Everybody should have his own world...

53.kapitola-konec úplně všeho 1/2

29. května 2008 v 22:23 | MaggdiNka |  *Harry Potter-naděje umírá poslední*
No a je tady opět po docela dlouhé době kapča k "HP-naděje…. " Bude rozdělená na dvě části a tahle kapča je víceméně smutná, hlavně ten konec první části. No, prozradila bych tady moc, takže se nebudu vykecávat a stačí snad jen dodat, aby jste si to užili a hlavně, aby jste psali KOMENTY. To je jediné o co vás prosím a vzhledem k obsahu téhle kapči, by jste alespoň krátký komentář zanechat mohli…………Vaše Maggdinka ♥
PS:jen prozradím, že tohle stále není poslední kapča :P
Konec úplně všeho 1/2
Pod svým tělem ucítil hebkou, trochu chladnou a tvrdou zem. Ležel na břiše, takže obličej měl skrytý a svým nosem čichal krásnou vůni trávy. Brýle měl posazené na nose nakřivo, ale toho si teď nevšímal, nemohl se pohnout.
Kolem něj to vzrušeně bzučelo a ve vzduchu bylo znát napětí. Když se Harry Potter nezvedal, všichni Smrtijedi propukli v jásot.
"Vidíte to? Konečně! Harry Potter zemřel, mojí rukou. " řval Voldemort přes všeobecné veselí. Nikdo se ani v tom zmatku a v té euforii nesnažil zkontrolovat, jestli je Harry opravdu mrtvý, i když jemu to takhle vyhovovalo.
"Milí kouzelníci a čarodějky. " Voldemort promluvil opět kouzlem zesíleným hlasem tak, že se to rozléhalo po celých školních pozemcích, hradě a v celém blízkém okolí včetně Prasinek.
"Váš Vyvolený je mrtvý. Byl zabit mou rukou, když se pokoušel o útěk a chtěl vás nechat tady. Teď všichni vyjděte před hrad, já přinesu tělo Harryho Pottera a ukážu vám toho Chlapce, který přežil. " při posledním sousloví z jeho hlasu přímo čišela ironie. "Přijdu tam a vy se mi všichni pokloníte, protože já jsem vyhrál a každý, kdo se mi bude chtít vzepřít, potrestám. Harry Potter je mrtvý, věštba byla naplněna a mě už nikdo nemůže porazit. " Voldemort domluvil, ale Harry nic neslyšel, nějaký křik, nebo něco podobného. Jak by také mohl, byl uprostřed Temného lesa.
"Bello, postarej se o Pottera, abychom ho dopravili až před hrad a chovej se tak, abys mu moc neublížila. " křikl Voldemort na Bellatrix, která radostně vypískla a ihned vytasila hůlku a zamířila s ní na Harryho. Harry neznatelně pootočil hlavu a malinko pootevřel oči a koukal se na rozcuchané a husté vlasy Bellatrix Lestrangeyové.
Křikla nějaké kouzlo a jeho tělo se vzneslo do vzduchu, měl co dělat, aby nedržel nějakou ustálenou polohu, musel být naprosto uvolněný. Hlava a ruce mu klimbaly nahoru dolů, doprava, doleva. Oči měl pevně semknuté u sebe. Bál se, že když je teď jeho obličej vidět, že poznají, že je naživu Jenže nikdo si v tu chvíli takových zbytečností nevšímal a proto mohl být trochu klidnější.
Když procházeli lesem po tvářích a po rukou ho švihaly malé i velké větve, Bellatrix se k němu moc ohleduplně nechovala.
Už byli na okraji lesa, vchod sem střežili desítky mozkomorů, ale jakmile kolem nich prošel Voldemort, který šel v čele, rozestoupili se a stáhli se do ústraní. Bella, která nesla Harryho pomocí kouzla šla hned za svým pánem.
Odvážil se znovu trochu pootevřít oči, ale jen tak málo, aby viděl přes řasy, chtěl vědět, co se děje. Hlava mu spadla trochu nalevo a to se mu zrovna hodilo. V dáli uviděl zřetelně veliký hrad a před ním viděl siluety desítek lidí. Už k němu dokonce doléhal i křik, protože se neustále rychle přibližovali.
Fénixův řád i ostatní lidé už byli nastoupení a teď viděli vyjít Smrtijedy v čele s jejich pánem, zpoza Zapovězeného lesa.
Teď už rozeznávali i někoho, kdo kouzlem nadnášel nehybné tělo.
"Né Harry! " Ginny se neudržela a chtěla za ním vyběhnout, ale někdo jí pevně chytil kolem pasu. Byl to Remus a Maggie. Ginny byla na pokraji zhroucení, svíjela se v jejich pevném sevření a slzy jí stékali proudem z očí. Vzlykala nahlas a ani se to nesnažila zadržet.
"Pusťte mě! " křičela hystericky na Maggii a Remuse a neovladatelně a zuřivě se snažila vykroutit z jejich rukou.
"Ginny, už pro něj nemůžeš nic udělat. Je mrtvý, nepomůžeš mu. " Maggii se také z očí řinuly slzy, ale musela být silná. Před Ginny, před Rebekou, před Ronem a Hermionou, ale hlavně kvůli Harrymu, věděla, že Harry by nechtěl, aby brečela.
Harry se musel hodně přemáhat, aby něco neudělal, aby nevyskočil a nerozeběhl se za Ginny. Vypadala tak zbědovaně, zoufale a smutně, tahle ji ještě nikdy v životě nezažil.
"Ty zrůdo! " zavřískla Beka na Voldemortovu adresu, Harry si ji všiml až teď, do té doby stála u Hermiony, objímala ji a obě plakaly. Dokonce i Ronovi z očí kapaly slzy. Bylo tady hodně lidí, kteří plakali.
"Opět naše statečná slečna Potterová-Greyová-Blacková. Copak spadl ti hřebínek? Bratránek je mrtvý viď. " Voldemort se chechtal na celé kolo a vysmíval se Bece přímo do očí. Rebeka se naštvala a mrskla po něm jednu ohnivou kouli, které se však Voldemort uhnul.
"Oh, pořád stejná. Jsi celá rodiče. " odfrkl si Voldemort.
"Já jsem na to pyšná. " Beka vypjala hrdě hruď.
"Myslím, že teď už je Potterovi dobře. Je se svým krvezrádským tatíčkem a mudlovskou maminkou. " Voldemort provokoval dál, Harry měl co dělat, aby na něj neskočil. To ale udělal někdo za něj.
Bella ho konečně položila na zem, takže on měl odtud poměrně dobrý výhled, nikdo si ho nevšímal, jediný kdo z něj nespustil oči, byla Ginny. Seděla schoulená na zemi do klubíčka, oči měla celé vyplakané, ale slz neubývalo, právě naopak, brečela čím dál víc. Seděla, pohupovala se sem a tam a zírala na něj, jako uhranutá, skoro ani nemrkla.
Po Voldemortových slovech se nenaštval nikdo jiný, než Sirius. Vylétl z davu, nikdo ani nevěděl odkud. Naštěstí ho stihli zachytit Brumbál a Snape, kteří stáli před ním. Drželi ho za paže a Sirius sebou škubal. Byl úplně rudý vzteky a těžce oddechoval.
"Prosím Siriusi. " šeptl Brumbál. Z řady vylétla Maggie a šla za Siriem, aby ho uklidnila. Něco mu šeptem řekla a vypadalo to, že to zabralo. Sirius se přestal vzpírat a byl viditelně klidnější.
"Teď se mi pokloníte, pokloníte se tomu, kdo zabil Chlapce, který přežil. Vidíte, mysleli jste, že je to váš spasitel a že je nesmrtelný. Mysleli jste, kdovíjaký to není hrdina, přitom to není pravda. Zabil jsem ho, když se snažil opustit školní pozemky a vás tady nechat. " Voldemort začal mluvit.
"Ty lžeš. Harry by nikdy neodešel ze zbabělosti. Nechal se zabít dobrovolně, kvůli nám! " to se z davu ozvala ubrečená Hermiona. Hlas měla sice trochu přiškrcený, ale pevný.
"Teď. " přerušil ji Voldemort a dělal, jako by nic neslyšel. "Se mi pokloníte všichni do jednoho. Na znamení toho, že jsem vás pokořil a že jsem pokořil slavného Harryho Pottera. "
"Ty jsi ho neporazil. Harry možná zemřel, ale vítěz je on, ne ty. " vykřikl někdo z davu a když se Harry opatrně podíval zjistil, že to byla Tonksová.
"Řekl jsem, že se mi pokloníte! " zařval Voldemort zuřivě. Nikdo se k tomu neměl a tak rozpřáhl ruce a všichni začali křičet bolestí. Shýbali hřbety proti své vůli, Voldemort na ně použil nějaké kouzlo.
"Nevyhrál jsi, nikdy nevyhraješ! " kouzlo přestalo působit. Z davu vyšel Neville Longbottom. Od něj by zrovna tohle Harry nečekal.
"Ale ale, není tohle mladý pan Longbottom? Copak chceš jít za rodiči? " uchechtl se Voldemort a Belle se při pohledu na Nevilla chtivě zalesklo v očích.
"Nechci, ale chci je pomstít. " křikl Neville a začal se k Pánovi zla přibližovat. V davu nikdo ani nedýchal, všichni sledovali Nevilla, jak si jde pro jistou smrt.
Před Voldemorta se se syčením připlazil veliký a hnusný had, jeho had Nagini. Neville na nic nečekal, uchopil pevně Nebelvírův meč do ruky, celou dobu ho držel za zády, napřáhl se a ťal.
Voldemort zuřivě zařval. Had tam zůstal na zemi pod jeho nohama nehybně ležet, byl bez hlavy. Harry by byl nejraději vyskočil a Nevilla objal.
Maggii se blesklo v očích a vyběhla za Nevillem. Udělala dobře, věděla přesně, co Voldemort teď udělá. Pán zla na něj vyslal smrtící paprsek, ale to už byla Maggie před Nevillem a utvořila kolem nich ohnivý štít.
Kolem všude se strhla strašná vřava. Všichni se pustili do Smrtijedů a začalo se opět bojovat. Harry využil jejich nevědomosti, přehodil přes sebe neviditelný plášť a vstal. Voldemort se mu mezitím někam ztratil ale věděl, kde ho má hledat, vydal se k hradu.
"Kde je Harry? " vyjekla polekaně Rebeka, když se podívala na místo kde Harry ještě před chvílí ležel.
"Harry! " zařvala Ginny na celé pozemky, ale ne zoufale, ale spíše nadšeně. "Já to věděla! Věděla jsem, že ty bys mě neopustil. " vyjekla potom a začala se točit dokola.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

...:KLIKNI:...uděláš mi tím radost :P

Klik

Komentáře

1 charlot charlot | Web | 30. května 2008 v 13:46 | Reagovat

jen jedno slovo SKVĚLÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 30. května 2008 v 13:49 | Reagovat

Jé sem první.No co říct,teda napsat XD? Je to nádherná kapitolka a Neville byl hustej a Beka taky.No každopádně jen tak dál!Hrozně moc chválim!

3 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 30. května 2008 v 13:50 | Reagovat

hih tak nejsem no lol

4 romuska romuska | 30. května 2008 v 15:04 | Reagovat

tak to bolo genialne:))) pls ponáhľaj sa s druhou časťou!!!

5 Sharrka Sharrka | 30. května 2008 v 15:25 | Reagovat

jj, souhlásím, bylo to krásný, líbí se mi hlavně ta Beky drzost, rychle další kapitolku

6 katty katty | 30. května 2008 v 19:44 | Reagovat

božíííííííííííí, úžasnýýýýýýýýýýý

7 Danula Danula | E-mail | Web | 30. května 2008 v 20:06 | Reagovat

vuaaaa super:) úžasná kapitola, ale chce to další:)

8 Dasan Dasan | 30. května 2008 v 23:26 | Reagovat

ty poslední kapitoly mi přijdou hodně podobné HP7. ale jinak to máš fakt pěkně napsané. jen tak dál ...

9 Pěťulďas Pěťulďas | 31. května 2008 v 8:49 | Reagovat

to bylo úžásné, geniální a ůchvatný

honimky (rychle) další kapitolku

10 Mařenka Střelenka Mařenka Střelenka | Web | 31. května 2008 v 11:47 | Reagovat

dalšíííííííííííííííííííííííííí je to super SUPER!!!!!!!!!!!!!! je to lepší než nwm co to se nedá popsat ty jsi lepšííí než Rowla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11 maggdinka maggdinka | Web | 31. května 2008 v 13:22 | Reagovat

Mařenka Střelenka: tak to je pro mě pocta, že to říkáš. ale s J.K.R se nemůžu ani omylem srovnávat. A mimo to, znám plno lepších pisatelů než jsem já, kteří mají své blogy.

12 Bella Bella | 31. května 2008 v 21:27 | Reagovat

moc dobré seš skvělá ;-)

13 Mařenka Střelenka Mařenka Střelenka | Web | 31. května 2008 v 23:32 | Reagovat

maggdinka - toš mno asik máš pravdou ale to jeď vedleší piš dál a dál....

14 jess jess | 2. června 2008 v 14:21 | Reagovat

krasna kapca honem dalsi

15 janka24 janka24 | 9. srpna 2008 v 21:28 | Reagovat

nádhera ty máš naozaj talent!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama