Everybody should have his own world...

Brumbálova armáda

13. února 2008 v 17:38 |  Kouzelnický svět
Brumbálova armáda
Když profesorka Umbridgeová odmítla dovolit studentům kouzlit, s tím, že mají pouze studovat knížky, Hermiona přišla s nápadem, že Harry bude učit Obraně proti černé magii skupinu ochotných studentů. Harry - ne zrovna nadšeně - souhlasil a skupinka lidí se dohodla sejít v Hostinci u prasečí hlavy. Poté pomohl Dobby Harrymu najít místnost zvanou Komnata nejvyšší potřeby a skupina začala trénovat. Rozhodli se říkat si BA. Znamenalo to bitevní asociace, ale velmi brzy se rozhodli název změnit na Brumbálovu Armádu.
Členové skupiny podepsali pergamen, který byl bez jejich vědomí očarován. Když někdo z nich prozradí, co se děje, bude trpět těžkým akné. Pro upozornění členů o další schůzi každý dostal falešný galeon. Čísla na falešných galeonech se změnila na datum a čas další plánované schůzky. Vždycky když se změnily údaje, galeon se rozžhavil.
Průběhem roku se členové BA naučili různé druhy kouzel a uhranutí, které byly mnohem obtížnější než třeba Expelliarmus, například Expecto Patronum. Dokonce i Neville a bratři Creeveyovi se stali docela dobrými kouzelníky, díky Harryho pečlivému vyučování.
Když několik členů BA doprovázelo Harryho, Rona, a Hermionu do Londýna pokusit se zachránit Siriuse Blacka, na Ministerstvu kouzel, v oddělení záhad, se setkali se skupinkou Smrtijedů. Bojovali velmi dobře a odvážně a několik jich utrpělo zranění při obraně Harryho. Nikdo z BA nebyl zabit díky skvěle načasovanému příchodu členů Fénixova řádu.
Členové Brumbálovy Armády:
Abbottová Hannah
Bellová Katie
Bonesová Susan
Boot Terry
Brownová Levandule
Changová Cho
Creevey Dennis
Creevey Colin
Corner Michael
Edgecombeová Marietta
Finch-Fletchley Justin
Finnigan Seamus
Goldstein Anthony
Grangerová Hermiona
Johnsonová Angelina
Jordan Lee
Longbottom Neville
Láskorádová Lenka
Macmillan Ernie
Patilová Padma
Patilová Parvati
Potter Harry
Smith Zacharias
Spinnetová Alice
Thomas Dean
Weasley Fred
Weasley George
Weasley Ron
Weasleyová Ginny
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 anonym anonym | 2. července 2008 v 20:45 | Reagovat

preco na obrazku niesu   vsetci z DA?Hlavne angelina johnsonova

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama