Everybody should have his own world...

Relikvie smrti

9. února 2008 v 20:59 |  Kouzelnický svět
Tak a tady jsem našla naprostou bombu.Je to vlastně shrnutí ze 7.dílu HP,co je jaká ze tří Relikvií a co to jsou ty relikvie vlastně zač.Ten článek se mi moc líbil…..Vaše Maggdinka ♥
ZDROJ:www.harrypotterlive.blog.cz
Relikvie smrti:
Relikvie smrti jsou prozatimním/pracovním překladem označení tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera, který vytvořila Joanne Rowling, a které se objevují v poslední knize série. V originále jsou tyto předměty označeny jako the Deathly Hallows, mezi HP-fanoušky se však již tento pracovní překlad velice rozšířil.
Jednotlivé relikvie smrti jsou podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Příběh se příhodně jmenuje O třech bratrech respektive Příběh tří bratří.

Jednotlivé Relikvie smrti

Samotný symbol, který je vyjádřením nebo zjednodušením zobrazením těchto relikvií, je vlastně všechny zobrazuje. Symbol, který je hodně spjat také i s postavou Gellerta Grindelwalda, má podobu (geometricky vyjádřeno) rovnostranného trojúhelníku s vepsanou kružnicí a zobrazenou výškou/těžnicí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bibis bibis | Web | 31. prosince 2008 v 13:33 | Reagovat

můj blog čeká tak clik sry za reklamu máš to tu fakt hezký ale chtělo byto pár obrázků aa trochu více světla v tom blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama