Everybody should have his own world...

Bradavické maili 1:

13. ledna 2008 v 21:39 |  Blbosti :-P
Tak lidi,tohle už asi znáte,ale já to sem prostě musím dát.Strašně jsem se u toho plavila a nasmála jsem se mrtě hrozně hafo strašně mooooc.Je to FAKT bomba……..papa Vaše Maggdinka ♥

Bradavické e-maili:
Pro: Všichni studenti
Od: Minerva McGonagallová / zástupkyně ředitele
Předmět: Nahý famfrpál (15. 11. 01)...

Jak mi bylo řečeno, díky lehkomyslnosti, se kterou někteří z vás hráli kouzelnickoé Vadí-nevadí, příští hru famfrpálu odehraje nebelvírské družstvo bez šatů. Kvůli povaze tohoto zápasu zajistí bradavičtí vyučující, že teploty na famfrpálovém hřišti budou odpovídající.
Jakékoliv sázení ohledně velikostí či váhy vybavení jednotlivých studentů NENÍ povoleno. Pokud bude v den zápasu zadrženo na hřišti jakékoliv magické měřidlo, srážím dané koleji 500 bodů a viník dostane měsíční školní trest.
Studenti z prvních až třetích ročníků jsou z této ´podívané´ omluveni, neboť se v té přihlouplé hře nijak neangažovali. Nechají si famfrpálové dresy.
Vzhledem k faktu že v této hře nebudou moci být použity suspenzory-protože se jedná o "nahý famfrpálový zápas"-kterýkoliv student mužského pohlaví, který si přeje naučit se ochranné genitální kouzlo, nechť se dostaví do mé kanceláře.
Ráda bych upozornila všechny studenty, že tento druh "výzvy" ve Vadí-nevadí je sice nepovolený, ale magicky závazný. Prosím, zapojte napřed mozek, než provedete něco podobně hloupého.
-profesorka M. McGonagallová
* * *
Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Gred a Forge Weasleyovi
Předmět: Zápas příští týden
Oj. No dobře, takže všichni víme, že budeme hrát nahatí. Všechno venku. Vystavovat se na odiv. Předvádět svou chloubu… jen pro ujištění, že ty zmijozelské hajzlíky zostudíme, kdokoliv bude potřebovat zvětšovací lektvar, ať nám dá před zápasem vědět. No, před zápasem. Budete potřebovat alespoň jednu noc na odpočinek a trochu cviku, abyste si zvykli na nové kulky, jestli chápete, co chceme říct.
A dál, Forge a já jsme sehnali menší množství modré barvy. Má někdo zájem o Pikto-frpálový tým? Podle nás bysme všichni vypadali v modré skvěle. Zvlášť Katie, Alice a Angelina, tak co, dámy?
Konečně, poslední sázka na Malfoyovy klenoty byla mizerných 5,08 centimetrů. Má kdokoliv, KDOKOLIV zájem odvážit se hádat víc? Smůla že Zmijozelští nebudou na hřišti tak docela nahatí, ale stejně. Ještě můžeme najít způsob, jak ověřt velikosti. Oh, a Harry? Tvůj fanklub vsadil na tvoje rozměry hotové jmění. Možná bys měl uvažovat o tom, že bys jim kapku zapózoval.
F&G
G&F
* * *

Pro: Harryho děvčata (Všechny členky)
Od: Ginny Weasleyová / zakladatelka
Předmět: Zápas příští týden
Máme Colinovu kameru! Jestli někdo máte nápad jak jí zamaskovat za obyčejné Všechnohledy, dejte vědět!
Oh, a mimochodem, šlohla jsem bráškův Všechnohled. To znamená, že zatím mám tři na půjčení… kdo dřív přijde, ten dřív mele.
No a nakonec, návrhářský tým pro kalendář Harry Potter Nude 2002 se sejde OKAMŽITĚ po skončení zápasu!
Gin
* * *

Pro: Nebelvírské famfrpálové družstvo
Od: Alice Spinnetová
Předmět: re: Zápas příští týden
Frede, Georgi:
Jste mrtví, jste mrtví, jste mrtví.
-Katie, Alicia a Angelina
* * *

Pro: Ginny Weasleyová
Od: Hermiona Grangerová
Předmět: Očarování na foťák
Nikdy, nikdy nesmíš Ronovi přiznat, že máš tohle ode mě. To kouzlo, co potřebuješ, máš přiložené. Taky jsem přidala kouzlo, díky kterému může Všechnohled vyfotit obrázek a později ho přenést na fotopapír.
Vážně, vážně nesmíš nikomu říct, co ten Všechnohled dokáže. Zvlášť ne Ronovi. VĚDĚL by, že to kouzlo bylo ode mě. Dalo mu šest měsíců, aby se smířil s tou věcí s Viktorem; nechci aby po mně pošilhával pokaždé, když se octnu v jedné místnosti s ním a s Harrym.
Jen abys věděla, to kouzlo na Všechnohled už jsem vyzkoušela. A ne, neukážu ti ty fotky. Jsou soukromé.
H. G.
* * *
Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Lee Jordan
Předmět: Kluci, máte VELKEJ problém.
Pánové, tu sázku prohrajeme. Harry zmizel. Komplet. Zaslechl jsem Brumbála a McGonagallovou bavit se o tom a oni si myslí, že se radši vydal Voldemortovi do rukou, než aby hrál nahatý.
A mimochodem, Alice a spol se na vás chystají. Nacvičují techniku odraž-to-na-odrážeče a jsou v tom FENOMENÁLNÍ! Radši byste měli zajít za McGonagallovou kvůli tomu ochrannému kouzlu.
Hodně štěstí!
-Lee
* * *

Pro: Angelina Johnsonová, Katie Bellová
Od: Alice Spinnetová
Předmět: Ten zatracený famfrpálový zápas
Podívejte, dámy. Vím, že jsme kvůli Fredovi a Georgovi až po uši v téhle zatracené noční můře, ale mohlo by být hůř.
Přiznejme si jednoduchá fakta. Jsme kočky. Díky všem těm famfrpálovým tréninkům a bůhví čemu ještě máme těla štíhlá, pružná a velice, velice pevná. Ani v jiných ohledech nám nic nechybí.
Takže, kluci chtějí zírat. Já říkám, že dostanou představení, po kterém se víly propadnou hanbou. Zašla jsem za McGonagallovou pro to ochranné kouzlo. Já si na těle dělat modřiny a škrábance nenechám! Taky jsem jí požádala o leštící kouzlo.
Takže, co takhle dívčí zkrášlovací noc? Hermiona se nabídla, že bude dělat hlídku a postará se, aby se k nám nepletli kluci. Oj! Ještě mě napadlo… jestli kvůli té pitomé výzvě musíme být nahé, co takhle ještě zvýšit úsilí a vylepšit to malým striptýzem?
-Alice
* * *

Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Ron Weasley
Předmět: Váš ztracený chytač
Sorry kluci, ale ani všechen Ležák co ho v Prasinkách mají by vám nestačil. Mějte na paměti že jsem se učil od nejlepších vtipálků celých Bradavic. Budete muset nabídnout víc, abych prozradil, kam Harry utekl. Takže, jestli seženete svlékací kouzlo pro Hermionu a místnost použitelnou pro soukromé předvedení, tak si promluvíme.
Jo, a zrovna přišly dvě sovy od Billa a Charlieho. Chtějí vědět, jestli ještě není moc pozdě vsadit si na, hm, velikost Zlatonek. Percy, samozřejmě, se vsadit odmítl.
-Ron
* * *
Pro: Lee Jordan
Od: Fred Weasley
Předmět: Hledání Harryho
Zkoušeli jsme to s Ronem, Lee. Nehnulo to s ním. Jsi si jistý, že Levandule nekecala o těch Hermioniných obrázcích?
-Fred
(a George)
* * *
Pro: Fred a George Weasleyovi
Od: Lee Jordan
Předmět: Obrázky
Pravda je, že náš domácí Super-Mozek vymyslela způsob, jak proměnit Všechnohled na digitální foťák. Docela dobrý, ne?
Má pár zajímavých momentek vašeho malýho brášky Ronánka ze sprch u famfrpálových šaten. Řekl bych, že si půjčila Harryho neviditelný plášť.
Lee
* * *

Pro: Lee Jordan
Od: Fred a George Weasleyovi
Předmět: Err? Co?
Ty mudlovskej prevíte! Co to k krucinál je, ´digitální´ foťák?
-F&G
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Renda Renda | Web | 13. ledna 2008 v 21:43 | Reagovat

prosím když půjdeš sem tak ti budu zavázán. Jen klikni a objeví se ti moje městečko. A když klikneš tak mi přibudou ibyvatelé mooooooc dííííkyyy http://seagrass.myminicity.com/

2 Fred s Georgem Fred s Georgem | 6. září 2011 v 17:29 | Reagovat

Kdo četl naši soukromou poštu?

3 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 10. května 2012 v 22:08 | Reagovat

Mimochodem máš tam Gred s Forgem!!! Asi neumyslné, ale vtipné! :D Jiank to je božíííí!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama