Everybody should have his own world...

53.kapitola-konec úplně všeho 2/2

3. června 2008 v 15:17 |  *Harry Potter-naděje umírá poslední*
No a druhá část kapči. Připomínám jen, aby jste psali KOMENTY…..Vaše Maggdinka ♥
Konec úplně všeho 2/2
"Co se stalo? Kde je Harry? " k Ginny a Bece se připletla Maggie.
"Je pryč, zmizel. " Rebeka vyšilovala, bylo vidět, že nechápe, co se tady děje.
"Copak to není jasné? Harry! " Ginny začala vyřvávat jeho jméno, byla si téměř stoprocentně jistá, že Harry žije.
"Ale Ginny, on je mrtvý, sama jsi to viděla. " začala opatrně Maggie, aby Ginny třeba nenaštvala.
"Jo jasně a někdo ho jenom tak odnesl, když tady všichni bojují. Ještě před chvílí tady bylo jeho tělo a když jsem se na něj koukla o chvíli déle, už tam nebylo. Ty nechápeš co to znamená? Harry žije, vím to. " Ginny byla o své domněnce přesvědčená a nikdo jí to nedokázal rozmluvit.
"Jdu ho hledat. " vyhrkla potom a vydala se k hradu.
"Ne Ginn, tam nesmíš. Uvnitř se teď bojuje, tam je Voldemort. " Maggie se jí snažila zadržet, ale moc platné jí to nebylo.
"No výborně, aspoň si to s Voldym vyřídím osobně. " zašklebila se Ginny ďábelsky a ve své cestě k hradu pokračovala ještě rychleji.
Maggie si povzdechla a doprovázena Rebekou se vydala za ní. To zpozorovali Sirius, Remus a Tonksová a když viděli, za kým Meg s Bekou kráčí, rozeběhli se za nimi, protože věděli, že Ginny je teď naštvaná.
Ginny tam ale nešla z pomsty, to možná jen trochu, ale šla tam hlavně proto, že věděla, že ho tam uvidí.
Harry došel do Vstupní síně. Bylo to tady k nepoznání, ještě horší a zbořenější, než když tady šel naposledy. Veliké rány se ozývaly z Velké síně, věděl, že tam je. Byl stále skryt pod neviditelným pláštěm, a tak vkročil do Velké síně.
Bylo to tady k nepoznání, všechny kolejní stoly zmizeli, i ten učitelský a všude, kam se Harry rozhlédl se bojovalo. Na vyvýšeném stupínku, na kterém obvykle stával profesorský stůl teď bojoval Voldemort a proti němu Kingsley, pan Weasley a Brumbál. Harry to sledoval, bylo to přímo fascinující, jak bojovali. Kouzla létala všude kolem a oni vysílali taková kouzla, jaké Harry ani neznal.
S velkými obtížemi se snažil vecpat až úplně dopředu, kde byl Voldemort. Mohl by ho sice zabít i takhle, skryt pod pláštěm, ale on nebyl takový zbabělec, musel být odkrytý, musel Voldemorta vidět a navíc, těšil se až uvidí ten jeho výraz až zjistí, že není mrtvý.
Harry došel až za Voldemort, stál za ním asi jen 3 metry a měl co dělat, aby se stihl ubíhat těm kouzlům, která lítala proti němu.
Do Velké síně už vběhla i Ginny a těsně za ní Maggie s Rebekou a asi po minutě i Sirius, Remus a Nymfadora. Když Harry uviděl Ginny, srdce mu poskočilo, ale chtěl se ukázat až v tu pravou chvíli.
"Tohle je za Harryho. " vykřikl zrovna pan Weasley a vyslal kouzlo s takovou silou, že si Harry musel držet plášť u těla, aby mu neodlétl. Voldemort se mu však hravě vyhnul, ne nadarmo byl také považován s Brumbálem za nejlepšího čaroděje všech dob.
"Za Harryho? Potter je ale mrtvý, probuďte se, už tady není. Vyhrál jsem, tak nechápu proč se pořád snažíte bojovat a něco si tím snad dokázat? " uchechtl se Pán zla ledově.
"Bojujeme za Harryho, on proti tobě bojoval celý život a je jedno jestli tady je, nebo není. " křikl pan Weasley, takhle naštvaného ho Harry ještě nikdy neviděl.
"Jo, zničil jsi Harrymu život. Otravoval jsi ho a co hůř, zabil jsi jeho rodiče, proto budeme bojovat! " do hádky se připletl i Sirius, který už se protlačil bojujícím davem. Teď už jejich hádku pozorovali skoro všichni ve Velké síni.
Harry poznal, že právě teď nastala ta chvíle.
"Není třeba Siriusi, budu bojovat sám. " křikl Harry a přitom si strhl z těla neviditelný plášť. V síni, jako by se zastavil život, všichni koukali na Harryho, jako by k nim přišel z Marsu a nikdo nebyl schopen jediného slova. Nejvíce ze všech ovšem koukal Voldemort.
"Vždyť ty máš být mrtvý, přeci nejsi nesmrtelný, to není možné! " zařval Voldemort, protože se jako první vzpamatoval.
"Už to tak bude. " Harry odpovídal s klidem, věděl, že má Voldemorta v hrsti a že je jeho "znovuzrozením" zaskočen. Jenže Voldemort nebyl jediný, kdo se divil. Všichni ve Velké síni mlčeli a sledovali ho, jako nějakého posla božího.
"Ty nemůžeš být nesmrtelný, pouze já jsem pán nad Smrtí. " řval Voldemort dál, asi si myslel, že když bude křičet, zamaskuje tím své překvapení, ale moc se mu to nedařilo.
"Ty? Už nemáš ani jeden Viteál, jsi smrtelný stejně jako všichni lidi tady v té místnosti. " Harry se začal ironicky smát. Voldemort byl po téhle jeho větě už opravdu v koncích.
"Neville ti zabil Naginiho a tím, že jsi zabil ty mě, jsi zabil pouze část své duše, která žila ve mně, kterou jsi přenesl na mě ten večer, kdy jsi mi zabil rodiče, kdy mi byl jeden rok a kdy se ti nepodařilo mě zabít. " Harry si s ním pohrával dál. Tohle se mu moc líbilo, vždy si hrál Pán zla s ním, ale dnes, dnes se karta obrátila. Zatímco na něj mluvil, pomalu si vytáhl z vnitřní kapsy mikinu svoji hůlku a pohrával si s ní mezi prsty. Ničeho se nebál, byl naprosto nad věcí.
Cítil na sobě Ginnin pohled. Ta stála u zdi vedle Rebeky a Maggie a zírala na něj. Voldemortovi už došla trpělivost a v rychlosti vyslal na Harryho smrtící paprsek. Harry to ale čekal a pohotově kolem sebe vytvořil ohnivý štít, do kterého se kouzlo vpilo. Pak se štít zase zrušil.
"Dobrý, ale trochu ubohý pokus, nemyslíš? Pojď, dáme si souboj. Před třemi lety tam na hřbitově jsi mě k němu nutil. " Harry se šklebil od ucha k uchu. Nevěděl, kde vzal ten povznášející optimismus, ale byl tady a nechtěl ho opustit.
Voldemort přistoupil na jeho hru, také se ironicky ušklíbl a poodešel od Harryho pět metrů, Harry udělal to samé, takže od sebe stáli dobrých deset metrů.
Napřáhly své hůlky a jak se to v kouzelnických soubojích dělá, uklonili se. Harry se uklonil hluboko, ale ani na vteřinu z Voldemorta nespustil oči, protože věděl, že Voldemort není zrovna čestný soupeř.
Zaujali bojový postoj a zamířili na sebe hůlkami. První kouzlo překvapivě nevyslal Voldemort, ale Harry.
Použil nějaké, které nikdo ani neznal. Harry si totiž docela často pročítal ve své knížce o bílé magii, kterou zdědil k sedmnáctinám po tátovi a hodně kouzel si i často cvičil a šli mu. Voldemort ale jeho kouzlo odrazil hravě a tentokrát zaútočil on, vyslal proti Harrymu červený paprsek jakéhosi kouzla, ale minul ho. Takhle bojovali ještě dlouho, pořád nepřítelova kouzla odvraceli a vyhýbali se jim
"Copak, nic lepšího neumíš? Neříkej, že nevyřídíš jednoho sedmnáctiletého kluka, ty nejlepší černokněžník všech dob. " popichoval ho Harry, protože ho to bavilo a pobaveně se při tom šklebil. Nebál se ani trochu, asi to přenesl na ostatní, protože o něj se báli snad úplně všichni, kdo v místnosti byli, samozřejmě s výjimkou Smrtijedů.
"Jak se opovažuješ? " zavřeštěl Voldemort a vyslal na Harryho zelený paprsek se kterým se Harry už dnes setkal.
Když už byl paprsek od něj pár čísel, utvořil se opět kolem Harryho ohnivý štít a kouzlo se do něj jako obvykle vpilo. Harry byl úplně v klidu a dál se šklebil.
"Jen kouzla Pottere, tohle se nepočítá! " zavřeštěl Voldemort.
"To je taky kouzlo a když ty na mě můžeš používat černou magii tak já můžu používat ohnivcovsky umění. " odsekl Harry.
Jejich souboj začal nanovo. Všichni na to zírali se zatajeným dechem, protože to co předváděl Harry bylo naprosto fascinující. Takováhle složitá kouzla a ještě k tomu v sedmnácti letech, to se jen tak nevidí.
"Avada kedavra! " zahřměl Voldemort. Všechno se jakoby zastavilo a odehrávalo se jako ve zpomaleném filmu. Zelený paprsek pomalu letěl na Harryho hruď a Harry na to koukal, jako by ani nic nechtěl dělat. V poslední vteřině se před ním objevil veliký štít, který vyčaroval pomocí hůlky neverbálně a smrtící kouzlo se od něj odrazilo a pomalu zase putovalo ke svému vytvořiteli. Voldemort už ale nestačil zareagovat, protože paprsek byl příliš blízko. Zelená salva narazila do jeho hrudi a pán zla se pomalu odporoučel k zemi. Jeho tělo leželo na zemi nehnutě, s rozhozenýma nohama a rukama od těla.
"Jooooo! " první se vzpamatovala kupodivu Rebeka a začala radostně křičet. Všichni se vrhli k udýchanému a strhanému Harrymu,objímali ho, plácali po zádech.
Harry byl šťastný, jako snad nikdy v životě, on to dokázal! Ale přesto netoužil po společnosti, nebo alespoň po společnosti mnoha lidí, naopak, toužil po společnosti jediného člověka na světě a toho teď hledal po celé Velké síni.
Konečně jí jeho oči našli. Ginny stála u pořád u zdi, kde stála i předtím. Z očí jí tekly slzy štěstí a blaženě se na Harryho usmívala.
Smrtijedi z celé Velké síně se začali stahovat pryč. Bellatrix utíkala ze všech nejdřív a když proběhla kolem Ginny, Harry viděl jak se na ní zašklebila. Pak když spatřil Ginninu tvář, polekal se. Byl v ní nepřítomný a omámený výraz a viděl, jak se pomalu sesouvá po zdi na podlahu.
Rychle vyběhl, nezajímalo ho, koho při tom poráží, teď byl pouze on a jeho láska. Konečně k ní doběhl a těsně před dopadem na zem ji zachytil do náručí.
Jeho oči se roztáhli zděšením a hrůzou. Ginny krvácela. Rychle jí vzal a položil do jednoho výklenu. Ginny se držela křečovitě za břicho a těžce oddechovala. Krev se z ní valila velkým proudem.
"Ginny, ne, to mi nesmíš dělat. " vyhrkl Harry zoufale, když viděl že Ginny přimhuřuje oči, klepal se mu hlas.
"Ha- Harry, musím ti ně-co říct. " Ginny nemohla už ani mluvit. Harry ji objímal a snažil se krvácení zastavit.
"Pomozte mi někdo! " zařval Harry. K němu se okamžitě přihnala Lenka Láskorádová.
"Lenko, sežeň někde madame Pomfreyovou." Harry byl opravdu zoufalý. Lenka se naštěstí nedala dvakrát pobízet, protože viděla, že je Ginny dost ošklivě zraněná.
"Ginny, ty mě nesmíš opustit, hlavně ne teď, když je konečně vše jak má být. Voldemort je mrtvý,už bude klid." Harry byl tak zoufalý, vůbec nevěděl co jí má říkat.
"Harry, poslouchej mě. Umřu, vím to, cítím to, ale ještě ti chci něco říct, než tě opustím." Harry všechna její slova hltal a nedokázal neplakat, zvláště, když se Ginny z očí také řinuly proudem slzy.
"Jsem těhotná." Vydechla ztěžka a vedle Harryho vyplivla krev, která se jí hromadila v ústech. Harry nebyl schopen slova, naprosto byl jejími slovy zasažen.
Ginny začala víčka pomalu ale jistě těžknout úplně a Harry vůbec nevěděl co má dělat.
"Pomoc!"zakřičel ještě naposledy zoufale a bezradně se ohlížel po lidech, ale nikdo jemu, ani jeho lásce nevěnoval pozornost a Lenka s madame Pomfreyovou také nikde.
"Miluju tě." to byla Ginnina poslední slova a poté zavřela víčka nadobro a dech z jejích úst se vypařil, jako pára nad hrncem.
"Né, Ginny!" Harry si jí vyzvedl do náručí, takže to vypadalo, jako by na něm seděla a objímal jí. Tiskl si jí k sobě a houpal se, jako když uspáváte malé děcko. Dnes se mu zbořil celý svět, ze světa se vytratili všechny barvy a zůstala praobyčejná šeď. Šeď, která zvěstovala smutek, stesk a hlavně prázdnotu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 charlot charlot | Web | 3. června 2008 v 16:07 | Reagovat

Ne ,ne a ještrě jednou ne! To mi nexsmíš udělat prosím . C o prosím modlím se za Happyend.

2 Pěťulďas Pěťulďas | 3. června 2008 v 18:13 | Reagovat

prosííííím Ginny, a miminko nesmí umřít. A souhlasím s charlot, že se modlím za happyend

3 romuska romuska | 3. června 2008 v 19:59 | Reagovat

nieeeeeeee ona nesmie umrieť!!!!!!!!! prosíííííííím................ pripájam sa k modleniu o happyend

4 Bella Bella | 3. června 2008 v 20:02 | Reagovat

já to naopak chválím... konečně nekdo kdo nemá happyend, ale čekám, že to ještě nejak zachráníš

5 jess jess | 3. června 2008 v 20:53 | Reagovat

cooooooooo je to krasna kapca ale nesmi umrittttt plssssss to by nebylo ferrrrrrrrrrrrr honem dalsiiiiiiiiiiiii

6 Sharrka Sharrka | 4. června 2008 v 7:06 | Reagovat

nejdřív to vypadalo na super kapču, ale ten konec se mi vůbec nelíbí

7 blabla a obvyklý třesky plesky blabla a obvyklý třesky plesky | 4. června 2008 v 15:03 | Reagovat

Tak Voldy konečně zhebne a ty zabíš etě Ginny.?! PROČ? No sem tak trochu optimista,tak doufám že zas obživne! Mám pravdu? Tohle nám prostě nesmíš dělat nesmíš jí zabít,PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍM NEZABIJ JÍ! Jinak hrozně hezká kapča,teda samo až na ten konec,sice hezky napsaný a zformulovaný,ale strááášně moc smutný :-(! Hrozně pláču!No neměla by umřít.dyž Harryho rodiče řikaj,že by to bez něj nezvládla,bo si myslela,že by nezvládla umřít? No já nevim,ale stejně PROSÍÍÍM NEZABÍJEJ JÍ!!!!! No ale jestli umře tak je to vážně konec uplně všeho.

8 Mařenka Střelenka Mařenka Střelenka | Web | 4. června 2008 v 20:43 | Reagovat

NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!!! TO AŤ TĚ ANI NENAPADNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZABÍT Ginny TO SE NEDĚLÁÁÁ!!!!!!!! TO POTOM MŮŽREŠ ZABÍT I HARRYHO!!!!!!!!!!!!!!!!

9 Danula Danula | E-mail | Web | 5. června 2008 v 18:52 | Reagovat

Hééééj.....to nemůžeš...to...to...to není spravedlivý!!! Ginny....:´(

jinak skvělá kapča teda až na ten konec...a tohle mě fakt dostalo (ale dnes, dnes se karta obrátila):D to bylo drsný....ale tu Ginny ti neodpustím....fňuk...to je strašný...du si kopat hrob....:)

10 MarryT MarryT | Web | 5. června 2008 v 21:59 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

11 MarryT MarryT | Web | 5. června 2008 v 22:00 | Reagovat

Jinak doufám, že brzy přibude nějaká kapča k Voláni srdce...

12 Emma Emma | E-mail | Web | 8. června 2008 v 18:10 | Reagovat

Jú to je hezky napsaný,ale řekla bych,že až moc smutný,nesmíš zabít Ginny(no sice je mrtvá,ale já věřím,že zase nějak obživne a jestli ne,tak .........)Ale vážně krásně napsaný

13 janka24 janka24 | 9. srpna 2008 v 21:38 | Reagovat

néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

Vráť Ginny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama