Everybody should have his own world...

Bez lásky

22. ledna 2008 v 21:38 |  Jednorázovky
Napadl mě takový námět.Hodně lidí píše třeba o Harrym a Ginny,nebo o Jamesovi a Lilly.Jednou večer jsem přemýšlela,proč je Voldemort takový,jaký je a právě proto mě napadla tahle jednorázovka.Proč vlastně odsuzuje lásku a posmívá se všem co milují??Tak čtěte ať se dozvíte co jsem tam vykouzlila…..Vaše Maggdinka ♥
Bez lásky

Tom Radle seděl na posteli ve své zmijozelské ložnici.Právě si dodělal úkol na obranu proti černé magii a teď nad touto magií přemýšlel.Hodnou chvíli přemýšlel nad knihou, kterou nedávno přečetl,ale najednou se mu do mysli vloudila úplně jiná myšlenka.Myšlenka,která neměla s černou magií pranic společného.Rychle ji zahnal do toho nejzašlejšího koutečku svého mozku.Nikdy se ničeho nebál,až teď.Ale proč?
Tom šel po chotbě na hodinu a v náručí si nesl knihy.Zabočil na chodbě do prava a spatřil ji přímo před sebou.Nejraději by se někam vypařil,ale to by vypadalo divně,odejít.
Pořád se přibližovala.On se zahleděl do její krásné a okouzlující tváře a knihy mu z rukou popadaly na zem.
"Auu."zaječela dívka a mnula si zraněnou nohu.Podívala se na Toma a spustil.
"To nemůžeš dávat pozor,Radle?"
"Promiň Marry."omlouval se rozpačitě Tom.
"Marry pojď prosímtě.Přece se s ním nebudeš zahazovat."křikla na dívku kamarádka.Obě se na něj ještě povýšenecky podívali a zahnuly za roh.
Tom zůstal stát na místě,neschopen slova,ani pohybu.Tahle dívka ho okouzlovala.Pyšné rysy její tváře mu přímo imponovaly.Byla to ta nejkrásnější dívka na škole,stejně jako on.Oba byli velice oblíbení,ale ona přes svou pyšnost nechtěla slyšet o nějakém ubohém sirotečkovi.
Tom se sehnul,sesbíral knihy a pokračoval ve své cestě do učebny.
Po cestě potkal hlouček dívek ze zmijozelu z nižšího ročníku.Jakmile ho uviděli,začali se všemožně upravovat a zlepšovat.Když kolem nich prošel,všechny málem omdlely.
Takový byl Tom.Pohledný,chytrý a na to,že chodil do Zmijozelu i dobrosrdečný a oblíbený.Ale vedle toho byl i velice tajemný a podivínský.Ke smůle většiny dívek,nikdy moc o jejich přízeň zájem nejevil.
Dívky ho většinou milovali a kluci obdivovali.Pro jeho odvahu,pohotovost a řešení věcí za každých okolností.
Byl večer a Tom ležel oblečený na své posteli.Jeho spolubydlící se spolu bavili,ale on nikdy neprojevil zájem o bavení se s nimi.Byl hodně samotářský.
Zas a znova přemýšlel na Marry Nottovou,dívku z vyššího ročníku,taktéž ze Zmijozelu.(Hmm…Nott.Ehmm…že by matka?Nevim,to se pak domyslí)
Choval k ní cit,který nikdy předtím nepoznal.(Ehm…který asi??)
Byl slunečný de,léto se kvapem blížilo.Tom Radle seděl venku na nádvoří ve stínu stromu a četl si nějakou knihu.Jeho pozornost upoutal až příchod pohledné černovlásky.Byla sama.
Radle se odvážil a sedl si vedle ní.Hlouček dívek opodál trucovitě přihlíželi jeho počínání.
"Ahoj."pozdravil příjemným tónem Tom.
"Ahoj…Ehm,co čteš?"otázala se Marry Nottová.
"Ehm no,černá magie v průběhu věků."odpověděl.
"Aha.Víš,mě černá magie moc nebere."řekla jakoby mimochodem Marry a rozhlížela se kolem.
"Tak proč chodíš do Zmijozelu?"vypálil Radle otázku dřív,než ji stačil zadržet.To byla jedna z jeho nepříjemných vlastností:říkat nahlas hlavně nepříjemné a všetečné věci.
"Protože to máme v rodině."odsekla trochu dotčeně Marry.
Tom chvíli mlčel,ale přeci jenom se po chvíli odvážil. "Nešla bys se mnou někdy někam?"
"Tos uhodl.Nešla."řekla Marry a dotčeně se zvedla. "S tebou?ty jsi asi upadl ne?" a odkráčela pyšně pryč.Tomovi jakoby se rozpadlo srdce.Moc ho to bolelo.Tohle už nikdy nechce zažít,nikdy.

Lord Voldemort seděl na svém trůnu v temném sídle.Na tohle si nikdy nevzpomněl,až teď.Od té chvíle Marry Nottovou proklínal.
"Červíčku,přiveď mi Notta."křikl a z podlahy se zvedlo něco,co ještě před chvílí vypadalo jako podnožka.Červíček se odšoural z místnosti a za minutu byl zpátky i s Nottem.
"Marry Nottová je tvoje matka viď?"pronesl Voldemort svým chladným hlasem a vpíjel se do Nottových očí.
"Ano můj pane.Ale už zemřela."odpověděl.
Voldemort pozvedl svoji hůlku a křikl "Avada kedavra".Nottovo mrtvé tělo spadlo na zem.
"Tss,láska…"odfrkl si Pán zla a kopnul do mrtvého muže.
Láska,nejhloupější cit.Dokonce i slavný a mocný lord Voldemort jí jednou podlehl.
Pán zla si ale neumí přiznat,že láska je nad všechna kouzla světa a to platí už odedávna a ani on,ani nikdo jiný to nezmění.Vždyť ten kdo má v sobě lásku,má větší důvod proč bojovat,než ten kdo touží jenom po moci….
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baruška:o* Baruška:o* | 25. ledna 2008 v 10:29 | Reagovat

HojKy beruško moe:o*jj díky za komentík!!nemám na to ted moc čásku ae o víkendu snad něco vymyslím!!jk vidím tk ty tady perlíš;)..máš to tu moc pěkný:o*nj šikulka moe:o*tk at ti to tu klape..a vymyslíš mi nějakej příběh??

2 maggdinka maggdinka | 25. ledna 2008 v 12:18 | Reagovat

For Baruška:jj klidně vymyslím,ale zadej mi nějakej námět,bo ani nemusíš,já prostě něco vymyslim a věnuju to tobě ju??ae esi budeš chtít něco zadat,tk můžeš...mtmr

3 pepenka5 pepenka5 | E-mail | Web | 26. února 2008 v 14:47 | Reagovat

krása!

4 Ylil Ylil | Web | 15. března 2008 v 13:23 | Reagovat

Těma posledníma větama mě vždycky naprosto odzbrojíš!!!

5 luckily luckily | Web | 27. dubna 2008 v 16:16 | Reagovat

naprosto skvělá povídka.. to je uplně husté!!!!!!! já nemám slov!!!

6 blabla a obvyklí třesky plesky blabla a obvyklí třesky plesky | 4. května 2008 v 9:24 | Reagovat

Tok to je upa moooc super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama