investors

<font color=maroon><b>How to invest:</b></font>
<b>Etherium wallet</b>
To start you will need Etherium wallet. The best way for the mobile devices is Trust Wallet, for desktop devices – MetaMask wallet. You can also use another wallets, such as MyEtherWallet, Jaxx.

<b>To invest ETH for 3.5% per day</b>
To transfer ETH from the wallet to the smart-contact address: 0x4a7B59Efa94626b5Ce4842CEd3303ca8afD789ac any amount from 0.01 ETH, the system will register wallet address of the depositor and automatically will assess every 24 hour the 3.5% of the deposited amount. Don’t forget, that for the transaction payments there should me minimum 0.002 ETH at your account. Recommended gas limits: 300000, actual gas price can be get at  ethgasstation.info
*Not allowed to make transaction from the Exchange house, only from your personal ETH wallet. Otherwise all income will got to the Exchange house.

<b>Auto payments</b>
All investors income are made automatically in ETH every day at 11:00 UTC at amount of 3.5% of invested amount to the smart-contract.
Also you can get income manually at any time, via sending 0 ETH to the smart-contract address.
Recommended gas limits: 300000, actual gas price can be get at  ethgasstation.info

<b>Bonuses:</b>
Lottery: every 7 days we will hold the lottery, the winner takes 1% of all invested incomes. The chances grow up to your invested ETH percent.
Bonus: every 7 days the bonus of amount of 1% of all invested incomes goes to the most significant investor. Remark: if 2 or more investors have equal incomes, the bonus goes to the first one who invested earlier.

349 RaymondMut RaymondMut | E-mail | 13. října 2018 v 18:30 | Reagovat

http://www.lacueillettedequinsac.com/?p=5959

350 RaymondMut RaymondMut | E-mail | 14. října 2018 v 0:29 | Reagovat

http://www.langrow.com/?p=21171

351 KennethMes KennethMes | E-mail | Web | 15. října 2018 v 11:31 | Reagovat

wh0cd67761 <a href=http://abilify.icu/>abilify</a>

352 rubyez60 rubyez60 | E-mail | Web | 15. října 2018 v 20:25 | Reagovat

Further lodgings bellhop for throw:
http://nude.girls.buyer-review.top

353 TarasLat TarasLat | E-mail | Středa v 0:46 | Reagovat

Генеральный директор ТОО «Камал Ойл» Абай Камалов о своей работе.
ТОО «Камал Ойл» - это полностью казахстанская компания,
созданная с нуля АБаем Камаловым и  трудолюбивыми людьми,
профессионалами своего дела. Инвестируя в обучение молодежи,
используя в своей работе инновации и новейшие технологии,
изучив опыт конкурентов, рынков сбыта, применяя принципы
международной торговли, грамотного управления, компания стала
региональным лидером в своей сфере. Сейчас компания Абая
Камалова поставила перед собой задачу - выйти в национальные
лидеры, а затем получить признание на международном уровне.

354 rosettaqc1 rosettaqc1 | E-mail | Web | Středa v 12:45 | Reagovat

My new pron blog    
http://arablesbian.xblog.in/?private_abby
  hardcore sex galleries hindi porn star nude amputee woman grannies seduced xx

355 kennethih69 kennethih69 | E-mail | Web | Středa v 17:18 | Reagovat

Very recently started untrodden project:
http://daily.teen.blogporn.in

356 Online Payday Loan Online Payday Loan | E-mail | Web | Středa v 20:27 | Reagovat

bad credit personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">poor credit loans guaranteed approval</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>poor credit loans guaranteed approval</a>

357 Online Loans Online Loans | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:17 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loan</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

358 Online Loan Online Loan | E-mail | Web | Čtvrtek v 14:42 | Reagovat

apply for credit <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">guaranteed loans</a> personal loans no credit <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>guaranteed loan</a>

359 Direct Lender Loans Direct Lender Loans | E-mail | Web | Čtvrtek v 17:39 | Reagovat

guaranteed loan <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">credit loans</a> direct lender installment loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

360 Online Payday Loan Online Payday Loan | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:25 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> guaranteed loan <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

361 KennethMes KennethMes | E-mail | Web | Čtvrtek v 19:46 | Reagovat

wh0cd172519 <a href=http://lasix.network/>buy lasix</a>

362 JuliusWix JuliusWix | E-mail | Web | Čtvrtek v 21:46 | Reagovat

This is absolutely great
<a href="https://hhcapitalism.hatenablog.com">beautiful</a>

363 Joshualep Joshualep | E-mail | Web | Sobota v 2:03 | Reagovat

台北-中和【均媄醫美診所】─台北微整形、童顏針、玻尿酸最推薦的醫美診所! http://micro-plastic.com/

364 Arthurslelf Arthurslelf | E-mail | Web | Sobota v 4:34 | Reagovat

<a href=https://hydra-center18.com/>hydra магазин</a> - hydra.onion, hydra onion

365 concettask2 concettask2 | E-mail | Web | Sobota v 10:45 | Reagovat

Pron blog site  
erotic blogspot erotic romance novel erotic lounge cd sexy pictures erotic horror stories    
http://gayarab.erolove.in/?princess  
  top erotic films erotic scenes erotically erotic pleasure erotic poem

366 gladyspg2 gladyspg2 | E-mail | Web | Včera v 15:54 | Reagovat

Modern snare invent:
http://misty.lovelace.lastnews.in

367 Diwainabnox Diwainabnox | E-mail | Web | Dnes v 2:40 | Reagovat

Новые методы лечения гепатита с софосбувир, даклатасвир, ледипасвир, велпатасвир

368 RobertSeevy RobertSeevy | E-mail | Web | Dnes v 4:17 | Reagovat

<a href=https://photoshoppro.ru/kompyuternaya-grafika/426-pautina.html>паутина в фотошопе</a> - винил для авто фотошоп, разработка дизайна альбома photoshop.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama