Everybody should have his own world...

21.kapitola-když srdce zavelí

16. června 2008 v 12:02 | MaggdiNka |  *Syn jako otec...nebo ne??*
No a konečně další kapča k "Syn, jako otec…" je tady docela po dlouhé době, ale to víte, mám rozepsané čtyři kapitolovky a venku je většinou tak krásně :-P. No a taky jsem čekala až splníte limit, abych vás trošinku potrápila. No ale nebudu se vykecávat, další kapča je tady a vy si jí užijte. Připomínám, aby jste psali komenty a když s jejich počtem nebudu spokojená, nedočkáte se kapitolky…………Vaše Maggdinka ♥
Když srdce zavelí
Od jejich polibku uběhlo už deset dní, ale nic se mezi nimi nezměnilo. Lilly nijak nedávala najevo, že se něco mezi nimi stalo a James nevěděl, jestli spolu teda chodí, nebo jestli to budou brát jen jako úlet. Každopádně spolu od té doby ani pořádně nemluvili. Lilly byla pořád s Hermionou a tak on byl s Harrym a s Ronem.
O týden déle se na všech nástěnkách v hradě objevilo nové oznámení.
"Co to je? " přihnal se James k ostatním, kteří už oznámení ve společence koumali.
"Příští víkend se jde do Prasinek. " odpověděla mu Hermiona. James se zaradoval, konečně něco stejného, Prasinky se určitě vůbec nezměnili za tu dobu.
----------------------------------------------------------
"Lilly doufám, že tam půjdeš se mnou. " odchytil James v pátek Lilly po hodině bylinkářství.
"Ale tak jo, proč ne. " pokrčila Lilly rameny, mile se na Jimmyho usmála a odkráčela na další hodinu. James v duchu zajásal, bylo to snazší než doufal.
"No tak zítra v devět ve Vstupní síni. " křikl ještě za Lilly, která právě zatáčela za roh.
"Tak se snad v Prasinkách potkáme. " poplácal ho Harry po zádech a vyšel ze Vstupní síně.
"Zlom vaz kámo. " mrkl na Jamese ještě Ron a vyšel za Harrym.
Bylo devět hodin sobota dopoledne a James tady čekal na Lilly, jak se domluvili. Pořád nervózně přešlapoval a koukal na schodiště jestli už nejde. Měli být sami poprvé od jejich školního trestu.
Konečně se na schodišti objevila Lilly. Měla na sobě vysoké kozačky, kabát a kolem krku omotanou dlouhou barevnou šálu. Venku totiž už bylo docela dost sněhu a na přebrození do Prasinek se chtělo opravdu hodně teple obléci.
"Ahojky, tak jdeme ne? " nadhodila vesele Lilly, když k němu přišla. James na to nic neřekl a vyšel za Lilly do venkovní zimy.
Cesta do Prasinek jim uběhla docela v pohodě, po cestě si pořád o něčem povídali a dobře se spolu bavili. Lilly musela uznat, že takhle se už dlouho nenasmála. Jamesova společnost byla zárukou, že se prostě nemohla nudit.
"Kam teď? " zeptala se Lilly, když došli na hlavní křižovatku v Prasinkách. Oba se rozhlíželi po vesničce. Vůbec se za tu dobu nezměnila, byla pořád stejná. Jedna z mála věcí, která se za těch mnoho let nezměnila.
"Tak ke Třem košťatům ne? Jdeme se zahřát. " nadhodil šťastně a rozverně James a rozeběhl se z kopečka až na hlavní uličku, kde byli snad všechny obchody. Málem při běhu spadl, protože cesta byla pěkně namrzlá a klouzala se. Šíleně kolem sebe mával rukama a dělal pitvorné obličeje, Lilly se musela strašně smát.
Konečně zapadli ke Třem košťatům, bylo tu poměrně nabito a většinu zákazníků tvořili žáci z Bradavic. Skoro všechny stoly byly zabrané, až na jeden, který byl úplně vzadu v rohu.
"Běž si tam sednout, za chvíli jsem tam, přinesu nám pití. " ukázal James na volný stůl a odešel k baru pro pití. Lilly se prodírala hosty až dozadu a zabrala pro sebe a pro Jamese stůl.
"Jsem tady. " ozvalo se po pár minutách před Lilly, James se sem konečně protlačil k ní i s dvěma lahvemi Máslového ležáku.
"Bys nevěřila, že tady pořád čepuje madame Rosmerta. " vydechl, když se posadil na židli naproti ní.
"Ne! " vydechla Lilly. "Ale možné to je, kdysi byla ještě hodně mladá, když tady za nás čepovala. "
"Tak jak jsi to řekla, tak si připadám jako nějakej dědek. " James se začal strašně smát.
"Hej nesměj se, za dvacet let nám do toho moc zbývat nebude. " řehnila se Lilly s ním, protože ten jeho smích byl opravdu nakažlivý.
"Ale jako musím říct, že Harry se nám povedl. " zamrkal Jimmy svůdně na Lilly. Lilly se rozesmála, ale vzápětí zvážněla a zrozpačitěla.
"Ehm, no tak jdeme někam ne? " vyhrkla rychle, když oba mlčky dopili své máslové ležáky. James přikývl, oba vstali a vyšli do zimy na hlavní ulici. Venku foukal studený vítr a rozfoukával tak napadlý sníh.
"Jdeme se podívat ke Chroptící chýši ne? Chtěl bych si připomenout naše starý Bradavice. " podíval se James prosebně na Lilly. Jí byla sice veliká zima, ale za tenhle pohled by pro něj udělala snad všechno. Tedy, skoro všechno.
"Dobrá. " přikývla a začali se brodit sněhem až k tomu nejstrašidelnějšímu domu v Británii.
"Stýská se ti po nich hodně co? " Lilly chytila Jamese za rameno. Jimmy koukal na tu rozbořenou barabiznu, jako by to byl palác. Strašně se mu stýskalo po kamarádech i po těch úplňcích, sice to nebyla žádná sranda, ale bylo to něco, co s nimi dělal společně, co je spojovalo.
"Jo, hodně. " přitakal James šeptem. V zimě to tady měl rád, bylo tady krásně. Všude hrobové ticho, vrcholky zasněžených hor a bílá nevinnost.
"Lilly, jak to bude mezi námi dál? " otočil se najednou James na Lilly a chytil jí za dlaně na kterých měla rukavice.
"Jak to myslíš? " Lilly dělala že nechápe, ale moc dobře věděla, co tím myslí.
"No přece to, co se mezi námi stalo při tom školním trestu u těch skleníků. To nebylo jen tak náhodou, to nebyl jen úlet, osud to tak chce, vím to. "
"Je jasné, že to osud chce, když asi víme, že spolu budeme mít syna. " uchechtla se Lilly.
Najednou si sedla na plochý zasněžený kámen a složila obličej bezmocně do dlaní.
"Promiň Jamesi, je toho na mě strašně moc, to že jsme tady a neměli by jsme tady být. Najednou se dozvím, že s tebou budu mít syna a vím že to nejde zvrátit. Já, já vím že se to musí stát, vím to, ale takhle když vím co mě čeká je to těžké. Nechci to brát jako povinnost, chci to brát tak, že s tebou budu chodit z lásky, že si tě vezmu z lásky, že s tebou budu mít Harryho z lásky. Chápeš? " vyklopila ze sebe najednou hromadu věcí, které jí už od onoho školního trestu tížili a nemohla to nikomu říct.
"Ale já bych tohle všechno z lásky dělal. Myslím, že ti to dokazuji už hodně dlouho. Mám tě rád, hodně a navíc, dlouho a vím, že to nikdy nepřejde. " James jí chytil znovu za ruce a hluboko se jí zadíval do očí.
"Víš, v té Itálii jsem si myslela, že jsem se do tebe zamilovala, protože jsme se spolu líbali opravdu z ničeho nic a tady poté co se dozvíme, že máme syna. Přijde mi to, jako by jsme to dělali, protože musíme, protože nemáme na vybranou. " pokračovala dál a snažila se vyhnout rentgenu jeho očí.
"Máš pravdu, já nemám na vybranou. " přikývl James vážně, Lilly trochu překvapeně a trochu pohoršeně zvedla hlavu.
"Nemám na vybranou, protože tě mám rád a nedokážu bez tebe žít. Kdybych toho nedosáhl, tak to nepřežiju, já si život bez tebe nedokážu představit a to neříkám jen proto, že vím, že spolu skončíme. Tohle v sobě mám už hodně dlouho. " pokračoval v tom, co začal mluvit. Lilly do očí vhrkly slzy. Opravdu, pravé slzy. Nic tak krásného jí ještě nikdo nikdy neřekl a nikdy by nevěřila, že jí tohle dojme právě z úst Jamese Pottera, právě toho Pottera, kterého tolik dřív nenáviděla.
"Oh Jamesi, nic tak krásného mi ještě nikdo neřekl. " vydechla Lilly šokovaně. "Problém je v tom, že já nevím. Chápej, je toho na mě v poslední době moc a já už nic nevím, v ničem se nevyznám, ani sama v sobě. A když už s tebou mám v budoucnosti být, nechci nic uspěchat a chci, aby to bylo opravdu proto, že víme že je to správně a že to chceme oba. " vysvětlovala pomalu a ze smaragdového oka jí ukápla jedna slza.
"Já tě chápu a respektuju to, vydržel jsem to už několik let, vydržím to klidně dál. " palcem jí utřel slzu ze sametové tváře a pohladil po ohnivě rudých vlasech, ve kterých teď byly občas sněhové vločky.
"Děkuju ti, strašně. Ani nevíš, co to pro mě znamená. " podívala se na něj Lilly vděčně.
PRÁSK
Z vesnice sem dolehla hromová rána a vzápětí jeden dům začali olizovat plameny.
"Co se to děje? " vyhrkla Lilly a vyskočila na nohy. Rázem zapomněla na debatu, kterou ještě před chvílí vedly.
"Jdeme se tam podívat, ale doufám, že se mýlím, protože tuším, co to je. " odtušil James, vytáhl si hůlku z kabátu, popadl Lilly za ruku a oba běželi do jejich milované vesnice.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

...:KLIKNI:...uděláš mi tím radost :P

Klik

Komentáře

1 Alien Alien | E-mail | 16. června 2008 v 12:19 | Reagovat

Úža kapča, jen tak dál

2 Pěťulďas Pěťulďas | 16. června 2008 v 13:16 | Reagovat

super kapča(jen tak dál)

doufám, že je Voldemort nezabije.-* (protože to kdo se přemístil je určitě Voldík se smrtijedama)

3 peti8 peti8 | E-mail | Web | 16. června 2008 v 14:08 | Reagovat

Super! Konečne je kapča aj k tejto poviedke :)Táto kapitolka sa ti vydarila. Len tak ďalej :D

4 lucka667 lucka667 | 16. června 2008 v 14:27 | Reagovat

super honem další kapču

5 romuska romuska | 16. června 2008 v 15:41 | Reagovat

super kapča.....aj ja dúfam,že im Voldy nič neurobí....rýchlo ďalšiu kapču pls:D

6 wisty wisty | E-mail | Web | 16. června 2008 v 18:07 | Reagovat

ou, fakt nááádhera:) se mooc těším na další

7 Emma Emma | E-mail | Web | 16. června 2008 v 18:12 | Reagovat

HYP HYP HURÁ!!!

Maggdinka přidala další kapitolku,je super,no ostatně jako vždy!!!

8 Niky Niky | E-mail | Web | 16. června 2008 v 18:13 | Reagovat

Super kapitolka.Tuhle povídku zbožňuju!!!

9 susan susan | 16. června 2008 v 19:17 | Reagovat

nhonem další!!!

10 tonks tonks | Web | 16. června 2008 v 20:08 | Reagovat

ten james bol zlatucky :))

pekna kapca, pekne dialogy a pekny dej :D

11 Bella Bella | 16. června 2008 v 20:12 | Reagovat

super... ale předpokládám že Voldemort jim neco udelá... at je to akční :-)

12 blabla a obvyklý třesky plesky blabla a obvyklý třesky plesky | 16. června 2008 v 20:17 | Reagovat

¨Nádhera!!!!!!!!! Uteklo mi něco,bo ses jenom spletla s tím "Pohlodil ji přez ohnivé vlasy" Neni vona blond? Hm to je fukáč,hlavní je ta kapča,dokonalá kapča s napínavim koncem! Už se nemůžu dočkat tý další no :-) potřebuju jí jak medvěd med!! PLS další...

13 Cajushka Cajushka | Web | 16. června 2008 v 21:38 | Reagovat

Citala som si vsetky poviedky ktore si napisala a wsetky suuu faakt super..tak rychlo dalsiu kapitolu..a aj k volani srdce

14 jess jess | 17. června 2008 v 13:35 | Reagovat

krasnaaaaaaaaa kapcaaaaaaaaaaaaa nemam slov je to uplne uzesnyyyyyyyyyyyyyyyyy sem zvedava jak to bude dalllll takhle  to useknout tesimmmmmm se na dalsiiiiiiiii kapcu

15 patik patik | E-mail | 17. června 2008 v 20:21 | Reagovat

HYP HYP HURÁ!!! HYP HYP HURÁ!!!

Konečně další kapitola a naprosto úžasná!!! Prosím pokračuj sem hrozně závislá!!!!:-)

16 luckar luckar | 18. června 2008 v 19:09 | Reagovat

totalne super kapitolu asi nejlepsi co jsi tady mela.pis dal jsi talentovana a to nekecam to myslim vazne!!:D

17 Emma Emma | E-mail | Web | 19. června 2008 v 16:55 | Reagovat

No prostě co nejdřív přidaj další,jinak to už vážně nepřežiju,chápeš,jsem na tom úplně závislá!!!!!!To bych nikdy nevěřila,že se mi něco takovýho stane,ale stalo se no a já už to noevlivním,ale doufám,že tahle povídka bude co nejdelší a doufám,že se Harry a Ron dozví pravdu,doufám,že už co nejdřív!!!!Celá tahle povídka se naprosto suprová,já ju fakt zbožňuju!!!

Jsi skvělá spisovatelka,mělo by se to natočit!!!

18 Pěťulďas Pěťulďas | 21. června 2008 v 20:15 | Reagovat

já wim že to je už můj druhej komentář ALE pls honem další kapitolku

19 susan susan | 26. června 2008 v 9:44 | Reagovat

júúúúúúúúúú. Dalšííííííííí!!!!!

20 Illandris Illandris | Web | 26. června 2008 v 13:37 | Reagovat

Ty jo, fakt super kapča, ale ten konec? Takový konce by se mely zakázat:)

Tak honem pokráčko:)

21 elissa elissa | 30. června 2008 v 11:14 | Reagovat

to bylo fakt super!!!

22 Luca Luca | 30. června 2008 v 15:49 | Reagovat

moc pěkný honem další kapču

23 Emma Emma | E-mail | Web | 2. července 2008 v 11:49 | Reagovat

Já jsem blb já už zase komentuju???

Ty mě chceš asi zabít,skoro každej den lezu na tenhle blog a žádná nová kapitolka???NO počkej tohle si vypiješ!!!

24 sussy sussy | 10. července 2008 v 8:05 | Reagovat

šup další kapsču je to super nemůžu se dočkat!!!!

25 VrbySlarry VrbySlarry | E-mail | Web | 20. září 2017 v 23:18 | Reagovat

a fast payday loan - http://loansvtna.org/
personal loans people bad credit <a href=http://loansvtna.org/>best online payday loans</a> ’

26 BlopEldess BlopEldess | E-mail | Web | 21. září 2017 v 22:56 | Reagovat

instant online payday loan
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans</a>
instant loan
<a href=http://loansvtna.org/>best online payday loans</a> ’

27 Fvvspriemn Fvvspriemn | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:03 | Reagovat

generic cialis canada
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
cialis soft tabs dosage
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis buy</a> ’

28 Ffvtoidly Ffvtoidly | E-mail | Web | 23. září 2017 v 10:00 | Reagovat

cialis usa
<a href="http://cialisovnnc.com/">cheap cialis</a>
generic cialis fast shipping
<a href=http://cialisovnnc.com/>online cialis</a> ’

29 LdvNeulLy LdvNeulLy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 14:48 | Reagovat

how viagra works
<a href="http://fuyviagraf.com/">viagra online</a>
100mg viagra
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

30 LewfhWrEmn LewfhWrEmn | E-mail | Web | 25. září 2017 v 19:10 | Reagovat

brand viagra medicine
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
viagra information
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra online</a> ’

31 Bhnjunlort Bhnjunlort | E-mail | Web | 26. září 2017 v 2:36 | Reagovat

viagra spam
<a href="http://viagracekan.com/">buy viagra</a>
generic cheap viagra
<a href=http://viagracekan.com/>generic viagra</a> ’

32 IkmeEldess IkmeEldess | E-mail | Web | 28. září 2017 v 23:03 | Reagovat

personal bad credit loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">get payday loan</a>
cash advance loan
<a href=https://paydayrvjlo.com/>payday loans bad credit</a> ’

33 Febbscouch Febbscouch | E-mail | Web | 30. září 2017 v 18:58 | Reagovat

personal loan rates
<a href="https://paydaykmae.com">cash advance</a>
100 no fax payday loan
<a href="https://paydaykmae.com">payday advance</a> ’

34 vwqeBegmen vwqeBegmen | E-mail | Web | 30. září 2017 v 20:20 | Reagovat

finance payday
<a href="https://installmentloanvelam.com">personal installment loans</a>
payday advance
<a href=https://installmentloanvelam.com>get installment loan</a> ’

35 DrbecAngema DrbecAngema | E-mail | Web | 2. října 2017 v 4:34 | Reagovat

viagra online buy - http://viagraoplws.com/
real viagra online <a href="http://viagraoplws.com/">viagra price</a> ’

36 Lvvodplasse Lvvodplasse | E-mail | Web | 2. října 2017 v 4:35 | Reagovat

lowest price viagra - http://viagrapfhze.com/
viagra samples free <a href=http://viagrapfhze.com/>generic viagra</a> ’

37 DebxAngema DebxAngema | E-mail | Web | 5. října 2017 v 5:51 | Reagovat

cheapest brand viagra - http://sexviagen.com/
viagra information <a href="http://sexviagen.com/">online viagra</a> ’

38 VbwgxSlarry VbwgxSlarry | E-mail | Web | 5. října 2017 v 5:51 | Reagovat

canadian online payday loan - https://paydayllae.com/
apply for payday loan <a href=https://paydayllae.com/>payday loans online same day</a> ’

39 KmrcnInsib KmrcnInsib | E-mail | Web | 18. října 2017 v 0:54 | Reagovat

fast loans - https://paydaycnrs.net/
loan affiliate programs <a href=https://paydaycnrs.net/>payday loan online</a> ’

40 Munbsenduff Munbsenduff | E-mail | Web | 10. prosince 2017 v 15:46 | Reagovat

no fax payday loan today - http://paydayloans-online.us.com/
instant loans bad credit <a href="http://paydayloans-online.us.com/">online payday loans direct lenders</a> ’

41 Dbsggscouch Dbsggscouch | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 21:40 | Reagovat

best payday advance loans
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">bad credit loan</a>
personal loans for debt consolidation
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday advances</a>

42 GsdbcCreash GsdbcCreash | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 4:07 | Reagovat

no credit check non payday loan
<a href="https://xxepayday.com/">cash advance credit card</a>
fresno california
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance credit card</a>

43 Jthasgwviaply Jthasgwviaply | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 16:16 | Reagovat

consolidate student loans
<a href="https://cashadvancevtg.com/">payday day loans</a>
500 payday loans
<a href=https://cashadvancevtg.com/>fast payday loans</a>

44 Jtbwwviaply Jtbwwviaply | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 14:55 | Reagovat

can military get payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org/">payday loan online</a>
payday loans online
<a href=https://loansonlinevaec.org/>online payday loan</a>

45 Dbsdbscouch Dbsdbscouch | E-mail | Web | 30. prosince 2017 v 16:49 | Reagovat

1 hour faxless payday loan
<a href="https://cashadvancezqko.com/">payday loans no credit check</a>
cash advance loans online
<a href="https://cashadvancezqko.com/">direct lender payday loans</a>

46 Dnbcscouch Dnbcscouch | E-mail | Web | 1. ledna 2018 v 22:12 | Reagovat

student loan forgiveness programs
<a href="https://paydaynnoo.org/">direct lender payday loans</a>
direct lenders online
<a href="https://paydaynnoo.org/">fast payday loans</a>

47 Dmdscouch Dmdscouch | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 12:57 | Reagovat

quick personal loans bad credit
<a href="https://installmentokmloan.com/">payday loans no credit check</a>
guaranteed personal loans
<a href="https://installmentokmloan.com/">cash loans</a>

48 Mndsnure Mndsnure | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 13:55 | Reagovat

buy generic viagra online
<a href="http://viagrapfhze.com/">order viagra</a>
online prescription viagra
<a href="http://viagrapfhze.com/">what is viagra</a> ’

49 Enuprarty Enuprarty | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 6:24 | Reagovat

viagra by mail
<a href=http://viagapharmaked.com/>buy generic viagra online</a>
buying viagra online
<a href="http://viagapharmaked.com/">viagra dose</a>

50 Fwenpriemn Fwenpriemn | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 0:32 | Reagovat

does cialis work
<a href="http://retcialis.com/"></a>
generic cialis overnight delivery
<a href="http://retcialis.com/">buy generic cialis online</a> ’

51 Fndtoidly Fndtoidly | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 14:50 | Reagovat

professional cialis
<a href="http://buyvcialiosonline.com/">cialis soft tabs</a>
cialis maximum effect
<a href=http://buyvcialiosonline.com/>cheap cialis</a> ’

52 Vecviaply Vecviaply | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 12:57 | Reagovat

all payday loan companies
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">get payday loan</a>
getting out debt
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loans</a>

53 RvdAngema RvdAngema | E-mail | Web | 27. ledna 2018 v 20:19 | Reagovat

pfizer viagra for sale fast delivery http://genericonlineviaqra.com/ ok’

54 RokAngema RokAngema | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 11:19 | Reagovat

cheap viagra without prescription http://genericonlineviaqra.com/ ok’

55 GbcClini GbcClini | E-mail | Web | 19. února 2018 v 21:11 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">advance cash payday loan</a>
avoiding payday loan debt <a href="https://loanonline.us.org/">advance cash payday loan</a>
OK’

56 LtvInsib LtvInsib | E-mail | Web | 20. února 2018 v 20:21 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
400 payday loan <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>cash check</a>

57 FntAngema FntAngema | E-mail | Web | 7. března 2018 v 22:53 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra pills</a>
viagra pill
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra generic</a> OK’

58 PlpScate PlpScate | E-mail | Web | 17. března 2018 v 21:17 | Reagovat

amoxil buy uk
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">buy amoxil</a>
amoxil bd 800 mg
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil online</a> ’

59 LlmRipse LlmRipse | E-mail | Web | 20. března 2018 v 13:15 | Reagovat

buy viagra professional
<a href="http://buyviaqra.com/">viagra generic</a>
viagra prescription online
<a href=http://buyviaqra.com/>viagra generic</a>  OK’

60 HnbScast HnbScast | E-mail | Web | 30. března 2018 v 12:38 | Reagovat

viagra for women
<a href=http://vigraviagra.com/>cheap viagra</a>
side effects of viagra
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra pills</a> OK’

61 LahRipse LahRipse | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 1:29 | Reagovat

What's NewAboutGuided TourLibrarian ServicesContact UsHelpThe Oxford Index UnderbarAllAllTitleAuthorKeywordAllTitleAuthorKeywordHomeBrowseLanguageSelect language English Spanish Recently viewed 1 lower urinary tract sy... herbal viagra reviews <a href="http://viagra-onlinenas.com/">cheap viagra online canadian pharmacy</a> viagra brand name <a href=http://viagra-onlinenas.com/>buy viagra online</a>  If depression is not treated the right way, it can become severe and, in some cases, may be linked with suicide. OK’

62 bsdfcyday bsdfcyday | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 22:13 | Reagovat

viagra alternatives <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra pill</a> buy viagra online no prescription <a href=http://viagapharmaked.com/#>order viagra online</a> OK’

63 bsrowemy bsrowemy | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 16:50 | Reagovat

generic viagra overnight <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheapest viagra prices</a> viagra ingredients <a href="http://fviagrajjj.com/#">canada viagra generic</a> OK’

64 bgfcyday bgfcyday | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 1:16 | Reagovat

buy cheap viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra sale</a> viagra reviews <a href=http://loviagraosn.com/#>how viagra works</a> OK’

65 dczcyday dczcyday | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 11:15 | Reagovat

buy cheap purchase uk viagra <a href="http://menedkkr.com/#">viagra online without prescription</a> viagra dosage <a href=http://menedkkr.com/#>low cost viagra</a>

66 iosowemy iosowemy | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 19:56 | Reagovat

herbal alternative viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra online</a> women viagra viagra

67 bsfcyday bsfcyday | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 16:06 | Reagovat

where to buy viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">soft tabs viagra</a> buy discount viagra <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra for sale</a>

68 mmkenduff mmkenduff | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 8:15 | Reagovat

advances payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">florida payday loans</a> cash back payday loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">loan nevada payday</a>

69 bsnbuible bsnbuible | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 15:51 | Reagovat

texas law on unpaid payday loans https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
loan ranger cash office hours <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>no fax same day payday loans</a>

70 nfsenduff nfsenduff | E-mail | Web | 2. května 2018 v 10:28 | Reagovat

payday loans no credit <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">loans online</a> same day online payday loans <a href="https://onlinepaydayloan.us.org/#">pay pay loans</a>

71 bhrScast bhrScast | E-mail | Web | 3. května 2018 v 3:33 | Reagovat

generic viagra reviews <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra online</a> pink viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>generic viagra</a>

72 bdfepindy bdfepindy | E-mail | Web | 4. května 2018 v 21:52 | Reagovat

discount cialis <a href="http://cialisotjs.com/#">do you need a prescription for cialis</a> cialis no prescription <a href="http://cialisotjs.com/#">what is tadalafil</a>

73 ndgAssex ndgAssex | E-mail | Web | 5. května 2018 v 2:12 | Reagovat

pharmacy viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">buy generic viagra</a> viagra without prescription <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra reviews</a>

74 vsfilleni vsfilleni | E-mail | Web | 6. května 2018 v 20:08 | Reagovat

viagra drug store <a href="http://fviagrajjj.com/#">online pharmacy viagra</a> viagra online shop <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online prescription free</a>

75 brtswone brtswone | E-mail | Web | 18. května 2018 v 21:02 | Reagovat

guaranteed loan approval online <a href="https://applycheckloan.com/">online payday loans</a> payday loan installment <a href=https://applycheckloan.com/>п»їpayday loans</a>

76 bsdAttag bsdAttag | E-mail | Web | 30. května 2018 v 4:55 | Reagovat

viagra 50mg <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheapest viagra online</a> discount viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online canadian pharmacy</a>

77 vxdAssex vxdAssex | E-mail | Web | 6. června 2018 v 6:02 | Reagovat

natural viagra alternatives <a href="http://setviagraeja.com/#">viagra 100mg</a> viagra cost <a href=http://setviagraeja.com/#>viagra brand name</a>

78 vadAttag vadAttag | E-mail | Web | 6. června 2018 v 17:02 | Reagovat

cialis 5mg <a href="http://hitcialisosn.com/#">tadalafil 20mg</a> tadalafil 20mg <a href="http://hitcialisosn.com/#">buy cialis without prescription</a>

79 ploAttag ploAttag | E-mail | Web | 7. června 2018 v 18:37 | Reagovat

brand name viagra <a href="http://menedkkr.com/#">canadian pharmacy viagra</a> buy cheap viagra <a href="http://menedkkr.com/#">buy cheap viagra</a>

80 bfiAssex bfiAssex | E-mail | Web | 8. června 2018 v 0:31 | Reagovat

buy viagra cheap <a href="http://viagraocns.com/#">real viagra</a> online viagra <a href=http://viagraocns.com/#>viagra suppliers</a>

81 bynAttag bynAttag | E-mail | Web | 8. června 2018 v 11:04 | Reagovat

viagra cheapest <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra no prescription</a> does generic viagra work <a href="http://viagraveikd.com/#">buy cheap viagra</a>

82 nnsAssex nnsAssex | E-mail | Web | 9. června 2018 v 1:37 | Reagovat

buy online viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">buy cheap viagra</a> where to buy viagra <a href=https://aluixnetwork.com/>buy viagra soft tabs</a>

83 xntAttag xntAttag | E-mail | Web | 9. června 2018 v 21:01 | Reagovat

generic viagra <a href="https://movietrailershd.org ">viagra pills</a> sample viagra <a href="https://movietrailershd.org">generic viagra</a>

84 nfgAssex nfgAssex | E-mail | Web | 10. června 2018 v 14:12 | Reagovat

discount generic viagra <a href="http://mo-basta.org">viagra online</a> order viagra <a href=http://mo-basta.org>viagra online</a>

85 bsdAttag bsdAttag | E-mail | Web | 12. června 2018 v 10:33 | Reagovat

natural viagra alternatives <a href="http://emtpartsstore.com/">does generic viagra work</a> viagra professional <a href="http://emtpartsstore.com">viagra online prescription free</a>

86 bdsAssex bdsAssex | E-mail | Web | 13. června 2018 v 0:46 | Reagovat

instant payday loans for <a href="https://cashadvanceonline.us.org">bad credit payday loans</a> visa credit cards bad credit <a href=https://cashadvanceonline.us.org>online payday loans direct lenders</a>

87 bthAttag bthAttag | E-mail | Web | 14. června 2018 v 19:18 | Reagovat

1 hour payday loans no credit check <a href="https://onlineloan.us.org">online installment loans</a> payday advance <a href="https://onlineloan.us.org">online loan</a>

88 aaqAssex aaqAssex | E-mail | Web | 16. června 2018 v 4:37 | Reagovat

cialis without prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis</a> what is tadalafil <a href=http://besiktasboschservis.com/>cialis buy</a>

89 ccaAttag ccaAttag | E-mail | Web | 22. června 2018 v 23:25 | Reagovat

sample viagra <a href="https://movietrailershd.org/">viagra online</a> does generic viagra work <a href="https://movietrailershd.org/">best place to buy generic viagra online</a>

90 nnqAssex nnqAssex | E-mail | Web | 23. června 2018 v 15:15 | Reagovat

best generic viagra <a href="https://newviagrakfv.com/">canadian viagra</a> viagra samples <a href=https://newviagrakfv.com/>buying viagra online</a>

91 nffAdmib nffAdmib | E-mail | Web | 24. června 2018 v 4:03 | Reagovat

generic viagra sildenafil <a href="http://loviagraosn.com/">viagra generic</a> viagra buy <a href="http://loviagraosn.com/">what happens if a girl takes viagra</a>

92 nukoxilk nukoxilk | E-mail | Web | Sobota v 22:01 | Reagovat

cheap viagra uk <a href="http://loviagraosn.com/#buy viagra"> generic viagra</a> viagra pharmacy <a href="http://loviagraosn.com/#generic">generic viagra</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama