Everybody should have his own world...

3.kapitola-trest, aneb koza na plech nechčije

12. června 2008 v 21:18 | MaggdiNka |  *Mission-impossible*
Tak a třetí kapča pokračování téhle povídky. Je hodně dlouhá, takže si ji užijte a doufám, že za odměnu budu mít komenty. Doufám, že se vám bude líbit a že se aspoň trochu zasmějete. Nezbývá mi než dodat, aby jste psali KOMENTÁŘE, jsem zvědavá jak se vám takhle kapča a tahle povídka líbí. Jo a omlouvám se vám za ten debilní název, ale na lepší sem nepřišla :D……………….Vaše Maggdinka ♥
Trest, aneb koza na plech nechčije
Lilly šla ráno s Enny jako obvykle na snídani. Moc se jí tam nechtěla, ale při pomyšlení, že dneska nemají přeměňování jí k tomu dodávalo energii, protože ještě snad dnes se nedozví hrozný verdikt, jaký trest si bude s Potterem odpykávat.
"Copak, myslíš na ten trest? " ušklíbla se Enny, když viděla, že Lilly nad něčím přemýšlí.
"Jo." přikývla stroze Lilly a dál se věnovala svým úvahám.
"Copak, to se bojíš?" popíchla ji kamarádka.
"Je mi jedno co budeme dělat, jen abych byla co nejdříve pryč od Pottera." přiznala Lilly a úzkostlivě se podívala na Enny. Ta jen bezradně pokrčila rameny a vešla společně s Lilly do Velké síně.
Lilly pohled spadl zhruba doprostřed stolu na skupinku, kde to bylo nejhlasitější a každou chvíli se odtamtud ozýval hlasitý smích. Lilly ale nespadl pohled na celou skupinku, ale jen na jednoho z členů. Zírala na tu čupřinu rozcuchaných hnědých vlasů. Na první okamžik, kdy ho poznala si pamatovala moc dobře.
Šla tenkrát v prvním ročníku přeplněným vlakem s velikým kufrem a zrovna šla kolem jednoho kupéčka ze kterého se ozýval hlasitý hovor. Najednou ji z pootevřeného kufru vypadla hůlka. Za ní se ozvaly spěšné kroky a ten někdo se hbitě sehnul a spadlou hůlku ji podal. Lilly se narovnala, aby mohla neznámému poděkovat a když zvedla hlavu trochu jí škublo u srdce.
Před sebou spatřila drobného kluka, s naprosto roztomile rozcuchanými vlasy, s kulatými brýlemi a širokým úsměvem. Líbil se jí a přišel jí sympatický. On sám na ní koukal jako uhranutý, jako kdyby byla anděl.
"Děkuju." špitla Lilly a vydala se na další cestu. Kluk se na ní znovu zazubil a vešel do kupéčka u kterého stáli. Po pár dnech se ale její domněnka o něm zcela změnila. Hned na první hodině zjistila, že je idiot.
"Lilly, tak co, budeš jíst, nebo budeš jen tak sedět?" ze vzpomínek ji vytrhla až Enny.
"Já to s ním prostě nepřežiju." posteskla si Lilly a zakousla se do topinky s marmeládou.
-----------------------------------------------------------
"Můžeme zahájit schůzi?" otočil se profesor Brumbál po všech přítomných, kteří u stolu seděli. Když viděl, že jsou všichni, začal opět mluvit.
"Kvůli čemu je vlastně porada svolaná, to nám poví profesorka McGonagallová."
Všichni přítomní se otočili na profesorku, která seděla po Brumbálově pravici.
"Jsme tady kvůli Evansové a Potterovi." začala McGonagallová a všichni jí bedlivě pozorovali.
"Moc dobře víme a jistě mi většina z vás dá za pravdu, že se pořád ti dva hádají, ale v posledním měsíci se to stupňuje a mě z jich už přešla trpělivost."
"To je pravda, na mých hodinách jsou na sebe také nepříjemní a často se i hádají, když je dám na praktické procvičování spolu, tak slečna Evansová hlasitě protestuje a máte pravdu, v poslední době je to k nevydržení." ozvala se profesorka Reynoldová, která je měla na obranu proti černé magii. Většina profesorů jen přikyvovala.
"Takže jsem se rozhodla, že těm dvěma udělím školní trest na nějakou dobu, aby si na sebe zvykli a bylo by vhodné, aby spolu museli trávit hodně času. Pokud vás někoho něco napadá, tak říkejte nápady, protože já nemůžu na nic přijít." pokračovala profesorka. Chvíli bylo ticho a všichni přemýšlely, Sborovnou, kde seděli se neslo mrtvolné ticho, které přerušil až profesor Brumbál.
"Teď mě něco napadlo, řekněte, jestli je můj nápad dobrý." začal a všichni čekali co vymyslí, ale nebylo pochyb, že něco dobrého, protože co se týkalo jeho nápadů, ty byly vždy geniální.
"Všichni víme, že naše škola poprvé po několika stovkách let koná dříve tradiční školní ples. Napadlo mě, že by James s Lilly museli společně do ledna secvičit nějaký tanec a na školním plese ho předvést. Trávili by spolu spoustu času a museli by se sblížit a trochu si navzájem věřit."
"Vskutku je to dobrý nápad, ale co když ani jeden z nich neumí tancovat a nemůžeme přeci po nich chtít, aby se ztrapnili před celou školou." namítl profesor Křiklan.
"To samozřejmě ne, ale to oni nemusí vědět. Chápete? Když nebudou chtít vystoupit, tak nevystoupí, o tom vědět ale nebudou, jinak by nenacvičovali. Když si ale budou myslet že musí vystoupit, tak cvičit budou." Vysvětlil Brumbál a nenápadně při tom mrkl.
"Dobře Brumbále, vy jste tady šéf. Každopádně se mi to zdá, jako dobrý nápad." Pokrčil Křiklan rameny a rozvalil se na židli i s tím velikánským břichem.
"Dobrá, souhlasíte s tím všichni?" zeptal se Brumbál a rozhlédl se po všech přítomných. "Dobrá, profesorko, zítra jim to řekněte." A otočil se na McGonagallovou.
"Tímto je schůze ukončena a děkuji za pozornost a že jste přišli." rozloučil se s nimi Brumbál a všichni se odebrali do svých ložnic nebo kabinetů.
------------------------------------------------------------------
Téhož večera byla v Nebelvíru plná společenka a hlavně, bylo teprve devět hodin večer, takže se nikdo moc nechystal odejít spát. Všichni ze sedmého ročníku složitě dodělávali nějakou esej z astronomie.
Tedy všichni, to se říct nedalo. James se Siriem tady jen tak nečinně seděli a koukali. Sice si nedělali úkoly, ale bylo obdivuhodné, že se jako obvykle nepokoušejí zapálit Buclatou dámu, přivolat pomocí kouzla McGonagallovou, nebo jen tak zkoušet, jak dlouho letí střepy z rozbitého okna až dolů na školní pozemky.
I Lilly se dost divila, Black s Potterem jí mile překvapili, což u nich nebývalo zas tak časté. Zas tak? Vůbec, ještě nikdy ji snad mile nepřekvapili. James jen jednou, tenkrát v prvním ročníku v tom vlaku.
"Tichošlápku podívej. " promluvil po chvíli mlčení vážně James. Další věc, která Lilly dost překvapila- Potter promluvil vážně. Lilly od své eseje vzhlédla a viděla, jak James ukazuje Siriovi něco v Denním věštci, pravděpodobně nějaký článek. Samozřejmě, že mu ukazoval článek, co jiného by mu také mohl v novinách ukazovat. I když v případě Jamese a Siria by se nebylo čemu divit, kdyby koukali na nějakou seznamku, nebo jak zase načerno sehnat a prodávat nebezpečné a zakázané věci. To by jim opravdu šlo. Všichni víme, jak byla McGonagallka minulý rok naštvaná xD.
"Tak to je hustý. Začíná to bejt docela maso, co říkáš? " vydechl i Sirius a až moc vážně se podíval zpátky na Jamese. Jejich debata zaujala i Remuse.
"Copak se tam píše? "
"Voldemort sílí, na jeho stranu přešli další tři zaměstnanci ministerstva kouzel a na jihu Anglie byla zavražděna mudlovská rodina a nad jejich domem viselo znamení, kterému říkají znamení zla. " shrnul Sirius článek do pár vět a podal Remusovi noviny, aby si mohl celý článek přečíst a hlavně, aby se koukl na fotografii, která byla hned vedle článku. Byl tam obrázek znamení zla, které se zlověstně kroutilo nad malým cihlovým baráčkem.
"Je to hrozný, kdybych věděl jak, zarazil bych to! " bouchl James zničehonic pěstí do stolu, až všichni nadskočili.
"Štve mě tohle všechno. Voldemort zabíjí desítky nevinných lidí, ať už jsou to kouzelníci, nebo mudlové. Nemá právo ani zabíjet mudly, to je ještě zbabělejší, než když si troufne na kouzelníky. " vztekal se James dál, jako by úplně ztratil nervy.
Lilly na něj koukala, jako kdyby dostala bombou hnojůvkou do hlavy. To co tady teď James povídal jí naprosto vyrazilo dech. Mluvil jako nějaký hrdina a to, jak se zastával mudlů, bylo naprosto super.
"Ty si myslíš, že bys dokázal Voldemorta zarazit? " vypálila na něj pomalu Lilly. Sama sobě se divila, nikdy jeho jméno nahlas nevyslovila, ne že by se ho bála, ale nikdy se o něm s nikým nebavila.
"To asi ne, ale chtěl bych to alespoň zkusit, chtěl bych proti němu bojovat. Možná že bych pár lidských životů zachránil. " pokrčil James rameny a byl ještě překvapen, že první, kdo zareagoval, byla zrovna Lilly.
Lilly najednou Jamese viděla, jako statečného muže, který bojuje proti mužům v maskách. Vždycky to pro ní byl ten, který akorát ostatní šikanoval, ale teď to byl ten, který chtěl šikanování zabránit.
"Ano, máš pravdu Jimmy, je to hnus. " přikývl Sirius.
"Hele vy dva, nechcete si dodělat tu esej na astronomii? Máme jí odevzdat už zítra a vy nemáte ani řádek. " napomenul je Remus a tím jejich debata skončila.
-------------------------------------------------------
Crrrr. Celým hradem se rozdrnčel zvonek, oznamující konec hodiny. Pro žáky to bylo vysvobození alespoň na pár minut, než se zvonek ozve znovu a nažene je zpátky do tříd.
"Pottere, Evansová, stavte se v osm u mě v kabinetě, řeknu vám, jaký vám uložím školní trest. " křikla ještě McGonagallová, kterou zrovna měli, na Jamese a Lilly. Oba přikývli a radši se z učebny rychle vypařili.
"Pottere vzpomínáš? V osm máme být u McGonagallky a jestli kvůli tobě přijdeme pozdě, ještě nám ten trest zhorší. " křikla Lilly přes celou společenku na Jamese, který seděl u stolu s ostatními Poberty. Bylo asi třičtvtě na osm, ale jak už jsem říkala, Lilly si potrpěla na přesné příchody a co se týče Minnie, ta byla na to ještě důkladnější než Evansová.
"No vždyť už jdu. " zabručel James, který se vyvaloval v křesle a jen těžko se mu z toho vyhřátého místečka lezlo. Nakonec ale vstal a připojil se k nervózní Lilly, která netrpělivě poklepávala nohou u portrétu buclaté dámy a čekala na něj.
"To je strašný, jsem zvědavá co si zase vymyslí. " hudrovala Lilly hned jak vyšli. James nic neříkal, pouze se na ní díval.
"Si myslí, že když se umí přeměňovat v kočku a že každého buzeruje, že je king? " nadávala Lilly dál. Jamesovi začali cukat koutky.
"Našla bych jí nějakého pořádně nadrženýho kocoura, snad by pak dala pokoj. Škoda že je Norissová kočka. "
James to už nevydržel a začal se smát na celé kolo. Když byla Lilly naštvaná, tak docela perlila, James věděl, že dokáže být vtipná, ale moc často to nedokazovala, ale když už něco řekla, tak to stálo zato.
"Co je? " Lilly na něj koukala, jestli se náhodou nezbláznil. Jamesův smích ale nebral konce, to z tím kocourem se Lilly povedlo.
"Ty se směješ, jako když chčije koza na plech. " plácla Lilly první hloupost která jí napadla, ale to neměla říkat. James se rozesmál ještě víc. Po chvíli se začal trochu uklidňovat a bylo vidět, že chce něco říct, ale kdykoli otevřel ústa, začal se smát znovu.
"Ale koza na plech nechčije! " vysypal ze sebe konečně s obtížemi. Lilly se musela usmát, pohled na úplně smíchem zrudlého Jamese Pottera byl zvláštní, ale jí přišel i docela příjemný.
"Jak to můžeš vědět, ty jsi někdy zkoumal kozy? " opáčila se smíchem Lilly.
"Jak se to vezme. " protáhl Jimmy a zadíval se Lilly na bohatě vyvinutý hrudník.
"Ty seš fakt prase! " začala se řehtat Evansová a vlepila Jamesovi malou přátelskou facku. "Radši jdeme je za pět osm. "
Konečně došli ke kabinetu a James třikrát zaklepal. Po vyzvání otevřel dveře, pustil první Lilly a pak vešel taky.
McGonagallová seděla za svým stolem a oba si je měřila přísným pohledem. Beze slova ukázala na dvě židle, které před stolem stáli a ti dva se raději bez jakýchkoli protestů posadili. No jo, Minnie je fakt někdy nebezpečná.
"Tak, jak už jsem vám řekla, dnes se dozvíte školní trest. Vymyslel ho pro vás sám profesor Brumbál. " začala McGonagallka mluvit. James si oddechl, když to vymýšlel Brumbál, tak to přeci nebude nic hrozného, ten nebyl na tresty nikdy přísný, na rozdíl od jeho kočičí zástupkyně :D
"Teď pozorně poslouchejte. " začala McGonagallová. Lilly se posunula na židli, takže seděla úplně na kraji, že se James divil, že ještě nespadla. Naproti tomu on seděl na židli rozvalený, jako kdyby tady čekal na hospodského. Hmm představa Minnie jako hospodské?....Ne…xD
"V lednu se koná školní ples. Dříve to byla tradice, ale byla zrušena, nyní se profesor Brumbál rozhodl obnovit jí. " začala jim vyprávět v čem jejich trest bude spočívat.
"Budeme tam roznášet whisky? " vyhrkl James nadšeně, Lilly se musela hodně ovládat, aby se nerozesmála. S jakou radostí to křikl, to Lilly dostalo.
"Ne Pottere a nepřerušujte mě. " nafoukla se McGonagallová a James se radši stáhl do židle, protože on nejlépe věděl, jaké to je, když se Minnie naštve.
"Takže Brumbál vám vymyslel, že spolu musíte secvičit a na plese předvést tanec, jakýkoli. Máte na to ještě dva měsíce, což je dost času. Na plese to bude jako úvodní tanec a předvedete ho přede všemi studenty. " dopověděla jim konečně trest. Lilly i James na ní koukali, jak bába na fotbal a nebyli schopni slova. Teda james byl, ale kdyby něco řekl, zase by se profesorka naštvala.
"No tak to je vše, můžete jít. " pobídla je McGonagallová a vyhnala je z kabinetu ven.
"To si dělá prdel! " ulevila si Lilly na chodbě, když za nimi profesorka zabouchla dveře. "Ne, spíš Brumbál si dělá prdel. " pokračovala.
"Já bych to neviděl tak bledě. " pokrčil rameny James a snažil se jí uklidnit.
"Ty seš pořád takovej pohodář, jak to děláš? Nauč mě to taky! Vždyť to bude takovej trapas! " posteskla si Lilly, svezla se na kamennou dlažbu uprostřed chodby a složila obličej do dlaní.
"Řeknu ti tajemství. Nikomu jsem to nechtěl říkat, protože jsem se za to styděl, ale nakonec se mi to výborně hodí. " Jimmy si k ní přisedl. Lilly vzhlédla a s nadějí v očích na něj koukala.
"O prázdninách mě mamka přihlásila do tanečních kurzů. Byl jsem na ní strašně naštvanej, ale nakonec to bylo docela dobrý. Naučil jsem se alespoň základy a myslím, že to docela umím. " mrkl na ní.
"Děláš si srandu? " zeptala se ho Lilly nevěřícně, ale ne nijak opovržlivě, ale naopak vděčně.
"Nedělám. Vstávej a neboj, nějak to zvládneme. " uklidnil jí, chytil jí za ruce, vytáhl na nohy a oni se společně vydali do společenky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 tonks tonks | Web | 13. června 2008 v 9:47 | Reagovat

tak jimmy nam chodil na tanecnu? :D mile. ale najviac sa mi pacilo to s tym kocurom a ohnivou whisky, keby som nesedela na informe v skole, tak asi chytim dost velky zachvat smiechu :DDDD

no a dumbledore (ja viem ze ty ;) ale berme to z pohladu poviedky :P) nam vymyslel zaujimavy trestik, aj to, ze ak nebudu chciet tak nemusia tancovat-ale je zakerny, ze im to nepovie :DD

super kapca :) I'm looking forward to read the next.

ps:uz som si ta pridala do spriatelenych :)

2 Clare Clare | 13. června 2008 v 13:28 | Reagovat

téda pěkně jsi to napsala.. a jak nám lily perlí když se rozlobí... úžasný... tohle bude fakt vtipná povídka

3 peti8 peti8 | E-mail | Web | 13. června 2008 v 13:35 | Reagovat

Woooow! Tak James chodil na tanečné kurzy? :DDD A to s tou mačkou...no ja som mala dosť :)))Ja som sa rehlila ešte 10 minút :DD Toto bude naozaj vtipná poviedka :))) Ja sa už strašne teším na pokračko...:DDD

4 lucka667 lucka667 | 13. června 2008 v 14:04 | Reagovat

super honem další kapču

5 blabla a obvyklý třesky plesky blabla a obvyklý třesky plesky | 13. června 2008 v 15:00 | Reagovat

Hmmm si nedokážu představit Jamese v tanečních,teda do kážu,ae smíchy si div nezbláznim XD XD!! Jo a to méno tý kapči je bombový,nevomlouvej se ptz nemáč za co! Sem se tomu řechtala asi 10 minut,než sem se dala do čtení XD. Jinak jak bombovej název,tak bombová kapča!!!!!!!!!

Upa moc bomba!!!!!!!!!!!!!!

Musim se zajít kouknout do njaký kozárny,dát tam plech a zkoumat...no to tu vypisovat fak nebudu. Inka MeCgonagelka jako celkem v poho! Spíš Goood,no a Brumbál a to jeho geniální myšlení(vlastně tvoje geniální myšlení!).

No shrnu to,abych se tu moc nevypisovalo,jednim slovem:GOOOD,BOMBA,NEJ!!!!!!!!!

...no tak tři slova XD! jen tak dál!!

6 wisty wisty | E-mail | Web | 14. června 2008 v 11:10 | Reagovat

jůůůů, to bylo úžasný!!! :) se mooocinky těším na další, doufám, že bude co nejdřív:p

7 romuska romuska | 14. června 2008 v 22:34 | Reagovat

super krása XD ........tak Jimmy chodil na tanec:DDD to bude bomba....už sa neviem dočkať pokračka:))

8 Terka Terka | Web | 16. června 2008 v 22:52 | Reagovat

moc pěný,těšim se na dlaší

9 martnka martnka | Web | 21. července 2008 v 10:33 | Reagovat

ta lily je hustá! také hlášky:D

10 HPlove HPlove | Web | 20. července 2009 v 16:37 | Reagovat

málem jsem se udusila smíchy musela jsem ten smích ještě zadržovat protože byly doma rodiče a chtěly by číst čemu se směju:-DDDDD

11 BlopEldess BlopEldess | E-mail | Web | 21. září 2017 v 21:28 | Reagovat

cash advance credit card
<a href="http://loansvtna.org/">pay day loan</a>
online loans no credit check
<a href=http://loansvtna.org/>cash advance</a> ’

12 Hhhjviaply Hhhjviaply | E-mail | Web | 22. září 2017 v 1:13 | Reagovat

loans unemployed
<a href="http://personalacrb.org/">small personal loans</a>
best payday loans
<a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loan</a> ’

13 Ffvtoidly Ffvtoidly | E-mail | Web | 23. září 2017 v 1:08 | Reagovat

cialis low dose
<a href="http://cialisovnnc.com/">online cialis</a>
buy cheap generic cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis online</a> ’

14 Fvvspriemn Fvvspriemn | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:30 | Reagovat

cialis uk online
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
cialis free trial offer
<a href="http://cialisoanzb.com/">buy cialis</a> ’

15 Ffvgtoidly Ffvgtoidly | E-mail | Web | 24. září 2017 v 17:43 | Reagovat

cialis overnight
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
buying generic cialis
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

16 AzsvNeulLy AzsvNeulLy | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:13 | Reagovat

brand name viagra no prescription
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
how to get viagra without a prescription
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

17 Bhnjunlort Bhnjunlort | E-mail | Web | 25. září 2017 v 18:19 | Reagovat

cheap viagra pills
<a href="http://viagracekan.com/">generic viagra</a>
is generic viagra safe
<a href=http://viagracekan.com/>cheap viagra</a> ’

18 LewfhWrEmn LewfhWrEmn | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:44 | Reagovat

side effects viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
viagra patent expiration date
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a> ’

19 DrvpbAngema DrvpbAngema | E-mail | Web | 27. září 2017 v 6:48 | Reagovat

buy herbal viagra - http://viagraonszb.com/
viagra soft tabs online <a href="http://viagraonszb.com/">cheap viagra</a> ’

20 IkmeEldess IkmeEldess | E-mail | Web | 29. září 2017 v 7:16 | Reagovat

bad credit installment loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">online payday loans</a>
free credit check
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans online</a> ’

21 vwqetienly vwqetienly | E-mail | Web | 1. října 2017 v 1:24 | Reagovat

personal loans for bad credit
<a href="https://installmentloanvelam.com">installment loans bad credit</a>
online loans
<a href=https://installmentloanvelam.com>installment loan</a> ’

22 KolpSlarry KolpSlarry | E-mail | Web | 3. října 2017 v 10:35 | Reagovat

Exceptionally user friendly site. Great details offered on couple of clicks.

23 FnveeInsib FnveeInsib | E-mail | Web | 6. října 2017 v 15:02 | Reagovat

payday loans america - https://paydaybdrfs.com/
loan with bad credit <a href=https://paydaybdrfs.com/>loans online</a> ’

24 Lsdcidebra Lsdcidebra | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 22:16 | Reagovat

america payday loans - https://paydayrvjlo.com
1 hour payday loans no credit check <a href=https://paydayrvjlo.com>fast loans</a> ’

25 VsumInsuth VsumInsuth | E-mail | Web | 5. listopadu 2017 v 21:02 | Reagovat

cheap viagra uk - http://sexviagen.com
viagra soft tabs <a href=http://sexviagen.com>viagra no prescription</a> ’

26 Lswesdoralia Lswesdoralia | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 1:32 | Reagovat

herbal viagra australia
http://canadiannowv.com/
viagra brand for sale
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra without prescription</a>

27 Lssdvdoralia Lssdvdoralia | E-mail | Web | 7. prosince 2017 v 23:09 | Reagovat

buy viagra online no prescription
http://canadiannowv.com/
how long does viagra last
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra generic</a>

28 Mlokmenduff Mlokmenduff | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 1:13 | Reagovat

freedom debt relief https://1paydayloansonline.com/
online bank account <a href="https://1paydayloansonline.com/">easy loans</a>

29 KdsnfInsib KdsnfInsib | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 16:53 | Reagovat

auto loans bad credit https://24hrspaydayloans.com/
apply for payday loan <a href=https://24hrspaydayloans.com/>payday loans near me</a>

30 Jbsxxviaply Jbsxxviaply | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 23:05 | Reagovat

personal loans bad credit
<a href="https://quickkiinstallmentloans.org/">best payday loans</a>
loans personal loans
<a href=https://quickkiinstallmentloans.org/>online payday loans no credit check</a>

31 ZbstCreash ZbstCreash | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 22:51 | Reagovat

loans no credit check
<a href="https://paydayvtuloans.com/">cash advance definition</a>
payday in advance
<a href=https://paydayvtuloans.com/>cash advance credit card</a>

32 Jmfvviaply Jmfvviaply | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 18:16 | Reagovat

bad credit debt consolidation internet payday loan student
<a href="https://paydayaazt.org/">payday loan online</a>
consolidate credit card debt
<a href=https://paydayaazt.org/>bad credit payday loans</a>

33 Jnxvviaply Jnxvviaply | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 2:40 | Reagovat

loans no credit check
<a href="https://personalnaeloan.com/">online payday loans</a>
anyday payday loans
<a href=https://personalnaeloan.com/>personal loans</a>

34 Jbscviaply Jbscviaply | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 2:44 | Reagovat

personal loans for people with bad credit
<a href="https://paydayacerloans.com/">best payday loans</a>
irs debt relief
<a href=https://paydayacerloans.com/>cash advance</a>

35 EVtIncibe EVtIncibe | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 7:20 | Reagovat

viagra buy online
<a href=http://viagraocns.com/>viagra sale</a>
pfizer viagra brand sale
<a href="http://viagraocns.com/">viagra prescription</a>

36 Mndsnure Mndsnure | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 16:21 | Reagovat

viagra story
<a href="http://viagrapfhze.com/">viagra 100mg</a>
cheap viagra
<a href="http://viagrapfhze.com/">canada viagra</a> ’

37 Fndpriemn Fndpriemn | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 3:16 | Reagovat

cialis prescription
<a href="http://haycialis.com/"></a>
order cheap cialis
<a href="http://haycialis.com/">cialis canada</a> ’

38 Gbvtoidly Gbvtoidly | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 18:30 | Reagovat

cialis by mail
<a href="http://veucialis.com/">cialis sale</a>
generic soft cialis
<a href=http://veucialis.com/>cialis drug</a> ’

39 Vecviaply Vecviaply | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 13:38 | Reagovat

actual payday loan lender
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans online</a>
bad credit payday loans uk
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>loans payday</a>

40 Ondcsnure Ondcsnure | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 15:40 | Reagovat

viagra sales online
http://genericonlineviaqra.com/
generic viagra from canada
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">buy cheap viagra</a> OK’

41 RvdAngema RvdAngema | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 21:22 | Reagovat

buy viagra soft tabs http://genericonlineviaqra.com/ ok’

42 RokAngema RokAngema | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 12:11 | Reagovat

female viagra cream http://genericonlineviaqra.com/ ok’

43 Mhtenduff Mhtenduff | E-mail | Web | 2. února 2018 v 5:48 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
payday advance <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance credit card</a>

44 Vrcaboste Vrcaboste | E-mail | Web | 6. února 2018 v 2:28 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">cheapest viagra</a>
cheap brand pfizer viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra cheap</a>

45 Omcepido Omcepido | E-mail | Web | 8. února 2018 v 4:11 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> payday loan no fax</a>
short term loan https://365paydayloan.org/ -  payday loans

46 Ldvaboste Ldvaboste | E-mail | Web | 10. února 2018 v 15:46 | Reagovat

OK’
<a href="http://vigrageneic.com/">viagra</a>
generic viagra reviews
http://vigrageneic.com/ - viagra

47 VrcInsib VrcInsib | E-mail | Web | 16. února 2018 v 12:04 | Reagovat

OK’
https://writebusinessplan.us.com/
write my paper discount codes
<a href=https://writebusinessplan.us.com/>writing business plans</a>

48 yobgelant yobgelant | E-mail | Web | 16. února 2018 v 21:29 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">research paper</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>buy research paper</a> ok’

49 Bdcpierm Bdcpierm | E-mail | Web | 17. února 2018 v 14:43 | Reagovat

https://writingbusinessplan.us.com/
help with writing paper for college
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plan writing</a>
OK’

50 Grdvapse Grdvapse | E-mail | Web | 22. února 2018 v 13:15 | Reagovat

Hi!
<a href="http://buycialisomskc.com/">cialis price</a>
cialis soft tabs
<a href=http://buycialisomskc.com/>generic cialis</a> OK’

51 Ondcsnure Ondcsnure | E-mail | Web | 28. února 2018 v 23:51 | Reagovat

buy real viagra
http://freeerectilepills.com/
viagra best price
<a href="http://freeerectilepills.com/#">male erectile dysfunction</a> OK’

52 FntAngema FntAngema | E-mail | Web | 6. března 2018 v 14:47 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viasergeneric.com/">cheap viagra</a>
buy discount viagra online
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra price</a> OK’

53 KmsRipse KmsRipse | E-mail | Web | 13. března 2018 v 6:07 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">viagra</a>
best price viagra
<a href=http://viagrapbna.com/>generic viagra online</a>  OK’

54 LmmAngema LmmAngema | E-mail | Web | 19. března 2018 v 20:29 | Reagovat

buy cheap viagra online
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra price</a>
buy real viagra
<a href="http://genericvlagra.com/">viagra price</a> OK’

55 HnbScast HnbScast | E-mail | Web | 28. března 2018 v 15:40 | Reagovat

brand generic online viagra
<a href=http://vigraviagra.com/>viagra generic</a>
female libido viagra
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra price</a> OK’

56 Lrjsnure Lrjsnure | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 1:24 | Reagovat

Outpatient video EEG recording in the diagnosis of non-epileptic seizures: a randomised controlled trial of simple suggestion techniques. viagra toronto <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra for sale online</a> buying viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">womens viagra for sale</a>  Pulmonary aspergillosis is most likely to develop in people who have chronic lung disorders or damaged lungs. OK’

57 bgccyday bgccyday | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 1:17 | Reagovat

uk viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">how to get viagra</a> generic viagra soft tabs <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>viagra women</a> OK’

58 dczcyday dczcyday | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 2:56 | Reagovat

herbal alternative viagra <a href="http://menedkkr.com/#">pfizer viagra</a> generic viagra online <a href=http://menedkkr.com/#>effects of viagra</a>

59 dbaelant dbaelant | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 3:39 | Reagovat

viagra plus <a href="http://download4os.com/#">natural viagra alternatives</a> viagra online shop <a href=http://download4os.com/#>viagra from canada</a>

60 bsnbuible bsnbuible | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 23:40 | Reagovat

get loan money fast https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
can i get a payday loan on welfare <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>loans bad credit</a>

61 bhrScast bhrScast | E-mail | Web | 3. května 2018 v 2:09 | Reagovat

viagra testimonials <a href="http://viagraazmhj.com/#">generic viagra</a> viagra patent <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

62 vplilleni vplilleni | E-mail | Web | 9. května 2018 v 19:09 | Reagovat

generic brand viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">cheapest viagra online</a> low price viagra <a href="http://canadiannowv.com/#">canada viagra generic</a>

63 becAttag becAttag | E-mail | Web | 23. května 2018 v 2:47 | Reagovat

viagra prescription online <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">online generic viagra</a> order viagra online <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">buy viagra online</a>

64 brdAssex brdAssex | E-mail | Web | 27. května 2018 v 1:32 | Reagovat

sildenafil viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">online viagra</a> viagra how it works <a href=https://aluixnetwork.com/#>cheap generic viagra</a>

65 sdbAttag sdbAttag | E-mail | Web | 6. června 2018 v 4:30 | Reagovat

tadalafil tablets <a href="http://hopcialisraj.com/#">cialis without prescription</a> cialis professional <a href="http://hopcialisraj.com/#">cheap cialis</a>

66 vxdAssex vxdAssex | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:11 | Reagovat

viagra soft tabs <a href="http://setviagraeja.com/#">generic viagra reviews</a> viagra sample <a href=http://setviagraeja.com/#>cheap viagra canada</a>

67 hfuAssex hfuAssex | E-mail | Web | 7. června 2018 v 16:24 | Reagovat

brand viagra <a href="http://sexviagen.com/#">viagra canada</a> viagra <a href=http://sexviagen.com/#>viagra soft pills</a>

68 ploAttag ploAttag | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:49 | Reagovat

name brand viagra <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra online</a> natural alternatives to viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra price</a>

69 bfiAssex bfiAssex | E-mail | Web | 8. června 2018 v 15:50 | Reagovat

cheap viagra 100mg <a href="http://viagraocns.com/#">natural viagra substitutes</a> viagra pharmacy <a href=http://viagraocns.com/#>alternative to viagra</a>

70 nnsAssex nnsAssex | E-mail | Web | 9. června 2018 v 6:48 | Reagovat

viagra professional <a href="https://aluixnetwork.com/">generic viagra online</a> viagra how it works <a href=https://aluixnetwork.com/>mail order viagra</a>

71 ndgAttag ndgAttag | E-mail | Web | 9. června 2018 v 14:03 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://bitcapblog.com ">cheap viagra</a> order generic viagra <a href="http://bitcapblog.com">viagra online</a>

72 xntAttag xntAttag | E-mail | Web | 10. června 2018 v 1:03 | Reagovat

how does viagra work <a href="https://movietrailershd.org ">viagra pills</a> try viagra for free <a href="https://movietrailershd.org">order viagra</a>

73 bdsAssex bdsAssex | E-mail | Web | 13. června 2018 v 15:08 | Reagovat

30 day payday loans online <a href="https://cashadvanceonline.us.org">loans online</a> small loans bad credit <a href=https://cashadvanceonline.us.org>same day payday loans</a>

74 dfgAttag dfgAttag | E-mail | Web | 16. června 2018 v 16:26 | Reagovat

viagra for men <a href="http://viagranerrds.com/ ">cheap viagra online</a> viagra doses <a href="http://viagranerrds.com">viagra generic</a>

75 nnrAssex nnrAssex | E-mail | Web | 18. června 2018 v 0:30 | Reagovat

cialis 20mg <a href="http://fundeconp.org/">buy cialis</a> buy cialis without prescription <a href=http://fundeconp.org/>buy cialis</a>

76 nffAdmib nffAdmib | E-mail | Web | 24. června 2018 v 21:25 | Reagovat

viagra wiki <a href="http://loviagraosn.com/">what happens if a girl takes viagra</a> viagra sample <a href="http://loviagraosn.com/">viagra price</a>

77 rbsAssex rbsAssex | E-mail | Web | 28. června 2018 v 0:47 | Reagovat

cialis coupon <a href="http://hopcialisraj.com/">cialis online</a> tadalafil best price <a href=http://hopcialisraj.com/>order cialis online</a>

78 bsfAssex bsfAssex | E-mail | Web | 1. července 2018 v 4:11 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://gocialisgjb.com/">order cialis</a> cialis soft <a href=http://gocialisgjb.com/>cialis pills</a>

79 bsdAssex bsdAssex | E-mail | Web | 5. července 2018 v 15:32 | Reagovat

generic viagra online pharmacy <a href="http://purseinstock.com/">generic name for viagra</a> viagra for sale <a href=http://purseinstock.com/>viagra generic name</a>

80 nukoxilk nukoxilk | E-mail | Web | 16. července 2018 v 10:51 | Reagovat

purchase viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#viagra"> generic viagra</a> viagra generic <a href="http://loviagraosn.com/#viagra">generic viagra</a>

81 fhgGorce fhgGorce | E-mail | Web | 21. července 2018 v 16:06 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">cialis 10mg</a> tadalafil liquid <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>what is tadalafil</a>

82 nukJoymn nukJoymn | E-mail | Web | 26. července 2018 v 13:03 | Reagovat

viagra generic brand <a href="https://viagrapbna.com/#">female viagra</a> viagra brands <a href="https://viagrapbna.com/#">sildenafil citrate generic</a>

83 nbvBRURF nbvBRURF | E-mail | Web | 28. července 2018 v 3:49 | Reagovat

real viagra for sale <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra cost</a> female viagra pill <a href=http://fviagrajjj.com/#>buy viagra on line</a>

84 nfcBRURF nfcBRURF | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 22:06 | Reagovat

do you need a prescription for cialis <a href="https://forumdemulheres.com/#">what is tadalafil</a> tadalafil liquid <a href=https://forumdemulheres.com/#>tadalafil citrate</a>

85 bvxfiefe bvxfiefe | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 10:40 | Reagovat

viagra substitute <a href="http://holidayrentallorgues.com/">online viagra</a> order viagra online <a href=http://holidayrentallorgues.com/>viagra for women</a>

86 sffBRURF sffBRURF | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 18:11 | Reagovat

online order viagra <a href="https://susamsokagim.com/">generic viagra</a> viagra sales <a href=https://susamsokagim.com/>viagra without prescription</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama